Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire interzisa [yaoi]

#16
"Avionul decolase de o jumatat de ora,eu stam si priveam trist cum ma indepartez de acel oras nenorocit in care mi-am pierdut inocenta.Gandul meu tot la el era si la ce inseamna acum pentru mine.Oare il urasc sau inca il iubesc?
Ce prost sunt cum sa-l mai iubesc,cand m-a vandut ca pe un obiect fara valoare.Eram atat de prins in gandurile mele incat nu am observat ca cineva ocupase locul de langa mine.Am ramas inpresionat de eleganta si frumusetea acestui barbat.Din cate am observat deoarece imi era frica sa-l privesc atent era imbracat intr-un tricou alb pe care scria "Kiss me honey",o pereche de blugi albastri iar pe deasupra tricoului purta o jacheta rosie care se asorta de minune cu parul si ochii sai de aceias culoare.M-a privit pentru cateva secunde foarte insistent,apoi mi-a pus mana pe umar schitand un zembet cald ce iti facea inima sa-ti pulsze sange din abundenta."
Ii priveam buzele cum se misca incercand sa formuleze cateva cuvinte potrivite unei conversati:
-Buna!scuze daca te deranjez dar ma cam plictisesc si vruiam sa stiu daca putem purta o conversatie pe parcursul drumului,imi spune el timid.
-Da cum sa nu.Nu stiam de ce acceptasem poate din politete sau poate ca acest baiat ma atragea intr-un oarecare fel.
-Ok
-Eu ma numesc Rey Sakuyo si destintia mea este New York.Tu cum te numesti?ma intreaba el zambind la fel de dulce si senzual ca prima data.
-Misaky Kenshin si eu tot spre New York ma indrept,incantat de cunostinta.
-De asemenea.
Il priveam insistent si nu stiam de ce?ma atragea corpul lui minunat,zambetul sau cald si acei ochi minunati de un rosu deschis dar sclipitor.Vruiam sa-i sarut buzele intredeschise si sa le simt toata savoarea dar imi era teama de reactia lui.Pentru prima data nu mai simteam rusine si nu ma mai gandeam la Yuji.Ore acest Rey imi putea sterge trecutul si amintirea fratelui meu?Deocamdata erau doar intrebari fara raspuns dar ce pe parcurs puteau sa devina raspunsuri.
Fara teama m-am apropiat de el nu mai puteam sa rezist tentatiei ce pusese stapanire pe mine,doaream cu orice pret sa-i simt gustul buzelor chiar si pentru cateva secunde.I-am atins cu palma obrazul catifelat in timp ce buzele mele se apropiau de ale lui,lumea din avion ne privea ciudat dar nu le dadeam atentie.Am privit cateva secunde in ochii lui si am observat ca agitatia si nedumerirea pusesera stapanire peste el.Fara a mai sta pe ganduri i-am acparat buzele intrun sarut ce urma sa-mi schimbe viata,limba mea isi facuse cu usurinta loc printre buzele sale pentru a se bucura si saruta limba lui.Spre marea mea uimire el si-a infasurat mainile dupa gatul meu traganduma mai aproape si participan cu mai multa intensitate la sarut ce a durat mai mult de cinci minute,poate mai continuam daca nu ramaneam fara aer.
Dupa ce buzele noastre s-au despartit el s-a sculat de pe scaunul unde statea facandu-mi semn sa-l urmez.
Acesta m-a condus pana la baie,cu un zambet pervers m-a invitat sa intru apoi a incuiat usa cu cheia si s-a apropiat de mine rostindu-mi niste cuvinte ce m-au facut sa tremur precum un copil caruia ii este frica de intuneric.Buzele lui imi sarutau gatul pasional in timp ce mainile lui incercau cu nerabdare sa ma dezbrace.
In timp ce el profita de trupul meu eu stam inlemnit rezemat de gresia rece din baie,nu mai puteam face nimic,ajunsesenm o c*** fara demnitate si fara putere.Era a doua oara cand cineva profita de trupul meu si era numai din vina mea.Eram amandoi dezbracati in baie,desi el ma saruta pasional incercand sa-mi ofere placere,eu simteam doar scarba,nu de el ci de mine.Gemeam dar nu de placere ci de durerea pe care o simteam datorita patrunderilor violente,lacrimile izvorau din ochii mei dar si de data aceasta nimanui nu ii pasa.Dupa o jumatate de ora el se eliberase inauntrul meu provocandu-mi o stare de greata.
-Ti-a placut c***?ma intreaba el in timp ce se imbraca.
Nu ii puteam raspunde din cauza lacrimilor ce cadeau fara oprire din ochii mei,tremuram gol pe gresia rece incercand sa imi gasesc cateva cuvinte dar in zadar,sufletul meu nu vruia sa vorbeasca.
Am ridicat privirea spre el care se pregatea sa plece,in privirea lui putem observa satisfactie si nepasare.Inainte ca el sa iese pe usa pe un ton senzual mi-a spus ca ne vom mai intalni si vom petrece clipe mult mai placute impreuna.
Acum chiar nu imi mai pasa de mine ajunsesem sa ma culc cu doi baieti fara simt placere sau iubire,eram un nimeni care nu isi mai avea rostul pe acesta lume.Ma uram si imi doream din ce in ce mai mult sa mor,deoarece numai asa puteam sa uit de suferinta si sa traiesc linistit.
M-am sculat de pe gresia rece si m-am imbracat cat de rapid am putut,am alergat spre coridorul avionului vrand sa ajung cat mai repede la locul meu.
Cand am ajuns el nu mai era acolo,isi schimbase locul lsandu-ma singur,m-am asezat pe scaun si mi-am lipit capul de geam incercand sa dorm putin deoarece eram obosit si cand ma trezeam vruiam sa fiu alaturi de ingeri dar cel mai probabil atunci cand ma voi trezi voi fi in New York...[posturi unite]
M-am razgandit si am postat continuarea la fic.Ii multumesc in special lui Yaku-chin care a postat contineuarea din perspectiva lui Yuji iar eu am postat calatoria in avion a lui Misaky.Sper din suflet sa va placa aceste doua capitole.Asteptam comentarile voastre![posturi unite]
[i]Yaku-chin scuze ca te-am confundat cu achira-chan,am inceput sa scriem amandoua la acest fic.Scuze ca nu v-am anuntat inainte.
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
Iubire interzisa [yaoi] - de Aliss_anime - 02-08-2009, 06:22 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Zyspar - 02-08-2009, 08:32 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Yaku-chin - 02-08-2009, 11:45 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Hetalia - 02-08-2009, 12:40 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de akira-chan - 02-08-2009, 01:19 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 02-08-2009, 03:11 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Hetalia - 02-08-2009, 06:37 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de akira-chan - 02-08-2009, 06:59 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 03-08-2009, 03:47 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de akira-chan - 03-08-2009, 02:21 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Hetalia - 03-08-2009, 03:32 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Zyspar - 03-08-2009, 03:54 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 03-08-2009, 08:32 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de akira-chan - 04-08-2009, 12:04 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Yaku-chin - 04-08-2009, 12:24 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 04-08-2009, 01:22 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Hetalia - 04-08-2009, 12:55 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Zyspar - 04-08-2009, 01:42 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 04-08-2009, 11:04 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 05-08-2009, 12:10 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dragoste Interzisa Aliss_anime 4 3.382 28-11-2012, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  O iubire interzisa miaunica 11 10.929 27-12-2011, 09:27 PM
Ultimul răspuns: miaunicaReloaded
  [ Bleach / DN ] - Iubire interzisa, Prieteni dar dusmani Liar 1 2.996 06-02-2011, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Razboiul dintre o iubire interzisa Vero 28 12.810 26-12-2010, 04:08 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Iubire interzisa KarinaD 20 15.919 20-11-2010, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Iubire la locul de muncă [yaoi +18] angeliqueVampire 2 2.461 05-07-2010, 05:43 PM
Ultimul răspuns: angeliqueVampire
  Dragoste interzisa[NaruHina] ♥♫ღYuuÒœi Cяøss♥♫ღ 7 10.847 06-04-2010, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Iubire cumparata [shounen-ai / yaoi] Ice_angel_234 32 25.691 23-07-2009, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  Iubire interzisa [yuri] Apathy 11 9.314 19-04-2009, 04:04 PM
Ultimul răspuns: Apathy
  Iubire de neinteles [yaoi / yuri] Ryuu 5 6.158 22-03-2009, 09:44 PM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)