Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna Tuturor.

#1
Buna tuturor...
Ma numesc Alexandru si am aproape 18 ani. (Scuzati ca am modificat, dar am aproape 18 ani. Acum am observat ce am scris azidimineata).
Ma uit la animeuri de la varsta de 10 ani.
Printre animeurile mele preferate se numara: Sword Art Online si RAINBOW.
Manga inca nu am citit, dar vreau sa ma apuc.
Cateva dintre filmele mele preferate, sunt urmatoarele: The Lord Of The Rings, X-Men (Cam toate filmele), Black Christmas, Carrie, Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street;
In fine, sunt mai multe filme care imi plac, doar ca nu am scris mai sus decat cateva.
Sper sa ma distrez si sa imi fac noi prieteni, cu aceleasi pasiuni ca si mine(Animeurile si rockul), sau daca nu cu alte pasiuni, ca imi place sa fiu adaptabil in viata la aproape orice.
Dupa cum am scris si mai sus, va-ti dat seama ca genul meu de muzica preferat este: rockul. \m/
Si va spun de pe acum, imi plac foarte mult formatiile screamo, black, hard, etc.
Va rog frumos, sa ma scuzati daca am vre-o greseala gramaticala sau de exprimare, doar ca abia ce m-am trezit, si am ochii cam incetosati.

PS. Daca aveti intrebari, puteti sa le lasati mai jos. 3

#2
Bine ai venit pe Animezup, NightForever!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salutare, Alexandru, eu sunt Sushi si iti urez bun venit pe Zup si happy posting! Smile
Oh, you said -rock-? *rises hand* Care sunt trupele tale favorite?
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#4
Buna, bine ai venit pe forum!

Pai, cum intrebarea pe care vroiam sa o pun a fost deja pusa de Sushi, n-o mai pun, dar am altele.
1. Iti place sa citesti? Daca da, care sunt cartile tale favorite?
2. Daca iti place rockul metalic (cum imi place si mie, de altfel) adori intunericul, frigul si alte chestii de genul asta?

Cam atat. Deja am vazut ca te-ai instalat la un fic yaoi 3.
Have fun!

#5
In primul rand, bine ai venit pe forum Smile !

Am si eu cateva intrebari pentru tine :
1. Ce facultate vrei sa urmezi si care sunt aspiratiile tale in viata ?
2. Ce seriale urmaresti ?
3. Ce parere ai despre rock-ul romanesc ?
4. Ce iti place sa faci in timpul liber ?
5. Ne povestesti si noua o situatie jenanta/amuzanta prin care ai trecut 21 ?

Mda...cred ca o sa ne intelegem bine ^ ^ .

#6
Heya!
Abia te-ai trezit? Cafea. Iti recomand o cana de cafea, cana, nu ceasca si ai sa vezi ca ea iti rezolva problemele de genul asta. Nu, iti promit. Well, bine ai venit si bine te-am gasit. Ah, Lord of the Rings, I mean, come on. Dupa ce apare ultimul film din trilogia The Hobbit, un maraton cu toate cele 6 filme si asa nu dormim vreo trei zile, gosh, can't wait xD! Intrebaaari, iti plac pisicile? Si din lista ta de serii vizionate, care e personajul tau preferat?
Well, have fun, will you xD!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#7
Raspunsurile mele pentru intrebarile voastre sunt urmatoarele:
- Pentru intrebarea adresata de Geesushi:
1 - Eu am multe trupe preferate, dar printre ele sunt: Lordi, Trooper, Cargo, Altar, Arch Enemy, AC/DC, Elvenking, Coldrain, Skillet, Cradle Of Filth... etc.
- Pentru intrebarile adresate de Anonymous:
1- Da imi place foarte mult sa citesc, printre cartile mele preferate sunt: Baiatul cu Pijamale in Dungi, Mandrie si Prejudecata, Amintiri despre Viitor etc.
2- Intunericul da il ador, chiar seara stau si ascult muzica mai ales vara, afara pe intuneric, si sa fiu sincer imi place putin mai mult iarna ca vara.
- Pentru intrebarile adresate de Amphetamine:
1- Facultatea de Matematica-Informatica, as vrea, dar nu se stie ce o sa fie in viitor.
2- Urmaresc doar un singur serial deocamdata, si anume: Terra Nova.
3- Despre rockul romanesc, nu m-am gandit pana acum, mie imi place, cum imi place si rockul strain, si in principiu tot ce imi place, eu ascult.
4- In timpul liber imi place sa ma joc pe pc sau sa fac parkour ( sunt incepator).
5- O situatie jenant/amuzanta... hmmm, s-a intamplat acum cativa ani... Eram intr-un restaurant si fusesem la toaleta, cand veneam eu inapoi, veneam in fuga, si uitasem ( la cat de zvapaiat eram), ca usa de la intrare este din sticla, si era asa de curata ca nu observasem ca era inchisa deoarece maner nu avea, ( se impingea ca sa fie deschisa), si alergand am dat o fata in usa, si am cazut si pe jos, de se uita toata lumea din restaurant la mine, dar oricum eu m-am ridicat si am iesit (razand si eu). 3
- Pentru intrebarile adresate deDeDal N.:
1- Da imi plac pisicile, am doua negre.
2- Un personaj, hmmm... cel care ma impresionat foarte mult a fost: Aragorn, din Stapanul Inelelor.
Va multumesc tuturor, pentru urarile frumoase de bun venit in acest minunat forum. Sper sa ne intelegem bine. 3

#8
Hey salut si bine ai venit printre noi si sper sa iti faci multi prieteni noi. Si acum sa trecem la intrebari 21

Iti place Breaking Benjamin? Dar Hollywood Undead? Si cum ti-a venit ideea de a alege nick-ul NightForever?

Inca o data bine ai venit si sper sa ne vedem pe chat 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#9
Papilon, imi plac foarte mult cele doua formatii. 3
Si ideea nickn-ului, mi-a venit deorece mie imi place foarte multe noaptea(intunericul) si asa am ajuns la ideea de NightForever.
Multumesc foarte mult pentru urarile de bun venit. Si eu sper sa imi fac mai multi prieteni aici pe forum.

#10
Yo, Alexandru, pare bine de cunostinta. Mi-a placut prezentarea ta. Din ce am dedus eu din ea, pari o persoana prietenoasa si deschisa la nou, calitati care mereu sunt de apreciat si cu siguranta iti vor folosi pentru a-ti face amici pe aici. Rock-ul si anime-ul sunt si in cazul meu printre pasiunile mele principale, deci putem spune ca acesta e deja inceputul unei prietenii frumoase intre noi doi 21. In rest, sper sa gasesti subiecte interesante pe marginea carora sa poti comenta, sectiunile de Muzica si Anime probabil vor fi printre cele care iti vor starni cel mai mare interes, deci fii liber sa impartasesti cu noi opiniile tale, fii sigur ca vor fi citite, cu putin noroc chiar si citate 10.

Am doar o singura intrebare, care mi se pare foarte potrivita considerand pasiunea ta pentru intuneric: Ce te tine treaz noaptea? 4.

Numai bine, dude. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna tuturor! Fear 6 2.951 10-04-2013, 02:35 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  buna tuturor larisa 1 1.542 11-08-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  buna tuturor natynaty 8 2.816 05-06-2012, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Buna tuturor! ^^ yoana__iloveanime 6 3.158 10-04-2012, 05:03 PM
Ultimul răspuns: yoana__iloveanime
  Buna tuturor ^^ yume^^ 8 3.641 31-03-2012, 08:04 PM
Ultimul răspuns: yume^^
  Buna tuturor, ma bucur sa va cunosc! ***Sayu*** 7 3.535 22-01-2012, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Lady Ririchiyo
  Buna tuturor!:*:*:*:x:x:x Kyandi. 8 3.865 22-06-2011, 10:26 AM
Ultimul răspuns: Weiss
  Buna tuturor!!! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 8 3.775 15-06-2011, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Rena
  Buna tuturor! Kimera 6 3.092 10-06-2011, 08:41 AM
Ultimul răspuns: Kimera
  buna tuturor nazrob 18 8.770 02-02-2011, 09:14 PM
Ultimul răspuns: nazrob


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)