Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Suflet rebel [ Yaoi ]

#55
In sfarsit ajung si eu pe la ficul asta nu?:)) hmm a trecut ceva vreme:d
nolazy : pai..sa stii k imi vin multe ideii, dar multe nu gluma , multumesc ca ai citit si comentat, sper sa te "vad" in curand, dar nu prea cred:( hmm poate peste o saptamana cand mai dai si u pe mess:)) te pwp:)
VeNoM.AdDiCt3d : da ai dreptate, multe ganduri...ma cam doare capul si pe mine:)), hmm cu bataia Rein nu rezolva nimic, ce conta dak il baga in spital? nu indrepta nimic:))...Tanaka si James vor aparea si ei...dar nu in acest capitol, decat olecutzica:D:)) dar ma voi ocupa si de ei, promit
Mousy : hmm il bantuie vinovatia pe Ryuuki ? :)) ma faci sa rad, dar am sa rad numai eu singura, am sa va spun si voua poanta mai tarziu....:D pe el poate il bantuie doar...am sa tac:))) Tana-chan nu va venit asa curand, doar prin trecere in ultimele 2 randuri ale capitolului=))) A..si capitolul dupa cum vezi nu a venit asa curand=))))pwps:)
myuu: ma simt onorata ca e primul tau post la 15 ani :)) Da sa stii k ii da o sansa, cred( nu sunt sigura:)) )se iubesc? fain:)) ms de coment:* si sper sa ne mai vedem pe mess cat de curand:) si distractie in vacanta:* kissu

Acest capitol...nu e asa cum ma asteptam eu( are cam mult dialog ceea ce pe mn ma scoate din sarite) si am grabit actiunea un piculetz k dak nu o faceam nu termin ficul nici la 18 ani:)))
Si titlul capitolului nu se refera neaparat la o lacrima:)))Imi cer scuze azi sunt cam distrata( poate fiindca am stat ieri la festival pana la 3 dimineatza si nu mai era nimeni pe acolo=))) )



Capitolul 9: O lacrima stearsa


Cand te impiedici si cazi jos, trebuie sa te ridici , sa mergi inainte si sa incerci sa te feresti de restul obstacolelor.

Dragostea e oarba, iar atunci cand ea te prinde in nenumaratele ei brate si in farmecele ei, te face sa vezi numai ce vrea ea, astfel incat sa simti numai placerea de a vedea partea perfecta a lucrurile, acoperind-o pe cea imperfecta. Astfel tu nu observi nimic gresit si ai impresia ca totul e bine si frumos. Incearca sa dai valul la o parte si sa te mai uiti odata in jurul tau si observa lucrurile asa cum sunt, nu asa cum ai vrea sa fie.

Decise, in sfarsit, sa faca o schimbare drastica. Nu numai cu el insusi, ci si cu cei din jur. Mult timp se ferise de lume, nevrand sa isi faca prieteni si sa sufere din cauza lor, cum face acum. Dar, in acest moment stia ce si unde gresise. Nu era rau sa iti faci prieteni, sau sa ai persoane dragi in jurul tau cu care sa te intelegi, dar trebuie sa sti sa nu pui sentimente puternice in tot ce faci si zici. Era adevarat ca nu voia ca legatura dintre el si Ryuuki sa fie rupt definitiv. Poate prietenia lor nu urma sa fie la fel de puternica, ca inaintea incidentului petrecut intre ei doi, dar asta nu insemna ca nu pot reinflori prietenia dintre ei doi. Poate avea si el vina sa in acel incident. Ce mult ar fi vrut sa poata uita. Razele soarelui se revarsau asupra pamantului, oferindu-le locuiitorilor sai sansa de a se bucura de caldura. Se plimba prin parcul ce il zarise ceva timp inainte, era foarte cald afara asa ca se asezase pe o banca la umbra unui copac. Isi inchise ochii pentru a se relaxa. Din cauza celor intamplate capul il durea ingrozitor si se simtea ametit. Isi deschise ochii, cand in fata lui statea un catel uitandu-se la el.
- Si tu ce mai vrei ? spuse Rein cu un glas rece. De ce te uiti asa la mine ?
Catelul se uita fix la el , nevrand sa il scape din ochii. Ca si cum Rein era hrana sa delicioasa care urma sa fie mancata, dar momentan se bucura de prezenta ei si de mirosul acesteia. Rein era deranjat din cauza privirilor insistente ale cainelui. Insa observa ca animalul era ingrijit si era chiar foarte frumos . Avea blana de culoare ceocolatie si era foarte deasa si curata. Avea o lesa la gat , pe care era imprimat numele ei : Tessa.
- Deci esti o catea, ajunse Rein la o concluzie. Esti chiar frumusica. Si o mangaie pe cap. Se ridica dupa banca vrand sa plece, dar in urma lui cateaua il urmarea. Un zambet ii aparu pe fata. Dar imediat ii pierise. Vedea cum pamantul vine din ce in ce mai repede spre el. Intr-o fractiune de secunda, cazuse jos, inconstient.
Tessa latra la el si il lingea pe fata vrand sa il trezeasca. Dar el se parea ca nu o sa se scuale in curand.
- Mai..mai ….ce ai gasit tu aici, Tessa ? Hhm ? Frumoasa descoperire. Oare este baut?se gandea barbatul. Insa nu miroase a alcool…..si in plus e prea tanar pentru a se imbata. Off….si acum ce fac, hmm ? Nu avea inima asa rece incat sa il lase acolo, dar nu il incanta ideea de a il duce acasa la el , iar spitalul era foarte departe de parc. Cateaua se uita la stapanul sau parca implorandu-l din priviri sa il ajute pe baiat. Urasc sa duc necunoscuti acasa, ii spuse el catelei. E numai vina ta ! o acuzase pe Tessa. Il ridicase pe baiat de jos si observase ca arde ingrozitor de tare.


*



**
Valurile intunecate ale noptii se raspandeau pe infinitul cer, cucerindu-l. Luna si stelele erau acoperite de intuneric, iar atmosfera calda era invaluita intr-una rece. Vantul era pregatit parca pentru un razboi . Era gata sa izbucneasca intr-o furtuna imesa, iar lacrimile norilor , ce de curand isi facusera aparitia, se abateau asupra pamantului si deveneau din ce in ce mai reci si mai mari.
Intr-o camera, a unui apartament, intins pe un pat, se afla Rein. Langa el dormea Tessa, ce il veghease de cand era acolo. Barbatul ce il ajutase, se afla langa geam, in aceeasi camera cu ei, fumand o tigara. Cand o terminase si pe cea de-a 5 tigara, se duse sa ii schimbe compresa de pe fruntea tanarului si ii mai aduse inca o patura, fiindca avea frisoane.
‘Acum salvez oameni dupa strada, asta mi-a trebuit. Dar nu puteam sa il las acolo, nu puteam, M-as fi simtit mizerabil daca nu il ajutam. Off….Nu stiu ce sa ma fac cu tine . Sper sa iti revi curand.’ Ii atinse obrazul cald al baiatului cu mana. Gandurile barbatului i-au fost oprite de bataile de la usa de la intrare. Se duse sa deschida. Insa cand observase cine era , ar fi preferat sa nu deschida.
- Ce vrei ? spuse barbatul rastit, fara pic de caldura in vorbele sale. Expresia chipului sau era serioasa.
- Cum ce vreau, am venit la tine. Ce nu ma primesti ? tipa femeia la el.
- Nu, un raspuns simplu primii la intrebarea ei.
Lacrimii inundau ochii tinerei femeii. Incepuse sa tipe si sa ii reproseze fostului ei iubit nenumarate lucruri.
- Cu ce ti-am gresit ? Cu ce? De ce nu ma mai iubesti? Regret si durere se simtea prin glasul ei.
Leon, caci asa era numele barbatului, era furios. Acea femeie din fata lui, era nenorocirea vieti sale. Cat de mult o detesta.
- Tamara pleaca de aici pana nu ma enervez si mai tare. Pleaca ! Sunt ocupat.
- Cu cine esti tu ocupat ? Cumva ma inseli ?

Durerea de cap disparea , insa ii era frig. Pleoapele sale se deschise si observa tavanul alb .
‘Unde sunt ? Ce s-a intamplat cu mine ? Catelul ????’se mira cand o vazuse pe Tessa langa el, dormind. Se ridica in sezut, insa se tranti inapoi cu capul pe perna. ‘ Asa ceva este imposibil . Sigur visez, sau inebunesc.’ Vruse sa inchida ochii, crezand ca viseaza, dar tipetele unei persoane indica faptul ca nu viseaza. Se ridica din nou in sezut. Observase ca era imbracat cu hainele sale, care le purtase in timpul plimbari in parc. Dar cum ajunsese aici ? Usa camerei se deschise si intra o femeie furioasa si suparata.
- Cu el ma inseli ? Crezi ca valoreaza mai mult decat mine, asta crezi ?
In urma ei era un barbat care intra si el in camera si se uita la Rein si ii zambi calduros. Apoi isi indreptase privirea spre Tamara si o apucase de inchietura maini, strans. O fulgera parca din priviri, iar apoi se uita din nou la Rein , insa cu o privire calma.
- In sfarsit te-ai trezit, scuza-ma un moment. Sa mergem Tamara.
- Nu merg nicaieri pana nu imi raspunzi la intrebare. Esti cu el, asa e, nu ? Nu imi vine sa cred. Ce are el si eu nu am ? Explica-mi.
Lui Leon ii venea sa rada, insa ii convenea ca Tamara intelesese totul gresit. Acum in sfarsit spera ca va scapa de ea. Avea de gand sa afirme toate banuielie ei, crezand ca o sa il urasca cand o sa auda tot ce avea el de zi.
Rein privea confuz la cei doi ce se certau. Ar fi vrut sa intervina, sa ii explice femeiei ce plangea ca el nu are nimic de-a face cu acel barbat, ca e prima data in viata lui cand il vede si nu stia cum ajunsese acolo, in acea camera, insa nu stia daca va face bine. Asa ca prefera sa taca. Era mirat cum de femeia nu era socata ca s-ar putea ca acel barbat sa o fi inselat cu un alt barbat. Era….ciudat.
- Da, Tamara. Cu el te-am inselat.Si nu cred ca vrei sa iti spun ce are el si tu nu ai, spuse cu un ton glumet dar rece in acelasi timp. Asa ca acum pleaca si lasa-ne singuri. Raspunse intr-un final Leon la toate intrebarile femei.
- Nu pot sa cred, deci era adevarat. Esti bisexual !
- Eu ti-am spus intotdeauna adevarul, dar tu nu ai vrut sa ma crezi. Ui-te dovada.
Tamara nu a mai spus nimic, doar s-a mai uitat o singura data la Rein si apoi a iesit din camera si din apartament. Intelesese ca dragostea cu forta nu duce nicaieri, iar ea practic l-a fortat pe Leon sa o iubeasca, dar nu a reusit si tot ea a avut de suferit. O durea mult mai tare faptul ca niciodata nu l-a crezut pe Leon cand ii spunea ca lui ii plac si baieti, credea ca minte numai ca sa scape de ea, dar s-a dovedit ca vorbele lui erau adevarate.
Leon inchise usa dupa plecarea Tamarei, apoi se indrepta sprea camera unde se afla « musafirul » sau. Rein se juca in pat cu Tessa, care se trezise si ea din cauza tipetelor Tamarei. Desi habar nu avea unde se afla , nu era panicat, se simtea linistit...doar putin ciudat. Observase ca era noapte, trecut de ora 00:00 . Leon intra linistit in camera si se asezase langa Rein pe cap. Ii atinse fruntea si observa ca nu mai are febra. Degetele lui lungi si subtiri alunecara pe obrazul tanarului, mangaindu-l, apoi pe gat . Isi retrase mana si incepu sa vorbeasc.
- Eu sunt Leon si te afli aici datorita Tessei, catelei mele, spuse cu un glas amuzant.
‘Ma aflu aici din cauza unei catele ? ‘
- Dar…cum am ajuns aici ? ‘E imposibil sa ma fi adus cateaua. O, Domne, inebunesc !’
- Eu te-am adus, erai in parc si ai lesinat, doar nu puteam sa te las acolo.
' Ma bucur ca nu m-a luat vreun dement, asta imi trebuia sa ma aflu acum sechestrat si cine stie in ce ipostaze. Off..Doamne, ajuta-ma!'
- Hm…Multumesc. ‘Acum sunt cules dupa aleile parcurilor , superb, este senzational. Ce pot sa spun ? Ca ma bucur enorm ? FIr-ar sa fie. ‘
- Maine vei putea pleaca, ar fi bine sa ii suni pe ai tai sa le spui ca esti teafar, cred ca isi fac griji pentru tine.
- Da…cred ca da. Dar le voi explica cand voi ajunge acasa… Eu sunt Rein.
- Frumos nume...
- Multumesc, dar cine era acea femeie. Si de ce i-ai spus ca o inseli cu mine ? E cam ciudat sa susti o asemenea aberatie.
Leon se gandi pentru un moment ce ar putea sa ii raspunda, sa ii spuna adevarul ? Asta includea sa ii spuna si faptul ca el e bisexual si probabil tanarul s-ar fi speriat. Dar altceva in minte nu ii venea sa ii zica.
- Pai…ei bine, i-am spus asta numai sa ma lase in pace. Nu i sa parut chiar asa ciudat ca a gasit un baiat la mine in casa, fiindca ei bine…sunt bisexual si asta explica tot. Dar stai linistit nu am degand sa ma dau la tine, sau sa iti fac ceva.
Rein inceuse sa rada. A cazut din lac in put. Deci nu era singurul care are gusturi ciudate. Incepuse sa discute cu Leo despre cum a ajuns el in parc, de ce a lesinat si de ce era singur. Ii explicase ca el locuieste in Tokio si ca venise aici la invitatia unui prieten. Si apoi ii explicase cam tot ce se petrecuse. Era ciudat cum avea incredere in acel barbat. Dar era foarte placut sa discute cu el. Se simtea mai liber cand terminase de povestit totul. Apoi incepuse si Leo sa ii spuna ceva despre viata sa. El era psiholog, si poate de aceea Rein se simtea mai bine in preajma sa. Ii spuse ca locuieste singur, ca are 21 de ani, ii mai spuse despre relatia sa cu Tamara, de ce nu o suporta si de ce voia sa scape de ea. Si multe alte lucruri neimportante si importante.
- Crede-ma nu ai de unde sa stii ca esti indragostit de prietenul tau, m-ai surprins cand mi-ai spus ca esti indragostit de un baiat. Din cate am inteles de la tine nu cunosti multe persoane si nu prea esti sociabil. Poate iti este drag , ca el e singurul care s-a apropiat de tine si a incercat sa te cunoasca. Dar cine stie…poate ca a facut asta din mai multe motive, nu numai sa fie prieten cu tine, gandeste-te. Acum depinde…numai tu iti poti raspunde la anumite intrebari.
- Cred ca ai dreptate. Multumesc inca odata ca m-ai ajutat si nu mai lasat in parc acolo, inconstient.
- Cu placere.
Au discutat toata noapte. Iar dimineata isi facu aparitia imediat. Rein observa ca in acea camera de obicei dormea Leon, deoarece hainele sale se aflau acolo si multe alte lucuri personale ale lui. Desi imi placuse discutia care o avuse cu el, se simtea putin cam ciudat. Nu voia sa aiba incredere asa multa in el, dar deja ii spusese destul de multe. In schimb pe Leon nu il deranja cu nimic faptul ca vorbise cu tanarul baiat despre lucruri sale si la randul sau baiatul ii povestise cate ceva despre el. Parea un tanar dificil, dar frumos. Nu putea nega ca Rein era un baiat cu trasaturi foarte frumoase si o simpla privire asupra lui te facea sa ai cele mai ciudate fantezi cu el. Barbatul pregatii micul dejun si il servi pe tanar. Amandoi mancase , iar apoi Leo ii imanase lui Rein un tricou de-al sau fiindca al lui era sifonat . Se plimbase prin parc impreuna cu Tessa bineinteles.
- Si acum ce ai de gand sa faci cu pritenul tau ? intrebase Leo.
- Pai….sincer nu sunt sigur. Insa am sa ma prefac ca nu s-a intamplat nimic. SI am sa incerc sa aflu daca incidentul chiar a fost din pura greseala.
- Ce mod ciudat de a iti pierde virginitatea. Rase Leo. Sincer, foarte ciudat. Nici nu erai constient. Nici nu sti daca te-a durut, s-au daca ti-a placut. Dar stii care e cel mai ciudat lucru ?
- Hmm..care ?
- Ca de la bautura ai devenit inconstient. Adica oricat de beat ai fi fost sa nu iti amintesti nimic, totusi ceva e neinregura aici.
- In fine..nu mai vreau sa imi amintesc asta.
Cei doi se mai plimbase ceva vreme, iar apoi se despartisera, nu inainte de a-si lasa numarul unul celuilalt ca sa pastreze legatura. Rein se indrepta spre casa prietenului sau . Nu era foarte departe de parc. Tinea drumul minte. Mergea incep vrand parca sa prelungeasca drumul si sa ajunga cat mai tarziu acolo. Totusi avea dreptate Leo, ceva era neinregula,gandi Rein. Desi incerca sa isi scoata din cap toate acele lucruri , nu putea. Ajunsese intr-un final. Dar se parea ca nu era singurul. Tanaka, James si parintii prietenului sau din copilarie erau acolo. Era o atmosfera ciudata in casa. Tanaka vorbea cu mama lui, iar tatal sau vorbea cu James.
- Intelege mama, ca nu il suport. Si am acceptat sa vin aici numai ca sa ma impac cu tata si sa imi vad prietenul.
- Bine, bine. Dar incearca sa te comporti frumos. Promite-mi !
- Iti promit. REIN, spuse Tanaka foarte tare.
Rein se apropiase de prietenul sau o saluta se pe mama sa apecanu-si capul si se ruga la Dumnezeu ca nu cumva prietenul sau sa afle ce se petrecuse. Il vazuse pe Ryuuki coborand scarile, venind spre cei ce se aflau la parter. Privirea lui se oprise la Rein care ii zambea. Isi salutase unchiul, apoi pe prieteni unchiului sau si pe Tanaka, apoi si pe Rein. Rein il trase de mana facandu-l sa stea langa el si Tanaka. Tanaka se uita ciudat la cei doi prieteni, insa nu zicea nimic. Ry statea intepenit in piciore langa Rein.
- Ce se intampla cu tine ? spuse Rein in soapta.Nu mai fa fata aia de speriat de bombe, ce Dumnezeu. Of…apropo scuze pentru pumnul de ieri dimineata. Sper ca puteam uita micul incident, ok ?
- Ok. Raspunse Ry.

O prietenie se bazeaza pe incredere, iar o prietenie fara incredere nu se numeste astfel. Minciuna, este cel mai aprig dusman al adevarului, iar prieteni trebuie sa aiba incredere unul in altul si sa isi vorbeasca cu adevar. Dar o falsa prietenie, nu este bazata pe un flas adevar ? O minciuna bazata pe alta minciuna, formand o mare inselatorie.


Imi inchipui ca am tine de greseli:)))
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria




Răspunsuri în acest subiect
Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 16-02-2009, 11:33 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Luzer - 17-02-2009, 04:51 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de bastard_in_love - 18-02-2009, 02:20 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de myuu - 19-02-2009, 01:36 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de MisS.sAdiStic - 19-02-2009, 09:08 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 19-02-2009, 11:01 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Luzer - 20-02-2009, 12:02 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de CorinuTzZa - 21-02-2009, 01:06 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de aoixtenshi - 21-02-2009, 07:26 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Teh - 21-02-2009, 07:40 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Utlaning - 24-02-2009, 08:49 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 27-02-2009, 05:22 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de aoixtenshi - 27-02-2009, 06:40 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Teh - 28-02-2009, 11:09 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de myuu - 28-02-2009, 10:07 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 02-03-2009, 09:53 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de nolazy - 03-03-2009, 12:13 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de aoixtenshi - 05-03-2009, 07:25 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de myuu - 06-03-2009, 06:50 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Teh - 10-03-2009, 03:13 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 15-03-2009, 12:50 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Teh - 15-03-2009, 02:15 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de myuu - 16-03-2009, 12:25 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de nolazy - 16-03-2009, 01:37 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 29-03-2009, 12:06 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Teh - 29-03-2009, 12:21 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de love_anime - 29-03-2009, 12:27 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de nolazy - 29-03-2009, 02:56 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Acsi - 31-03-2009, 11:20 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de I hate maths. - 01-04-2009, 09:36 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 01-04-2009, 10:22 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de nolazy - 01-04-2009, 11:48 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de I hate maths. - 02-04-2009, 01:23 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Teh - 02-04-2009, 06:26 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de myuu - 04-04-2009, 07:54 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 05-04-2009, 09:02 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de I hate maths. - 05-04-2009, 10:29 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de myuu - 05-04-2009, 10:34 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de nolazy - 05-04-2009, 11:09 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de aoixtenshi - 06-04-2009, 08:31 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 13-04-2009, 04:26 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de I hate maths. - 13-04-2009, 05:36 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de nolazy - 13-04-2009, 09:57 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de myuu - 14-04-2009, 12:50 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de love_anime - 14-04-2009, 01:06 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 05-05-2009, 10:42 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de myuu - 05-05-2009, 11:11 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de I hate maths. - 06-05-2009, 02:24 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Just Sugar - 06-05-2009, 06:37 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 09-05-2009, 11:59 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de nolazy - 10-05-2009, 01:35 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Just Sugar - 10-05-2009, 11:24 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de I hate maths. - 10-05-2009, 12:06 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de myuu - 10-05-2009, 11:54 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 06-07-2009, 01:55 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de I hate maths. - 06-07-2009, 02:31 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de myuu - 06-07-2009, 03:56 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Zambet.cOlOrAt - 11-07-2009, 03:48 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 25-07-2009, 01:11 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de I hate maths. - 25-07-2009, 02:04 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Just Sugar - 25-07-2009, 05:54 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Zambet.cOlOrAt - 28-07-2009, 04:30 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de akira-chan - 30-07-2009, 07:13 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Hetalia - 31-07-2009, 03:47 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Yaku-chin - 04-08-2009, 08:58 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Hetalia - 04-08-2009, 09:50 PM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Aliss_anime - 05-08-2009, 02:27 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de Zambet.cOlOrAt - 05-08-2009, 03:23 AM
RE: Suflet rebel [ Yaoi ] - de I hate maths. - 05-08-2009, 11:04 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rebel cu Sange Regal Zuzy Is Angell 4 4.255 23-06-2012, 10:05 PM
Ultimul răspuns: Zuzy Is Angell
  Un suflet abatut in ploaie.. Kyandi. 1 1.869 01-04-2012, 05:19 PM
Ultimul răspuns: Kyandi.
  Bucati de suflet... Diabla 7 3.766 17-03-2012, 12:05 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Suflet gol [16+]. Niska 19 9.004 17-01-2012, 10:23 PM
Ultimul răspuns: Me_Samy
  Un suflet Singur pe o Mare din Lacrimi Sincere RouXiss Đx 42 17.483 10-09-2011, 05:37 PM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Un suflet ratacit.... Hanna2300 0 1.984 18-12-2010, 11:43 PM
Ultimul răspuns: Hanna2300
  Suflet nemuritor ce eÈ™ti! Whisky 3 2.059 13-12-2010, 08:59 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Suflet pustiu.... Inevitable Obsession 37 18.673 22-11-2010, 07:35 PM
Ultimul răspuns: Moon princess
  Suflet de sticlă - Cimitirul vampirilor - Little Star 7 3.337 04-09-2010, 01:51 PM
Ultimul răspuns: Little Star
  Suflet mort Monoxid 5 4.284 23-08-2010, 03:28 AM
Ultimul răspuns: Miss Serenity


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)