Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca....?

#1
Hi all!
Bun, deci m-am gandit ca daca s-au facut: "Ce ai face daca..?", "Ce ai face daca...?(Naruto)" etc...
Am hotarat sa deschid si eu un topic "Ce ai face daca...?(InuYasha)".
Regulile sunt aceleasi pentru cei care au jucat jocurile mentionate mai sus si pentru cei care nu ati jucat:
1.Puneti o intrbare userului urmator care trebuie sa inceapa NEAPARAT cu "Ce ai face daca" si continuati voi .
2.Intrebare trebuie sa includa sau sa se refere la cel putin un personaj din animeul InuYasha.
A, daca mai exista un topic la fel, rog un moderator sa-l stearga. multumesc
That's all!
Let's begin:Ce ai face daca...Miroku ar sta in spatele tau la magazin si ar incepe sa te atinga?

Edit Ann:Cand raspundeti la intrebare va rog, minim 3 randuri complete. daca nu va editati in 2 zile postul, dupa avertzare, va fi sters. La 4 avertizari primiti warn.
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#2
Daca Miroku m-ar atinge vreodata as reactiona la fel cum a reactionat Kagome si Sango si pe urma s-ar mai alege si cu o bataie zdravana de tot(ar fi posibil sa distrug si magazinul in timp ce alerg dupa dansul 71).Saracul Miroku sigur nu va mai face aceasta greseala a-II-a oara gandinduse la consecinte.

intrebarea mea:1.Ce ai face daca ai avea giuvaierul sacru?(daca intrebarea nu este conform regululor mai am una)2.Ce ai face daca ai intalni o pisica-demon ca si Kirara?

Edit ANN:Ce e asta? Un raspuns de 1 rand -.- Editeaza-ti postul. Daca nu, post sters si asta este 1 avertizare. La 4 ai warn.
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)

#3
Hey!
So what? Doar o persoana e fan? Bine.. Atunci jucam in 2:
Ce ai face daca ai intalni o pisica-demon ca si Kirara?
Sincer, daca ar fii asa blanda cum e Kirara, sigur as lua-o acasa si as rasfata-o cu de toate.
Next: Ce ai face daca l-ai intalnii pe InuYasha pe starda?

[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#4
Pai intrebarea asta e super grea pentru mine 71 Nu sunt prea sigur de raspuns dar sigur l-as saluta binenteles cu o fata incredibil de uimita gen -> O.O .Si dupa banuiesc ca o sa vrea sa-mi asculte lunga poveste despre el si filmul in care a jucat,dupa probabil vom deveni prieteni eventual Best Friends Forever.Desi as tine cont si de faptul ca si eu am cam acelasi caracter ca si el si s-ar putea sa ne certam non-stop.Urati-mi bafta daca il voi intalni 24.

Intrebarea mea:Ce ai face daca intr-o zi ar veni Myoga la tine si ti-ar spune ca esti un Demon-Caine ca Sesshomaru?
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)

#5
Edit Ann: Sa jucati in 2? Asta e un fel de chat. Nici vorba! Daca nu mai sunt doritori, topicul va fi inchis si gata. Nu facem pagini in prostie cu doar 2 persoane. Uitati-va la reguli.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... 2 Aly 970 407.867 11-12-2011, 01:04 AM
Ultimul răspuns: Black Rose
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.855 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.767 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.673 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)