Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna.

#1
Salut. Eu-s Damon. Sper sa nu-mi fac spam din prima, ca nu prea am multe de zis. Nu am vreun scop anume si nici plictiseala nu ma aduce pe forum, lista de anime vazute e scurta, dar, zic eu, de calitate, iar manga nu prea reusesc sa citesc din cauza... ei bine, asta-i o chestie mai ciudata. In fine. Apreciez unele chestii cu bun gust, si altele fara bun gust, dar faine, daca simtiti nevoia sa va certati cu cineva eu sunt aici pentru voi, dragii mei, iar daca aveti ceva bun de zis o sa-mi faca placere sa ascult (citesc). Probabil o sa-mi fac simtita prezenta pe undeva... probabil. Seara faina!
[Imagine: 313f999ceb9c05f8afbce5ec8f4f933c.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Damon!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello Damon xD
Nu incepi nici in forta, nici total pe langa ci undeva pe la mijloc. Mie imi pare bine pentru ca te-ai decis sa ni te alaturi si mi-ar place sa te vad pe aici de acum incolo si de ce nu, sa iti dai cu parerea despre una si alta. Cat despre lista ta de serii vizionate, nu iti fa griji, timp mai ai sa o maresti, daca vrei. Sper sa te simti bine si sa gasesti subiecte interesante si sa propui tu cateva, daca ai vreo idee. Nu intreb nimic, poate intreaba altcineva.
Well, distreaza-te!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Hey si bine ai venit printre noi. Ma bucur sa te cunosc si am doar o simpla curiozitate...Numele de Damon l-ai luat din Vampire Diaries? Ca daca da atunci inseamna ca si tie iti plac 21

Anyway distractie placuta pe forum si sper sa ne vedem pe chat 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#5
I kinda like your style at first impression, dude, very mysterious and badass, sper ca vei ramane fidel acestei atitudini, care imi aminteste de discursul lui Sasuke din primele episoade cand s-a prezentat impreuna cu Naruto si Sakura in fata lui Kakashi, deoarece avem nevoie de useri cu tupeu si caracter. Eu unul abia astept sa ma cert cu tine, pare ca ai putea sa imi oferi un divertisment bun 4 si asa simt ca e mult prea mult flower power pe aici XD. Dar pana la fatidica noastra confruntare, iti urez mai intai bun venit pe forumul nostru si o activitate cat mai insemnata si de lunga durata cu putinta, deoarece daca tot te-ai deranjat sa iti faci un cont aici, ar fi pacat sa dai 2-3 zile si pe urma sa dispari din amintirea noastra, mai ales ca oferim un continut destul de bogat si variat de subiecte la care poti comenta. Dupa cum obsevi forumul nostru nu e numai despre anime (desi incurajam ca acesta sa fie subiectul de discutie principal), prin urmare fii liber sa postezi unde doresti.

Din moment ce nu pari genul care sa fie sacait cu prea multe intrebari, am doar o singura curiozitate: Esti cumva ardelean? Observ ca ai folosit "fain" in cateva randuri si din cate cunosc eu acesta este un cuvant specific acelei zone.

Have fun. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Dedal, rather impress than disappoint. Nu neaparat chestii interesante caut eu. Mersi.

Papillon... of, of. Scuze ca te dezamagesc, dar nu sunt Damon al tau, si n-o sa gasesti la mine nici cel mai mic strop de interes pentru absurditati de genul, si nici n-am de gand sa te mint. Nu-i cam periculos pentru tine, fluturas efemer, sa aspiri la chestii nemuritoare si cu colti? Just sayin`. Multumesc pentru intampinare.

No ase, ma Joffre, that`s how we roll! Din ardeal is, dar ai fi surprins de cat de raspandit e cuvantul, asa ca nu te poti baza pe asta de fiecare data. "Useri cu tupeu si caracter"? Pff, deja ma simt bine. Mersi, dude, glad to see people like you. Have fun!
[Imagine: 313f999ceb9c05f8afbce5ec8f4f933c.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)