Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mori De Ciuda Barbie + 16

#1
Varsta minima: 14-16
Gen: Sadic
Limba: Romana
Observatii cu privire la continut: -Crime
Tipul de comentariu solicitat: Avansat (dar nici sa ma simt ultima jigodie)(Si va rog nu la greseli gramaticale sau ca nu am diactrice)
Aceastea fiind spuse...


Chapter 1

The Other Victim

Discalamer : Nu detin in animeul/manga Naruto si nu fac profic de pe urma accestora.

Vremea era demna de dispret , scuipa cu atata ura atata ploaia incat ti se ardea sa mai iesi afara, sa mai privesti “basmele minunate”
Picaturile mari, reci, rotunzi de ploaie se izbeau cu putere de asfaltul rece de altfel.
Era parca prins dintr-un peisaj vechi, antic si sterp de toamna.
Stateam, privind, la ploaie iti venea sa te gandesti toate relele , problemele, dusmani sa pateasca la fel ca acesti stropi neinsemnati de ploaie care faceau impact cu pamantul.

Vremea asta, vremea asta iti dadea o stara de ingandurare te facea sa te gandesti la ceva, dar la ce?
Posomorat si trista asa ca mine acum starea mea de spirit se regasea puternic in acesta vreme ordinara.
Priveam stropi reci si mari care se izbeau de rochia mea apoi alunecand usor jos.[

r]Rochia mea de piele, neagra se asorta perfect cu noaptea asta intunecata si ploioasa si posomorata.
Nu simteam frigul, nu simteam de zece ani, nu simteam nimic , niciun sentiment.


Intru in “ casa “ mea o rulota cat de cat curata si intretinu-ta.
Pasesc pana la oglinda aratam ca o papusa prosteasca Barbie papusa accea care erai inebunita dupa ea cand erai mica.
Exact aia sunt si eu o papusa Barbie o papusa, Emo o papusa speciala, cu ghiare…
Am parul roz… ce ciudat m-am vopsit in anul al doilea de liceu sa fiu mai „crazy” .



Din spre usa se aud mai multe ciocanaturi , batai , tipete si tot restul.
Ma uit la vizorul de la usa si observ ca este un retardat de Damien este un “rocker” fost tocilar
Tiff tipa el cu putere da ati ghicit Tiffany este numele meu…Tiffany Ray, dar numele meu de “acoperire” o sa vedeti voi era Sakura.
Ii deschid usa retardatului.


Asa cum credeam brunetul primul lucru pe care il face se uita in decolteul meu, apoi picioarele mele si isi musca cu putere buza inferioara.
Il intreb doar cu privirea de ce ma deranjat acesta scoate doar o poza cu o persoana macelarita si plina de sange.


-Cum a fost a tipat mult, a fost mult sange spune-mi totul! Ii zic eu cu vocea mea senzuala.
Ma uit mai bine incep sa rad nebuneste fraier, patetic.
-Serios se vede lacul de pe unghii!Nu ai omorat pe nimeni nu e asa , nu e asa ?Vierme patetic ce esti.!
-O sa o fac Tiff, inca nu sunt pregatit !Ei bine ati ghicit sunt o criminala in serie i-am spus ca nu o sa fiu cu fraierul asta daca nu omoara pe cineva.


-Damien, te uiti daca nu mi-a cazut rujul, sub canapea ?Ii spun eu senzual
Il iau de par deoarece avea parul lung si il trantesc in pat , il tin sa nu scape ii smulg putern pircu pe care lil avea rezultatul era de asteptat din buza s-a a tasnit mult sange iak zici ca era un robinet, iau o perna si i-o pun pe fata accesta lupta sa scapae.Incep sa tin perna pe fata lui o apas si rad diabolic..
Dupa ce am terminat „treaba” ma frec putin la ochii deoarece imi era somn.
Nu ma condamn era doar doua fara doua zeci noaptea.
Ma bag langa Damien si dau un fund sa se de-a mai in colo in timp ce stateam.

Asa sunt eu oameni care ma enerveaza ii omor!
Imi provoaca placere chiestia asta , o placere ascunsa , am sete de sange!
Setea mea nu se duce cu una , cu doua deobicei imi „culeg” victimele din cluburi toata lumea ce depunea marturie ajungea repede in mainile mele ma aplecam putin purtam la sutien marimea: E . Fara silicoane , fara nici prin operati estetici era destul de greu sa ai ce am eu, eram tanara si inca sunt , sunt frumoasa am fost inzestreata cu o voce senzuala si usor ragusita.
Asta sunt eu o criminala de cand ….

0]Mi-a aratat fratele meu mai mare placerea asta am fost impreuna cu el pana a … murit.
Ma invatat sa omor un om cu un cutit simplu unde sa injunghi ca sa moara cu o simpla lovitura la cap.Mai multe apoi, apoi a plecat de-a atunci setea mea de sange crestea si crestea!
El este cel care mi-a luat virginitatea , dar nu il condam ne-am simtit bine amandoi.
Muncesc in club si de acolo gasesc ce sa „culeg” toti se viseaza in pat cu mine .
Insa doar putini ajung la aceasta ipostaza.

Adorm pana la urma deoarece pierd trenul spre Iad....
Deschid ochii mei verzi care exprimau neliniste, dar oare cum voi scapa de gunoiul de Damien? .[


Edit/lynn : Nu mai scrie cu culori, diferite fonturi care nu se inteleg alte modificari in afara de cele standard. Treci pe la reguli, kid ca altfel ajunge ficul inchis, got it cutie ?
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

#2
Te rog sa treci pe la Reguli generale Fan Fiction si de asemenea pe la Ghidul incepatorului si sa te conformezi. Nu este mult de citit, si trebuie aplicate de fiecare data cand mai postezi ceva, indiferent daca este oneshot sau poveste in sine.

De asemenea te-as ruga sa nu mai folosesti diferite fonturi in afara de cel standard, si numai moderatorii au voie sa scrie colorat. Asa ca sa editezi postul.

Multumesc.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]

#3
Deoarece am observat ca exista mai multe threaduri cu FIX aceleasi neregului de la cap la coada, te anunt ca daca acestea nu vor fi conforme cu ceea ce te-a rugat DiZ atunci le voi inchide pe toate iar creatoarea va primi banare de pe aceasta sectiune. Aceste mesaje in care va rugam sa va conformati unor reguli extrem de simple au fost puse de n ori deja pe aici si totusi nu putem sa nu observam cum nu va pasa. Asta e de acum rea vointa.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Alege... lupta sau mori Nywa 11 7.131 28-01-2012, 11:05 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  Memento Non Mori Lucifer 29 17.293 21-01-2012, 07:27 PM
Ultimul răspuns: Leontina
  Viata adolescentei Barbie [o poveste moderna] Iryna 1 2.822 27-07-2010, 02:47 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Vrei sa Mori? What's my NaMe?? 1 2.272 21-04-2010, 02:44 PM
Ultimul răspuns: Zăpă


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)