Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Alege... lupta sau mori

#9
Craciune fericit! >:D<

[center]Capitolul 6[/center]

Mergeam ca o umbra dupa cei care bantuiau pe la doispe noaptea coridoarele internatului, ucigandu-i fara sa imi pese cine erau. Norocul nostru a fost, ca ne-am repartizat pe etaje, pentru a ucide, sa nu ne omoram intre noi din greseala. Tocmai transam o ghinionista, cand am auzit pasi indreptati spre mine, facandu-ma sa o las acolo pe jumatate terminata, alergand spre camera, pentru a ma preface ca dorm. Imediat usa camerei se deschise si se inchise incet, iar niste brate cunoscute, mi se incolacita in jurul taliei, simtit respiratia fierbinte a lui Sano. Ma intorc spre el si ranjesc usor.
- Pisica are chef de joaca? Il intreb, ridicand pervers din sprancene, iar baiatul ranji la randul sau.
- Si inca cum, imi raspunse, ridicand la randul sau din sprancene. Kyle, poate par un obsedat, dar vreau sa o facem. In aceasta chestie, poate voi muri, dat atunci vreau sa mor, ca macar o data m-ai avut, dar sa ai grija, ca tu imi iei floarea, imi mai spuse blondul, lasandu-ma usor uimit, ca nu ma asteptam ca tanarul sa mai fie virgin.
Aprob din cap, apoi il sarut pe buze, spunandu-i ca trebuie sa iau ceva din noptiera, iar el se intinse, cautand in primul sertat, luand de acolo o cutie cu crema pentru a aluneca mai usor in interiorul sau, fara sa folosesc prezervativul. O iau din mana lui, punand-o sub perna si ma pun deasupra lui, incepand sa il sarut cu o foame nebuna dupa buzele sale minunate, in timp ce il deschideam la hanoracul negru, subtire ce o purta, dandu-l jos si aruncandu-l prin camera. Incetul cu incetul ne-am dat jos hainele ce ne acoperea corpurile, incepand sa ne frecam unul de celalalt ca disperatii. Cobor cu saruturile pe pielea gatului, gustand din prospetimea sa, in timp ce limba facea conturul tatuajului in forma de sarpe, de un verde-vernil, ce il avea tatuat pe partea dreapta a gatului. Il aud cum ofteaza de placere, ce ma facu sa cobor mai jos cu buzele, luandu-i un sfarc intre ele, incepand sa il sug lacom, sa il invart jucaus, sa il musc delicat si sa il ling apasat, pana l-am intarit. Ii aplic si celuilalt sfarc acelasi tratament, in timp ce mi-am coborat mana intre picioarele, incepand sa il desfac la pantaloni. Dupa ce ii intaresc ambele sfarcuri, cobor cu buzele, spre bazin, in timp ce trageam de boxeri negri in jos. Apas cu degetul aratator capul penisului, apoi ii dau un sarut si imi trec limba peste el, facandu-mi fratele sa se arcuiasca si sa geama adanc, prizindu-mi cu mainile parul. Incep sa ii sug mandria ca pe o acadea, in timp ce ma jucam cu testicolele sale. Sanosuke gemea si icnea de placere, arcuindu-si spatele si strangand in pumn cearceaful plin de cute. Cum se elibera in gura mea, il sarut pe buze, dandu-i sa se guste pe el insasi, in timp ce imi dadeam jos.
- Ce faci? Ma intreba cu glas ragusit, cand l-am rugat sa se intoarca cu spatele la mine. Ahh, gemu cand am inceput sa ii sarut ceafa si muscandu-l usor de piele, lasand muscaturi rosi, dar vagi.
Am inceput sa ii apas cu limba fiecare vertebra, facandu-mi fratele sa geama din ce in ce mai adanc. Ii ling gaurica micuta si rozalie, facandu-l sa tipe de placere, mai ales cand mi-am bagat putin limba in interior, facand miscari de du-te-vino. Il intorc din nou cu fata spre mine si iau crema de sub perna si incep sa il und acolo jos, pentru a nu simtit nici o durere. Pun crema pe noptiera si ii pun picioarele pe umerii mei, zambindu-i incurajator.
- Nu ne protejam? Ma intreba, cand m-am potrivit la intrarea in trupul sau, facandu-ma sa ma sprijin cu mainile de capatul de fier al patului si imi las capul in jos, simtindu-i respiratia fierbinte si repede pe buzele mele, intredeschise.
- Niciodata nu am facut-o neprotejat. N-am nici o boala cu transmitere sexuala, deci imi permit sa o fac neprotejat, ii spun, zambindu-i din suflet, apoi ii trimit o berezea. Relaxeaza-ti bazinul si abdomenul si te va durea mai putin asa, mai adaug, apoi il patrund usor, inaintand cu grija in interiorul sau stramt.
Sanosuke se arcui, scotand un sunet nearticulat si apuca cearceaful in pumni, strangandu-l si mai tare, iar la colturile ochilor aparura lacrimi cristaline de durere. Ii iau acele lacrimi pe buzele, in timp ce m-am adancit cu totul in interiorul sau stramt, simtind cum pulsez acolo. Incep sa fac miscari de du-te-vino cu grija sa nu il ranesc, in timp ce ii lingeam pielea infierbantata a gatului. Peste trupurile noastre se asternu un strat fin, sclipitor, lipicios si alunecos de transpiratie, incat parul nostru ni se unse si se uda, datorita eforturilor ce le depuneam impreuna. Simt cum imi vine si il patrund dur, eliberandu-ma in interiorul sau. Imi lipesc fruntea de pieptul sau pentru cateva secunde pentru a-mi reveni, apoi ma dau jos de pe brunet, acoperindu-ne cu plapuma calda si pufoasa. Il trag in bratele mele si il sarut apasat pe buzele acelea apetisante si moi.
- A fost nemaipomenit! Exclama extaziat blondul, stand cu capul pe pieptul meu, jucandu-se cu mana mea.
- Esti cel mai bun din lume si esti doar al meu. Ai auzit? Il intreb, sarutandu-l trandru pe frunte, incepand sa il mangai pe brat, apoi pe spatele transpirat. Esti doar al meu si cel care se atinge de tine il ucid! Incep sa tip, ca sa stie tot mapamondul.
- Gura Kyle! Se auzi tipatul lui Artemis, ce razbatu prin pereti pana la mine. Stim ca il iubesti pe Sano, dar mai incet dobitocule sau te omor! Mai tipa, apoi tacu, probabil, adormind.
Ma uit cu ochii mariti la tanarul scump din bratele mele, iar el se uita cu aceeasi expresie la mine, apoi inghiti in sec, fiindca Artemis, este destul de letala, chit ca arata foarte inofensiva. Trag aer in piept, il sarut pe buze de noapte buna si inchid ochii, scufundandu-ma intr-un somn adanc si fierbinte...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
Alege... lupta sau mori - de Nywa - 20-09-2011, 06:33 PM
RE: Alege... lupta sau mori [YAOI +18] - de Nywa - 30-09-2011, 09:09 PM
RE: Alege... lupta sau mori [YAOI +18] - de Nywa - 27-10-2011, 04:49 PM
RE: Alege... lupta sau mori [YAOI +18] - de Nywa - 26-11-2011, 10:43 PM
RE: [yaoi] Alege... lupta sau mori - de Nywa - 09-12-2011, 10:09 PM
RE: [yaoi] Alege... lupta sau mori - de Nywa - 24-12-2011, 07:19 PM
RE: [yaoi] Alege... lupta sau mori - de Nywa - 07-01-2012, 05:05 PM
RE: Alege... lupta sau mori - de Nywa - 22-01-2012, 07:23 PM
RE: Alege... lupta sau mori - de Nywa - 28-01-2012, 11:05 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Mori De Ciuda Barbie + 16 Capsunica 2 2.304 24-02-2012, 11:29 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Libertatea de a alege AncysSu 2 2.199 07-02-2012, 11:56 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Memento Non Mori Lucifer 29 17.401 21-01-2012, 07:27 PM
Ultimul răspuns: Leontina
  Alege instant ! Focul sau apa ? [naruto] Ҝa-вοοm!™ 12 5.851 31-07-2011, 08:32 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Lupta noptilor wasp 4 3.832 18-05-2010, 06:41 PM
Ultimul răspuns: Vernis
  Vrei sa Mori? What's my NaMe?? 1 2.282 21-04-2010, 02:44 PM
Ultimul răspuns: Zăpă
  Lupta pentru iubire Shadow. 24 17.932 24-05-2009, 01:19 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Lupta Pentru Dragoste buono_airi_momoko_miyabi 5 4.561 28-09-2008, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Shilpa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)