Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire interzisa [yuri]

#1
ne-am gandit sa scriem ceva mai neobijnuit...un fic yuri...
este scris de mine si sadnessinmysoul, am sa postez eu primul capitol, iar apoi sis il va posta pe urmatorul...
sper sa va placa... asteptam critici pareri si sugestii:)

Capitolul I - Clubul

Luna palida palpaia disperata pentru a aduce lumina; incerca sa strapunga norii plumburii ce-i stateau in cale., dar in zadar. Acestia erau purtati de o briza usoara, plutind fericiti, fiindca ofereau un sentiment de ingrijorare si nesiguranta, creaturilor umane. Din cand in cand mareata zeita a noptii reusea sa isi arate lumina imbietoare ce o emana. Felinarele incercau sa egaleze luna in acele minute de glorie pe care le avea; astfel intreg orasul devenea un paienjenis de umbre. Printre aceasta lupta continua intre nori si luna; si sentimentul de invidie a felinarelor fata de farul etern; se afla un club aglomerat. Luminile pulsau pe muzica rock, ce era la volumul maxim. Tipetele de placere si durere ale tinerilor se distingeau cu greu in acel zgomot infernal. La intrare se aflau cioburi cristaline si sticle de bere, pe care adolescentii dansau in ritmul muzicii. In interiorul clubului animatoarele isi faceau treaba in custile special amenajate.Furau privirile tuturor prin dansul lor excitant. Toate erau costumate foarte sumar, purtand un sutien alb cu blana alba si chiloti de aceeasi culoare, cu o mica codita de iepure in spate. Parul le era desprins avand o cordeluta cu niste urechi de iepure. Erau imbracate precum niste iepurasi playboy, foarte atragatoare, excitand fiecare baiat.
La o masa se aflau doi adolescenti , care incercau sa poarte o discutie in acel infern.
- Ma bucur ca ai venit Yukki.Stiu ca de obicei stai inchisa in casa, si inveti ca o tocilara... cel putin asa mi-a spus sora ta. Deci... iti place petrecerea mea?
Acestea le spuse un baiat sarmant, cu parul negru precum intunericul de afara, ce ii cadea usor peste ochii sai cuceritori. Acestia aveau culoarea celui mai intunecat abis, iar odata ce erai atrasa in mrejele lui, nu mai exista cale de intoarcere. Cu acea privire ucigatoare si zambetul sau perfect, reusea sa cucereasca fiecare fata. Stia sa se prefaca mai bine decat oricine, caci emana un aer de incredere si siguranta partenerelor sale, cand de fapt sigurul lucru sigur la el era minciuna si viclenia. Trupul sau bine lucrat se observa prin tricoul negru si stramt, care il purta, si blugii albastrii cu taieturi, ce ii ofereau un aer periculos.
- Da..., balbai fata intimidata de prezenta baiatului. E grozava petrecerea...
Era o fata de vreo 16 ani, timida si retrasa, insa avea o inteligenta iesita din comun. Parul ii era rosu si rebel cu cateva suvite aurii, exact ca flacarile nemuritoare ale pasarii phoenix.Chiar daca murea, se intorcea la viata din propria cenusa. La fel ca acest mit era si fata. In ciuda visurilor si sperantelor naruite de dusmani, stia ca noi sanse in care isi putea arata dorintele apareau. Ochii sai negri precum cel mai intunecat colt al sufletului ei, emanau o tristete neobijnuita, cat si inocenta. Ochii aceia patrunzatori in contrast cu un zambet rar si adevarat, o faceau sa para un inger cu aripi de foc.Desi era o fata visatoare si solitara, marele sau defect era increderea. Credea ca toti oamenii merita mai multe sanse, credea in spusele tuturor si rareori ii refuza. Toate acestea din cauza fricii. Se temea ca va ramane singura, fara "prieteni" daca ii va refuza, asa ca a ales sa fie batjocura tuturor, in loc sa ramana printre umbre. Purta o fusta foarte scurta neagra si un sutien cu paiete argintii, ce ii scotea in evidenta sanii voluptosi, aproape perfecti. Atragea atentia tuturor in luminile orbitoare, unde paietele straluceau. In picioarele suple si lungi, ca ale unei balerine, purta niste sandale negre, cu toc, lungi, cu panglici ce se legau la genunchi. In ciuda hainelor extravagante, fata nu parea deloc in largul ei.
- Deci papusa, spuse baiatul sorbind-o din priviri. Hai sa mergem intr-un dormitor de la etaj sa ne facem putin de cap. Asta ar fi cel mai minunat cadou de ziua mea, dulceat-o...
Baiatul mai avea putin si o saruta, tinand-o de barbie cu o mana, iar cu cealalta ii masa usor sanii.
- Imi pare rau dar... Nu pot sa..., balbai fata in timp ce tremura, dorind doar sa paraseasca acel loc.
- Sper ca nu ai de gand sa ma refuzi, pentru binele tau...
Teama puse stapanire pe ea, nestiind ce sa raspunda, scapa repede din mrejele baiatului si o lua la fuga. Trantea diferite cupluri ce se sarutau pasional, dar nu mai dorea sa isi ceara scuze, vroia doar sa fuga de acel baiat.
Intre timp, de sarbatorit se apropie una dintre animatoare. Avea parul blond si lung precum cele mai arzatoare flacari ale soarelui. Se asemana foarte mult cu gigantica minge de foc, fiindca era la fel de vanitoasa, aroganta, inganfata si populara ca el. Stia cum sa atraga privirile tuturor, si adora sa fie in centrul atentiei cu orice pret. Ochii sai albastri precum marea calma si linistita, deveneau foarte usor furiosi si agresivi, exact ca marea in zilele cu furtuna. Privirea ei era ispititoare, astfel incat obtinea mereu ceea ce dorea. Trupul sau perfect se observa prin costumul atragator pe care il purta.
- Deci sarbatoritule, te distrezi? spuse aceasta sarind in bratele baiatului.
-Da. Dar... m-as distra mult mai bine daca sora ta ar fi fost de acord sa se culce cu mine, spuse baiatul cu o urma de dezamagire in glas.
- Deci idioata de soramea nu a acceptat? tipa fata scandalizata, ridicandu-se in picioare. Stai linistit dulceata, o voi convinge eu prin metode mai dure sa iti accepte propunerea.
- Nu e nevoie, ma multumesc si cu tine...
- O partida cu mine si una cu ea. Meriti tot ce e mai bun. Asteapta putin si ti-o voi aduce.
Cu aceste cuvinte fata alerga catre iesirea din club, zarind-o imediat pe sora sa, care incerca sa treaca de un grup de baieti ce blocau iesirea.O intoarse rapid catre ea, dandu-i o palma si tragand-o de par.
- Asculta aici tocilaro ai sa te duci la Mike, si te vei culca cu el, chiar daca iti convine sau nu. Doar nu crezi ca te-am lasat sa-mi porti hainele si sa vii in acest club fara sa oferi ceva in schimb?
Yukki nu stia ce sa raspunda. Mai avea putin si lacrimile isi faceau aparitia pe chip, dar sora sa nu se intimida atat de usor.
- Ai sa-i oferi placere pentru o noapte, ca sa imi compensezi bunatatea. Deci ai de gand sa te duci la Mike?! se rasti aceasta foarte autoritar fiindca sora sa amutise.







Răspunsuri în acest subiect
Iubire interzisa [yuri] - de Apathy - 04-01-2009, 08:19 PM
RE: Iubire interzisa [Yuri fic] - de nolazy - 07-01-2009, 11:57 PM
RE: Iubire interzisa [Yuri fic] - de ~angelino~ - 10-01-2009, 01:30 AM
RE: Iubire interzisa [Yuri fic] - de Flash - 11-01-2009, 10:35 PM
RE: Iubire interzisa [Yuri fic] - de nemo-chii - 27-01-2009, 12:27 PM
RE: Iubire interzisa [Yuri fic] - de Flash - 28-01-2009, 10:48 PM
RE: Iubire interzisa [Yuri fic] - de Apathy - 15-02-2009, 10:20 PM
RE: Iubire interzisa [Yuri fic] - de Isis-Zeita iubirii - 14-04-2009, 01:37 PM
RE: Iubire interzisa [Yuri fic] - de Apathy - 19-04-2009, 04:04 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dragoste Interzisa Aliss_anime 4 3.333 28-11-2012, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  O iubire interzisa miaunica 11 10.860 27-12-2011, 09:27 PM
Ultimul răspuns: miaunicaReloaded
  [ Bleach / DN ] - Iubire interzisa, Prieteni dar dusmani Liar 1 2.969 06-02-2011, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Razboiul dintre o iubire interzisa Vero 28 12.624 26-12-2010, 04:08 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Iubire interzisa KarinaD 20 15.764 20-11-2010, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Dragoste interzisa[NaruHina] ♥♫ღYuuÒœi Cяøss♥♫ღ 7 10.802 06-04-2010, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Iubire interzisa [yaoi] Aliss_anime 19 10.190 05-08-2009, 12:10 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Iubire de neinteles [yaoi / yuri] Ryuu 5 6.048 22-03-2009, 09:44 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Dragoste interzisa [+16] [hentai] Storymaker 3 5.170 20-02-2009, 10:38 AM
Ultimul răspuns: Storymaker
  o dragoste interzisa (hinata&neji) pufu_pis_pis 8 6.696 23-08-2008, 07:55 PM
Ultimul răspuns: pufu_pis_pis


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)