Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

Andrutz@--nebuna

Daca m-asi trezi dimineata langa tine, te bat si te pun sa imi faci masaj la picioare. Dupa te ciufulesc umpic si dupa iti aranjez la loc parul. Dupa te infasor intr-un cearceaf si te arunc intr-o prapastie. Dupa arunc un bilet langa tine cu textul: eu am vrut sa mor!
Acum sa vad ce mi se pregateste.
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


Hitman, probabil, ce as face yo ?
pei te-as trezi, as zambi voios apoi te-as duce in parc, ti-as cumpara o inghetata de care vrei tu, apoi am merge la un suc. Ti-as face cunostinta cu prietenii mei ( ma rog ... doar o singura prietena am ^_^ in orasul in care stau ) si apoi te-as duce la cofetarie. Am manca o prajitura apoi, am urmari un film si / sau un anime.

te-as plimba prin tot orasul, apoi am merge si am asculta muzica, in timp ce am face glume pe skype sau pe messenger cu alti oameni.
Siii am merge la usile oamenilor si am bate si apoi am fugi 21 *joking*
-

Suneteru ejti baiat nuh? eh...sa-mi spui ca eu nu prea pot recunoaste10. oricum dak m-as trezi langa tn dimineata ti-as zambi, crezand ca ejti dragul si minunatul meu Catalin* adik ti-as zambi diabolic2419 app Catalyn e dusmanul meu de moarte aja k...24 te ajteapta chinul21*. cand de fapt realizez ca nu ejti el ma sperii si cat pe'ci sa te lovesc in burta* da, da, prea mult naruto strica, dar asta e, nuh?* aja dupa imi cer scz in fel de mii de feluri pana realizez ca ji uh ejti un baiat* I hate boys!!! bine nu pe toti, dar pe unii dap, adik cei pe kre nu'i cunosc10*. ma enervez pana nu mai pot si iti dau vreo trei palme sau 5-6 pana amutesti* nimeni nu doarme cu mn in pat!!!! CHANDAROOO!!!!!!!*. te infasor in cearcafuri ca o momie si te dau afara din casa ca sa simti briza diminetii10
srry dak te-am supi, dar e doar un joc10

In primul rand Suneteru adik blue.dream e fata21..una foarte de treaba...
daca m-as trezi langa u Andrutz@--nebuna,ar fi vai de mama ta...
daca reusesti sa scapi de loviturile mele cu ce voi apuca sa dau esti tare...
dupa ce ne mai calmam..discutam ca oameni...sau mai bn zis iti verific pulsul sa vada daca mai esti printre noi...
as zice
-Yey am omorato..deci acum am pe cn sa fac autopsie21! nu ma intelege gresit nu imi plac autopsiile dar vreau sa dau la medicina21
sa nu te superi daca scot cva din uSmile
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



OMG,ANG3L_R3B3L what are you doing here ? WTF ?!
I'm not a lesbian 45 so get up from my bed.But if you are
here why we don't talk about few subjects ? 15 But not yaoi
or yuri,i hate them.Perhaps music,meal or life style ? Becase as
yaoi and yuri i hate fashion*laugh* sorry. >.< So what kind of
films you prefer, comedy or horror ? *smile* so at the last
*byebye* See you around,

Hiyono, hmm...avand starea in care sunt n-o sa patesti nimik fff rau19 decat...un pumn in cap pt ca ejti in pat cu mn!!!! Deabea daca suport pernele alea mici dapai un om O_o. ok dupa ce ai amutit te las pe jos si eu ma duc la PC si dau drumul la muzik si incep sa cant: "Tell me, tell me, somenthing, I don't know!" si dansez si din greseala te calc pe mana65. god...dupa ce te-am facut sa tipi ca o/un nebun/a te dau afara ca scoli vecini mey!! nu'i scoala muzik mea si ii scoli uh? rusine!!!24)
sper ca nu te-ai supi pe mn 10810

Bad--Girl--Emo pentru ce mi-ai facut o sa ti-o platesc*evil laugh*

ma trezesc pt ca tuh m-ai dat jos din pat. nu imi place sa-mi impart patul cu nimeni. iti dau cu pumnul in cap *de, prea mult naruto strica* si te las lata. ma duc pana la bucatarie, umpland o sticla cu apa rece, mai adaug si gheata. ajung la mine in camera, tu tot nu ti-ai revenit asa ca iti torn sticla in cap. sari ca arsa din pat zicand: "ce?! unde arde? ce fac eu aici?" eu te iau frumos de manuta, iti dau cu bata de bassball [parca asa se scrie] in cap, te tarasc pana la usa si apoi, lovitura de gratie, iti dau un sut si te rostogolesti de la etajul patru pe scari. ma intorc linistita in camera prefacandu-ma ca nu s-a intamplat nimic.

sorry but it's just a game4
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Merishor ...bn frate deja e culmea...in fiecare dimineata ma trezesc cu cnva in pat21
deci....josss...dispari.....te mai bat putin dupa:
iti place broasca mea testoasa?2124...stiu stiu e cea mai mare aberatie21
dupa iti promit ca nu o sa doara rau si te arunc pe geam10...
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



Ang3l_R3b3l ,cum sunt o fire sociabila in prima faza iti dau una in nas din cauza socului apoi imi cer scuze si te intreb ce naiba cauti la mine in pat21 primu lgand" ce-am facut azi-noapte???O_O" vb si pleci in linisite
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

deci... daca te-as vedea in patul meu probabil ca as incepe sa tip. ma ridic tiptil din pat si ma duc pana in birou la tata, iau pistolul din sertar, ii pun gloante si ma reintorc in camera. tu te-ai trezit zambitoare. cand ma vezi cu pistolul in mana te uiti la mine siderata: "wtf?O.o? ce faci?" eu: "ma impusc" si schimb traiectoria pistolului spre capul meu. cand ajunge politia esti condamnat/a la 100000000000000000 de ani de inchisoare, pentru incalcarea teritoriului. (asta daca mai esti vie dupa ce: te-a muscat catelu', te-au zgariat pisicile, te-a inebunit iepurasul si te-ai lasat pacalit/a de pesti).



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 18.295 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 302.048 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.885 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.626 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.411 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)