Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Floare de Lotus[+16]

#1
Deci,Agent Ele si Agent Elz sunt una si aceeasi,nu plagiez.
Atentie nu este chiar originalul l-am mai schimbat pe ici pe colo.
Enjoy^^ sper sa va placa si sa nu fiti prea duri.

Tip Critica:Orice fel de critica
DISCLAIMER : Nu deţin nici un personaj din animeul Naruto creat de Masashi Kishimoto şi nu fac profit de pe urma acestora.

Capitolul 1: Totul are un inceput

Stau pe canapeaua din fata semineului,cu picioarele la piept,plangand amar lasand siroaiele de lacrimi sa ajunga undeva pe canapeaua neagra din piele si gandindu-ma cum am facut sa ajung in Yakuza,mafia Japoneza.Ce am facut asa de rau sa ajung dama de companie a sefului mafiei?Batuta aproape zilnic, si supusa unor perversitati neimaginabile?Inchid ochii,muscandu-mi buza inferioara si inchizandu-mi ochii facand imaginile mai clare,si incep sa imi amintesc ziua accea blestemata.Mii de ganduri negre isi fac aparitia in mintea mea intortocheata...

....In urma cu 5 ani....

Ploaie...asta era tot ce puteam vedea in fata ochilor.Frica,panica,durere si intr-un final agonie,asta fiind numai jumatate din simtomele pe care le simteam pe moment.Va ganditi cum o fata de 15 ani poate sa alerge pe strazi agonizand de foame?Da oameni buni o sa va raspund printr-un singur cuvant...Japonia,mai exact Tokyo!O tara lovita zilnic de cutremure,o tara unde iti duci zilele de pe azi pe maine,o tara unde oameni mor de foame,iar pentru o bucata de paine ajung la lucruri extreme,degeaba este numita ,,Tara Soarelui Rasare''.Eu sunt una dintre acestia,fara parinti, traind singura intr-o casa care abia daca mai sta in picioare si neavand ce sa mananc.Parul meu odinioara plin de viata si-a pierdut stralucirea, iar ochii mei unici,verzi ca algele nu mai exprimau nimic de ani buni. Sunt pe cale sa fac un lucru extrem,ca majoritatea oamenilor din acesta tara,sa imprumut bani de la Yakuza.Nimeni nu ma mai poate ajuta,acesta este destinul meu,numai sunt un copil,ei mi-au omorat parinti,asa o sa mor si eu,dar macar sa imi prelungesc viata cu cativa ani,cu pretu de a ma vinde,practic fizic,unor mafioti,riscand sa ajung pe mainile proxenetilor,traficantilor de droguri,si toate ramurile Yakuzei.
Oftez prelung,si las ploaia sa i-a locul lacrimilor mele amare.Nu am mai plans de mult timp,dar totul are un inceput pentru suferinta mea.Pasesc temator spre o strada intunecoasa,unde isi faceau veacu toti aurolaci,violatori,boschetari,drogati si alte mizerii de oameni.Imi era frica pentru viata mea,sau mai bine zis pentru puritatea mea,avand niste forme care cu greu le ascundeam sub haine lungi si largi,si o frumusete aparte,eram tinta orcaror oameni josnici care doreau placere fizica. Deschid usa, ar un scartait enervant isi face prezenta trimitandu-mi fiori pe sirea spinarii,iar sangele inghetandu-mi in vene.
-Ce doresti?spuse o voce masculina, cu o scarba rare ori auzita.
-Am nevoie de bani,spun eu cu o oarecare temere in voce.
-Foarte bine, si acesta rade malefic de mi s-a ridicat paru de pe spate.Ia de aici! si imi arunca o valiza in brate, dar daca nu vei aduce toti bani in urmatori 5 ani...-facand o pauza, si parca simteam ca ma scaneaza, azi trebuia eu sa imi iau o rochie,in mintea mea imi dadeam palme zdravene,alta zi sa fiu si eu mai feminina nu mi-am gasit-..vei deveni dama mea de companie,termina acesta fraza.
Cand am auzit asta am ramas masca,insa nu am aratat asta,dar in sinea mea stiam ca aici se va ajunge,dau afirmativ din cap si ma indrept spre asa numita mea ,,casa''.
Ca efect in urmatori 5 ani m-am distrat copios,cu petreceri zilnice care tineau pana noaptea tarziu,intr-un timp am inceput sa iau si droguri.....Cine a zis ca: ,,Banii schimba omul'' a avut mare dreptate, pentru ca din eleva eminenta am ajuns...o fata de nimic.

.....ENDFLASHBACK....

Imi deschid ochii verzi ca smaraldul inundati de lacrimi de la atat plans,amitindu-mi cum m-a luat sefu Yakuza de acasa,o alta poveste dureroasa. Nu va ganditi ca a venit la usa si a zis ,,Sakura hai sa mergem la un suc'', da de unde?A venit si a spart usa,si pur si simplu ma rapit.Scot un oftat prelung,si las una dintre lacrimi sa imi pice pe buzele mele rozali fierbinti de la atatea muscaturi,iar mana dreapta o duc pe umarul stang unde aveam un tatuaj cu o floare de lotus, acela era semnu ca eram o Yakuza,mai precis o t****a a Boss-ului.
Aud pasi pe hol,anuntandu-ma ca stapanul este acasa.Eu ma inspaimant si imi inchid halatul rozaliu din casmir ce il aveam pe mine ca nu cumva domnu sa ii vina vreo idee traznita,imi sterg lacrimile,imi aranjez parul rozaliu cifulit si astept sa vad ce mai vrea si domnu Boss de data asta.In incapere isi face aparitia un barbat in varsta de 21 de ani,brunet cu ochii negri,bine facut,care pot pune in limba orice fata.Sasuke, pe numele lui real, se indreapta spre mine si ma apuca de parul meu rozaliu, fortandu-ma sa imi dau capu pe spate de durere, iar el imi saruta pielea gatului,ajungand sa mi-l muste precum un vampir insetat de sange.
-Sakura,misca sus si schimbate,mancam in oras,spune acesta dupa ce imi da drumul la par,lasandu-ma sa imi ,,alint'' proaspata rana de pe gat.
Daca nu il ascult ajung ori moarta,ori vanduta la porxeneti. Acesta este lumea in care treiesc, el imi ofera totul pe tava si ma trateaza ca o...carpa. Aprob robotic si ma indrept spre camera ,,noastra''.
Ca sa va asigur,sunt inca pura,nu e asa de nebun incat sa o faca cand dorm.Intru in camera si imi aleg o rochie neagra,eleganta,scurta cu o palma sub fundulet,fara bretele care se strangea sub sani cu un fel de funda aurie si o pereche de sandale aurii batute in pietre.Ma dau cu un parfum de scortisoara si vanilie,si imi fac parul roz intr-un coc lasand doua fire sa imi mangaie fata.Sunt intrerupta de Boss care imi arunca pe pat o cutie neagra, legata cu o fundita alba.
-Sunt pentru seara asta,spune acesta sec,plecand din camera,lasandu-ma in singuratatea mea.
In fine...deschid cutia si raman masca,stiu ca acele cadouri care mi le face el sunt minunate,dar astetea le-a intrecut pe toate. In cutie se afla o pereche de cercei lungi in forma de S si un lant finut din argint cu medalionul in forma de L.Oare ce o insemna L?. Il pun la gat si cobor elegant scarile,dar cu oarecare temere in suflet.Oare seara acesta va fi frumoasa?Sau iar v-a tipa la mine si ma va supune perversitatilor lui? Vom trai si vom vedea...

Yeah, that's first, hope you liked^^
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#2
Heii . Am dat click si eu pe aici si am dat de fic-ul tau :) . Descri destul de frumos . Dar, cand scri trebuie dupa [ , ] , [ . ] , [ ? ] , [ ? ] etc... sa lasi un pic de liber. Ai lasat doar de vreo doua trei ori *space* . Si sincer nu arata sa de frumos.
Ceva nu am inteles : " > . A scris t****a sincer, nu am inteles cuvantul . Si nu inteles de ce nu ai scris cuvantul fara sa pui * acolo : ] . Si ce nu mia placut a fost expresia ,, funduleţul " nu prea âmi sună bine :) Fără supărare : ].
....In urma cu 5 ani.... - Punctele din fata nu cred ca arata bine acolo . Puteai sa scri doar : In urmă cu cinci[/u] ani...
Si am subliniat cinci-ul deoarece se scrie cu litere de mana. Pana la urma nu suntem la matematică . Cam atat. Nu prea a, vazut greseli de ortografie parerea mea. NU ma prea pricep nici eu la dinastea. So, cam atat. Astept capitolul urmator. Bye ; *
Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu . <3

#3
heloo
Imi place aspectul, este bine asezat in pagina, are un aspect ingrijit si curat. Stergi des praful :)) ? Descrierea imi place, pare un fic bun. Dialogul nu este sec, mi se pare bine pozitionat, in locul in care trebuie, si mai ales, nu este in exces. Naratiunea este buna, imi place cum ai facut-o. Actiunea nu este la rodeo, sta bine acolo unde este. Dar ideea.... Doamne ! Eu nu inteleg ce este aici, toata lumea se ia dupa Manu/Ellamanu. Dar nu exista si alte idee in lumea asta?

Ficul imi place. Te rog sa ma anunti cand postezi.

:bye:

#4
Buna>:D<. Am trecut si eu pe aici si am zis sa las si un comm:D. Nu ne-ai spus daca e primul fic sau nu [nu am reusit sa imi dau seama singura;))]

So ..capitolul.

Este destul de bun pentru inceput. Ideea am mai intalnito` de cateva ori:-?.
Titlul probabil se refera la tatuajul ei de pe umar.

Descrierea este prezenta ar poate fii mult mai multa. Ai descris sentimentele, dar putin.

Dialogul nu este mult si nici prea sec, dar mergea transformat in naratiune aproape tot.

Actiunea fuge, trebuia sa o lasi mai lejer. Puteai sa faci mult mai mult doar din amintirile ei, dar merge si asa. Sa fi mai atenta pe viitor:).

Greseli de tastare am vazut cateva. Cuvantul cenzurat este "ta*fa" daca nu ma insel, daca este asta asa mai scoate o steluta = )).

Cam atat am avut de zis. Sper ca nu te-a suparat commu` meu [daca da sa imi cer scuze].

P.S: anunta`ma cand pui nextu`.
P.P.S: poate treci si pe la ficul meu cu un comm;)).

Bye:bye:
[Imagine: YWk6O.jpg]

#5
Trece si Venus-Roseta pe la tine. Sa vedem:
Titlu si idee: mafie de unde rezulta violenta, crime, hentai preferatu meu :x Titlu il legi de text, ai pus acolo ca Sakura are un tatuaj care e o floare de lotus, ceea ce e bine pentru ca ascunde un mare mister.
Actiune si descriere: actiunea nu fuge. Inceputul a fost mai mult o cunoastere, sa aflam cum de Sakura a ajuns pe mana mafiei. La descriere se mai poate, puteai descrie mult mai bine sentimentul Sakurei de a fi o dama de companie, faptul ca parintii ei nu mai traiesc. Incearca sa fii tu in locul ei.
Dialog si greseli: dialogul nu e cine stie ce, adica nu ai caruta..sunt cateva replici care sunt bune. Lasa un spatiu dupa semnele de punctuatie.

E destul de bine, doar ca mai ai de munca, inca putin si va fi bine. Te-am pupat :*
[Imagine: h8v.gif]
 

#6
Am trecut si eu pe aici.

Deci primul capitol este destul de bun, dar puteai sa mai adaugi niste descriere. Puteai sa descrii mult mai mult ceea ce simtea Sakura, dar merge si asa. In rest vreau sa-ti mai zic doar ca ar trebui sa lasi un mic spatiu dupa fiecare semn de punctuatie, asa este mai usor de citit si arata mai bine. Cam atat am avut eu de zis. Pai astept sa aduci nextul, cat mai repede posibil si te rog mult de tot sa ma anunti si pe mine cand il pui. Te pup dulce de tot. Bye :*

#7
Va multumesc pentru comm-uri si pentru criticile contructive. Sper ca am evoluat^^ In legatura cu punctuatia, am crezut ca aici nu se foloseste space-ul dar va multumesc pentru ca mi-ati zis>.<
Deci nextu'^^


Capitolul 2.Indragostita de seful Yakuza.

Ochii lui negri, cel mai adanc abis ma priveau cu iubire in timp ce coboram scarile. Inima mea, unica mea inima o lua la galop dar oare de ce? Eu nu simteam nimic pentru el, eu sunt doar papusa lui cu care face ce vrea cand se plictiseste. Ochii mei goi si reci, priveau fata amuzata a brunetului, in timp ce mainile mele erau incalzite de mainile lui. M-m-a luat de mana, de ce am acesti fiori in corp? De ce ma pierd in ochii lui? De ce? Atatea intrebari si nici un raspuns. Dar daca ma indragostesc de omul care mi-a facut atata rau? Ochii mei se umezesc in timp ce amintirile se deruleaza in capul meu....

FlashBack

Stau intinsa pe canapeaua mea alba din piele. Calendarul arata ca era 12 aprilie 2010, au trecut cinci ani de la targu cu Yakuza, iar eu nici nu mi-am dat seama. Cand sa iti dai seama cand te distrezi non-stop, si mai si muncesti intr-un club ca cea mai sexy animatoare, dorita de toti barbati?. Am o casa un paradis, decorata cu bun gust, si niste haine traznet, foarte provocatoare care imi pun in evidenta sanii mari si moi si fundul usor bombat.
Dupa cum ziceam, ma uitam la televizor, fiind doar intr-un maieu mulat, alb si o pereche de blugi scurti. Nu aveam chef de teme, telefoane, prieteni, vroiam sa stau singura fierband in suc propriu. Dintr-o data cineva bate cu forta la usa, mai avand putin si scotand-o din balamele.
-Ho animalule! Ca vin acuma! spune eu cu tupeu, si ma ridic lenes in capul oaselor. Care pisici mei esti? Spun eu deschizand.
-Sakura Haruno? iar in fata ochilor mi se infatiseaza un barbat inalt, brunet, cu ochii negri rezemat de grinda casei, bine facut, atat de sexy.
-Depinde... Cine esti? spun eu cu mainile in san, inca uitandu-ma la el.
-Sasuke Uchiha, sef Yakuza, iar in acest moment stapanul tau, spune acesta cu un aer superior uitandu-se la sanii mei.
-Cine nai...dar nu mai continuat propozitia ca ceva imi este pus la gura, eu inspir din acel drog, si cad prada unui somn fara vise. Am murit?
Ma trezesc intr-o camera slab luminata, iar de tavan atarnand un singur bec care se balanganea dand un aer infiorator camerei. Eram legata de scaun mai exact de picioare si de maini, oare am fost rapita de extraterestri? Dar, in urmatorul moment imi amintesc totul si frica pune stapanire pe mine, incep sa plang cu lacrimi de crocodil ca o sa-mi pierd ce am mai de pret in mainile unuia care nici nu il cunosc, dar mai sa-l iubesc. Ce o sa ma fac?
Gemeam, plangeam, urlam sa mi se dea drumu, si nimeni nu ma auzea, avea sa fiu violata minim de zece ori pe zi de cine stie ce betivi, cine stie unde. Imi era frica, nu mai puteam, cum am putut sa fiu atat de proasta incat sa i-au bani de la Yakuza? Intr-un fel o meritam dar nu vroiam asta, m-am vandut singura unor... nici nu pot sa le pronunt numele. Dintr-o data se aude o busitura, usa camerei este trantita cu forta, i-ar pe acesta intra un tip...Sasuke parca il chema, care se aseaza pe un scaun in fata mea, uitandu-se atent la formele mele atat de apetiante.
-Ce dama de companie buna o sa-mi fi, spune acesta vazandu-mi fetisoara trista.
Cand am auzit ce a zis am facut ochii cat cepele, adica eu, o fata de douazeci de ani lasata cum m-a facut mama sa fiu carpa unui mafiot de mana a doua-a? Nu, nu, nu puteam acepta asta! Ma zbat incercand sa scap de franghiile care erau legate sub sani, de maini si de picioare, dar pur si simplu nu puteam, se pare ca privelistea ii placea lui Sasuke pentru ca avand un maieu mulat se vedea mai totul si ii dadeam satisfactie vizuala, parca ma dezbraca cu privirile lui.
-Eu nu o sa fiu carpa ta! tip eu cat ma tin plamanii, dar in loc de un raspuns, primesc o palma zdravana de la Sasuke care imi intoarce capu 90 de grade la stanga, obrazul mi se inroseste instantaneu si lacrimile incep sa curga din ochii mei verzi si reci. Ca sa puna capac mai primesc o palma de imi intoarce capu 90 de grade la dreapta.
-Daca odata, te mai vad plangand, o sa te bat mai rau decat acuma, imi aparti, te-am cumparat cu bani, iar tu, ca o proasta, ai acceptat. Esti sclavul meu, jucaria mea, pot face ce vreau cu tine. Daca imi asculti regulile vei trai, daca nu creierii tai vor atarna de pereti. Capisi?
Am incremenit, priveam in gol, cum pute cineva sa nu aiba suflet? Inchid ochi si incerc sa nu plang, dar suspin prelung, iar buzele mele soptesc un ,,Da’’. Il las pe brunet sa imi deslege sforile, atingandu-mi catedata sanii. Simt o mica intepatura in brat, iar apoi cad prada unui somn adanc.


End Flash Back


Sunt dama de companie a lui Sasuke de o saptamana, dar parca ar fi trecut sapte ani, corpul meu perfect este inalocuri vanat de la bataile primite. Saruturile lui nici macar nu sunt saruturi, sunt muscaturi cu venin, care ma fac sa plang, pur si simplu imi distruge corpul si spiritul. Ma trezesc din ganduri cand acesta parcheaza masina. Cand m-am urcat in masina? Cand am plecat de acasa? Cand am ajuns? Doamne atat de mult timp am petrecut gandindu-ma?
Imi deschide portiera si il apuc de brat iar el ma conduce spre restaurant. Era unu mare, iar inauntru decorat in stil aristocratic, nu stiu daca am remarcat dar Sasuke nu mai este asa rigid, in fine nu vreau sa ma atasez de el, pentru mine tot o lepra ramane. Acesta comanda o friptura de porc, un vin rosu si la desert un tiramisu si o sampanie, dupa cum v-am zis sunt sclava lui deci mananc ce zice ,,tata''.
Dupa ce terminam tot, eu desigur ca am stat cuminte ca un catelus asteptand semnalul stapanului de a pleca acasa. Cum ziceam, mergem spre casa, din nou acceasi liniste mortuara dar de data asta, eu ma uit la el pe furis. Toata saptamana nu m-am uitat asa la el, este chiar un tip dragut, frumos, atragator, cu o inima rece. Daca as putea cumva sa-i topesc aceea raceala ar fi un baiat perfect, oftez si imi intorc capu spre geam.
-S-a intamplat ceva? spune acesta cu o voce joasa, calda si ingrijorata.
-Nu, nimic, raspund eu.
In scurt timp ajungem acasa, si eu ma indrept spre dus, parca vroiam sa ma curat de mine, sa fiu o alta, dar deja stim ca nu se poate acest lucru. Imi pun in jacuzzy un gel de dus cu aroma de vanilie, si un sampon cu aroma de caise, combinatie fatala, asa zicea tata. Ma dezbrac de haine lasand corpul meu cu forme atragatoare la vedere, neremarcand ca Sasuke poate sa intre oricand pe usa. Imi scald corpul in apa usor calduta, si incep sa ma gandesc cum au murit parintii mei.
Off saraci, cat ii iubeam, dar ei abia daca ma remarcau. Eu eram cea micuta si prostuta in timp ce sora mea, Sofia, era cea mai indragita, fiind fotomodel de succes in Japonia. Eu aveam treisprezece ani si Sofi optisprezece, o diferenta destul de maricica. Parintii nostri au fost ucisi de Yakuza, in urma conflictului dintre ,,tabere’’. Vedeti voi mafia noastra se numea Kutsuky, o mafie mai numeroasa decat Yakuza, iar ca sa scape de noi, mai degraba de parintii nostri, Sasuke a pus pe cineva sa ii ucida. Eu nu stiam chesti asta pana cand la saptisprezece ani Sofi mi-a spus totul si m-a abandonat in casa parintesca, alta lepra de om.
Sufletul meu cade intr-o prapastie a tristetii, aceste ganduri triste ma fac sa vars lacrimi amare, dar totul se varsa numai in mine. ,,Mor in mine’’ asta e tot ce pot sa zic, mereu ma consideram o ciudata pentru ca nu am parinti, iubit, bani, off. Viata asta…atat de acra si rece, atat de goala.
Gandurile mele sunt peturbate de o mana rece, care, in contact cu spatele meu, imi provoaca fiori.
-Ma gadili, spun eu usor amuzata de gestul lui.
-Nu nimic, asa trebuie. spune Sasuke pe un ton cat se poate de pervers.
Fiori. Inima imi bate cu putere cand este langa mine. Buzele mele vor sa simta buzele lui. Corpul meu vrea corpul lui. Cumva ma indragostesc?

Hope you liked^^
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#8
heloo
Mi-a placut acest capitol, mult mai mult decat primul. Sakura se indragosteste, okey, cam repede, dar merge, interesant si palpitant. Sasuke a batut-o ? Doamne, el nu are inima ? Nu inteleg de ce Sakura se indragosteste de Sasuke dupa cate i-a facut ? Dar imi place in acelasi timp aceeasta idee, sasusaku e cuplul meu preferat, si singurul pe care il citesc in fic-uri. Actiunea mi s-a parut grabita cand au mers in orasi, puteai sa spui mai mult despre mancare, condus, etc. Dialogul mi-a placut. Ideea nu este originala, dar imi place. Descrierea a fost buna.

:bye:

#9
Am trecut si eu pe-aici .

Deci..imi place foarte mult ideea si "Vai ce rau poate fi Sasuke " Imi place foarte mult , mai ales ca-i cu mafioti .
Deci, scumpa mea Agenta , vreau nextul repejor:zuppy04::zuppy02:

Pantera te puupa:zuppy11:
[Imagine: emo-love.jpg]

Tacerea inseamna durerea
Iubirea inseamna speranta
Iar dragoste inseamna viata alaturi de tine
Silence means pain
Love is hope
Love is life with you !

Familie :

Surioara : Alle and

Mamica mea perversa : Roseta^^
Verisoara : Shibaa nebunaZuppy07

familia mea este mai mare , dar nu incape aici

#10
Thx for comm's :* sunteti foarte draguti. Da acest capitol nu e cine stie ce...

Capitolul 3.Bataie zdravana


Era trecut de miezul noptii, circa ora unu jumatate, nu puteam dormii, daca inchideam ochii ii vedeam chipul palid si ochii negri reci ca un ghetar. In sufletul meu a inceput sa incolteasca ceva pentru brunet, chiar daca ma batea, chiar daca eram sclava lui, totusi era o atractie, fizica si mentala, o dorinta nebuna de al avea langa mine, o scanteie s-a nascut in sufletul meu.
Imi imvart ochii prin camera, cautand cu privirea corpul lui, prezenta, fiinta care ma face sa innebunesc. Unde s-o fi dus si asta? Adica ce tot imi bat capu? Cine stie cu ce t***e si-o pierde timpu, macar alea daca pocneste din degete deja sunt cu fustele sus. Oftez trista si ma ridic din pat, cu gandul de am lua un pahar cu apa, imi iau papuci roz pufosi in picioare si ma indrept agale spre bucataria de la parter. Rochia mea se prinde in usa, iar cateva injuraturi se strecoara printre buzele mele. Aud doua voci, atat de cunoscute, dar atat de reci.

,,-Sasuke crezi ca e bine? In fond este o finta vie.
-Da Itachi, imi este o sluga, imediat ce nu mai am chef de ea o dau la proxeneti, mai exact lu' Kiba. Sti ca nu are prospaturi in ultima vreme, si i s-a pus pata pe rozalie.
-Tu crezi ca o sa te lase Gaara? Sti ca o iubeste.
-Frate, e doar o sarantoaca buna de nimic, daca nu ar avea bomba aia de corp, ar spala picioarele la oamenii de la spital, si in plus Gaara nu o sa afle.
-Si cat mai ai degand sa o ti?
-Nu cred ca te intereseaza, cand mi se acreste de ea, atunci o dau.''

Am ramas masca, nu puteam sa imi inchipui cat de nemernic putea fi. Sa ma vanda la proxeneti? Asta nu putea fi oamenesc. Trantesc usa dupa mine, si ma afund in patul moale, incepand sa plang. Eu...eu..eu il iubeam atat de tare, si el ma considera o carpa, nici macar atat. Sunt un nimic....
-Te urasc Sasuke Uchiha! spun eu in soapta printre lacrimile argintii ce se scurgeau de pe fata mea.
In adancul meu nu putea sa cred ca Contele Gaara von Hiusen ma iubeste. Eu o finta care am ajuns la mana unui maniac sexual, iubita de unul care este in top 10 bogatasi ai lumii, situat pe al doilea loc. Mai bine muream de foame, decat sa ajung aici, de ce Doamne viata e asa grea? De ce m-au parasit parintii? De ce m-am nascut? Suspin sonor, lasand lacrimile sa imi spele fata, sa imi mangaie buzele si sa-mi racesca sufletul.
-Domnisoara are crize? Vreti sa o potolesc? intreaba Sasuke, facandu-si aparitia pe usa, trantind-o cu putere.
Dupa cele sinistre cuvinte, scoate cureaua de la pantalonii lui negri si se apropie amenintator de mine. Ce avea de gand sa faca? Injurand printre dinti, ochii lui devin din ce in ce mai insetati de sange.
O izbitura a curelei de spatele meu ma face sa constientizez ca traiesc, lacrimile nu inceteaza sa apara. Incepe sa dea cu putere si cu sete in corpul meu firav, iar eu tip si urlu de durere facandu-ma sa vars lacrimi sangerii. Rochita mea din matase alba este la propriu sfasiata, parca m-ar fi aruncat la caini, iar ranile incep sa sangereze abundent, sanagele scurgandu-se pe podeaua din camera. Il rog printre tipete sa inceteze, iar el incepe sa dea mai cu putere, la un moment dat cad secerata de durere pe podea, reusind sa imi sparg capu de piciorul patului. Pierdeam mult sange, prea mult...In fata ochilor vedeam din ce in ce mai mult alb, abia mai auzind ceva. Ultimul lucru pe care l-am vazut a fost Itachi dandu-i o palma zdravana lui Sasuke, se pare ca exista un inger pazitor si pentru mine, apoi adorm intr-un somn fara vise, oare chiar am murit din mana celui pe care il iubesc?
A doua zi dimineata, ma trezesc amortita, parca m-as fis sculat din morti si asta era adevarul. Ma aflam in camera lui Itachi, fratele lui Sasuke, cu capul bantajat, se pare ca el a adormit jos pe canapea. De ce fac oamenii sa sufere? Ma ridic cu greu din pat, si cad in genunchi, nemaiputand sa ma tin pe picioare, dupa cateva incercarii esuate reusesc sa ma duc la baie, si sa imi bantajez si celelalte rani, si sa imi fac un dus rapid. DUpa ce termin cu toate astea, ma imbrac in ceva care sa imi ascunda ranile, un trening negru din catifea si imi leg parul rozaliu intr-o coada de cal. Ies pe usa mare din cires si dau nas in nas cu Itachi, se pare ca era ursuz si ciufulit pentru ca a dormit pe canapeaua din piele din sufragerie. Eu nu mai zic nimic si ii dau un pupic pe obrazul drept facandu-l sa zambeasca si zicandu-mi un simplu ,,Cu placere''. Apoi cobor si eu in sufragerie, indreptandu-ma spre bucataria spatioasa. Cobor cu atentie scarile ca nu cumva sa cad, sa imi sparg iar capul, iar toate sevitoarele se uita cu mila la mine. Le inteleg...si ele sunt batute de Sasuke, oftez in liniste si ma asez pe unul din scaunele de la bucatarie. In 2 min. coboara si Sasuke care era numai in boxeri, iar dupa el o domnisoara cu ochii galbeni si parul violet, se pare ca a profitat de lipsa ,,spatiului'' din pat. Se indreapta spre mine, eu fiind rosie in obraji, si ridica mana spre mine. In urmatorul moment mana lui face cunostinta cu obrazul meu, dar intr-o.....
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa Rose ^^ 136 87.765 11-06-2012, 06:25 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.554 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 11.983 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)