Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black roses

#31
Stiu ca am lipsit mult si imi pare rau fetelor:*:*
Capitolul a fost superb ca de obicei:*:* multi pupici
Ma bucur ca s-au impacat si ca au reusit sa faca pana la urma sexxxxx ce incendiar:X:X Chiar aveam nevoie sa citesc asa ceva.
Si de la sex trecem la ceva putin mai periculos: un varcolac. Inima mi-a sarit o bataie cnd am citit ca vampirul nostru frumusel e ranit :| Bine ca s-a vindecat (nu sunt de acord cu ce a facut, dar in fine)
Sper ca cei doi sa fie bine si sa nu aiba alte probleme...:*:* pupa si spor la scris

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#32
Heeei!>:D<
Nu ma-ti anuntat nici una de capitolul asta nici de cel precedent!:-w Ati uitat ca va sunt cititoare fidela? [ tu mi-ai spus-o, Manu!:)) ] Dece de acum te rog sa ma anuntati la orice fic cand postati cate un nou capitol pentru ca eu citesc mai tot ce scrieti!:D
Ultimul capitol a fost cam, mai bine spus, prea scurt, desi mi-a placut foarte mult!
Ce idiot acel Marcus, cum isi permita sa se atinga de Kiro, nu-i corect, daca eram in locul lui Strif' il cafteam acolo pe loc!:)) Si Kiro ar fi trebuit sa fie mult mai precaut si sa nu se ajunga in acea situatie, aproape ca Strify a fost pus in pericol di cauza sa.=)) [glumesc, doar ca nu as vrea sa stiu ca i s-ar putea intampla ceva lui Strify, nici macar intr-un fic, ce sa mai spun de realitate, si da pe el il ador cel mai mult din Cinema Bizarre :x{si prin aceasta cale tin sa-i multumesc lui DropDeadx3/Deea mea:x, una din bunele si vechile mele prietene, multumita ei am ajuns sa-i ascult de ceva, mai mult timp.:D }]
Revenind la noul capitol... am vazut cateva greseli dar, dupa cum bine sti eu doar iti zic ca ele exista si atat.:p Apropo mi-a placut extrem scena de final, foarte romanitca intr-o oarecare masura..
Si acum o intrebare spre starsitul comentului meu: Cine e acea Luisana? bainuiesc ca oricum aveai de gand sa ne lamuresti cu asta in urmatorul capitol sau cel putin asa vreau sa cred!:))
Multa bafta in continuare, fetelor si va rog sa nu uitati sa ma anunti cand postati capitole noi la orice fic de-al vostru yaoi!;;)

hugzz!

#33
Va multumim pentru com-uri! :o3

Capitolul 22
 
Continuam sa plang pe umarul lui Kiro, in ciuda faptului ca raul trecuse. Nu voiam sa fiu vreodata fara el si, desi stiam ca acum era in afara oricarui pericol, lacrimile continuau sa-mi curga in disperare pe chipul livid ce-l posedam acum. Se intoarse usor spre mine si reusi sa-mi acopere buzele cu buzele sale, facandu-ma sa scancesc usor. Mainile mi s-au impletit in jurul gatului sau, dupa care ma intinse usor de tot pe pat si se lipi de trupul meu.
- Strif`, nu mai plange, mi-e bine! rosti si mai lua o gura de sange din sticla.
Un firicel din acel lichid se scurse de pe boticul sau pe barbie, iar eu m-am apropiat usor si am lins-o din acel loc, trecandu-mi limbuta peste buze. Ma privea intens acum blondul meu sexi, insa nu-mi placea gustul pe care-l avea acel lucru, parea oarecum tare.
Imi dau parul negru de pe gat si, in timp ce il priveam atent cu ochii-mi albastri. Se uita lung la mine, la ochii mei, dupa care imi prinse buzele intr-un sarut usor. Mi le-am intredeschis, permitandu-i limbutei sale jucause sa se joace cu a mea, s-o caute si s-o gaseasca la jumatatea drumului, incepand sa se roteasca frenetic si cu pofta, atingandu-se cu tandrete una pe cealalta si, in acelasi timp, intr-un mod incredibil de pervers care ma facea sa tanjesc dupa mai mult si mai mult, insa nu-mi permiteam, stiam ca risc iarasi sa ma pricopsesc cu durerea aceea ce nu fusese deloc placuta.
- Kiro, bea! am spus pe un ton ce nu admitea un refuz, apucandu-l de ceafa si lipindu-i mai mult obligat gurita de locul unde vena mea pulsa deja mai repede, acceleratia inimii fiindu-mi grabita de acel sarut dintre noi doi. Vru sa se impotriveasca, insa nu l-am lasat. Se pare ca era tare tentat pentru el,  fiindca buzele i se intredeschisera rapid si incepu sa ma sarute usor. I-am simtit finetea limbii cum dezmierda usor pielea, apoi coltii ii crescusera astfel ca ii simteam, desi nu-mi presau cu nimic pielea inca, ci el continua sa ma sarute.
Mana sa stanga se plimba peste pieptul meu pe sub bluza, incercand sa ma faca sa nu ma ingrijorez. Si oricum nu eram ingrijorat, ci chiar imi placea ceea ce facea deocamdata. I-am simtit insa in scurt timp caninii reliefati cum imi apasau asupra arterei, strapungand carnea cu usurinta. Imi aduceam aminte cum o ucisese pe fata aia in gradina zoologica si realizam cat de bland se purta cu mine, astfel incat nu simteam decat doua piscaturi, dupa care sangele cum se grabea sa ajunga sa-i hraneasca setea imposibila de acest lichid sacru pentru el.
Am scancit usor si am strans din dinti, apoi am simtit cum incepe din nou sa sarute acea zona, culegand cu repeziciune firicelele de sange ce apareau rapid. Scanceam usor si imi muscam buzele, insa asta nu se datora decat unei dureri aproape de neobservat, doar o usturime usoara cand ii simteam limba peste rani. Bea cu masura, avand grija sa nu imi faca rau, pe cand mana lui imi atingea usor pielea.  Isi dezlipi intr-un final buzele de gatul meu, lasand ranile aproape inchise.
- Multumesc, rosti si isi linse buzele, apoi ma intinse in pat si ma lua in brate, stragandu-ma la pieptul sau. Am scancit din nou de cum mi-am dat seama ca, desi nu ii bate inima, poate muri si eu sa raman fara el. Lacrimile mi-au invadat cu repeziciune ochii si au inceput sa imi curga pe chipul usor imbujorat. Ce s-a intamplat? am auziti vocea lui blanda si apoi i-am simtit buzele peste cele ale mele, presandu-le usor.
- Kiro, nu vreau... Nu vreau sa te pierd! am rostit inghitind in sec si m-am prins de el, dezbracandu-l rapid de bluza cu care era imbracat si pe care am aruncat-o jos, uitandu-ma la locul unde ii fusese infipt tarusul, cu toate ca nu mai era nimic acolo, niciun semn, cicatrice sau punctulet, era doar pielea sa deschisa la culoare si usor rece.
- Ssst! Nu vreau sa plangi, iubitule, sunt al tau si nu plec nicaieri! imi spuse in soapta si ma stranse la pieptul sau cu putere, astfel incat am scancit. Strif`, te mai doare? ma intreba cu  un suras pe buze, iar eu m-am uitat confuz la el, ducandu-mi mana la gat, insa continua cu explicatia: Funduletul...
Am simtit tot sangele cum imi urca in obraji si mi-am ascuns chipul sub paturica, incepand sa chicotesc. Aveam o comportare infantila, si totusi imi placea sa ma joc. Trase usor de '' invelisul '' meu si imi descoperii frunea, pe care o saruta, apoi ochii si nasul, sarutandu-i pe rand pe fiecare si varful celui din urma, dupa care imi acoperi obrajii de sarutari si buzele, descoperindu-le si pe acestea intr-un final. De cum se indeparta i-am putut observa zambetul, iar eu am dat negativ din cap ca nu ma mai doare si m-am strambat la el. Cu o miscare incredibil de rapida ajunse sa-mi muste limba usor, apoi incepu s-o suga, in timp ce mainile sale se dusera intre picioarele mele.
Incepuse sa ma mangaie incet in acel loc, desfacandu-mi slitul si ajungandu-mi cu mana intre picioare, direct pe organul usor excitat. M-am inrosit pentru ca descoperise cat ma umflasem de la niste simple sarutari, insa el parea incantat de acel lucru. Mana incepuse sa i se miste din ce in ce mai repede, iar eu mi-am inchis ochii, incepand sa gem extaziat si din ce in ce mai tare. Ma temeam ca nu care cumva sa se ajunga din nou la acel lucru, mai ales ca el se dezbracase aproape de tot, stand acum doar in boxeri. Se aseza langa mine pe o parte si isi puse o mana pe umarul meu, sarutand usor acel loc, pe cand pe cealalta continua sa mi-o plimbe in asa fel incat gemetele mele deveneau din ce in ce mai sonore.
Continua in ritmul acela pana ce nu am mai suportat presiunea si m-am eliberat gemand lung, rosindu-ma insa ca o facusem pe mana lui. Chicoti si, parca intelegand acest lucru, se apleca si ma saruta, in timp ce mana sa se lasase pe pieptul meu si inchise ochii. I-am sarutat lung fruntea, dupa care boticul dulce, si am cazut satisfacut in lumea viselor...
 
- Cine e somnoriciul meu? ma intreba blondul si se puse peste mine, incepand sa ma sarute pe gat cu placere, insistand asupra ranilor proaspat facute din acea seara. Ma ridica in brate, nedandu-mi ocazia sa spun ceva, si intra cu mine in dus, dezbracandu-ma rapid. Era bine dispus, chiar uimitor de bine dispus, as putea spune. Isi plimba limba peste gatul meu, apoi pe muchia maxilarului si ajunga intr-un final sa si-o strecoare in gura mea. I-am simtit coltisorii usor reliefati si mi-am trecut in surdina limba peste ei, iar el gemu usor.
De cum ne aflam amandoi goi in acel loc a dat drumul apei si a inceput sa-mi spele trupul cu placere, facandu-ma sa-mi las capul pe spate si sa gem usor, muscandu-mi in acelasi timp buzele spre a nu mai scoate sunete asa sonore, temandu-ma ca nu care cumva sa nu auda cineva.
- Ce facem azi? am intrebat si l-am sarutat pe boticul dulce, incolacindu-i mainile in jurul taliei si lipindu-l de mine astfel incat organele se atingeau usor.
- Baita la piscina? interba ridicand o spranceana, iar eu am dat afirmativ din cap si am inceput sa-mi trec mana peste trupul sau usor.
In scurt timp ne-am imbracat si am iesit impreuna, avand insa mare grija sa imi usuc parul, fiindca stiam ca sunt de obicei sensibil si risc sa racesc.  Ne-am luat slipurile amandoi si am iesit imbratisati din camera noastra, coborand in scurt timp jos, unde se afla piscina. L-am sarutat lung si pofticios, insa in acel moment am auzit un glas feminin bine cunoscut si o mana calda pe umarul meu.
- Strify? Puiul mamei, am auzit si m-am inrosit tot, apoi femeia ce era insasi mama mea ma lua si ma stranse la piept. Mamei i-a fost dor de tine, spuse si o lacrima i se prelinse pe fata, apoi isi incolaci mainile in jurul meu si ma stranse la pieptul ei. Era o femeie incantatoare, cu parul lung si blond pana la sold, un trup ca de zeita din Grecia Antica si niste ochi albastrii ca marea.
- Mami? am intrebat confuz, apoi am strans-o si eu la piept. Mami, mi-a fost asa de dor de tine! am spus si apoi m-am indepartat pentru cateva momente de ea, analizand-o. Arati incantator! Mami, ti-l prezint pe Kiro, prietenul meu, spun si i-l arat pe iubitul meu, care ii saruta galant mana si zambi, declarand ca e incantat. Femeia se insenina la fata si spuse cu sinceritate in glas ca si ea e incantata, apoi ma lua la intrebari:
- De cand ai tu iubit? Tatal tau mi-a spus ca iti plac fetele, nu baietii, mamico, rosti rapid in timp ce il analiza cu atentie pe Kiro al meu. Ai idee ca ceea ce se intampla intre doua persoane de acelasi sex e total gresit? intreba pe un ton calm, si totusi era ingrijorata.
- E primul, am spus si i-am zambit. Si ultimul, si voi ramane cu el, continui stragandu-l pe Kiro de mana, iar el se apropie de mine si imi saruta obrazul. Stiu ce se intampla si nu e deloc gresit, mami, dragostea nu are varsta, sex sau alte preferinte, dragostea vine si te poseda. Femeia ma privi contrariata, dupa care rosti cu zambetul pe buze:
- Hai sa facem o baie si mai vorbim acolo!
'' Acum i-acum... '', mi-am spus in mintea mea si l-am strans mai tare pe Kiro.
 
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#34
Capitolul 23

- Si cati ani ai Kiro? Esti nipon sau francez? Esti la scoala? Ce profil? Cu ce se ocupa parinti tai? Frati sau surori? Ma intreba blonda, dupa ce si-a trimis fiul sa cumpere ceva de baut.
- Am otsprezece pe nouasprezece ani. Sunt jumatate nipon dupa tata si englez dupa mama. Sunt la aceasi scoala cu Strify, dar la filologie. Tata e afacerist si mama casnica. Sunt singur la parinti, ii raspund politicos si ii multumesc iubitului meu, cand imi dadu o sticla de cola la rece.
Tanarul se aseza langa mine, iar eu mi-am pus o mana dupa umeri sai, tragandu-l mai aproape de mine. Cand vazu acest lucru, maicasa isi miji ochii, iar eu am putut sa jur ca am vazut cum unghile ei cu manichiura frantuzeasca, devenisera negre si incovoiate pentru cateva secunde. Am mirosit aerul din jurul ei foarte discret incrutandu-ma, fiindca mirosea ca un varcolac tanar si pregatit sa ucida.

- Hai ca exagerezi deja, spuse iubirasul meu, cand i-am spus parerea despre masa. Mama varcolac? Fugi de aici! Mai putin imi spui ca tu esti tipul cu trandafirii aia negri, spuse, izbucnind in ras.
Imi plec ochii si ii spun ca eu sunt acel asasin ce lasa trandafiri negri la fiecare vitima a sa. Ca sa-mi demonstrez spusele, am ridicat mana dreapta in sus si dupa cateva clipe, aparu un boboc de trandafir negru. Ma indrept spre lond, punandu-i floarea in par si sarutandu-l usor pe buze, apoi imi cer iertare ca nu i-am spus cu ce ma ocup cu advarat.
- E ceva normal pentru un vampir sa aibe tot timpul un secret. De mult vroiam sa te intalnesc si sa-ti cer un autograf si sa te intreb cum faci rost de trandafiri astia! Exclama surestitat, atigand delicat bobocul din parul sau, facandu-ma sa chicotesc usor nervos. Nu ma asteptam ca iubitul meu sa fie si fanul meu in acelasi timp, dar ma bucuram nespus de mult de aceasta chestie. Mi-am pus mainile in jurul gatului sau si am inceput sa il sarut apasat pe buze, ridicand mana stanga deasupra capului sau, in pumn. Deschid pumnul si din el incepura sa cada petale negre de trandafir, facandu-l pe muritor sa se uite incantat si uimit totodata la acea smecherie. Il imping spre pat, in timp ce il sarutam, dar oprind magia in acel moment. Ma urc deasupra lui, incepand sa il mangai pe piept, ajugandu-ma sa ma joc cu sfarcurile sale, facandu-l sa geama usor. Ranjesc pervers si il dezbrac de haine nerabdator, in timp ce ii lingeam si sarutam gatul cu atata adorare, insistand pe fiecare vena sau artera, chiar si pe cele capilare. Cobor cu sarutarile pe piept, luand intre buze unul dintre sfarcuri, muscandu-le delicat, rotindu-le usor si sugandu-le lacom, in timp ce il mangaiam prin pantaloni mandria. Aplic si celuilalt sfarc acelasi tratament, in timp ce Strify ma mangaia pe spate, fiindca eram la bustul gol. Cobor mai departe cu buzele pe pielea fina si infarbantata de atingerile mele deloc cuminti si la locul lor. Ii desfac capsa de la pandaloni, tragandu-i in jos cu boxeri cu tot, apoi il pun sa se intoarca cu spatele la mine.
Ma intreba speriat ce vreau sa fac, dar l-am linistit rapind, cand am inceput sa il sarut pe ceafa, fara sa stie ca mi-am dat intr-o secunda pantaloni cu boxeri. Apasam insistent cu limba si sugandu-i pielea la fiecare, facandu-i intreaga coloana plina numai pete rosi, peste care mi-am trecut limba de cateva ori.
- Ahhh...! Gemu, cand mi-am trecut limba peste gaurica lui, apoi cam bagat-o putin acolo, facand miscari de du-te-vino, cu ea.
Incepu sa geama fericit si glasul sau in extaz era o melodie perversa, dar si incantatoare in acelasi timp pentru urechile mele nemuritoare. M-am sarutat de acel jos si m-am potrivit, patruzandu-l incet, dar facandu-l sa scoata un mic geamat de durere. Il musc de lobul urechi, apoi imi trec jucaus limba dealungul maxilarului sau, dandu-i un sarut apasat. Incep sa fac miscar si du-te-vino, in timp ce am apucat cu o mana marginea patului, infigandu-mi ghearele in saltea. Am inceput sa gemem amandoi de placere, iar pe pielea noastra aparu un strat fin, lucios, umed, lipicios si mirositor de transpiratie, iar parul nostru s-a udat.
- Ahhhh! Exclamam sau mai bine spus tipam amandoi deodata, cand ne-am eliberat in acelasi timp.
Imi las capul pe spatele sau, incercand sa imi revin de la partiga salbatica si incendiara ce am avut-o cu muritorul.

- Varcolaci le au negre si sunt mai usor de recunoscut asa, ii explic pisicutei mele balaie, in timp ce stateam pe spate.
Tanarul avea capul pe pieptul meu si se uita cu mare interes la unghile ce erau gheare pentru el acum. Isi trecu putin degetul mare peste o gheara si icni usor, fiindca s-a intepat in ea, fara sa vrea. Imi retrag ghearele si inchid pumnul ce straluci putin, apoi il deschid, dand drumul la un bobc de trandafir negru pe pieptul sau. Strify il lua in mana mirosindu-l, apoi il saruta si pe urma ma saruta si pe mine. L-am acoperit cu cearceaful, pregatindu-ne pentru somn...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#35
Si uite asa stau eu pana la 2 noaptea sa citesc un fic. [nu e repros. Mi-a palcut foartemult] Mai sunt cateva greseli de tastare pe aici pe colo si de aceea incearca sa verifici ceea ce scrii inainte. EU sunt o mare fana a Cinema Bizarre si chiar daca s-au desparit nebuna de mine are toate melodiile lor plus melodiile pe care le-au scos ei separat de cand s-au despartit. In al doilea rand eu sunt mare fana a tot ce inseamna vampir/varcolac asa ca ficul tau mi-a mers la inima! Ce sa mai spun.. Imi place relatia dintre cei doi si as ramane surprinsa sa aflu ca Strify e jumatate varcolac... Trebuie sa-l faci si pe el nemuritor pana la urma. Nu-l poti lasa pe Kiro singur cuc.
Multa bafta la scris si sper sa aduci next-ul cat mai repede!
PS: ANunta-ma cand il pui te rog.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#36
Multumim! *puppy eyes*

Capitolul 24

M-am trezit cu greu si am inceput sa-mi frec ochii umflati de somn cu podul palmei, realizand la un moment dat ca nu ma mai alfam in camera cu Kiro al meu, sau, mai precis, el nu se mai afla in camera. Mirosul din jurul meu era incantator, iar trupul gol imi era acoperit acum de petale de trandafiri incredibil de parfumati. M-am ridicat usor, tragandu-mi si cearsaful pe mine, chiar daca nu ma vedea nimeni acum, si m-am indreptat catre noptiera, unde se afla un bobocel frumos de trandafir, iar sub acesta un bilet cu scrisul iubitului meu.

'' Dulceata mea,

Sunt la vanatoare. Ma intorc in curand.
Te iubesc!
Kiro ''


Am dus biletelul la piept si l-am lipit de inima mea, dupa care l-am sarutat si m-am indreptat catre baie, luand si bobocelul cu mine si lasandu-l pe marginea chiuvetei cat timp eu faceam dusul bine-meritat de dimineata. Mi-am trecut mainile peste trup de mai multe ori, apoi am auzit usa si, dupa ce m-am limpezit rapid, mi-am luat un prosop pe care l-am infasurat in jurul taliei si mi-am pus trandafirasul in par, asa cum o facuse Kiro in urma cu o seara, dupa acea partida desfasurata inre noi. Ma gandeam ca e el, ca altcineva nu poate fi, insa cand am ajuns acolo am concluzionat ca era insasi mama, care ma privea cu ochii rai acum.
- Strif`, tu esti nebun?! Voi doi, ca barbati, v-o trageti?! intreba renuntand la limbajul de doamna si folosindu-l pe cel clasic, de cartier. Ma uimea asta, si totusi nu imi pasa. Nu-mi venea insa sa cred ca ea imi striga mie asta, din moment ce ieri zisese ca nu e nimic in neregula cu faptul ca am un iubit si nu o iubita, cum ar fi fost normal, din punctul ei de vedere, sau mai stiu eu ce porcarie mai avea ea in cap.
- Da, sunt nebun. Sunt indragostit de Kiro, mi-am tras-o cu el si o fac in continuare, spun aparent nepasator, insa in sinea mea stiam ca am prins curaj si practic nu sunt eu cel care vorbeste in acel moment, ci e doar furia din mine. Acum, ca o vedeam pe femeie furioasa, ma gandeam cu mult mai multa seriozitate la ceea ce imi zisese Kiro, si anume ca ar putea fi varcolac.
Si totusi... Mama?! Mama mea sa fie varcolac? Greu de crezut. Asta ar fi insemnat sa fi fost si eu varcolac sau mai stiu eu ce porcarie, insa mai era si o a doua varianta, ca mama sa se fi transformat dupa nasterea mea, ceea ce credeam, era mai plauzibil. Eram de-a dreptul uimit de creatura cu care ma confruntam, si totusi o infruntam cu demnitate.
- Strify, nu-ti permit tie, ca fiind copilul meu, sa il mai vezi pe acest barbat vreodata in viata ta! E foarte periculos si nu stii nimic despre el, are o altfel de viata, mult diferita decat a ta si...
- Nu te intereseaza pe tine care e viata lui Kiro! Stiu prea bine, stiu mai multe decat stii tu despre el si nu imi pasa de ceea ce vrei tu! Sunt major si fac ce vreau, am fost al sau in urma cu doua zile, deci eram major si atunci, asa ca nu ai ce sa imi spui, femeie! i-am strigat nervos, iar mama incepu sa maraie, lasandu-ma cu gura cascata.
'' Maraie? '', m-am intrebat in gandul meu si m-am uitat lung la ea, insa in acel moment mi-as fi dorit sa nu fi vazut ceea ce se desfasura in ft aochilor mei: mamei mele incepuse sa i se lateasca si sa i se alungeasca fata, devenind precum cea de primata, si inca una foarte urata, dupa care prinse o culoare cenusie si incepusera a i se contracta, devenind mai lata in trup, in brate, picioare, devenind, cum ar fi mai corect, cu trup barbatesc si foarte-foarte paros acum. Ochii ii erau galbeni si urati, iar coltii galbeni erau plini de bale.
M-am dat un pas in spate, realizand ca iubitul meu avusese dreptate, insa putea fi prea tarziu sa ii spun acest lucru, dat fiind faptul ca ea era deja varcolac, si inca unul foarte, foarte nervos. Se apropia incet de mine si isi intinse ghearele, incordandu-si-le. Ghearele si le arata spre mine, iar eu tremuram din cap pana in picioare. Scoase un sunet groaznic, dupa care ma lovi cu laba peste fata, apoi isi infpise ghearele uriase in abdomenul meu. Nu-mi venea sa cred ca insasi mama mea imi facea acest lucru...
Simteam cum imi cotrobaie prin maruntaie, cum rupe organe din mine, sau cel putin asa mi se parea. Lacrimile incepusera sa-mi curga pe chipul inrosit si nu stiam ce sa mai fac sa scap de acea durere ingrozitoare ce imi pusese stapanire pe trupul slab. Sangele se grabea sa ajunga acolo, parasindu-ma, scurgandu-se printre ghearele ei incovoiate si ascutite pe podeaua rece, in timp ce eu m-am lasat in jos, tipand de durere, sperand ca se va indura de mine si ma va lasa in pace.
Dar viata parca mi se scurgea printre degete acum...
- Strif`! i-am auzit vocea dulce a lui Kiro, dupa care varcolacul a fost indepartat de mine cu repeziciune si apoi s-a dus o lupta, insa privirea imi era incetosata, nu vedeam ce se petrece, mi-era groaznic de rau, voiam sa fiu langa iubitul meu, sa ma tina in brate...
Imi inchisesem ochii si nu pentru ca as fi vrut asta, ci pentru ca nu mi-i mai puteam tine deschisi. I-am simtit bratele usor reci ale lui Kiro cum ma prinsera, dupa care am fost dus intr-o alta camera. Ranile ma dureau in ultimul hal si eram speriat, indurerat.
Am fost pus in cada, din cate mai puteam realiza acum. Continuam sa plang, insa doar lacrimile se mai faceau simtite pe chipul patat de sange, voce nu mai aveam sa spun nimic. Simteam ca ma pierd si sunt mai ametit cu cat mai mult sange se scurgea din mine.
Am simtit trupul lui Kiro cum veni langa mine, dupa care buzele sale le sarutara pe ale mele, iar eu, cu glas slab, am reusit sa articulez:
- Nu... Vr...Eau... Sa mor. Faceam efort pentru fiecare cuvant spus, dar Kiro isi lipi buzele de ale mele, apoi si le duse pe gatul meu si ma musca, infigandu-si coltii in mine.
- Nu te las sa mori, dragostea mea! a fost tot ceea ce am mai auzit, dupa care o durere groaznica isi facu prezenta, iar eu am inceput sa tip din cauza acesteia, neputandu-mi infrange dorinta de a o face. Nu mai conta acum. Blondul imi puse mana la gura, oprindu-ma, insa continuam sa ma zbat in bratele sale si sa plang.
Mi-am simtit gura inundata cu un lichid cu gust metalic si voiam sa-l scuip, insa limba lui Kiro imi intredeschise buzele ce se tineau strans acum si impinse cu putere in gura mea, facandu-ma sa inghit tot continutul cavitatii mele bucale. Mi-am deschis ochii si i-am vazut incheietura muscata si sangele cum se scurgea de acolo pe fata mea, iar eu il beam fara sa-mi pese... I-am tras mana si am continuat sa beau in timp ce lacrimi amare imi curgeau pe chip din cauza durerii. Kiro isi retrase mana la un moment dat, iar eu am am inceput sa tip de durere. Ma simteam gol acum, sangele meu fiind inlocuit cu focul sangelui lui Kiro. Urlam de durere si strangeam cu putere in maini tot ceea ce reuseam, ma zbateam, imi strecuram mana in rana de la abdomen si alte lucruri pe care nu le-as fi facut in mod normal, apoi mi-am inchis ochii obosit, nemaistiind nimic de mine....
Era doar negura. Nimic in jur. Niciun sunet, niciun obiect in fata mea, nimic in jur, niciun miros, doar pustiu. Negru si pustiu. Il simteam insa pe Kiro aproape de mine si stiam ca ma sustine in tot ceea ce fac. Stiam ca nu ma va lasa sa plec de langa el, stiam, stiam...
'' Kiro... '', mi-am spus in mine, apoi m-am pierdut pana si pe mine pe undeva... '' Te iubesc! '', mi-am auzit vocea din nou, dupa care intuneric si liniste...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#37
Uh, alt capitol de al vostru pe gustul meu.

(19-12-2011, 10:21 PM)Trixie D. LeStrange A scris: '' Maraie? ''

N-am putut decat sa-mi imaginez ce fata ar fi facut cu adevarat intr-o astfel de situatie, Strify. Numai cand ma gandesc si incep iar sa rad pana la lacrimi, de una singura ca nebuna...

Trixie D. LeStrange A scris: - Nu... Vr...Eau... Sa mor. Faceam efort pentru fiecare cuvant spus, dar Kiro isi lipi buzele de ale mele, apoi si le duse pe gatul meu si ma musca, infigandu-si coltii in mine.
- Nu te las sa mori, dragostea mea!

Ma bucur ca a ajuns Kiro la timp desi nu se stie inca daca Strify este salvat sau nu. Uitati ce ziceam [ca ador sfarsitul trist], vreau ca pretiosul meu Strif' sa se faca bine, de Kiro nu-mi fac griji, el fiind vampir nu poate muri cu una cu doua deci... va rog, salvati-l chiar daca stiu ca nu-l veti 'lasa' sa moara sao poate nu, merita sa-ncerc.XD
Multa bafta in continuare, fetelor si anuntati-ma si pe mine cand aduceti nextul, va rog!:o3

*hugzz*


#38
Ador acest capitol! Mama lui a aparut din senin si sincer nu ma asteptam sa puna acele intrebari, iar mai apoi sa afle si sa..maraie? Doamne deci asta e fost genial! Apoi descrierea cand ea a devenit varcolac a fost la fel de minunata desii nu pot sa cred ca si-ar distruge propriul fiu. Aia nu mai e mama sincer. Kiro a ajuns la timp ceea ce e perfect si din ce ati descris acolo eu cred ca acum Strify e vampir. Nu pot sa spun decat ca astept cu nerabdare nextul si va rog sa ma anuntati cand postati.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#39
Capitolul 25

Stateam calm pe plaja, intr-un loc pustiu, iar in fata mea era Strify, zvarcolindu-se sub soare si din trupul sau ieseau aburi, semn ca accpta corpul sau razele untraviolete ale astrului zilei. Langa mine statea o femeie cu privirea pierduta si data de mult disparuta, iar de data asta va fi pe bune disparuta. Vad cum inceta si o chem pe femeie la mine, facandu-i o zgarietura usoara pe gat. Cand simti sangele, blondul o ataca imediat, rupandu-i din instinct gatul, apoi golind-o de sange.
- Kiro?! Ma intreba pe un ton ragusit, apoi ma imbratisa strans. Kiro! Mi-a fost atat de frica! Am crezut ca nu o sa te mai vad vreodata..., incepu sa se balbaiasca, iar eu l-am imbratisat strans la pieptul meu.
- Strify aer, mormai, fiindca pentru trei-patru ore el era mai puternic decat mine.
Isi ceru scuze, apoi isi linse restul de sange de pe buze. Ne asezam pe nisip si tanarul isi puse capul pe pieptul meu, apoi se incrunta, spunandu-mi ca inima mea bate, facandu-ma sa izbucnesc in ras. Ii explic ca inimile dhampirilor bat foarte usor, ca doar ei, vampiri si varcolaci le aud. Aproba din cap si apoi continuam sa vorbim, in timp ce el se jucam cu mana mea.

Se uita cu atata interes la oameni, spunandu-mi fiecare de ce sufera, facandu-ma sa zambesc amuzat de bucuria sa, ca a ajuns peste noapte cel mai bun doctor in depistarea problemelor cardiologice. Intram in hotel si ii spun receptionerei ca frigiderul din camera noastra sa fie umplut cu sticle de sange si tipa aproba imediat. I-am explicat lui Strify ca el ar trebui timp de o luna si ceva sa se hraneasca constant, ca sa nu atace oameni nevinovati. Trec cu el pe langa mama lui si tanarul isi instramba nasul si vru sa spuna ceva, dar l-am sarutat apasat, fiindca stiam ce vroia sa spuna. Toti varcolaci miroseau a caine ud si a motani in calduri, pe cand vampiri nu aveau miros sau transpiratie, iar dhampiri nascuti luau mirosul florii de langa patutul lor - trandafirul la mine - iar cei creati aveau mirosul florii lor preferate si in cazul lui Strify, era crinul. Dupa ce masa trecu, am rupt sarutul, privind-o pe femeie cu ura, iar aceasta ranji aratandu-si colti numai buni de sfasiat.
- Toti varcolaci miros asa de urat? Ma intreba, trecandu-si mana prin fata nasului, facandu-ma sa pufnesc amuzat.
- Asa cand sunt uscati, dar uzi sunt de zece ori mai rau, spun si incepem amandoi sa radem.
Intram in camera si ne trantim pe pat si incepem sa ne piscam in joaca sau sa ne gadilam, pana ne-am plictisit. Dhampirul meu sexy se ridica deodata de pe pat si imi spune sa ne uitam la un film si aprob bucuros din cap. Vreau sa mai adaug ceva, dar o umbra ce se vedea foarte vad sub usa noastra imi atrase atentia. M-am ridicat in cea mai mare liniste si m-am dus la usa deschizand-o brust, aproape facand-o pe menajera hotelului sa faca cu inima. Tipa isi ceru scuze, apoi ma ruga sa o las sa intre, ce a adus sticlele cu sange, ce se aflau pe un carucior de mancare. Ii fac loc sa intre si tipa intra salutandu-l pe Strify si incepu sa puna sticlele in frigider.
- Asta e pentru dumneavoatra, spuse tipa, dandu-mi o foaie impaturita.
- Multumesc, spun si inchid usa, dupa ce ea iesi.
Desfac scrisoarea si incep sa citestec:

[center]Kiro.
Din cauza ta mi-am pierdut adavarata mea iubire - varcolacul care l-ai ucis in parc - dar trebuie sa-ti multumesc in schimb ca m-ai scapat de pacostea de fiu, nascut dintr-un viol nenorocit. Strify crede ca l-am iubit sau ceva de genu, dar nu-i adevarat. Am aratat ca il iubesc, fiindca Meric si-a pierdut copilul cand a devenit varcolac si din iubirea mea pentru Meric am incercat sa fiu afectoasa cu pacostea aia mica. Acum datorita tie, pot sa spun ca numai am fiu si iti multumesc pentru asta. Poate vei foarte furios cand vei afla ca la ordinul meu, toti varcolaci iti vor ataca familia. Familia ta regala, mai ales ca tatal si mama ta asteapta o fetita din partea unei muritoare si stiu unde se afla muritoarea, chit cu protectia lor exagerata, o pot ucide fara sa clipesc, asa cum tu mi-ai ucis masculul.
Ai grija cum joci Kiro ca s-ar putea sa te arzi.
Melany[/center]


Am crezut ca in acea clipa ma voi duce dupa javra aia si ii voi rupe gatul in mii si mii de bucatele. Iubirasul meu citit si el scrisoarea si ramase uimit, apoi ma intreba care e faza cu familia regala, facandu-ma sa strang din maxilar si sa imi bag unghile in podul palmei.
- Tatal meu este primul vampir! Originalul si regele peste vampiri! Are vreo zece mii de ani si poate chiar si mai bine! Mama ii este regina, iar eu sunt print, iar surioara mea e printesa peste vampiri! Nici unui vampir nu-i totuna sa se puna cu familia regala sau cu protejati familiei regale, fiindca vor fi starpiti! Marai apasat si pe chipul meu, incepu sa curga rauri de lacrimi, de ciuda ca nu am putut sa o opresc pe Melany cand am avut ocazia.
De ce eu?...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#40
Wow... Acest capitol m-a zgutuit nu alta. A inceput interesant cu Strify care a devenit dhampir datorita lui Kiro, iar apoi actiune si drama ce sa mai! Mama lui Strify e o nenorocita [cred ca am mai spus asta] o detest cu adevarat din toata inima mea si sper sa moara. Nu pot sa cred ca familia lui Kiro e amenintata, asta ma lasa in suspans. Si in acest capitol aflam ceva nou: Kiro e print! Asta m-a dat pe spate! Bafta la scris si anuntati-ma va rog cand pui next.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged sickness 23 10.544 10-07-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Hannah Lily Potter.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)