Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ador ... Urasc ...

#31
sincer,m-ai facut sa ma gandesc la asta 106

nu pot sa spun ca le ador,poate ca ne afecteaza sanatatea,ne mananca zilele atunci cand suna 24/24 ramanem fara baterie sau mai stiu eu...
nici nu le urasc,altfel cum m-ar putea controla mama din 5 in 5 minute,daca mai traiesc sau nu...-_______- de altfel,comunici mai repede ceva cuiva,tii legatura cu cei de departe...
acestea fiind spuse,cred ca balanta se inclina spre "ador" Smile

next: fratii mai mici

#32
Uuuu eu imi urasc fratele mai mare care imi face zile fripte si capul spart [La propriu 22 ] si ma cert cu el toata ziua ca vine vecina la noi si ne zice sa ne impacam 22 [Bine ca stam in camere diferite >.<] So, daca as mai avea si un frate mai mic va dati seama ca in loc sa-i leg sireturile si sa-l plimb in carucior l-as lega de bec si de gat si l-as da uta-uta Smile Sooo.. Urasc

Next: Prostiile care le zice Mircea Badea 24
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#33
Mircea Badea e prea tare 21 acum ma uit la el si mor de ras...are multa dreptate,imi plake baiatul asta,cum comenteaza si ce glume face...deci mie chiar imi plake...Zile Mircea 21

Next:Gaurica neagra de maine 21
[Imagine: signature.jpg]


Chibiul meu [Imagine: chibi_686.gif]

#34
Bah frate deci urmatoarea persoana care imi maia duce aminte de [Badea taci odataaaa >.<] porcaria asta jur ca maine nu o sa ploua cu emo ci cu televizoare >.< Urasc deci urasc deja m-ati inebunit si chiar ma doare cand va vad atat de pesimisti >.< Fratilor, viata e frumoasa, bucurati-va de ea :X

Next: Romania noastra draga 8
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#35
Ehe,eterna si fascinanta romanie...cum sa nu-ti plake...avem detoate mai putini destepti dar totusi...tot a noastra e...avem emo,manelisti,blonde,cretii de toate...cum sa nu-ti plake :->...totusi traim in ea si asta e marea schema a vietii

Next: Dulciurile 21
[Imagine: signature.jpg]


Chibiul meu [Imagine: chibi_686.gif]

#36
:love:
Adooor=p~ si normal ca le ador....ok,nu kiar pe toate,si nu mananc in exces...dar man,du;ciurile sunt dulciuri....gotta' love em 78 (in one way or another )
Deci,clar ador

Next:fast foods >.<

#37
Uh..I Hate Fast-Food.De ce?Pai...in primul rand e o mancare nesanatoasa...plina de euri si calorii(chiar daca nu prea imi pasa de chestia asta).Oricum...important e ca fast-food-ul e nociv.
Next:Luna plina
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#38
uuu...ador 105
De ce?simplu...pentru ca este foarte frumoasa,si imi place sa ma holbez la ea ^^ ...si in plus e amuzant sa-i auzi pe copiii de afara cum se chinuie sa se "transforme" 24

Next:Craciunul Smile

#39
Waaaa e sarbatoarea mea preferata si perioada cea mai tare din an [Exceptand vacanta de vara] Ador Craciunul, pentru ca, cum se spune, e sarbatoarea iubirii, a fericirii, a pacii, a cumparaturilor 38 a cadourilor si toate celelalte si e chiar super nu pot sa spun exact de ce, poate din cauza ca in preajma Craciunului ma simt cel mai bine 4 so, Ador 8

Next: Filmele horror
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#40
deobicei ma uit numai la comedii ... >.> ... dar imi plac si cele horror ... so ... ador 10 pt ca sunt cu mult suspans ... sange ... bla bla bla ... 21 nu prea ma uit la filme ca nu am timp 24

Next: banane super coapte <yummy21>
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)