Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#51
"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

#52
Profa mea de fizica e ciudata : Odata ii venise rau si ea ne spusee sa conspectam lectia dar nu ne-a zis sa copiem si lucrarea de laborator de pe pagina urmatoare , eu fiind mai norocoasa a doua ora se gandise ea sa ne controleze sa fada daca am conspectat( eu is la stiinte sociale) , asta se uita si ma intreaba : " Copchila da esti handicapata unde ti-e lucrarea " si mi-a pus 3 21 sau alta faza tot cu ea o fata avea parul desprins si il avea ondulat de unde si replica profei :" Copchila tu te-ai pieptanat azidimineata " a scos un pieptane din geanta ei si i-a spus sa mearga la baie ca arata ca o oaie 21 si ceva de retinut este cea mai aspra profa din scoala . Si profu meu de TIC e un pic zurliu ne-a zis ca suntem debili caci credem in dumnezeu , el crede doar in tehnologie si atat, nu exista magie si dumnezeu exista doar stiinta . 22

#53
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#54
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

#55
Pai ia sa vedem:
Diriga: Ei da,de unde sa incep....aeriana,niciodata ea nu stie nimic din ce se intampla in liceu,ii face pe unii in toate felurile,si cel mai important,cred ca are un tic nervos "Voi sunteti normali?" Cum sa intrebi asa ceva 21
Profesorul de romana: E cel mai complicat dintre toti.Niciodata nu sti ce ii da prin cap,si da niste teme de groaza.E singurul pe care de cand a inceput anul scolar nu l-am auzit niciodata ridicand tonul,desi nici nu ar vrea nimeni asta,caci daca o face iese rau.Problema la el e felul lui de a fi absolut de groaza.O data e moartea in persoana,alta data e cu zambetul pe buze,ciudat...
Profesorul de fizica: Omul asta e o bomba cu ceas.Pur si simplu ma sperie cum trece de la o stare la alta.Oricat as vrea nu pot dormi la orele lui (am tot prima ora) desi uneori as prefera sa fiu inchisa pe undeva decat sa dau cel putin un test pe ora,cum are el obiceiul.
Profesoara de logica: Plictisitoare,ii turui lectia de zi si au zece,dar e ciudata rau.Ce trebuie nu tine niciodata minte,dar ce nu trebuie...ei bine,sa nu spui o prostie in preajama ei.
Profesorul de mate: Glumet,intelegator,si toate cele bune,dar scoate uneori niste perle de te apuca rasul fara sa realizezi.Cu una dintre ele are un tic verbal "Go to planet." 21
Si cam astia ar fi cei mai importanti,desi fiecare are cate ceva....
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#56
24 Ce profi ciudati, ma rog sa nu-i condamnam au facut si ei scoala la Spitalul 9. 21

La mine la scoala (un an pana la liceu) cea mainebuna si antipatica e aia de biologie. X-X Spune ''iepidierma'' in loc de ''epiderma''. Are un accent destul de ciudat plus ca are un ton care enerveaza si gainile.
Proful de civica e chiar prea prea. 21 Dupa fiecare vorba spune "Asa deci cum am spus'' si stramba din nas. Cateodata chiar as vrea sa-l strang de gat, mai ales ca se da atat de invatat si pe holuri face niste scandale impecabile. Numai gura lui se aude. Cred ca am facut doar cateva ore, in celelalte sunt sigura ca a vrbit despre pace si tablete. ^^
I will never forget you, my firework!

[Imagine: tumblr_mlu160WWlc1rowwkco1_500.jpg]

#57
Oh well, i can't say how many crazy ppl are in the university...
but, just 2 examples
Profa de Grup Verbal:Asta e cea mai enervanta profa, dupa parerea mea. Crede ca e cea mai tare din parcare la engleza, cand de fapt, ceea ce preda ea sunt exercitii gen "I an going at the market today". Nu spun ca timpurile si chestile mici nu sunt importante, dar pe langa faptul ca asta se invata pe clasa a 5-a, crede ca ea e spuma marii, ah, plus ca ea e cea mai importanta din tot invatamantul universitar (sarcastic vorbind) "Eu pot sa dau afara pe cine vreau pana maine, la cate cunostinte am!", that shows she's an azzhole.
Proful de Lexicologie: I've never seen some1 like this 22 one minute he's chill, teaching and then he explodes, then he's chill again. Ca de exemplu, o colega il intrebase ceva pe un tip la cursul astuia in timp ce preda, iar profu o intrerupsese "auzi, nu te supara, domnisoara, dar nu vezi ca eu predau?" si atinci se dezlantuise iadul..."TOANTO! Crezi ca eu vin aici sa-ti acopar eu T-Ta-T... TAMPENIILE tale?! TOANTO! Ca nu esti numa de nimic, TOANTO! Esti o TOANTA!" si a tinut-o cam asa vreo 5 minute pana cand a venit decana si a intrebar ce se intampla. Atunci el, like a puppy "Apai ma supara..."
-.-
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#58
Mda, si eu am profesori trasniti...gen o profa de mate, care intra in clasa ca vilejia, incepe sa vorbeasca gros, apoi subtire (face vocalize pentru intinerirea vocii, cum zice ea) si cateodata o mai apuca dracu`. De multe ori uita sa ne dea teme, si ne ridica pe toti pe rand in picioare si zice "Ti-ai facut tema, papagalule?" elevul "N-am avut tema" "Stai jos, trei". Si facce asa cu toti din clasa.

Sau am o profa de istorie, care ne-a cerut odata sa facem un proiect. Si a spus ca sa le facem cat mai lungi ca tre` sa le prezinte nu-stiu-unde, si un coleg a zis "Bine, bagi acolo un 22 si a terminat" si profa, enervata, zice "Depinde cui, cum si cand o i-o bagi..."

Sau un profesor de istorie, din anii anteriori care ura sa ii se zica "Saru`mana" si cand intra in clasa, in loc de buna-ziua ne zicea "saru'picioru".

Sau un prof de educatie care avea specialitatea voley, si, chiar daca nu stiai ce-i ala voley-u te punea sa inveti, ca, la noi la liceu iti poti alege ce vrei sa faci la educatie fizica, (basket, football, voley si atletism) si te duci la grupa la care ti-ai ales-o in una din ore, si in cealalta trebuie sa te intalnesti cu profu, ca sa faci rezistenta. Da` niciodata nu faceai rezistenta ca te punea sa joci voley, si cand greseai o serva iti zicea "Du-te-n pi*dele matii!"
[Imagine: universul1.jpg]

#59

#60
Oh~
Profa de romana : O inculta! Vine la jumatatea orei, pune accentul anapoda, si ca profesoara de romana sa zici " hai sa tacem" mi se pare absurd.
Profa de matematica: O dulceata! Urla la noi si ne face in toate feluriile, dar mie imi este cea mai simatica. Cea mai buna duma a ei : Voi nu sunteti smecheri copiind tema, sunteli Jmecheri, cu j" sau " ma doare in 3 litere " . " Daca aplicati formula Roxana/ Adina etc normal ca nu va da bine " sau " Gigelu` si Gigica ".
Proful de istorie : Omu` asta nu are toate tiglele pe casa 21 Cateodata intra in clasa, arunca catalogul pe catedra si incepe sa scrie de nebun pe tabla nume si lectile din care ne esculta.. ._.
Profa de fizica : La ora ei trebuie sa-mi iau doape de urechi pentru ca ea tipa nu vorbeste, vorbeste al naibii de tare, nici macar nu poti sa dormi la ora ei, iar daca o faci si ai tricou negru iti scrie cu creta pe spate T.T
Proful de religie : Il ador pe mosu` asta21 Orele lui sunt smechere, jucam poker si imi place ca-i iau mereu banii21. Vorbeste non-stop de stupii lui si de calul lui, Snitzi 21
[Imagine: jug0ly.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 38.747 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.742 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)