Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

#87
Hei, buna! Merci ca m-ai anuntat :D
Prima parte a capitolului, chiar daca are farmecul ei, mi s-a parut genul ala de compunere de clasa a patra :-? In unele locuri probozitiile ar fi sunat mai bine cu o continuitate intre ele, adica sa faci fraze si sa le legi rpin virgule sau alte cuvinte de legatura.
Apoi, cand a aparut dialogul, n-am stiut cine vorbeste cu Sakura, pana n-am citit mai jos.
Si apropo, m-ai lasat in ceata legat de rezulatatele Sakurei la chimie. Chiar vreau sa vad ce a facut pe acolo...
Am o mica banuiala - care nu ma prea incanta - despre pedeamsa lui Sasuke. Sper ca nu-i ceea ce am eu in minte, ca altfel ii bat si pe Naruto, si pe Neji, si pe Kiba...
Mama Sakurei e... ingrozitoare :| Predica legat de ce sa faca si sa nu faca fiica ei intr-o excursie? :| Da' cine-i da ei raportul despre ceea ce se intampla acolo? Pana acum sunt patru pe lista de bataie...
Vreeeeau ca schimbarea ingerului astuia sa fie mai curand, ca abia astept sa vad cum reactioneaza toata lumea la noutati :D
Si mai vreau sa-ti dai silinta mai mult, pentru ca (in opinia mea) acest capitol n-a fost la fel de reusit ca celelelte - am presupus ca din cauza perioadei asteia critice pentru orice elev. Asa ca abia astept next >:D<

EDIT: Multa, multa inspiratie si cat mai mult noroc la teze! Sper sa le treci cu bine >:D<
P.S.: Ăăă... nimic 4
[Imagine: 40241432_UBASAWIFV.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cea mai retrasă și singură floare este și cea mai frumoasă - de DeMentă - 05-05-2011, 10:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.080 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.610 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.768 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.595 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 3.998 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.000 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)