Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black roses

#41
Multumim pentru comentariu! *puppy eyes*

Capitolul 26

Stateam si ma gandeam la ceea ce spusese mama despre mine, si anume ca nu ma iubise, ci fusesem doar o povara pentru el. IMi venea sa urlu, imi venea s-o rup in bucati, sa-mi bat joc de ea asa cum isi batuse si ea, ca o nenorocita ordinara, de sentimentele mele. Eram doar un copil, nu meritam sa mi se intample asta, sa imi faca ea mie acest lucru. Si nu-mi venea sa cred ca e varcolac. Ma bucuram ca iubitul meu il ucisese pe sotul, consortul sau ce mortii ma-sii era tipul ala de la Zoo, care vrusese sa-l atace pe vampirul blond care imi apartinea si punct. Era doar al meu, iar eu eram al lui si doar atat, il adoram. Restul nu mai contau.
Ma gandeam ce se va intampla in momentul in care voi ajugne acasa si tatal meu va realiza ca nu mai sunt acelasi care fusesem pana acum sau mai stiu eu ce, insa stiam ca va fi al dracului de bine sa-l vad nervos, facand spume pe motivul ca acum nu mai eram fiul sau, ci eram creatura pe care o ura el din tot sufletul.
- Kiro, ce-ar fi s-o omorat pe tarfa aia de mama? am intrebat incet si apoi mi-am lipit buzele de buzele dulci ale iubtiului meu, dupa care el imi raspunse sarutului, insa nu imi raspunse si intrebarii. Ma gandeam ce are de gand sa faca pana la urma si eram groaznic de ingrijorat referitor la ceea ce spusese despre familia lui regala, ca ea ii poate ucide si mai stiu eu ce.
Ma enerva la culme, insa imi placea la nebunie ceea ce devenisem si ce aveam sa fac. Din nou simteam acea foame cum imi pune stapanire pe trup si m-am dus catre frigider, luandu-mi una din sticlele pe care le adusese tipa aia si incepand sa beau din ea cu placere, savurand dulceata sangelui. Era rece, ceea ce ma irita usor pe gat, dar nu-mi pasa, beam in continuare, potolindu-mi groaznica sete ce o aveam acum.
Kiro se ridica si se apropie de mine, tragandu-mi sticla de la gura si acoperindu-mi buzele cu ale sale. Mainile mi s-au dus in jurul gatului sau si l-am strans, apoi am mai luat o gura din lichidul dulce, apoi i-am dat si lui Kiro, band si el cu placere. Ma simteam umflat in pantaloni acum, ceea ce ma facu sa intreb:
- Kiro, ce e cu sangele asta?
Se uita la mine, apoi isi cobori privirea asupra locului excitat din pantalonii mei. Duse mana in acel loc si mangai usor, facandu-ma sa ma umflu si mai tare in acel loc, dupa care desfacu slitul si ajunse sa imi mangaie organul doar prin materialul fin al boxerilor.
- Pentru noii vampiri sangele asta e foarte bun, te excita, rosti de parca era ceva normal si isi lipi buzele de ale mele, facandu-ma sa gem usor. I-am simtit limba cum imi parcurse buzele, dupa care ajunse in interiorul gurii mele, cautand-o pe a mea. Nu puteam sa ma abtin, asa ca i-am intalnit-o la jumatatea drumului, cele doua incepand sa se rasuceasca usor una dupa cealalta, atingandu-se cu tandrete.
L-am trantit in pat si m-am pus deasupra lui, incepand sa-mi plimb mainile peste trupul sau si sa-l sarut pe gat, insistand fara sa-mi dau seama asupra arterei ce o simteam usor cum pulseaza. Chicoti usor, dupa care ma prinse de talie si imi lipi locul umflat dintre picioarele sale de el, rasucindu-se usor sub mine. Gemeam de fiecare data cand se misca, facandu-ma sa ma simt superb, sa ma simt rege printre cei mai mari oameni de pe pamant.
Mi-am strecurat mainile pe sub bluza sa si am inceput sa mi le plimb usor pe pielea lui, facandu-l pe el sa geama lung si incantator. De fiecare data cand auzeam un astfel de sunet din partea lui imi venea sa pun stapanire pe el asa cum facuse si el cand devenisem al sau, dar se pare ca stia asta, asa ca isi incolaci picioarele in jurul taliei mele. Am tresarit in acel moment si el realizase acest lucru, dar se parea ca nu il deranjeaza si continua jocul incitant. Imi placea la nebunie cum se misca sub mine.
Imi desfacu acea capsa de la pantaloni si ii trase jos de pe mine, facandu-ma apoi sa gem cand isi tot plimba mana pe organul meu. Stia cum sa se miste si stia si cum sa ma faca sa ma incalzesc. Am inceput sa-l sarut pe gat si, indepartandu-i bluza de pe el, am coborat pe piept, muscand usor pielea. Fara sa vreau, coltii mi-au iesit la iveala, insa nu doream sa ii fac nimic rau. Zambi si ma ridica usor in sus, punandu-mi stapanire pe buze. Isi plimba intentionat limba de multe ori pe coltii mei putin ascutiti, ceea ce ma amuza copios, insa fara sa stiu de ce. Se parea ca sangele imi face multe lucruri, fiindca acum eram intr-o euforie totala si doaream sa-l am.
- Fa-o! a spus si m-a dezbracat si de bluza, apoi mana i se strecura in patnalonii mei. M-am uitat lung la el, neintelegand la ce anume se refera, insa explica in cateva momente: Fa-ma al tau!
Am tresarit cand i-am auzit cuvinte, dar am zambit. Voiam sa se intample asta, imi placea cum suna, era magnific si incantator, dar... Dar nu stiam cum. Adica stiam si nu stiam, imi aminteam bine din ceea ce facuse si totusi parca mi-era teama sa nu gresesc cumva anume, sa nu fac vreo prostioara.
Zambetul sau ma incurajase, asa ca l-m dezbracat si eu pe el si am inceput sa-l sarut tot mai apasat si mai doritor. Imi aduceam aminte fiecare lucru pe care il facuse in acel moment si adoram felul in care se miscase, asa ca am hotarat sa fac acelasi lucru, sa-i ofer si lui aceeasi placere pe care mi-o oferise el mie in acel momente.
- Kiro, esti sigur? am intrebat dupa ce am stat sa ma gandesc, apoi a dat afirmativ din cap si mi-a tras boxerii jos. Adoram cand se misca asa si nu ma puteam abtine sa stau cuminte, asa ca l-am dezbracat de tot si m-am pus peste el. Isi pusese un picior pe umarul meu, pe cand celalalt statea lejer incolacit in jurul taliei. Mi-am potrivit organul umflat la intrarea din trupul sau si m-am impins usor inainte, patrunzandu-l, moment in care Kiro se arcui usor si scoase un geamat, muscandu-si buzele.
M-a prins de talie si am inceput sa ma misc incet in el, patrunzand din ce in ce mai adanc si ascultandu-i gemetele incantatoare cum se faceau din ce in ce mai des auzite. Imi venea sa ma misc cu toata viteza, desi aveam retineri in ceea ce priveste acest lucru, nevrand care cumva sa-i provoc durere lui Kiro. Se prinse cu mainile de mine si ma saruta lung, moment incare i-am putut simti coltii reliefati, apoi limba dulce cum o cauta pe-a mea.
Marisem viteza acum, adancindu-ma tot mai tare in Kiro. Nimic nu putea descrie cat de bine ma simt, insa gemetele ii dadeau clar de inteles baiatului totul. Nu ma puteam abtine, simtind cat de aproape e momentul final, si l-am muscat usor de sfarcul stang, rasucindu-l cu dintii, ceea ce-l facu sa scape inca un geamat. Se misca o data cu mine si, pe cat intram de adanc, pe atat de tare gemea el.
Ne-am eliberat la unison, iar el imi acoperise buzele cu ale sale, strecurandu-si limba in lacasul meu si cautandu-mi-o pe-a mea. Era uimitor sa ma simt acolo, in el, si sa ii simt tremurul trupului. Conexiunea noastra se rupse insa, iar eu m-am lasat obosit langa el si gafaind.
- Esti un tigru, imi spuse si-si linse buzele, dar eu, chicotind obosit, am spus:
- De fapt sunt dhampir si tu creatorul meu iubit! L-am strans in brate si l-am sarutat lung, dupa care buzele mi s-au indreptat catre urechea sa. Te iubesc, Kiro! i-am spus si m-am facut ghem acolo, la adapostul caldurii sale.
- Si eu, spuse fara sa se gandeasca si puteam citi dragostea pana si in vocea sa. Era atat de dulce si il iubeam atat de tare... Plus ca acum stiam ca, daca vom fi atenti, am fi putut fi pentru totdeauna impreuna. Nu indrazneam sa-i zic asta si ma intrebam in mintea mea daca nu cumva sunt de moment in viata lui...
- Kiro, nu vreau sa te pierd vreodata, i-am spus mai pe ocolite si m-a sarutat pe buze usor.
- Nici n-ai s-o faci, ma voi tine ca ciulinele de tine, frumusetea mea balaie!
Am rosit auzindu-i cuvintele, dupa care mi-am inchis ochii si i-am sarutat gatul fin. Incepea sa imi fie foame din nou, insa nu aveam nicio dorinta de a ma ridica din nou acum, asa ca am adormit in bratele sale...

'' Trebuie s-o ucid, trebuie s-o ucid, trebuie s-o ucid! '', imi repetam in minte si il strangeam pe Kiro in brate. Da, noi trebuia s-o ucidem pe femeia aia careia ii spusesem mama intr-un fel sau altul. Si aveam s-o facem, nu voiam ca iubitul meu sa sufere intr-un fel anume printr-o tarfa ordinara. Aveam s-o ucid, s-o joc in picioare pe varcolacul ala nenorocit.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#42
N-am mai trecut pe aici de cateva capitole bune, scuze! Dar ma bucur ca am nimerit tocmai acum, capitolul a fost minunat mai ales actiunea!
M-ati lasat cu gura cascata, m-ati uimit! Strify seme?! Imposibil, am trait s-o vad si pe-asta! (in fictiuni, bine-nteles, live...)
A da, observasem o chestie, atunci cand spuneai ca il saruta pe gat si insista asupra arterei ce pulsa, cum e posibil asta? Daca e viu-mort iar inima nu mai 'functioneaza', cum poate sangele sa circule prin vene? Am dreptate sau nu sunt eu destul de informata?
Multa bafta in continuare, fetelor! Anuntati-ma cand postati urmatorul capitol, va rog!

#43
Schimbare de roluri Strify seme?! Ok... E clar ca e prima data cand citesc asta daca tin bine minte, sau poate nu imi aduc aminte... Nu mai stiu oricum a fost extraordinar acest capitol. Scena yaoi m-a facut sa fiu lipita de monitor. Fiecare detaliu parca a fost redat in fata ochilor mei. Deci vor s-o ucida pe doamna varcolac, foarte bine! Hai baieti duceti-va si rupe-ti-i capul idioatei aleaia! Bafta la scris fetelor si va rog sa ma anuntati cand postati nextul.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#44
Capitolul 27

Am ramas usor uimit sa vad Londra cu multa zapada si soare, facandu-ma sa zambesc, amintindu-mi de prima data cand m-am jucat in zapada si eram micut. Ii spun lui Strify ca taicasu trebuie sa il invite ca sa poate sa intre noaptea cand el doarme, fara sa se sinucida. Aproba din cap si apoi imi dadu un sarut apasat pe buze, apoi am plecat spre apartament, dar nu inainte de a vana putin. Am intrat in bloc incarcat cu suveniruri si haine, mai ales ca surioara mea s-a nascut cat timp am fost plecat in vacanta si am aflat ca o va chema Hana.
- Am ajuns, strig, cand am intrat in apartament, dar acesta imi parea suspect de gol.
Ma duc in camera mea si vad o scrisoare pe pat, care am desfacut-o rapid, incepand sa o citesc:

[center]Kiro, dragoste,
Eu si tatal tau am hotarat sa ne mutam la conac, ca e cel mai bine pentru tine, ea si noi. Am simtit ca l-ai transformat pe Strify
fiindca era si timpul sa gasesti un suflet pereche, asa cum ai fost tu cu Diana inainte ca ea...
In fine. Ai grija de tine si Kenta a spus ca ai bani cu nemiluita si daca vrei sa mai ucizi, o faci pentru ca vrei, nu ca trebuie.
As vrea sa veniti tu cu Strify intr-o zi la conac pentru a-ti vedea surioara, mai ales ca are si o doica foarte cum se cade
- femeia care a nascut-o, dar ii s-a sters acest lucru din minte - si sa va jucati cu ea.
Are intr-un fel ochii tai si parul negru ca a lui taicatu.
Te sarutam dulce, Morgan si Kenta.
P.S. Arde mesajul, ca sunt varcolaci prin preajma si aia pot sa intre neinvitati in casa
[/center]

Am pupat scrisoarea, apoi m-am dus in bucatarie si am ars scrisoarea, apoi am luat dintr-un dulapior lichior de ciocolata si am inceput sa il beau ca pe apa ca nu ma imbratam din el, dar imi placea sa simt acum gustul ciocolati in gura. Dupa ce o termin, mai iau una, ducandu-ma in dormitor, puanndu-mi in zece minute hainele in dulap de-a valma si apoi imi dau jos bluza si ma deschei la curea, capsa si imi trag fermoarul in jos de la blugi ce ii purtam. Ma descalt, ramand intr-o pereche de ciorapi albi si ma trantesc pe pat, dand si a doua sticla peste cap si dau drumul la televizor, uitandu-ma la nu stiu ce prostie, pana am adormit, obosit psihic...

Niste batai in usa ma trezira din somn, facandu-ma sa ma uit putin buimac in jurul meu, apoi ma ridic din pat lenes. Ma duc asa la usa si o deschid, fara sa ma uit, fiindca simteam mirosul minunat de crin a lui Strify. Il vad pe blond cu ochii rosi de la plans, pe chip sange inchegat si tot murdar de pamant. Cand ma vazu, ma imbratisa, ascuzandu-mi fata in umarul meu si incepand sa planga in hohote, spunand ca ii vina lui.
- Calmeaza-te. Trage aer in piept si hai in camera mea, spun, dandu-i de pe chipul frumos parul ravasit.
Vreau sa ii ling sangele de pe chip, dar mirosul sau de animal, ma facu sa imi dau seama ca Nero numai este printre noi. Incui usa si il duc in baie, dand drumul la apa in cada spatioasa si apoi incep sa il dezbrac pe tanar. Il bag in vana si incep sa il spal ca pe un copil mic, in timp ce imi spunea ca daca ar fi fost sau ar fi ajuns cu doua sau trei zile mai devreme, poate Nero traia si nu a fost ucis ca o fiara, lasand sa agonizeze si sa ii moara in brate. Inchid ochii, incercand sa imi retin lacrimile, fiindca povestea dhampirului meu imi amintea de a mea si Diana, inainte ca ea sa bea otrava din nebunie totala si sa imi moara in bratele mele, iar eu sa o privesc neputincios, cum se stingea.
- Te simti bine? Ma intreba tanarul si eu mi-a mdat seama ca doua lacrimi chiar mi-au alunecat pe chip.
- Mi-am amintit ceva... de fapt pe cineva... In fine, a fost o poveste scrisa in pagini muribunde..., ma intrerupeam ca nu stiam ce sa ii mai spus, asa cam ales calea cea ma usoara. Ma duc sa incalzesc niste sange in cani si sa iti pregatesc hainele.
Ies din baie, ducandu-ma in bucatarie, incepand sa imi fac de lucru pe acolo...

Stateam pe geam, fumand linistit, in timp ce in camera se auzea The phantom of the opera in varianta pian. Imi intorc capul cand iubirasul meu intra in camera si i-am indicat hainele ce erau pe pat, apoi i-am intins cana sa de sange, dar o sefuza, fiiind prea trist pentru a se hrani. Termin tigara si arunc mucul pe geam si dupa ce il inchid, dau peste cap, cana de sange si apoi ma duc la Strify.
- Fa-o, spun calm si ii duc buzele, la gatul meu, la vena mai exact.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#45
Next! Sunt foarte fericita ca ati postat capitolul. Se pare ca un nou personaj se stinge din viata n acest fic care devine din ce in ce mai interesant. Parintii lui Kiro s-au mutat... Ce dragut, acum probabil Kiro si Strify vor putea sa locuiasca impreuna avand in vedere cele intamplate. As vrea sa aflu mai multe despre acea fata de care pomenise Kiro si ce a fost cu ea, dar sa speram ca vor fi ami multe in next. bafta la scris si nu uitati sa ma anuntati cand postati!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#46
Thanks for the comm :*

Capitolul 28

Ma uitam lung la el, neintelegand ce vrea. Nu stiam daca sa beau sau nu, insa mi-au crescut coltii fara sa vreau, apoi buzele au inceput sa dezmierde pielea fina a gatului iubitului meu fara ca eu sa-mi dau seama. Era ca si cum pregateam terenul inainte de injectie, asa ma comportam. Kiro scanci usor cand i-am perforat carnea si isi duse mana stanga in jurul gatului meu. Beam cu nesat lichidul stacojiu ce-mi hranea foamea uriasa, desi nu constientizasem asta la inceput. Adoram caldura acestuia in gura mea.
Pe masura ce ma delectam cu gustul usor metalic al sangelui, zeci de imagini care nu-mi apartineau imi ajungeau in minte. Il vedeam pe Kiro de mana cu o tanara fata foarte frumoasa, cu o fata inocenta de copilas, cu parul lung si negru pana la mijloc, cu ochii albastrii precum safirele. Era incantatoare. Silueta ii era zvelta, parand parca trasa printr-un inel. Nu stiam cine e acea fata, insa nici nu voiam sa intreb. Am vazut-o cum ii sari in brate lui Kiro. Erau imbracati in haine vechi, probabil din secolul trecut. Se sarutau si fata plangea de bucurie, apoi il stangea la pieptul ei pe blondul meu.
Imaginea se schimba in mintea mea si am vazut-o pe fata goala intr-un lac, scaldandu-se in apa rece. Era noapte. Kiro aparuse atunci de nicaieri si intra imbracat in apa, incepand s-o sarute apasat pe buze si coborand spre gat. Ii saruta pielea exact cum facusem si eu si cum facuse si cu mine, insistand asupra venei. O muscase intr-un final, iar ea isi duse mainile in jurul gatului sau, pe cand el ii mangaia formele incantatoare ale trupului.
Continuam sa beau si sa primesc imagini din partea iubitului meu. Nu-mi spusese ca sangele iti da amintiri, insa acum eram pus in fata intamplarii savarsite si gustam si din viata lui. Imaginea mi se schimba din nou, acum vazandu-l pe Kiro deasupra fetei, inaintand usor in interiorul ei. Se aflau pe podea, pe o blana alba de urs in fata focului. Mi s-a strans inima cand l-am vazut cu alta persoana. Nu stiam cine e acea fata, insa Kiro era al meu si eu eram al sau, nu voiam sa il vad in continuare pe acea fata, insa nu puteam, in acelasi timp nu ma putem desparti de caldura dulce a gatului sau si sangelui sau ce-mi curgea acum prin vene mie, dandu-mi foc parca.
L-am tras in pat peste mine, continuand sa-i gust sangele. Am revazut apoi alta imagine, de data asta foate trista: Kiro statea cu tipa bruneta in brate si o saruta, pe cand ea il privea pierduta. Nu murise, stiam asta, ii puteam auzi inima batand, dar din ce in ce mai slab. Iubitul meu plangea si tipa la ea sa se intoarca, sa nu-l paraseasca... Dar ea nu se mai intorcea. Ea disparuse in acel moment si era prea tarziu, prea tarziu sa mai faca ceva. Murise in bratele lui exact cum murise si Nero in bratele mele, insa nu se compara cu asta, eu pierdusem un caine, unul pe care-l iubisem, ce-i drept, dar era totusi doar un caine, pe cand el... El isi pierduse iubita.
Dar ma intrebam cu egoism daca ea mai traia... Daca ea ar fi trait acum eu nu l-as fi cunoscut pe Kiro, nu as fi ajuns sa-l iubesc si nimic din toate astea nu s-ar fi intamplat. Mi-am simtit ochii inundati de lacrimi, dupa care mi-am retras coltii si i-am cautat buzele lui Kiro, punand stapanire pe ele si gustandu-le flamand. Il iubeam si nu puteam nega! Da, el era regele meu, printul meu, creatorul meu, tata si fratele meu, el era tot ce aveam si doar pe el il iubeam!
''... Consortul... '', i-am auzit vocea lui Morgan dintr-o frantura de conversatie. Nu facusem legatura, insa stiam ca la mine se referea. Abia atunci se conturau amintirile in mintea mea si am vazut atunci cand tatal lui Kiro vrusese sa ma atace, insa acesta ma protejase si femeia spusese despre mine ca i-as fi consort baiatului. Si chiar eram. Ceea ce m-a facut sa realizez asta a fost ca ma transformase. Riscase sa ma fi pierdut si pe mine asa cum patise cu fata din amintirile sale, insa nu, nu se intamplase asa, el alesese sa-mi faca acel dar suprem, eternitatea, pe cand pentru ea nu se mai putuse face nimic.
Mi-am incolacit mainile in jurul gatului sau si l-am sarutat lung, strecurandu-mi limba in interiorul fierbinte al gurii sale si invintandu-l la un dans stiut doar de noi, la care se alatura cu dragoste, incepand sa-si frece limbuta usor de a mea, pe cand mainile sale ma mangaiau usor. Eram satul de sange, nu mai simteam nevoia sa mananc, insa stiam ca voi avea pentru eternitate nevoia de a-l saruta pe Kiro al meu si de a-i simti trupul fierbinte cum ma poseda si il posedam.
- Te iubesc! am spus fara sa ma gandesc prea mult de cum buzele mi-au fost eliberate de cele ale iubitului meu. Se uita la mine si ma analiza, dupa care se rasuci astfel incat ajunse deasupra mea si isi apleca buzele dulci asupra urechii mele, soptind pervers:
- Si eu te iubesc si te voi iubi mereu!
Am tresarit cand i-am auzit afirmatia, abia acum facand legatura ca el ii spusese si brunetei asta, ca o va iubi mereu. Nu stiam ce sa cred, poate sentimente nu simteam prin intermediul sangelui, insa nu doream sa-mi impart incantatorul vampir cu altcineva, voiam sa fie doar al meu. Realizam cat de egoist eram, ceea ce nu se intamplase si in timpul vietii mele, insa se parea ca noua mea natura ma schimbase. Desi fata era moarta, nu doream ca blondul sa aiba sentimente pentru ea. Imi era rusine de ceea ce simteam si nu-mi venea sa cred ca spun asta, chair si daca nu-mi folosesc cuvinte.
Mi-am inchis ochii, lasandu-mi capul pe spate in timp ce Kiro incepuse sa se miste usor deasupra mea, frecandu-se de mine si facandu-ma sa gem incantat de ceea ce simteam. Era un dulce, plus ca, instinctiv, trupul imi actiona in apropierea trupului sau si incepeam sa ma intaresc in pantaloni din nou. El stia asta, asa ca incepuse sa-si plimbe mainile prin materialul pantalonilor peste mandria mea incitata la culme. Sangele lui era mai bun decat orice gustasem pana acum si ma facea sa urlu de placere
Imi abineam cu greu gemtele, realizand abia acum ca sunt in apartamentul lui Kiro si Morgan poate aparea imediat, insa el, parca intuind asta, spuse:
- S-au mutat, nu te gandi!
- Poftim? am intrebat nesigur si confuz.
- Mama si tata, explica mai apoi. S-au mutat la conac pentru a ne lasa noua intimitate. Plus ca s-a nascut surioara mea.
- Care? am intrebat uimit si am facut ochii mari. Asasinul meu frumos ma acoperi de petale de trandafiri in acel moment si imi trase brusc pantalonii de pe mine, dezbracandu-ma.
- Oh... Iti zic eu ceva mai tarziu, rosti si isi strecura mainile pe sub bluza mea, incepand sa imi sarute pielea fina, apoi cobori intre picioarele mele si saruta usor mandria pe care o descoperi de boxeri. Am gemut usor si l-am prins de par, nevrand acel lucru, insa se incapatase s-o faca si a inceput sa o sarute usor, dupa care a prins-o intre buze si a inceput sa se miste de-a lungul ei, facandu-ma sa scot gemete de placere de care nu credeam ca sunt capabil.
Fara sa imi dau seama si fara sa-i pot opri, coltii mi-au iesit la iveala si mi-am dat seama ca eram foarte aproape de momentul culminant, desi Kiro abia incepuse sa faca... Ceea ce facea. Se parea insa ca eram foarte excitat, al dracului de excitat in preajma lui. L-am prins de par, tragandu-l sa-l sarut, insa nu se lasa pana ce nu mi-am eliberat toata presiunea, scotand un geamat puternic. A inghitit tot continutul, dupa care ma saruta apasat, strecurandu-si limba in gura mea si facandu-ma sa gem de cum am inceput sarutul...
Chiar stia sa ma faca sa ma simt bine.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#47
Yaoooiii! Asa vi de acasa, perfect. SSe pare ca Strify incepe sa simta gelozia foarte puternica pentru fata din trecutul lui Kiro. Si oare pe care din cei doi i-ar alege Kiro daca ar fi fata in fata cei doi? Sunt chiar curioasa sa stiu daca Kiro a renuntat la iubirea lui pentru fata sau inca o pastreaza in suflet, desii il are pe Strify. Yaoiul de la final a fost minunat, doar ca a avut un singur defect: prea putin! Bafta la scris fetelor si nu ma tineti pe jar prea mult timp cu urmatorul capitol. nu uitati sa anuntati!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#48
Next! Sunt foarte fericita ca ati postat capitolul. Se pare ca un nou personaj se stinge din viata n acest fic care devine din ce in ce mai interesant. Parintii lui Kiro s-au mutat... Ce dragut, acum probabil Kiro si Strify vor putea sa locuiasca impreuna avand in vedere cele intamplate. As vrea sa aflu mai multe despre acea fata de care pomenise Kiro si ce a fost cu ea, dar sa speram ca vor fi ami multe in next. bafta la scris si nu uitati sa ma anuntati cand postati!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#49
Capitolul 29

- Strify vreau sa iti spun despre cineva, spun calm, punandu-ma turceste pe pat. Nu ti-am spus ca prin sange pot transmite amintiri, ganduri, trairi, cu sau fara acordul meu. Cred ca tu ai vazut niste amintiri cu o fata bruneta.
- Ce s-a intamplat cu ea? Ma intreba cu glas sugrumat de emotie.
- Diana a murit. A innebunit, s-a otravit si a murit in bratele mele. Sti... ea vroia sa devina ca mine, dar eu nu am lasat-o. Cumva a reusit sa bea din sangele meu, fara sa stiu. Mama mi-a spus ca iubirile dintre muritori si nemuritori se dintrug in timp si nu am ascultat-o si am suferit ca un caine. De aceea am ales sa te transform, fiindca tu mai facut dupa mai bine de patru sute de ani sa iubesc din nou si daca te-as fi pierdut si pe tine, ma sinucideam foarte usor - imi trec degetul aratator peste venele de la incheietura mea, dandu-i de inteles cat de usor poti sa te sinucizi, chiar si fiind nemuritor - mai usor decat crezi, mai spun si il imbratisez pe baiat, afudandu-mi fata in umarul sau si incepand sa plang ca un copil mic.
Tanarul ma imbratisa si incepu sa ma mangaie pe spate, in timp ce imi soptea cuvinte linistitoare in ureche. Mi-am pus capul pe coapsele sale, privindu-l atent in ochi, cerandu-mi iertare ca nu i-am spus despre fata. Ma intreba cum am cunoscut-o si eu am pufnit usor in ras, apoi mi-am pus o mana pe fata lui si am inchis ochii, concentrandu-ma intens. Deodata simt cum sunt tras in intuneric, dar tinandu-l pe Strify de mana, ajugand amandoi intr-o sala gigantica de bal din anul o mie douazeci de ani, plina de conti si contese, duci si ducese.
- Eu sunt tipul saten, imbracat tot in negru si cu katana la brau, ii soptesc iubitului meu, aratandu-ma pe mine.
Eram exact ca si in prezent, dar eram putin mai creol la piele - prea mult soare in Italia, Firente - si poate putin mai inalt din cauza cirmelor. Imi las pisicuta mea balaie sa admire ca un cascat in jurul sau, apoi l-am tras dupa mine, incepand sa ma urmaresc pe eu. Ma intreba cum nu ne vede lumea, facandu-ma sa chicotesc si ii raspund ca suntem in amintirile mele si nu in timp. Aproba din cap si l-am urmarit in continuare pe Kiro - eu - cum iesi pe un balcon mare si acolo o gasi pe Diana intr-o rochie de un albastru-noctur, cu umeri goi si cu parul negru, prins intr-un coc complicat, ce dadea impresia unor petale de trandafir.
- Ce cauta o domnisoara asa frumoasa ca dumneavoastra, singura?O intreba, iar eu i-am soptit iubitului meu, ca pe atunci fetele neinsotite de doici, erau considerate curve.
Tanara se intoarse speriata, uitandu-se la el cu oarecare teama citindu-se pe chipul angelic, dar satenul se aseza pe o banca in umbra, ca nimeni sa nu isi faca vreo impresie gresita despre ea.
- Am iesit sa iau o gura de aer proaspat. Inauntru e prea multa invalmaseala, dar dumneata cum ai iesit aici singur, fara sa fi insotit de vreo curtezana sau de logodnica dumneavoastra? Il intreba fata, privind in umbre si scoase un mic icnet de suprindere, cand el ii aparu de nicaieri in fata si ii dadu o suvita de pe chip, punand-o cu delicatete in coafura complicata.
- Nu-s logodit si curtezanele nu ma intereseaza, decat pentru hrana, ii raspunse si Diana pleca de langa Kiro, ducandu-se la intrare in incaperea de bal.
Il vedem pe dhampir cum aseaza la limita dintre intuneric si lumina, un trandafir albastru, apoi dispare, topindu-se in noaptea adanca si plina de mintere...
Deschid larg ochii, tragand lacom aer in piept, uitandu-ma la iubitul meu, ce ma privea cu ochii mari si speriati de moarte. Zambesc trist si ii spun ca vampirii sau dhampiri nu au puterea sa isi schimbe amintirile, pentru ca mor imediat cum incearca.
- Amintirile sunt singurile dovezi, ca mai suntem umani, ii soptesc, apoi il sarut pe buze, pe care le deschise, dar cu intarziere, facandu-ma sa inteleg, ca era inca in stare de soc. Culca-te. Dimineata mergem sa imi vad surioara si tu cumnatica, ii mai spun si il pup delicat pe frunte.
Il oblig sa se intinda in pat si dupa ce am tras in geam perdelele, bagandu-ma langa el, luandu-l in brate.

- Vampiri nu o vor ucide, daca este scoasa de dadaca afara? Ma intreba dragostea mea, in timp ce mergeam pe pavajul de pietricele spre intrarea in conac.
Ii explic ca acest conac e aparat de vrajile mamei si alt vampir care nu e cu mine, cu el, cu tata sau cu altcineva cunoscut ei, nu poate intra si e ars de viu, cum incearca. Dadu afirmativ din cap si apoi ma sterse pe obraz, ca eram murdar de mustar, fiindca am mancar un hamburger in timp ce am venit spre conac. Ii dau un mic sarut pe buze, apoi deschid usa de la intrare, pasind in conac.
- Am venit! Spun calm, fiindca eram sigur ca ma aud.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#50
Well, imi plac trandafirii si mi-ar placea la nebunie sa vad unul negru. Acesta este motivul pentru care am decis sa-ti vad ficul. Cand am vazul ca este cu Strify, Kiro si vampiri, am zis ca nu se poate sa ramana necitit.
In alta ordine de idei imi place la nebunie povestea! Ma bucur ca cei doi se iubesc, ca Kiro are o sora, ca nu Diana ci Strify e in inima lui (altfel unde ar fi fost yaoi-ul?) si, desi nu se cade, ma bucur ca mama curva varcolaca a lui Strify e moarta! (urasc varcolacii, desi si ea are un merit in faptul ca Strif a devenit vampir).
Felicitari pentru ce ai scris pana acum si sper sa vii cu next-ul cat mai curand!
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged sickness 23 10.620 10-07-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Hannah Lily Potter.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)