Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ador ... Urasc ...

Ceas de mână... Păi...nu mă prea pasionează să port ceasuri de mână deoarece mă incomodează. Oricum, nici nu prea am de ce să port pentru că mă uit din an în paşte la ceas şi când o fac, mă uit la telefon. Am multe acasă, dar nu le-am purtat niciodată :] . Deci, nu pot să spun că-mi plac sau că-mi displac. Îmi sunt neutre.

Next: Televozor.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Ok..hai sa vorbim niţel despre televozor XD
Televizorul, nu reprezintă pentru mine o obsesie, adica mi se pare stupid să stai toată ziua şi sa-ţi plangi de mila că n-ai vazut emisiunea ''x'' -telenovele mai nou -__-''
Recunosc, îmi face placere să ma uit la TV in momentele când n-am somn, sau când mor de plictiseală, decat sa-mi plâng de mila la altu. Sau când afară ploua, şi eu n-am unde să-mi distrug viaţa XD..o emisiune bună, si dusa's!
În orice caz, sunt pro televizorului...depinde totuşi şi de ce canal xD-doar nu crezi ca's fană 0TV?- pentru că majoritatea canalelor de televiziune fac mai nou audienţa prin ceartă, scandaluri, şi alte prostii care depaşesc standerele... umanităţii.
Iar televizorul poate fii o sursa bună de informaţii, si apoi de pe acolo am aflat eu de anime-uri 4!
Dar totuşi pentru asta...il ador! -toată ziua muzica la maxim!!!Yuhuu!!! XD
Acu' să nu mă bateţi pentru răspunsul meu kilometric...

Next: sentimentul dragostei.

edit O.o
Se pare ca Ellalisa mi-a luat-o inainte si gandeste la fel ca mine....dude, love >.<
Love, love..neah, sincer mai nou ma dispera dragostea, adica toata lumea fuga dupa ea, ne ia mintile, nu mai gandim corect, suntem distrusi!
"Vai! m-a parasit iubitu`{de parca tie iti pasa de el.. ] aud fraza asta zilnic, cunosc tipe care au incercat sa faca cunostiinta cu Moartea doar pentru ca...le-au parasit >.<
N-am simitit dragostea, toti asa zisi iubiti, vroiau doar un singur lucru, si cel mai probabil stiti ce :-|
Deci o urasc! [dar asta nu inseamna ca nu tin la parintii mei, sau la animalutele sau prietenii mei...neah!]

next: ...Moartea XD


[sper sa nu ma mai fure nimeni O_O]
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Moartea...pffu... Ce om întreg la minte ar spune că adoră moartea? 21 Nici măcar nu ştie cum e :]] . Moartea e un lucru care ţi se întâplă odată şi odată şi nu poţi să-l eviţi. Ce plăcere ar mai fi trăitul dacă nu mori niciodată? Te-ai sătura de idioţii pe care îi cunoşti :]] . Eu nu ador moarte şi nici nu o urăsc. De ce să urăsc ceva care, orice aş face, o să păţesc cândva. Când îţi vine timpul mori şi gata :d

Next: Cărţile [ nu alea ca lectură suplimentară la şcoală, ci alea care îţi fac plăcere să le citeşti ]
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Cartile...hmmm...ador cartile...De fapt ador orice fel de carte [ianfara de Print si Cersetor :-l]. Adica, chestiile alea care stau si le citesc pana pe la 2 dimineata si in ora de religie, care ma pasioneaza si sunt nebuna dupa ele...Le ador...Mda' ador cartile 4

Next: yaoi 65
KyuMin.

Hm, ador yaoiul evident. Este unul dintre lucrurile mele favorite şi pot spune că mă mândresc cu chestia asta. Îmi place foarte mult şi îl ador desigur. Îmi place de asemenea să desenez yaoi. . . manga şi totuşi nu sunt addict de el, ci mai mult îmi plac poveştile din spatele acestora şi cam ce transmite yaoiul în sine lumii întregi. La mine îl ador pentru că transmite lumii adevărata parte a lumii, cum pot oamenii fi, nu că se sărută sau. . . *ahem* bine şi asta nu pot nega, dar în proporţii de 50 la sută.
Da, ador yaoiul foarte mult pentru că îmi place să citesc yaoi şi mă calmează. Nu mă uit la anime yaoi mă plictiseşte să mă uit. . .să vizionez. Eu mai mult sunt pe partea manga şi pot spune că am citit mult yaoi şi m-a făpcut să-l ador enorm de mult.

next: Blugi
-

Sincer...blugii sunt singurul articol vestimentar de care mie îmi este greu să mă despart. Eu port blugi în orice anotimp şi moment al zilei(ma rog...înafara de noapte,cand am pijama). Pantaloni scurţi... cam tot ce am ţine de blugi. Ah... şi mai am vre-o trei perechi de pantaloni de trening..dar sunt minoritatea din majoritate. Deci da... ador, iubesc blugii :X.
Next: Fan Fiction
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Fan Fiction?...

Ador fanfics,deoarece fiecare isi elibereza imaginatia,fiecare gandeste cum vrea si isi exprima ideile prin povesti mai mult sau mai putin originale...Poi am spus ca ador fanfics,dar cateodata dau de niste ficuri,care dupa ce le citesc ma ia durerea de cap si asta ma face sa urasc fanfics,dar in proportii mici...Dar totusi mai mult ador decat sa urasc,deci ador Fan Fiction:X

Next:Anime




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)