Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anunt important

#41
Deci prima data cand am intrat si am citit am ramas gen ''WTF'', dar abia dupa aceea mi-am dat seama ca e 1 aprilie. Deci aceasta a fost cea mai geniala farsa cu care putea sa inceapa 1 aprilie. Pacatoasa de mine, inca nu s-a spovedit. Preafericite Daniel si cum te mai numesti, ce sa fac ca sa imi fie iertate pacatele daca eu citesc si privesc numai yaoi-uri ?21)

P.s: Multumesc ca mi-ati inveselit ziua!
[Imagine: j5atg3.png]


#42
bai frathe, eu m-am logat aici ca sa ma distrez si sa scriu ce vreau, sa citesc c vreau si sa vb despre c vreau, asa ca yo cred ca asta e o mare teapa.......nu poti schimba in halul asta forumul.....forumul asta a fos special creat ca sa ne distram, nu se facem religie.....nu e de ajuns ca o facem la scoalaZuppy08
TERMINATI CU FARSA ASTA DE 2 LEI CA INEBUNESC!!!!!!!

#43
Preasfinţia ta, dar cum de tocmai mătăluţă, Părinte, te-ai gândit să-ţi laşi treaba duhovnicească şi să ne onorezi umilul portal anime cu prezenţa ta? O, tu, Preamărite Daniel, Rob al lui Dumnezeu, asta fu cea mai bună păcăleală de 1 aprilie pe care am primit-o în cei 14 umili ani ai mei de viaţă.
praise [ aşa era? ] O, dar nu ştiam că Părintele Daniel gustă asemenea şiretlicuri. Sau oare te-a prins diavolul în mrejele lui, Preasfintitule?
O, tu, preamărite Daniel, sper că nu te-a enervat lipsa mea acută de respect. În faţa Domnului suntem toţi egali, rite?
Mulţumesc din suflet pentru semnătură. Dacă ai putea, o tu Duhovnicescule Daniel, să-mi faci şi o semnătura cu sfântul tău chip aş fi profund recunoscătoare.
Bună, bună rău poanta. Păcat că ai postat-o pe 31 martie . . 2
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#44
(31-03-2011, 11:40 PM)Preafericitul DANIEL A scris: Mult-iubiti utilizatori si utilizatoare, robi ai lui Dumnezeu!

Ma numesc Preafericirea Sa, Preafericitul Parinte DANIEL, Arhiepiscopul Bucurestilor, Mitropolitul Munteniei si Dobrogei, Loctiitor al tronului Cezareei Capadociei si Patriarhul Bisericii Ortodoxe Române sau Patriarhul României

Tin sa va anunt ca de astazi site-ul AnimeZUP (Zmerenie Umilinta Piosenie) a fost cumparat de catre Biserica Ortodoxa Romana! Intentionam a folosi acest site pentru preasfintirea si preamarirea numelui lui Dumnezeu si pentru a acapara de partea noastra tineretul, care se afunda din ce in ce mai mult in destrabalare si practici necurate, departandu-se de numele Domnului!

Am achizitionat acest site de la vechiul sau administrator, robul lui Dumnezeu Flaw, contra sumei de 150.000 de euro. Acesta va transmite salutari din noua lui masina, sfintita de biserica romana ca parte din intelegere!

Va aducem la cunostinta ca lucrurile se vor schimba!
Vor fi interzise pe forum discutiile despre anime-uri, manga-uri, muzica japoneza, cosplay, filme, jocuri, sex, alcool, droguri si alte inventii ale necuratului! Utilizatorii care nu respecta aceasta regula vor fi excomunicati de pe forum si li se va blestema neamul pana la cea de-a noua rubedenie!

Veti putea discuta despre Biblie, muzica bisericeasca, cele 10 porunci si alte subiecte mult mai potrivite pentru tineri! In locul actulelor concursuri, pline de afurisenie si inventate de satana, veti putea tine concursuri de preamarire a domnului!

Vor exista si niste schimbari foarte importante in regulament! Spammerii, acesti pacatosi, oi ratacite ale Domnului, vor trebui sa faca 10 matanii la prima abatere, sa spuna Crezul in fiecare noapte timp de o luna la a doua abatere si sa se calugareasca la a treia! Cei care nu se vor supune vor arde pe vecie in flacarile Ghenei!

Vom renunta in curand si la aceasta mascota diavoleasca, Zuppy, si il vom inlocui cu Maica Precista, mult mai adecvata acestui forum!

Intentionam sa organizam meeting-uri saptamanale, in fiecare duminica, la Biserica, unde utilizatorii acestui forum vor putea socializa si vor primi gratuit sfanta impartasanie! Cei care nu vor veni la Biserica vor fi banati si afurisit va fi numele lor pe veci!

Moneda forumului se va schimba din zupi in taleri iar in loc de medalii vom oferi insigne cu Maica Domnului!

Aceasta fiind spuse, va duram o sedere placuta (dar nu prea placuta, caci ce e prea placut e lucratura diavolului)

Amin!

:??

Cred ca n-ai mai avut rabdare de ai postat aceasta " pacaleala " de la ora 9 seara :]] Eu pe la ora aia dormeam 65
Deci ... foarte taree !! Chiar nu ma asteptam la asa ceva. Daca pe net se fac astfel de glume; la scoala cred ca o sa-mi rup un picior :]]
N-am ce spune, o idee geniala. Nu ma asteptam chiar deloc ! E o idee asa ciudata si iesita din comun . I-auzi : " Dumnezeu umbla pe net ! " =]]
In legatura cu ficurile, pacatul si altele, nu-mi fac griji. :d N-am niciun fic deschis [ inca.] si in legatura cu pacatele facute....65 Domne Iarta-maa !!
P.S. : Flaw imi place masina ta b-) .
[Imagine: 1page-img1.jpg]
Ciumpy


#45
Citat:TERMINATI CU FARSA ASTA DE 2 LEI CA INEBUNESC!!!!!!!

oh stfu >.>" FAIL !!! aşa se vorbeşte despre Preafericitul ? vei arde în iad pentru păcatele tale.
-

#46
(01-04-2011, 09:44 AM)mya2o1o A scris: bai frathe, eu m-am logat aici ca sa ma distrez si sa scriu ce vreau, sa citesc c vreau si sa vb despre c vreau, asa ca yo cred ca asta e o mare teapa.......nu poti schimba in halul asta forumul.....forumul asta a fos special creat ca sa ne distram, nu se facem religie.....nu e de ajuns ca o facem la scoalaZuppy08
TERMINATI CU FARSA ASTA DE 2 LEI CA INEBUNESC!!!!!!!
Fată, tu chiar crezi că Preasfinţitul Daniel [ o, mărite, scuză-mi tonul plin de nesimţire ] ar veni aici să schimbe un site împânzit de yaoi şi hentai într-un site duhovnicesc? E 1 aprilie, for f**k's sake. [ iartă-mă părinte -___- ] E ţeapă !
ÃŽh.

EDIT: Cum poţi vorbi aşa de Preasfinţitul? Fie ca Satana să te fure din iatac şi să te-arunce în cele mai mistuitoare focuri ale Iadului, să arzi împreună cu toţi dracii de acolo. Păcătoaso!

EDIT2: Robul lui Dumnezeu Sacrilege? Nu prea are sens, Preamarite.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#47
tare gluma, fratilor21 Hehe..tocmai sunt roaba lui dumnezeu!!21
prima data cand am vazut icoane and stuff chiar nu mi-a trecut prin minte.. ma gandeam ca e o sarbatoare.. doar ce m-am trezit deci nici nu stiam cat e ceasu 24 si dupa mi-a picat fisa ca e 1 aprilie. Bravo, tare farsa. 21

edit: acum imi dau seama ca sunt "Robul lui Dumnezeu ChuuLuvsYaoi^.^" ...24 yaoiu in robul lui Dumnezeu
Cea mai reuşită semnătură.

#48
@Craci - e asa de greu sa-ti dai seama ca a fost o glumisoara nevinovata? Eu am gustat-o, mi-a inseninat oarecum dimineata.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#49
1) Tatal Nostru

Tatal nostru
Care esti in ceruri
Sfinteasca-se numele Tau
Vie imparatia Ta
Faca-se voia Ta
Precum in cer asa si pre Pamant
Painea noastra cea de toate zilele
Da-ne-o noua astazi
Si ne iarta noua gresalele noastre
Precum si noi iertam gresitilor nostri
Si nu ne duce pre noi in ispita
Ci ne izbaveste de cel rau
Ca a Ta este imparatia
Slava si puterea
In numele Tatalui
Al Fiului
Al Sfantului Duh
Amin.

2) Crezul

Cred într-unul Dumnezeu, Tatal Atottiitorul, Facatorul cerului si al pamântului, vazutelor tuturor si nevazutelor.
Si într-unul Domn Iisus Hristor, Fiul lui Dumnezeu, Unul-Nascut, Care din Tatal S-a nascut mai înainte de toti vecii. Lumina din Lumina, Dumnezeu adevarat din Dumnezeu adevarat, Nascut, nu facut; Cel de o fiinta cu Tatal, prin Care toate s-au facut.
Care pentru noi oamenii si pentru a noastra mîntuire S-a pogorît din ceruri si S-a întrupat de la Duhul Sfînt din Maria fecioara si s-a facut om.
Si S-a rastignit pentru noi în zilele lui Pontiu Pilat si a patimit si S-a îngropat.
Si a înviat a treia zi, dupa Scripturi.
Si S-a înaltat la ceruri si sade de-a dreapta Tatalui.
Si iarasi sa vina cu slava, sa judece vii si mortii, a Carui împaratie nu va avea sfîrsit.
Si întru Duhul Sfînt, Domnul de viata Facatorul, Care de la Tatal purcede, cel ce împreuna cu Tatal si cu Fiul este închinat si slavit, Care a grait prin prooroci.
Într-una sfânta, soborniceasca si apostoleasca Biserica.
Marturisesc un Botez, întru iertarea pacatelor.
Astept învierea mortilor.
Si viata veacului ce va sa vie.

Amin!


Cred ca mi.am spalat toate pacatele, adica asa cred eu o.o.

P.S.: Cand Doamne Iarta.ma revenim si noi mai la normal, ca toti oamenii normali din asa zisu` Animezup o.o ?
P.S2.: Nu imi place de Prafericitul DANIEL, este un impostor 33 !
[Imagine: Jun0xCa.png]

#50
Deci suntetzi pur si simplu geniali!! 24

Iarta-ma parinte ca pacatuiesc chiar in momentul de fatza te rog... in loc sa isi faca temele, roaba lui Dumnezeu sta si rade de lesina praise Si binecuvanteaza parinte drumurile robului lui Dumnezeu Flaw si apara-l de necuratul ascuns in gropile din drumuile romaniei 108

:ang:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt RPG Diz 5 5.900 29-07-2012, 05:10 PM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Anunt: Conflicte Aly 91 43.710 05-05-2012, 03:33 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.358 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)