Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Trandafirul de foc

#18
ei bine din cauza erorii se pare cam pierdut un capitol asa ca-l voi reposta
mesi mult fallen



Cap11: Schhh! Nu face galagie...



─Mhhh...stai puutin. si Rock il impinse pe Mike incercand sa-si traga sufletul. Bolndul se rosogoli de pe roscat pe pat si incepu sa se uite pofticios catre partenerul lui, trecuse ceva timp de cand nu-l mai avuse-se numai pentru el. Isi aducea aminte de fiecare data ca inceputul a fost cel mai greu lucru pentru el:
~Flashback~
“ E una din acele zile in care ei suntem fortati sa ne aratam zambitori si eleganti la o cina festiva plina de mumii miliardare, le urasc si parintii mei stiu asta. Desi poate ar fi facut ceva sa ma scape, idiotul de T-age nu vrea sa se planga asa ca eu si Rock trebuie sa-l urmam fara sa comentam.
─Dragule, dragule au venit T-age si Rock si as vrea sa mergi sa-i intampini mai e pana apar si restul invitatilor. se auzi voce calda a mamei.
Cobor scarile si ii vad, stateau acolo asteptand sa apar. De cum ma zaresc se indreapta grabiti spre mine:
─Hei frate, ce mai faci? Vezi ca eu am treaba in seara asta asa ca o sa dispar in 15 minute. poftim asta era ceva nou.
─Frate si de cand dispari tu de la mese importante? Si nu fac prea bine, ca tot ai intrebat. Rock tu nu zici nimic?
─Eh am ceva treaba mai importanta de facut, asa ca o sa dispar chiar acum. Cat timp lipsesc ai grija derestul fratioare. ma saluta si dispare pe usa din dos.
─Scuze, dar stii,voiam sa te rog sa sarim peste cina in seara asta, crezi ca se poate? era rosu ca raculla fata si tremura tot, ma intrebam daca nu cumva era bolnav.
─Bine, dar asta te va costa, ca eu imi voi asuma responsabilitatea. ii fac cu ochiul apoi il iau de mana si il trag dupa mine pana la mansarda intr-o camera ferita. Era o camera simpla si mica: pe peretele din fata usii se afla un pat dublu, patulera complet luminat de razele lunii care se strecurau in camra pe fereastra mare de deasupra patului, pe peretel stang se afta un dulap, iar pe peretel drept o biblioteca imensa. Odata ajunsi acolo ne-am urcat pe pat indreptandu-ne curiosi spre fereastra ce-a mare. Am stat asa pana cand el a spart tacerea:
─Umm, Mike eu nu am nimic special de dat inafara de... apoi vorbele au disparut in timp ce el isi scote usor hainele pana cand a ramas gol, il priveam uimit si totodata eram fermecat trupul acela frumos de portelan frumos conturat,desi avea doar 14 ani.
─Ei, hai Rock fi serios glumeam frate si apoi amandoi suntem baieti. am spus bland cu privirea inca fixata pe corpul lui imbracat in razele reci ale lunii. Apoi am inceput sa-i adun hainele ca sa se imbrace la loc, dar am fost socat sa vad ca Rock incepuse sa planga.
─Eram sigur, eram sigur ca nu vei intelege ce simt eu...statea acolo si plangea, atunci am inteles ca ma iubea, dar nu ca pe un frate si asta pentru mine era ciudat insa am reactionat rapid si l-am luat in brate. Tremura si mi-am dat seama ca ii era frig, ce m-a uimit si mai tare a fost faptul ca atunci totul mi s-a parut logic, am dat la oparte plapuma de pe pat si l-am intins pe pat. Fericit, s-a oprit din plans si si-a pus minile dupa gatul meu sarutandu-ma senzatia a fost unica si foarte placuta, buzele lui umede si fierbinti le atingeau pe ale mele si asta imi placea la nebunie asa ca am preluat controlul, a fost usor sa-l fac sa ma lase sa-i explorez lacasul acela umed cu gust de capsuni. Apoi m-am dezbracat incet in timp ce ii excitam trupul cu saruturi scurte si restul se pierde printre gemetele de placere imbibate cu aurul in care luna imbracase tot”
~End flashback~
─Mike, te-ai suparat? Nu mai fac, numai sa nu te superi, nu am vrut!
─Nu m-am suparat, asa ca nu plange prostutule. si baiatul il lua in brate stergandu-i larimile si sarutandu-l mai pasional decat o facuse in ultimul timp.
─Ia spune-mi tu mie, de ce m-ai respins totusi? intreba blondu-l in timp ce-i saruta scurt umerii de protelan.
─Pai, incepuse-i sa fi cam brutal si ma durea, dar daca iti place mai mult in felul ala o sa ma obisnuiesc si asa. Da ce-i de ras? roscatul parea sa regrete gestul facut cand observa cu uimire ca Mike radea bland.
─Of! Ce ma fac eu cu tine, nu stii ca eu nu as face niciodata ceva ce ti-ar provoca durere sau neplaceri, te iubesc Rock, sa nu uiti. si blondul ii acapara buzele intr-un sarut tandru, iar restul se pierdu ca si in trecut printre gemete de placere si aurul lunii.
" Ah e la fel ca atunci, doar ca acum stiu ca e adevarat. Oare de ce ma iubeste fara sa puna intrebari si fara sa se opuna, e plin de mistere si totusi ma iubeste mai mult decat arata asa cum il iubesc si eu. Insa presimt ca in curand ceva rau se va intampla, am acea senzatie de neliniste care imi face inima sa pluseze nebuneste si imi chinuie somnul. Dar acum mie prea bine el emult prea pasional ca sa-mi pot tine sirul gandurilor acum..."
[Imagine: 641488.jpg]
^_^Oh tu dulcele meu tiran... oare cand vei intelege ca "te iubesc"...^_^



Răspunsuri în acest subiect
Trandafirul de foc - de Aiumy - 03-05-2009, 02:06 PM
RE: Trandafirul de foc - de Mabel - 03-05-2009, 09:15 PM
RE: Trandafirul de foc - de Aiumy - 03-05-2009, 10:14 PM
RE: Trandafirul de foc - de Aiumy - 04-05-2009, 10:41 PM
RE: Trandafirul de foc - de Aiumy - 08-05-2009, 06:16 PM
RE: Trandafirul de foc - de Yuki4ever - 08-05-2009, 06:35 PM
RE: Trandafirul de foc - de Aiumy - 08-05-2009, 11:03 PM
RE: Trandafirul de foc - de Yuki4ever - 09-05-2009, 10:34 AM
RE: Trandafirul de foc - de Aiumy - 15-05-2009, 11:16 PM
RE: Trandafirul de foc - de Aiumy - 24-05-2009, 12:41 PM
RE: Trandafirul de foc - de ~~YuRa~~ - 24-05-2009, 02:20 PM
RE: Trandafirul de foc - de sakura_alexutza - 28-05-2009, 12:32 AM
RE: Trandafirul de foc - de Aiumy - 28-05-2009, 05:45 PM
RE: Trandafirul de foc - de Aiumy - 30-05-2009, 01:31 AM
RE: Trandafirul de foc - de Aiumy - 05-07-2009, 01:03 AM
RE: Trandafirul de foc - de Alisia-chan* - 05-07-2009, 04:15 PM
RE: Trandafirul de foc - de Tox - 03-08-2009, 11:18 PM
RE: Trandafirul de foc - de Aiumy - 20-09-2009, 11:17 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Ingerul Negru si Trandafirul Mortii PervyTeoYaoi_Shinee 43 24.197 06-07-2013, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Loli Ari
  Trandafirul inecat in spini[terminat] Kimera 66 33.486 12-07-2012, 02:03 AM
Ultimul răspuns: NiceBlueExorcisist
  Trandafirul destinului *Black~~Heart* 7 5.827 01-07-2011, 08:13 AM
Ultimul răspuns: Maria
  Ingerul Negru si Trandafirul Mortii PervyTeoYaoi_Shinee 1 2.483 21-03-2011, 09:30 PM
Ultimul răspuns: PervyTeoYaoi_Shinee
  Trandafirul albastru Hope:) 1 2.168 02-01-2011, 02:49 AM
Ultimul răspuns: Akie
  Trandafirul. Elixirul vietii Maybe. 0 1.943 09-10-2010, 01:04 AM
Ultimul răspuns: Maybe.
  Trandafirul Mortii What's my NaMe?? 3 4.003 12-03-2010, 04:55 PM
Ultimul răspuns: angeliqueVampire
  Trandafirul de casmir ♥Belle-Chan♥ 1 3.328 13-01-2010, 09:31 AM
Ultimul răspuns: Ayko
  Trandafirul negru al razbunarii [+18] Hitman 2 4.252 31-01-2009, 12:46 PM
Ultimul răspuns: Hitman
  Trandafirul negru(o poveste cu Sasuke) Ryuu 9 7.163 09-11-2008, 07:40 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)