Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

#11
Thank you Sasuke kun! 8 Pai, i- as da si eu un martisor si l- as invita la o masa romantica la un restaurant luxos 5

Cf daca Asuma ar vrea sa se culce cu tine? [24 lipsa de inspi]

#12
39 Eu: Ihh cu tine mosulica????:O
El4a1515Sunt buuun15151521
--------------Zbaaangggg-------------
Un pumn in fata ca sa nu'l uite4Cam atat21)
cfd39.....Sfarsitu animeu'lui naruto shippuden ar fi cv gen: Sakura e cu Sasuke iar naruto moare17??

#13
24
Citat:Sfarsitu animeu'lui naruto shippuden ar fi cv gen: Sakura e cu Sasuke iar naruto moare
Penala intrebare, asta nu s- ar intampla niciodata, in manga, dupa care este inpirat intregul anime cand Sakura afla ca Sasuke a devenit un criminal international incepe sa- l urasca, ba chiar incearca sa il omoare si ii marturiseste lui Naruto ca il iubeste , te sfatuiesc sa citesti manga, iar daca ar fi finalul shippuden ori ar muri amandoi[ Sasuke si Naruto], ori Naruto s- ar lupta cu Sasuke si ar reusi sa- l aduca inapoi in Konoha[ ceea ce este putin posibil] ori o sa moara Sasuke si naruto o sa devina Hokage

Ce ai face daca Deidara ti- ar pune mana pe poponet?

#14
39 Eu: Ihh cu tine mosulica????:O
El4a1515Sunt buuun15151521
--------------Zbaaangggg-------------
Un pumn in fata ca sa nu'l uite4Cam atat21)
cfd39.....Sfarsitu animeu'lui naruto shippuden ar fi cv gen: Sakura e cu Sasuke iar naruto moare17??[posturi unite]
Scuze de aceeasi intrebare da mi s'a blocat pc20 Deci4 Stiu si eu ca asta e imposibil Dar nu aveam ce intrebare sa pun10[posturi unite]
I'as da o palma3910 Cfd..Sasuke ti'ar cere sa te casatoresti cu el?151515

#15
Heiii4 Am venit si yo pe aici410
Question:Cfd..Sasuke ti'ar cere sa te casatoresti cu el?151515
Pai4
As zice: wtf???:o:o:o Uchiha Sasuke m-a cerut in casatorieee???:O105105 8
As accepta105 si am trai fericiti pana la sfarsitt105:X:X:X
Ce-ai face daca Itachi ti-ar da bluza jos de pe tine15, si ar incepe sa rada din nush ce motiv ar gasi el21)21) Scuzee 4 Lipsa de inspiratie65[posturi unite]
ah si Ana4 Nu e asa improbabil ca Sasuke sa se intoarca in Konoha4Am citit pe wikipedia si scria acolo cv de genu Haku inviat de orochimaru il convinge pe Sasuke sa se intoarca in Konoha39 Acu nush dak se intampla daa....Eu sper4

#16
Scumpo, Orochimaru este omorat, tot de Sasuke, ironia sortii, ma rog m- ai ramane doar Kabuto care asimileaza ce a mai ramas din Orochimaru deci uitate la anime si nu te baza pe ce scrie pe wikipedia

Itachi, esti condamnat la moarte. I- as trage o bataie de sa ma tina minte, i- as da jos toate hainele, i- as face o poza si as baga- o pe net 19

CF daca al treilea hokage ti- ar cere sa te casatoresti cu el? [ 24]

#17
Intai bleaachhbleah Nu'mi plac bosorogii21 Asta e clar21Da dak mi'ar da niste bani cadou pt ultima noastra intalnire nu m'as supara211919 Il usuc1019
Ce ai face daca Ai afla ca Sasuke e bolnav si numai daca ai muri s'ar vindeca?15[lipsa de inspiratie21]

#18
Desii e printre personajele mele preferate l-as lasa sa moara.. 21)) adica ..mai bine Itachi 43 sau Gaara8 scumpu` de el 24 whatever, am luat-o pe langa21)

next:
ce ai face daca Kiba te-ar ruga sa ai grija de Akamaru, dar parintii tai nu ar sti ca este un ninjo-caine 24 ? (adica daca ar sti nu te-ar lasa cu el)
lipsa de idei 24
Cea mai reuşită semnătură.

#19
Duda...sure ca am grija de Akamaru. E cel mai sweet caine posibil <3.
MI-as dori un caine ca Akamaru. Si treaba cu parintii mei...pura fictiune21
Cine a zis ca ei ar trebui sa stie15?

Next: Ce ai face daca Sas`ke te-ar provoca la un concurs de ragait ? 24
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

#20
Pai, daca as accepta as pierde 100% si daca nu as accepta, aa, nu as accepta21


Ce ai face daca Tsunade de invita domnisoara de onoare la nunta ei cu Itachi15 24))))

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.517 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.854 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.767 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.673 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)