Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Despina's Oneshots (yaoi, yuri & hentai)

#4
Papa, mi-e dor de tine!

[Imagine: 10cb0636.jpg]

Simt că înebunesc atunci când mă gândesc la înfiorătorul Azkaban, la pereţii lui fără culoare ce te-au închis şi nu te lasă liber. Simt durere când mă gândesc la neputinţa ta şi îţi jur, aş da orice ca să te scot de acolo. Mi-e dor de ochii tăi, care mă priveau rece, dar în acelaşi timp mă încălzeau. Ţii minte că roşeam mereu când mă priveai în modul acela dur, tipic doar ţie? Îmi lipsesc acele momente, la fer ca aerul care nu mă mai încântă. Nu aştept înţelegere din partea nimănui, vreau doar să te am alături şi sunt gata să mă plec în faţa lui Dumbledore sau să-i sărut picioarele Lordului, doar să mă ajute... să ne ajute pe ambii. Sigur, m-ai omorî pentru astfel de cuvinte, nu vei fi de acord niciodată cu ceea ce spun, pentru că un Malfoy nu se închină în faţa nimănui, nu se roagă şi nu se umileşte. Şi totuşi, nu mai contează nimic. Mi-e greu să calc pe pământul acesta, pentru că tu nu calci. E complicat să privesc la cerul pe care tu nu îl vezi. E insuportabil.

Vreau să te simt, din nou, mereu, pentru totdeauna. Să te simt în mine, cum intri şi te mişti atent, ca nu cumva să mă răneşti. Atunci mă simţeam împlinit, iar lacrimile ce se întindeau pe obrajii mei înroşiţi, erau de fericire. Vreau să-mi mângâi părul, apoi să-l strângi în pumni cu pasiune, iar eu la rându-mi să-ţi sărut buzele ca un disperat. Acum sunt flămând şi însetat, pentru că tu erai hrana şi apa mea, trăiam cu tine şi din tine. Aroma unică a pielii tale mă îmbăta, mă ameţea şi aducându-mi aminte de acel extaz, zâmbesc ca un nenorocit.

Ştii, s-a schimbat şi zâmbetul meu. Nu e la fel de deschis ca atunci când mă lăudai. Nu-i nici sarcastic ca atunci când era îndreptat spre cercetaşi. Nu-i nici timid ca atunci când mă apucai de talie, lipindu-mă de pieptul tău. Acum e trist şi şters.

Papa, vreau să te întorci. Nu mai pot sta singur, nu mă isprăvesc.

Mi-e dor de iubirea ta.


Mereu al tău, Draco


For you, Katia.

Papa, я так скучаю по тебе!

Я чувствую себя сумасшедшим. Азкабан - страшная вещь, в его стенах тебя кинули эти уроды. Я чувствую боль, когда я думаю о твоей слабости, и я клянусь, что отдал бы всё что моё, лишь бы спасти тебя от мерзости и стыда. Я скучаю по твоим холодным глазам, которые согревали мою душу лучше, чем любая пламя. Помнишь, как я краснел всякий раз, когда ты так смотрел на меня? Эти мгновения такие же необходимые как воздух.

Я не жду понимания от людей, я просто хочу быть с тобой и я готов идти перед Дамблдора, встать на колени, или целовать ноги Тёмного Лорда, только бы помогали мне... нам обоим. Конечно, ты убил бы меня за такие мысли, потому что Малфои не просят и не унижаются, я знаю все правила, но я не вижу другого выхода! Трудно ходить по этой земле, потому что ты не шагаешь по ней. Трудно смотреть на небо - ты его не видишь. Это невыносимо, страшно и больно.

Я хочу чувствовать тебя, ещё раз, всегда, вечно. Чувствовать, как ты входишь в моё тело и двигаешься осторожно, чтобы не ранить. Я помню мои слёзы счастья. Помню, как ты нежно ласкал мои волосы, а я в своей очереди, целовал твои сладкие губы. Помню твой божественный аромат, который сводил меня с ума. И припоминая всё это, я бесцветно улыбаюсь.
Знаешь, с тех пор как тебя увезли, моя улыбка совсем изменилась. Она не дерзкая как её знают гриффиндорцы, не счастливая и не смущённая. Теперь она грустная.

Papa, я хочу чтобы ты вернулся ко мне. Я не смогу справится.

Скучаю по твоей любви.

Твой Драко



Răspunsuri în acest subiect
RE: Despina's Oneshots (yaoi, yuri & hentai) - de Wolves - 11-08-2011, 05:26 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Moments of Life - kame.'s Yaoi OneShots kame. 1 2.108 13-04-2013, 02:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  The Love Game + 18 [ Hentai/Yuri] .: Em :. 23 11.909 15-12-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Despina's Oneshots (yaoi, yuri & hentai) Wolves 3 2.480 11-08-2011, 05:26 AM
Ultimul răspuns: Wolves
  Despina Damianeci Wolves 15 7.511 25-04-2011, 04:17 PM
Ultimul răspuns: Wolves
  My yaoi oneshots. Ichigo. 27 13.255 03-04-2011, 03:21 PM
Ultimul răspuns: Miss Serenity
  Reguli. [ yaoi / yuri ] Flash 0 4.020 28-03-2011, 06:33 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*] Yaoi Queen 21 24.837 16-01-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Yuri, Yaoi, God damned Hentai All the Way [ +16 .. +18 ] History 1 2.501 08-01-2011, 10:10 PM
Ultimul răspuns: Vegito
  Anime-one`shots [yaoi/yuri/hentai] (16+) Aliss_anime 0 2.598 10-08-2010, 12:40 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Mikarulove`s Oneshots [yaoi] mikarulove 1 2.819 30-11-2009, 01:00 PM
Ultimul răspuns: Luzer


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)