Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ador ... Urasc ...

#11
le ador mai ales pe cele yaoi cu +18 ... :perv: ... sunt preferatele mele ... chiar unele daca miau placut le citesc de zeci de mii de ori :ha: ...

Next: Death Note <<nu mai am idei21>>
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#12
Ador death note si animeul si filmele..le am vazut pe toate si nu stiu ce as mai putea sa zic,
ador ideea
ador personajele
ador merele etc

Next: Cosplay

#13
Ador pentru ca imi plac Anime-urile si cosplay are legatura cu ele. 10 Si imi place ca imi vad personajele favorite "in realitate" 8 71

Next: Ursii de plus mari

#14
Ii adooooooor :yes: ... am sh yo unu mare XD
In primul rand ador orice fel de animal de plus
Cu atat mai bine daca sunt mai mari,ca sa pot eu sa stau pe i XD teehee...so,in concluzie, raspunsul este->>>ador 4

Next:Trandafirii negri (???nu stiu de ce am zis asta XD)

#15
:X Ador trandafirii negrii, deoarece culoarea lor ma duce cu gandul la ceva intunecat, sumbru, misterios...

Next: Cartile

#16
Uhm... Ador... ^^
Don't get this wrong...nu pe cele de scoala....68
ci pe cele care le citesc yo din placere :study:

Next:Your PC :->

#17
Il ador! Pentru ca mereu ma inveseleste si pentru ca pot face pe el, o multime de chestii care imi plac

Next: Pepsi

#18
O_o Il Ador!!
de ce?pentru ca e bun,de ce altceva? :bv:
da,stiu,cu chimicale si alea alea,dar tot bun 78

Next: Parfumurile o.O

#19
*cough*Depinde care...Daca sunt cele de la decantoare[un 'parfum' de -.-'...] atunci le urasc.Mi-au invadat apartamentul timp de o luna.~14
Dar daca e vorba de alte parfumuri atunci..depinde si aici 106 Eh,sa zicem ca le ador78.Improspateaza aerul,si miros frumos si.. Unele au sticlute frumoase .XD[ce motive am dat>.<']

Urmatorul cuvant:Manelele
LOLNOPE

#20
urasc!!! sunt de prost gust!ceam mai de cacao amestecatura din cate am vazut pe lumea asta! si faza e ca mai canta si niste nespalatii naibii!!! >.< uuuhhh .... nu mai vreau sa continui >.>
Next:Cipsurile <yummyyy!!!>
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)