Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna buna buna

#1
Nu ma pricep sa umblu la calculataor dupa cum se vede. Sper sa ma iertati daca ce scriu ajunge pe unde nu trebuie si fa fac probleme. Chiar as avea nevoie de un mare ajutor la ce trebuie sa fac dar sper totusi sa nu va incurcsmile

#2
Bine ai venit pe Animezup, abbey!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Yo, Iulia080 , bine ai venit pe animezup, suntem bucurosi sa te vedem printre noi si sper ca te vom convinge sa ramai mult timp de acum incolo in comunitatea noastra. Ai postat exact unde trebuie, deci nu trebuie sa iti mai faci griji de asta^^.

Eu unul te inteleg perfect cu tehnologia, cateodata si pe mine mai ma bate din cand in cand, insa forumul acesta nu are niciun secret pentru mine, prin urmare daca ai vreo problema sau o nelamurire, nu ezita sa imi dai un mesaj privat si te voi ajuta cu placere (butonul de mesaj privat il gasesti jos chiar sub acest post, este desenul cu scrisorica si plusul verde). Poti de asemenea sa ii contactezi si pe moderatori (cei cu username in verde sau albastru) sau admini (cei in rosu), daca vrei pe cineva mai avizat sa te asiste. De asemenea, poti posta eventualele nelamuriri si pe acest topic http://animezup.com/forum/Thread-Nelamurire-Lamurire, unde sigur unul din moderatori si admini iti va raspunde.

Eu unul abia astept sa te cunosc mai bine, deoarece imi pari o persoana foarte draguta si prietenoasa, prin urmare sper sa apucam sa vorbim cat mai curand. 055

As avea cateva intrebari de pus la care as fi cat se poate de onorat daca ai putea raspunde la ele 1. Ce hobby-uri ai? 2. Care sunt anime-urile si manga-urile (daca citesti) preferate? 3. Ce te-a determinat sa-ti faci cont pe animezup? 4. Ce muzica asculti in general?

Distractie placuta si din nou, stai linistita si nu te panica daca totul ti se pare complicat pe site-ul acesta acum, cu timpul si cu ajutorul nostru o sa te obisnuiesti cu functiile si formatul acestuia ^^. Numai bine! 019
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna , MisakiYaoi 7 4.458 18-01-2016, 08:27 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  Buna ^^ Vanilla Moon 8 3.574 26-03-2015, 06:16 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Buna YukiShiro 11 6.214 18-03-2015, 12:26 AM
Ultimul răspuns: YukiShiro
  Buna Kumiko 5 3.069 17-03-2015, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Buna Tuturor. NightForever 10 4.475 13-09-2014, 10:34 PM
Ultimul răspuns: NightForever
  Buna. Damon 5 3.034 13-09-2014, 09:29 PM
Ultimul răspuns: Damon
  Buna.. Anne 12 5.096 19-08-2014, 09:47 AM
Ultimul răspuns: Anne
  Buna Ryuk 8 3.524 02-07-2014, 07:29 AM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  Buna Teo 10 4.820 21-06-2014, 04:11 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  Seara buna! Sango 11 5.974 19-05-2014, 11:32 PM
Ultimul răspuns: Sango


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)