Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Paleta de culori

#21
imi cer scuze ca nu am postat mai repede, insa nu am avut cand si aum imi dau seama ce greaseala imensa am facut, am uitat tot ce vroiam sa iti spun
in orice caz acest capitol m-a lasat fara cuvinte si m-a facut mai curioasa si mai nerabdatoare in legatura cu urmatorul capitol, si pot spune ca imi place mult mai mult de bunic decat de bunica, ea e prea orgolioasa si poate si un pic cam egoista si nu se gandeste la binele celor din jur ci doar la al ei, parca ar fi opus bunicului, facuta din alte ingrediente
oricum imi place de el pentru ca este onst de la inceput si nu se foloseste de tertipuri, asa cum face ea, dar lucrurile se mai pot schimba
descrierea superba, dupa parerea mea, insa am observat cateva greseli in care ai inlocuit unele litere cu altele, dar le-am trecut cu vederea

abia astept urmatorul capitol

#22
Asa... Vreau in primul rand sa-mi cer scuze pentru ceea ce voi scrie. Rog foarte frumos un moderator sa inchida acest topic si nu, nu din cauza faptului ca m-am saturat sa scriu la ea, ci pentru ca vreau sa editez toate capitolele postate şi ca vreau sa o termin, apoi sa o public. Adica, sa fie finisata (sau cel putin partial). Va multumesc celor care ati citit si ati asteptat sa postez, dar va rog foarte mult sa ma intelegeti. Am niste probleme personale, voi fi plecata de acasa pentru o perioada si este si motivul pe care l-am scris mai devreme.
Daca Leonard o va ierta vreodata pe Adelinda, nu va faceti griji, acest lucru va fi descoperit cand ma voi intoarce la postat, dar acum nu. Daca Ad se va intalni vreodata cu acel tanar misterios ce a imbratisat-o noapte, veti afla si asta, doar putin rabdare. Inca o data, imi cer scuze pentru aceasta decizie brusca.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Viata in culori ! Alyssia~Bulinuta~Roz 1 2.523 29-04-2011, 06:56 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Suspinuri în culori de vară [yaoi] Claribel 5 4.455 28-07-2010, 10:27 PM
Ultimul răspuns: SAYA_ANGEL


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)