Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pictand cu sange [+18]

#13
o.o *mica pauza publicitara* Fic politist !! :X Si inca unul super! :X Cum de nu l-am vazut pana acum? o.O E clar, trebuie sa fac o vizita la oftalmolog.

Ok, acum urmeaza gasirea greselilor [succes Eli, vei avea nevoie]


Ce s-ar fi intamplat daca ar afla ca a fost tradat, inca nu stia ce vrea sa faca, asa ca se ridica indecis de langa barbat. -> @_@ Wanna try "Ce s-ar fi intamplat daca ar afla ca a fost tradat? Inca nu stia ce vrea sa faca, asa ca se ridica indecis de langa barbat." ? ;;)

-Mersi , dar nu mersi. -> Politicos baiat, multumeste de doua ori... totusi nu suna mai bine fara al 2-lea "mersi" ?

Mintea sa devenise alba si sute de ganduri se inghesuiau sa fie percepute, insa tacerea asta il durea ingrozitor, poate ca daca l-ar fi acuzat s-ar fi simtit mai bine, dar Hide nu mai spunea nimic. -> @.@ Try "Mintea sa devenise alba si sute de ganduri se inghesuiau sa fie percepute, insa tacerea asta il durea ingrozitor. Poate ca daca l-ar fi acuzat s-ar fi simtit mai bine, dar Hide nu mai spunea nimic."

Raspunsul asta aproape ca-l soca pe Hide, nu se astepta la o cedare atat de usoara, nici macar la un raspuns din partea baiatului si acele cuvinte il ranira. -> Again @.@ "Raspunsul asta aproape ca-l soca pe Hide. Nu se astepta la o cedare atat de usoara, nici macar la un raspuns din partea baiatului si acele cuvinte il ranira."

cativa milimetrii -> cativa milimetri

spuse baiatul ridicandu-se pe varfuri si zdrobindu-si buzele de ale baiatului din fata sa -> Actually, nu sunt chiar sigura ca e o "repetitie suparatoare" o.o' Dar ca sa fim sigure ca nu e, inlocuim cu "baiatului" cu "celui" ^^'

Era prima oara cand facea el pasul asta si desi tulburat de situatia in care se afla, dori sa merga mai departe. -> Era prima oara cand facea el pasul asta si, desi tulburat de situatia in care se afla, dori sa merga mai departe.

Hide isi impletici bratele in jurul baiatului si il impinse usor spre geam, sarutandu-l in continuare, pana ce, ramasi fara aer cedara amandoi, singura atingere fiind cea a palmelor. -> Hide isi impletici bratele in jurul baiatului si il impinse usor spre geam, sarutandu-l in continuare, pana ce, ramasi fara aer, cedara amandoi, singura atingere fiind cea a palmelor.

Aerul pulsa prin ferestrele deschise in vartejuri blande, dar reci. -> De aici se intelege ca ferestrele sunt deschise in vartejuri blande, dar reci ^^'

Kanou mergea in spatele barbatului si se cu fiecare pas simtea ca totul ia o alta forma -> Acum nu-ti mai foame, se pare :)) Ai mancat si vrei sa ne dai si noua sa papam, asa ca adaugi enuntului un mic "se", right? :))

o mare de nisipi miscator -> Hiii, ce draguta esti! :X "nisip" cu extra-bonus de "i" !! :X Domou arigatou >:D<

aerul devenea imposibil de repsirat - Se pare ca avem printre noi in nou Shakespeare :>

Hideaki isi intoarse fata atunci cand auzi bufnitura si ramase cu ochii atintiti asupra posturii baiatului -> Cum ai putut?! T^T L-ai uitat pe dot-chan [-( Acum se simte dat la o parte :(


Yeaaaaah, finish!

Exces de ironie, stiu ^^' Asa fac dupa ora 1, kill me :))

Iiiiiiin caz ca doresti sa ma uciziiii [Am uitat sa precizez exces de prelungire a vocalelor? o.O Gomen, greseala mea ^^'], Eli iti sta la dispozitie cu un mar in gura :))


See ya with the next cap!

:bye:
[Imagine: thekillers.png]



Răspunsuri în acest subiect
Pictand cu sange [+18] - de Mitsukai Yoru - 04-04-2009, 03:04 AM
RE: Black rose - de Yaku-chin - 04-04-2009, 09:37 AM
RE: Pictand cu sange - de Topaz - 05-04-2009, 01:43 AM
RE: Pictand cu sange - de Mitsukai Yoru - 05-04-2009, 04:45 PM
RE: Pictand cu sange - de Yaku-chin - 05-04-2009, 05:10 PM
RE: Pictand cu sange - de Topaz - 05-04-2009, 06:35 PM
RE: Pictand cu sange ~ explicit context~ (+18) - de Ely-chin - 15-05-2009, 01:46 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sange pe zapada sikshot 0 1.902 30-06-2013, 06:01 AM
Ultimul răspuns: sikshot
  [Naruto] Sange rece ca gheata-Parodie EnzeruHaRoze 1 2.575 14-09-2012, 10:06 PM
Ultimul răspuns: Alisha
  Rebel cu Sange Regal Zuzy Is Angell 4 4.228 23-06-2012, 10:05 PM
Ultimul răspuns: Zuzy Is Angell
  Iubire imbibata in sange ***Sayu*** 1 2.093 03-04-2012, 08:34 AM
Ultimul răspuns: Maria
  Contur de sange [+16] Papple 2 2.124 21-02-2012, 08:27 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Trecut patat de sange Cookiesor 1 2.021 14-07-2011, 06:25 PM
Ultimul răspuns: Ayame Chan
  Juramant de Sange Crissu'Blacker 2 2.273 07-07-2011, 12:55 PM
Ultimul răspuns: Crissu'Blacker
  Dragoste si/pentru sange [vampires] Ichigo. 1 2.129 02-07-2011, 11:41 AM
Ultimul răspuns: Me_Samy
  O ultima lacrima de sange pe o petala de trandafir MooN. 41 19.821 18-03-2011, 09:29 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  Dublu V+Sange= ? [+18] Dark Heart 6 4.262 04-03-2010, 07:50 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)