Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ador ... Urasc ...

#21
=p~ADOR!!! =p~
as manca toata ziua...in special cele cu sare sau branza >.<
totally yummy :chuu:

Next:Lemons o.O

#22
uuu....deja mi sa facut apa'n gura 24 adooorrr .... cateodata musc din ele ca din mere ... 21 yummyyy!!! ... imi place mai ales sami faca mamaie citronada 10
Next: Tricourile roz! <LOLA!!!>
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#23
URASC >.<

In primul rand pt ca urasc culoarea roz bleah
In al doilea rand... Nu prea port tricouri..65 mai mult maieuri 65
Next: J-Rock

╚»♥♣by Kaname ♣♥
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#24
nu orice fel de J-Rock ... imi plac unele trupe, unii solisti ... nu toti10 nu toata lumea are o voce si un talent asa deosebit ca sa ma incante pe mine si pe urechiile mele 21 ... so in concluzie ... ador j-rock-ul ...

Next: Ursuletii Uriasi Panda :love: luv them 21 LOL!!!
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#25
Ador ursuletii uriasi Panda sunt superbi si au o blana atat de moale si pufoasa,miar place sa strang unul in brate...poate chiar sa am unul acasa...pana atunci ma multumesc cu ursuletii de plus.

Next:inghetata de ciocolata(yumiii)

#26
ADOOOOR :love:
totally love it =p~ mi-ai facut pofta >.<
e preferata mea ..:X ii buna si aia de vanilie ...dar de ciocolata e cea mai buna =p~

Next:Covrigii O.o" =p~

#27
Covrigi sunt foooarte buni...mereu cand trec pe undeva si simt miros..iau imediat....pur si simplu ii ador...si imi place foarte mult partea cea sarata :love:

Next:Manga...urasc sa citesc >_<

#28
Manga???Ador manga...mai ales daca e yaoi...Cred ca am sa ma apuc chiar acum de citit...

Next: scoala( bleah/.....i hate it)

#29
[b_d] in mod normal e lucrul pe care il urasc cel mai tare, insa avand in vedere ca mi-e dor de colegii mei, o ador, vrea sa vina odata scoalaaaa 8 8 8

next: napolitane vieneze 38
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#30
urasc orice fel de napolitana ... puncto ... 24 ... rar mananc o napolitana si asta e cand e in ciocolata >.< .... beacchhh ... numi plac deloc napolitanele au un gust aiurea ... si si...si...nush ... crantane?! O.o?

Next: teleoanele mobile <21>
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)