Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna ,

#1
Ma numesc Allen , am 18 ani , sunt fan yaoi , animeurile mele.preferate sunt Junjou Romantica , Owari no Seraph, Tokyo Ghoul si Naruto.

#2
Bine ai venit pe Animezup, MisakiYaoi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Whats Up ?

Esti sigur ca numele tau e Allen ?

BTW, Bun venit pe forum, fata sau baiat, ce oi fi. Smile
[Imagine: signature_ulquiorra_schiffer_by_tice83.jpg]

[Imagine: ulquiorra_by_rennatuh-d8qsqwx.png]

'' Now I see...
her heart was just right in my arms. ''

#4
[amquotnPai numele meu chiar este Allen , sunt baiat si am uitat sa mentionez in prezentare ca imi place muzica de toate genurile in afara de manele si populara si ca sunt cam timid

#5
Sa traiesti Allen. Am auzit eu si de William Brinza... deci nu-s asa contrariat de fantezia parintilor proiectata asupra propriilor odrasle.

Sunt totusi uimit de declaratia ta legata de faptul ca esti fan yaoi. Nu era aia cu... iubire carnala intre darlai? Nu am nimic impotriva. Doar as vrea sa stiu de ce.

Din enumeratia ta am vazut ceva din Naruto. Am mai spus... raman la Dragon Ball... ca a devenit chiar Super acum! Naruto n-a ajuns decat Shippuden. Si primul sezon din Tokyo Ghoul. Nu m-a facut sa caut sa urmaresc si sezonul urmator.

Deci orice fel de muzica, dar fara manele? LOL. Adica, si manelele care nu sunt numite manele... gen Velea, Inna et. co.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#6
Hi miau miau...

Boku no Pico is truly a masterpiece and will open your mind.

:p

Oricum sedere placuta si nu stiu ce sa mai spun ...

#7
Wow 21) Really, Dreams? Boku no pico?

Anyway bun venit pe animezup, sedere placuta si ce sa mai zic...have fun.

P.S. Poate ca tu si cu hannigram aveti multe de discutat avand in vedere faptul ca amandoi sunteti fani infocati yaoi 21
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#8
Wow 21) Really, Dreams? Boku no pico?

Dua :v ce sti tu bre ce este o arta yaoi ... -_-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)