Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cand perversitatea nu are limite

#1
Disclaimer: acest fic este +18 posibil fiind si vocabular vulgar. Acest fic nu contine personaje din manga-ul sau anime-ul Naruto\Naruto Shippuden si nu fac profit de pe urma lor.

Capitolul I

Stau pe fotoliul meu din piele alba, si privesc afara,aud stropii de ploaie izbindu-se de geam.Ma numesc Sakura Haruno,am 19 ani si mai nou fac parte din celebrul cerc de infractori Yakutza.Maine voi avea intalnirea pentr-u prima data cu seful meu.Veata mea nu e prea inflorita sa zic asa,La varsta de 17 ani parintii meiau murit intr-un accident,dupa acest timp am locuit la prietena mea cea mai buna Hinata,o fata draguta cu parul lung,de culoare neagra cu reflexii mov si ochi lila.Ea locuia singura intr-un apartament cu doua camere undeva la marginea orasului.Dupa un timp aceasta a fost data afara de la locul de munca.Fiin presati de timp eu m-am alaturat unei trupe care comercializa droguri,alaturi de Hin.Pana in ziua de ieri am facut asta,de ce pana ieri?Ei bine spre mirarea tuturor eu am vandut cele mai multe ,,Prafuri magice"fata de toti.Un tip blond cu uchii albastrii ca cerul a venit langa mine si mi-a propus acest targ cu cei de la Yakutza.Deci maine ma voi intalni cu noul meu ,,boss"da,ma intreb daca imi v-a face capriciul de a ma lasa alaturi de el ca sa comercializez mai departe.Privesc catre ceasul de pe perete si indica ora 23:30.Cred ca e timpul sa ma culc.Imi scot hainele de casa si ma imbrac cu o rochita de noapte alba cu un decolteu generos.Ma culc in pat si dupa nici 5 minute bune imi aud telefonul sunand.Mai uit la numar si este unul necunoscut,oricum nu am ce sa pierd.
-Alo Sakura l-a telefon.
.-Sakura sunt eu Naruto,sper ca nu te deranjez,vreau sa-ti spun ca seful vrea sa se intalneasca in noaptea aceasta cu tine,asa ca pregateste-te peste 30 de minute o masina v-a veni dupa tine,si te v-a aduce la club.Fara a putea spune ceva.blondul inchide telefonul.Ma ridic repede din pat si merg in bae ca sa-mi fac un dus rapid.Dupa 10 minute ies din bae si merg spre dulap de unde imi aleg o rochita mini,cu un ditamai decolteu.Imi i-au o pereche de sandale cu imprimeu de zebra.Norocul meu ca locuiam la etajul 2 asa ca am ajuns repede jos,din pacate ploaia nu sa oprit asa ca in timp ce inaintam spre masina luxoasa mainele mi s-au mulat pe corp.La volan vad un tip de vreo 20 de ani,are parul blond,prin intr-o coada in spate.Ma urc langa el in fata.Acesta mai ca nu saliva l-a mine.Dupa vreo 20 de mine ajungem in fata unui club de fitze din oras.La intrarea in club il vad pe Naruto care deja ma astepta.Este imbracat cu o pereche de blugi albastrii si o camasa de culoarea neagra deschisa la primii doi nasturi,Il salut,iar cand ma vede face exact ca soferul ala,sau mai rau,mai ales ca hainele s-au mulat pe corpul meu sun cauza ploii.Intram in lub,si ne indreptam catre o masa mai retrasa.Muzica suna la maxim din boxe.Se pare ca am ajuns in fata asa numitului boss.Este un baiat de vreo 20-22 de ani.Are parul negru ca smoala si ochii ca inoxul,este imbracat cu o pereche de pantaloni negrii,un sacou de aceasi culoare si o camasa de culoarea violet descisa la primii 4 nasturi.Trebuie sa recunosc ca arata bine tipu' si nu m-ar deranja o aventura cu el.Langa el se mai aflau 2 fete: una blonda cu ochi alabstrii imbracata cu o fusta mini rosie si cu un maieu negru deasupra buricului.Cealalta era o roscata cu ochelari care era imbracata cu o pereche de pantaloni negrii un maieu mulat de tot de culoarea alba si o pereche de cizme pana la genunchi.Cand ma vede,brunetului ii apare un zambet pervers pe fata si le zice celor doua fufe sa plece de acolo.
-Deci tu trebuie sa fi Sakura Haruno,eu sunta Sasuke Uchiha,si voi fi seful tau.
-Seful meu?Sa vedem daca acept oferta draga,ii raspun senzual.Ma asez fata in fata cu el.Naruto pleca cu cele doua dame de companie si astfel am ramas doar eu si Sasuke.
-Deci uite cum sta treaba draga Sakura,Naruto mi-a spus ca tu vinzi cele mai multe marfuri asa ca voi avea nevoie de serviciile tale.Si zicand asta se ridica de la locul lui si se aseaza langa mine.Isi pune o mana e piciorul meu si incepe sa mi-l mangaie.Ma apropiide urechea lui sii ii soptesc cu o voce cat se poate de senzula:
-Daca prin serviciile mele te referi ca mai vrei sa te si culci cu mine bine,dar te avertizez.Odata ce ai trecut prin asternutul meu vei vrea mereu sa fi langa mine in pat,pana ce se va transforma ca un drog pentr-u tine.Eu nu sunt ca fetele alea.Pe mine nu ma uit dupa prima noapte.Si zicand asta il musc de lobul urechii.Imi retrag capul de la urechea lui si incep sa absorv dintr-un pahar de sampanie.
-Deci sa inteleg ca vrei si tu ceea ce vreau eu.Dar mai intai sa vorbim despre afacere si dupa despre placerile carnale pe care ni le vom oferi unul altuia.Vei fi platita cu 2 mii de euro pe luna,dar daca iti faci treaba bine v-a creste suma.Deci accepti?Fara a mai sta pe ganduri accept oferta.Se aude in boxe o muzica energica iar ,,seful"ma invita la dans.Mergem pe ringul de dans unde incepem sa dansam amndoi.Ma intorc cu spatele la brunet si incep sa ma misc lasciv mangaindu-i amicul usor cu fundul.Ii simt mainile fine care se incolacesc in jurul taliei mele
-Deci...ne retragem?intreaba brunetul cu o speranta in suflet.Ma intorc cu fata spre el si imi pun mana in jurul gatului lui dupa care il sarut pasional pe buze.Il trag de par adancind din ce i ce mai mul sarutul.Imi desprind buzele de ale lui incet incet.
-Unde mergem intreb cu un zambet smecher pe buze.
-Ce zici de casa mea?Dau aprobator din cap dupa care ne luam ramas bun de la Naruto si iesim din club.Din nou masina impreuna cu soferul este in fata clubului.Blondul iese din masina si deschide usa.
-Deidara,i-ati zi libera timp de doua zile,uite aici niste bani.Blondul i-a banii si pleaca.Brunetul se pune la volan,iar eu langa el.In timp ce conducea,isi
pune mana pe piciorul meu si se indreapta tot ma sus si mai sus.Ii zic sa opreasca masina si cu mici ezitaria cesta parcheaza intro parcare retrasa.Fara a mai sta pe ganduri ma pun in bratele brunetului,desi ma cam deranja volanul asa ca am dat scaunul mai in spate.Ma apropii de buzele lui si ii spun cat ma provocator:
-Daca nu ai rabdare pana sa ajungem in casa ta putem sa o facem si aici dar tu te vei simti incomod nu eu.

#2
Te rog sa treci pe la Reguli generale Fan Fiction si de asemenea pe la Ghidul incepatorului si sa te conformezi. Nu este mult de citit, si trebuie aplicate de fiecare data cand mai postezi ceva, indiferent daca este oneshot sau poveste in sine.

Multumesc.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.802 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Dragoste fara limite (SasuSaku :X) sasusaku_1998 6 7.831 07-04-2009, 07:14 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)