Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

#21
21) As accepta,dar eu imi aleg rochia21

Ce ai face daca...lai vedeam pe Itaci imbracat in scufita rosie22[lipasa de insp]
I love strowberies![Imagine: images%3Fq%3Dstrawberry%26um%3D1%26hl%3D...80&bih=854]

#22
i-as face poze


ce-ai face daca ai uita absolut tot ce stiai despre naruto?


[ce caut eu aici?...o-o]
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#23
Chiar nu stiu ce m-as face 21. Cred ca as incepe sa rad pe moment, dupa care as incerca pe cat posibil sa ma feresc de orice are legatura cu Naruto ( temporar, pana imi aduc aminte )...

ce-ai face daca l-ai vedea pe Sai cautand prin lenjeria intima? ( lipsa de inspiratie )
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

#24
As ramane gen WTF? Cum indrazneste sa faca asta? Nu las pe nimeni sa imi umble la lenjerie asa ca de ce l-as lasa pe el? Mai bine ar pleca cat mai repede daca nu vrea un bilet spre morga. Doh cat de pervers poate fi 21

Cfd Sasuke te-ar obliga sa te mariti cu el?21[lipsa de inspiratie]
[Imagine: EnvYQ.png]

#25
SA MA OBLIGE? nici nu trebuie, daca m-as intalni cu el eu l-as freca la cap sa ne casatorim 24 glumesc, .. pai sigur as lesina

next: ce ai face daca kakashi ar vrea sa te antreneze impreuna cu echipa 7?15
Cea mai reuşită semnătură.

#26
As accepta! O sansa in plus de a deveni mai puterinca, de a-l sacai pe Naruto si de a sta pe langa Sasuke!

Ce ai face daca ai afla ca esti fiul/ fiica lui Madara?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

#27
Ok now cred ca e un pic off topic dar..Cine e Madara?? I have no clue...Imma google it.... Aaa deci e tipul ala sexy? Cred ca as fii bucuroasa sa am un asemenea tata 21 Mai e si tanar :love:
Ce n-as face? 21

Next on: CFD Gaara te-ar invita sa lucrezi la CFR cu el ??21 Sunt in pana de inspiratie..sczele mele
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

#28
Toma' la CFR?21 Eh, el lucreaza si eu ma uit, facem o echipa bunab-)

Ce ai face daac Kiba ti-ar fura ursuletul prefereat?21
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

#29
Pai , ca sa ma razbun pe Kiba , cred ca m-as duce si la-si fura pe Akamaru. Akamaru e mai bun ca un ursulet de plus 16 . Si i-as mai dai si un pumn a la Sakura.
Next : Ce-ai face daca ai merge la cumparaturi , si o vezi pe Sakura la raionul de lenjerie intima? 9
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#30
O las in pace, ce sa'i fac? Are si fata nevoi21

Ce ai face daca Ino te'ai injura?15
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.516 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.854 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.767 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.672 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)