Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

#41
Mee ; Cum sa nuu ? ;x Te ajut la orice xD o_O


Next ; Cfd Gay ar venii la tine cu o pereche de boxeri si ti-ar spune ca sunt ai tatalui tauu ? [ 24)) ] .xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#42
Na, ce sa- i fac, sa- i dau jos boxerii? Nu, Doamne fereste m- ar soca ce as vedea. As inghiti in sec si nu mi- ar pasa.

Ce ai face daca Deidara ti- ar da un sarut pasional? pupic b-)

#43
Eheeee =p~ . Lesin ? : )))


Next ; Cfd Sasuke ti-ar face o bratara din macaroane ? : ))) [ 65 ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#44
Daca Sasuke mi-ar da bratara aia , cred ca as mancao si i-as zice : A fost delicioasa <3 . Ai un talent culinar ascuns?

Next : Ce-ai face daca Gaara ar veni la tine si te-ar ruga sa-i vopsesti parul alb?
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#45
Ohooooo +.+ ! In alb ? Ei ,bine o sa il vopsesc . . . dar verde 19 = )))

Next ; Cfd Naruto ti-ar fura lenjeria intima si ar atarna-o pe balustrada scolii ? [ 5 ] . Diii : )))

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#46
Cred ca m-as duce direct la el si i-as trage un pumn a la Sakura sa ma tina minte , si cu lenjeria intima... I-as zice s-o pastreze ca amintire 24 .

Next : Ce-ai face daca Lee ar aparea imbracat in Superman la tine la scoala strigand ca tu esit prietenul/ prietena lui cel/ cea mai buna?
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#47
Oh , Leee ^^ ce cute esti = ))) Da ` nu - mi place freza ta si nici sprancenele : ))) .xD

Next ; Cfd Kiba l-ar pune pe Akamaru sa te muste de popou ? 21))) xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#48
AAaa, l- as omora in bataie pe Kiba dupa care mi- as pune si eu catelusul sa- l muste de poponet pe Kiba b-)

Ce ai face daca Tsunade ar incepe sa se dea la tine? 24

#49
Eu:WTF,ce crezi ca faci?
Ea:Nu e evident ce fac? :love:
Eu:Go away i'm not lezby :grr:

Next:Cfd ai afla ca deidara tie frate?


bye :bye:
[Imagine: IzayaOrihara2.jpg]

#50
:O Deidara? Fratele meu ? Woah , cred ca ar fi un vis devenit realitate 9 . As sta cu el toata ziua, l-as tachina, am fi inseparabili .Si poate poate . . . 9 Am face si prostii. Ce visatoare sunt ...

Next : Ce-ai face daca Itachi ti-ar da una peste fund ? 9
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.517 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.854 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.767 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.673 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)