Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mikarulove`s Oneshots [yaoi]

#1
din cauza restructurarile one shotul meu a disparut complet asa ca am sa postez din nou am sa postez cele doua one shoturi in acelasi post iar cel nou poate mai tarziu sau maine mersi mult


ARIPILE TRECUTULUI
Ascult sunetul pasarelelor si ma gandesc la copilaria mea.Inca sunt marcat de aceea crima.Ma simt vinovat, murdar.Am incercat de atatea ori sa-mi iau viata insa niciodata nu am putut.M-am inchis in camera mea si am desenat intr-una.Mereu mi-a placut desenul si pictura.Am incercat sa recreeaz de atatea ori inamplarea din aceea zi si de atatea ori am gresit.Poate familia lui ma uraste si nu vrea sa ma vada.Pana la urma sunt vinovat de moartea fiului lor.Din cauza mea la o varsta frageda acesta a murit.Chiar daca a trecut 17 ani iar eu am acum 28 tot nu am putut sa-mi repar greseala.Vreau sa mor in acelasi fel in care a sfarsit si el, sa cad in acelasi loc unde si-a gasit sfarsitul.Trebuie caci nu mai pot suporta aceasta viata plina de reprosuri.

-Domnule Enji.Veniti sa controlati structura zidului?Planurile sunt la dumneavoastra.Sper sa va placa ceea ce a iesit din desenul dumneavoastra.Arata ca un adevarat monument.Este dedicate cuiva anume?
-Da, poti spune si asa.Sper ca ii place ceea ce am facut.Este dedicate din suflet.

De mic mi-a placut sa desenez si pentru arhitectura mi-am adoptat un stiul unic.Nu mi-a placut sa copiez sau sa iau de la alti si sa finisez.Am vrut sa creez ceva unic, care sa fie numai al meu dar care sa impresioneze prin marime.Eram pasionat de arhitectura gotica dar si de ceea romana.Chiar daca arhitectura gotica reprezintă unul din stilurile arhitecturale asociate cu catedralele, precum şi cu alte biserici din aproape toată Europa în timpul perioadei medievale, începând cu secolul al XII-lea şi încheind cu anii 1500 eu am reusit sa o imbim cu alte genuri astfel incercand sa creeaz cladiri atractive.In arhitectura gotica exista doua elemente specifice care le-am folosit.Acestea dau un stil aparte cladirilor.,ceva mistic antic care te poarta in trecut.La fiecare lucrare care o preluam foloseam arcul frant sau ogiva care este o intersecţie longitudinală a doua bolte clasice ale stilului romanic, şi arcul de susţinere al ogivei, aşa numitul arc butant.Aceste doua elemente mi-au marcat in mare majoritate lucrarile, fiind un tip de semnaturi ale mele.
Insa cel mai mult m-a influentat trecutul meu.Copilaria mea a avut un mare efect asupra mea.Cand eram mic imi placea sa desenez pasari si de aceea cele mai multe cladiri desenate de mine au acest insemn.Afara au forma unor pene de pasari iar in interior exista ornamente care reprezinta tipuru de pene sau chiar pasari care incearca sa-si i-a zborul.
-Totul este perfect indeplinit.Va multumesc pentru munca depusa la aceasta lucrare.Restul inspectiei va fi realizat de inginer.Eu ma retrag.Am unele lucruri de terminat.
-Dar domnule, acoperisul nu l-ati vazut.
De ce trebuia sa pomeneasca de acel loc?Deja simt cum picioarele mele tremura.Am o frica de multi ani pentru acele locuri.Niciodata nu am sa pot urca in acel loc fara sa am alte ganduri in afara de sinucidere.Nu pot.
-Imi pare rau.Am putina treaba care nu suporta amanare.Dupa cum i-am spus inginerului trebuie sa prind avionul.Ma intorc acasa in Japonia.Buna ziua.

Asa e , trebuie sa prind avionul care va va duce inapoi acasa, la locul unde am copilarit si la acele amintiri care niciodata nu am putut sa le uit.Am decis ca acesta va fi sfarsitul drumului meu in viata.Imi voi incredinta trupul si sufletul ingerilor in cazul in care voi fi primit acolo.Sper sa fiu iertat pentru tot ceea ce s-a intampla.

Stau de o jumatate de ora in avion si asptept ca acesta sa decoleze.Odata ce s-a anuntat acest lucru am decis sa ma odihnesc ca sa pot sa-mi limpezesc gandurile.Asteptam cu nerabdare sa ajung dar nu stiam care va fi primul lucru care il voi face:sa merg la mormantul lui sau nu?Era un gand care ma chinuia inca din prima clipa in care am decis sa merg in Japonia.De cand a murit eu nu am fost niciodata la mormantul lui.Poate mi-a fost teama sau nu stiu.Mereu am evitat sa ma apropiu de acel loc dar stiu sigur ca el a murit.Nimic si nimeni nu-mi poate contrazice ideea.Doar am vazut acea balta de sange care il inconjura si mereu o vad.In fiecare noapte in visele mele sau mai bine zis cosmare o vad.Parca ma dantuie tot timpul vrand sa-mi aminteasca ceea ce am facut.Se pare ca sunt blestemat sa traiesc cu o amintire nu prea placuta, dar voi pune final acestei vieti care nu merita sa traiasca.Voi sfarsi cu tot.

Dupa un zbor foarte obositor de 7 ore am ajuns in sfarsit acasa.Au trecut atatia ani de cand nu am mai fost aici si imi era dor.Prima oprire am hotarat sa fie la hotelul „Tomokya Tokyo” unde aveam facute rezervari.Nu doream sa merg acasa unde stiam ca nu aveam sa fiu prea bine primit dupa ce am abandonat familia.Tatal meu e o persoana mai aspra care nu permite multe lucruri.In fata lui nu ai dreptul sa misti dar asta nu m-a prea interesat pe mine.Am fost genul copilului mai rebel caruia nu-i era teama de ceva sau de tatal sau.
Se pare ca am facut o alegere buna in momentul in care am hotarat sa ma cazez la acest hotel.Este unul de 5 stele care imi permite mult comfort, cu ferestre mari, precum imi place si un stil arhitectural extraordinal care nu te incarca vizual.Era mult mai mult decat pretentiile mele de arhitect ar fi cerut.
Cu pasi inceti ma indrepti spre receptie de unde imi iau cheile si apoi ma indrept spre bar.Speram ca un pahar de coniac ma va linisti.Barul era full in momentul in care am ajuns insa un tanar care se afla acolo mi-a atras atentia.Era blond, inalt cu ochii albastri, culoare care mereu ma fermeca.De multi ani nimeni nu-mi atrasese atentia atat de mult precum el.Deasemenea si eu se pare ca i-am atras atentia deoarece s-a ridicat de pe scaunul sau si a venit inspre mine.

-Esti nou pe aici?Este prima oara cand te vad si vreau sa te cunosc.Eu sunt patronul hotelului.Din cate mi se pare esti strain aici.
-Da, sunt strain.Ma rog, sunt plecat de multi ani din aceste locuri.Sunt Enji, arhitect.Sunt in vizita la familie.
-Hmmm...arhitect.Atunci te-ar interesa sa facem o tura prin hotel.Este nou construit si as dori sa stiu care e parerea ta despre el.Vrei?

Am aprobat printr-un semn din cap asteptand sa o ia inainte.Chiar as vrea sa vad arhitectura hotelului deoarece mi-a atras atentia inca din primul moment.Ajunsi in lift, tanarul apasa pe butonul care duce la acoperit.La acoperi?De ce acolo?Nu, trebuie sal opresc, nu-l pot lasa sa ma duca acolo.

-Te rog, intoarcete inapoi.Nu vreau sa mergem acolo.Te rog.
-De ce sa intorc?Vreau sa-ti arat ceva fenomenal.Are sa-ti placa.Ai cumva frica de locuri inalte sau ce?Doar esti arhitect.

Lacrimile imi curc pe obraz precum siruri nesfarsite de cristale.Amintirile imi revin in memorie intristandu-mi sufletul din ce in ce mai mult.Smt cum picioarele mi se moaie parca si ele vrand sa ramana in lift nu sa ajunga acolo.Vreau cu atata dorinta sa ma intorc la parter unde voi fi departe de acele locuri sinistre.

-Haide, nu ramane acolo.Vino sa vezi ce frumos se vede cerul de aici.Plin de stele care stralucesc atat de puternic.de ce ti-e frica?Amintiri din trecut iti revin cand privesti aceste locuri?De aceea ai frica de inaltimi?Iti aminteste de momentul in care prietenul tau din copilarie a cazut de pe acoperisul casei sale?
-De unde sti tu despre lucrurile aceste?Ce treaba ai tu cu mine?
-De ce te invinoatesti pentru ceva ce n-ai facut?Spune-mi!Esti atat de sigur ca el a murit dar de unde ai atata siguranta?Te-ai dus si ai verificat?
-Dar am vazut sangele, aceea balta de sange care il inconjura.A murit!Nu mai spune aiureli.A fost inmormantare la casa lui.Am vazut.Sunt vinovat.Sunt un criminal.
-Ba nu esti.Uitate la mine si asculta.Tu nu esti un criminal.Nu ai ucis pe nimrni.Funeraliile care au avut loc in aceea zi au fost pentru tatal lui.Acel baiat a supravietuit.Eu sunt Enji.Eu sunt.

Cum?Nu, nu e posibil.Chiar eu am vazut cand a murit.Aceas balta de sange, trupul lui inert care statesa intins pe trotoar.De ce minte?De unde stie despre trecutul meu.

-Nu te cred.Nu ai nici un drept sa zici asta.
-Mereu ti-a placut sa desenezi pasari.Asta ti-a influentat stilul tau arhitectural.Ceea ce ai construit pana acum continea mereu cate ceva din trecut.Am dreptate nu?Acum crezi?
-Yuuki!Chiar tu esti?
-Da frumosul meu.Eu sunt.Nu vreau sa plangi.Ai suferit atata timp.Acum m-am intors la tine si am sa raman pentru vecie aici.Numai pentru tine.

Yuukiisi apropie incep buzele de ale mele initiind un sarut fierbinte.De mult timp doream si eu acest lucru dar nu credeam ca am sa-l pot face adota.E un vis devenit realitate.M-a luat incet de mana si m-a dus in camera lui.
Camera de hotel era amenajata cu gust, lucru care nu ma mira. Peretii de culoarea cerului ma calmau. In mijlocul camerei era un pat imens, dar nu imi pasa prea mul de aceste detalii. L-am simtit pe Yuuki cum m-a cuprins in brate, de la spate si a inceput sa imi sarute gatul. Buzele sale imi faceu corpul sa tremure. M-am intors pentru a-l saruta. Era asa dulce. M-a impins usor spre pat si m-a pus pe el, apoi s-a pus peste mine. L-am lasat sa imi exploreze fiecare particica din corp. Hainele noastre au disparut in cateva clipe. I-am simtit membrul erect intrand in mine. A inceput sa se miste usor, apoi mai repede. Am atins orgasmul si am simtit lichidul sau albicios intrand in mine. Inca cateva secunde nu l-am lasat sa iese din mine si l-am imbratisat strans. Pana atunci nu stiam cat de dor imi fusese de el de fapt.
Seara aceea a fost cea mai speciala de viata mea si sper sa raman mereu cu el.

O ultima noapte

Mereu am fost o persoana indiferenta care nu a tinut cont de cei din jurul meu.Atata timp cat puteam fi satisfacut toti erau niste jucarii.Le obtineam prin puterea banului, a relatiilor familiei mele.Cine auzea numele meu de familie devenea imediat umil.Asa am reusit sa fiu servit de toti.Nu sunt genul de persoana care sa stea numai cu un singur partener.Urasc acest gen de oameni care pot fi atat de credinciosi.Nu inteleg cum pot fi atat de fericiti numai langa o singura persoana care in orce moment poate sa-i paraseasca ,sa uite de ei.E un lucru total aiurea.De curand am pus ochii pe un baiat dragut.E tipul meu.Timid cu un corb super, numai bun sa fie al meu.O sa fie cam al.....nu mai stiu al catele amant.Sper sa ma distrez cu el si sa fie bun la pat.In seara aceasta am sa-l conving sa vina cu mine.Ah....sunt atat de fericit.
Sunetul soneriei de la usa ma enerva cumplit.Cine putea fi idiotul care ma deranjeaza la o astfel de ora si mai ales intr-un astfel moment.Eram ocupat cu un tanar care se ocupa cat putea el de bine de satisfactia mea.Nervos l-am prins de par si l-am aruncat pe pat.Nu aveam chef de tipete la aceasta ora.Ma indrep spre usa, injurand persoana aflata in spatele usi.In momentul in care am deschis am avut o surpriza:era Ken, victima mea.Nu ma asteptam sa-mi accepte atat de repede invitatia.La pranz cand l-am rugat era foarte indecis si nu stia ce sa faca.

-Scuza-ma ca te deranjez.Am venit sa te ajut la eseu cum m-ai rugat la pranz.Stiu ca nu ti-am dat un raspuns atunci dar nu eram decis.In mod normal aveam alte lucruri de facut.

Vocea si chipul lui imbujorat ma excitau mult mai mult decat eram inainte.Doream sa-l am pe loc atunci dar nu puteam pana nu scapam de idiotul din patul meu.Noroc ca mi-am amintit de el.Trebuie sa-l evacuez frumos din casa fara multa galagie.Nu as dori sa atraga atentie, mi-ar strica toate planurile.

-Intra.Dute in sufragerie pana am sa vin eu.Am ceva de rezolvat si dupa aceea am sa vin.

Fara sa zica ceva s-a indreptat inspre camera indcata.Era atat de timid in miscari si in comportament.Se comporta ca o fecioara virgina.Hmmmm....ce comparatie.Dar seamaa atat de bine.Daca e virgin am sa am satisfactie de a fi primul barbat din viata lui.O da, asta va fi o satisfactie.Trebuie intai sa ma grabesc sa-l dau pe tampitul ala afara.Cand am intrat in camera am avut o surpriza placuta:tanarul cu care urmam sa-mi petrec seara era deja imbracat.Banuiesc ca si-a dat seama ca nu aveam chef sa-l tin.Din cate imi aduc aminte cred ca de 4 ori am petrecut cateva ore cu el.
Am iesit primul din camera avand grija sa inchid usa de la sufrageria, astfel incat Ken sa nu observe prezenta tanarului in casa.Dupa ce l-am evacuat, am incercat sa iau o pozitie decenta si dezinteresata incercant sa ascund faptul ca sunt al naibi de excitat.Am intrat in camera unde tanarul ma astepta asezat pe canapea.Cred ca nu s-a miscat nici un centimetru din locul unde s-a asezat cand a venit.E atat de dragut.Rar gasesc un baiat ca el care sa nu fie interesat de bani sau care sa stea toata ziua pe capul meu prefacandu-se un prieten bun.Sunt satul de acest gen de oameni.Insa el este diferit si de aceea poate mi-a atras atentia atat de mult.Nopti intregi m-am gandit cum sa-l fac sa ajunga in patul meu sau chiar am avut vise perverse cu el, ceea ce e foarte ciudat pentru mine.Niciodata nimeni nu mi-a atras atentia atat de mult.

-Scuza-ma ca te-am facut sa astepti atat de mult.A avut cate ceva de rezolvat.Putem incepe sa lucram acum.
-Bine.Am adus manualele.Cu ce vrei sa incepem prima data?
-Cu.........matematica.Stii bine ca nu sunt buna la ea.

In aceasta seara nu am putut sa ma dau la el.Vroiam sa se obisnuiasca cu mine, nu sa-si faca o parere rea despre mine.Cred ca era prima oara cand ma comportam dragut cu cineva care era aproape necunoscut pentru mine.Mereu oameni care ma inconjurau era doar parteneri mei de sex, nimic mai mult.Am stabilit o intalnire peste doua zile.Va veni sa ma ajute din nou cu temele.
Timpul fara el trecea greu.Imi era dor de chipul sau, de vocea sa timida de tot ceea cel reprezenta.Chiar daca il vad in fiecare zi la scoala, nu-mi e deajuns.Vreau mai mult.Mult mai mult.Doresc sa-l am langa mine in fiecare seara.Daca asta inseamna dragoste atunci am innebunit.
Cele doua zile au trecut fara prea multe probleme.Insa eram destul de nervos si agitat stiind ca el trebuie sa soseasca la mine.Nu stiam ce sa fac, cum sa reactionez in preajma lui.Doream sa-l am, sa fie al meu in aceea noapte dar oare va accepta?Daca nu-i place sau nu vrea cum se va purta cu mine dupa aceea?Ma va respinge si ma va ura?Of Doamne, nu vreau asta.As vrea sa beau ceva ca sa ma relaxez dar e prea riscant.De cate ori sunt sub influenta alcoolului imi pierd controlul si uit de tot ceea ce ma inconjoara.As putea sa reactionez destul de urat.
Sunetul soneriei mi-a atras atentia si m-a facut sa ma ingrozesc.Era din ce in ce mai greu sa ma controlez.Uram acest sentiment de nesiguranta pe care il simteam.Doream sa dispar in adancul pamantului unde nimeni sa nu fie cu mine.M-am schimbat atat de mult, incat toata lumea imi atrage atentia.Desi nu sunt decat 3 zile de cand noi am inceput sa vorbin, cu intentie bune din partea lui dar nu si din a mea, eu deja am renuntat la viata de noapte sau la cluburi.Nu stiu cat timp aveam sa reusesc sa fac asta dar eram sigur ca nu mult timp.
A trecut mult timp, aproape o luna, de cand el vine la mine acasa.Atmosfera dintre noi nu s-a schimbat prea mult.Eu inca il doresc in patul meu iar el este la fel de timid ca intotdeauna.Insa un lucru este bun din acest joc tampit:acum reusesc sa trec examenele intre primi elevi datorita lui.Se pricepe la explicat nu degeaba este unul dintre premianti scolii.Insa mi se pare foarte ciudat faptul ca niciodata nu l-am auzit vorbind despre parinti lui sau nici nu i-am vazut la scoala.Auzisem cateva zovuniri cum ca parinti lui ar fi morti sau chiar l-ar fi abandonat, dar nu cred lucruri din acestea.Comportamentul lui nu este la fel de glaciar ca al meu.Ma astep ca un copil parasit sa fie dur dar el nu.E bland si atat de dulce.Of nu iar incep cu aiurelile astea.Parca ziceam ca renunt.Bine ca sunetul soneriei mi-a atras atentia de la acele lucruri nebune.Astazi eram decis ca voi actiona.Vreau sa fie al meu, corpul lui Deschid usa de la apartament si il invit inautru.Era aprope sfarsitul de an si in curand vor incepe examenele finale.Din acest motiv de intalneam din ce in ce mai des pentru a lucra.Pentru mine acest lucru era minunat, astfel am putut sa-l cunosc mai bine.

-Buna, Lary.Scuza-ma ca am intarziat dar am avut unele problme de rezolvat.Hai sa incepem temele.
Fata lui e atat de palida iar focea lui aproape pierduta.Picioarele ii tremura din ce in ce mai rau.Oare ce a patit?
-Te simti bine?Mi se pare ca incepi sa devi rosu in obraji.Ai febra?
-Vreau sa vorbesc cu tine ceva important daca ai timp.-imediat dupa semnul aprobator dat de Lary, Ken inceput sa vorbeasca.-A trecut mult timp de cand noi doi ne cunoastem si suntem prieteni.Eu ....m-am indragostit de tine.Nu stiu daca aceasta e cel mai bun lucru care il pot face dar iti spun sincer ca te iubesc.
-Hmmm....nu credeam ca ai sa zici acest lucru niciodata.Trebuie sa recunosc ca si eu sunt atrasa de tine.Vreau sa te sarut.
Imediat ce am terminat de spus am vrut sa ma aplec sa il sarut insa el m-a oprit impingandu-ma incet cu mana.
-Nu te pot saruta pana nu stiu daca esti singur.Nu vreau sa fiu folosit pe post de jucarie.Deci mai iesi cu cineva sau nu?
Cum poate sa puna o astfel de intrebare.Of sunt pierdut.Daca ii spun adevarul sigur ma va respinge dar nu am de ales.Ceva din mine imi spune sa zic adevarul.N-am de ales.
-Da, mai am pe alcineva.Insa nu ies cu o singura persoana ci cu mai multe.Imi pare rau.N-am vrut sa te ranesc,dar mi-ai cerut sa-ti spun adevarul.Te ador, sunt indragostit de tine, dar banuiesc ca deja e prea tarziu ca sa remediez ceva, nu?

Lacrimile doreau sa iasa din ochii mei dar trebuia sa rezist.Nu puteam sa ma injosesc in fata lui.Ken era socat, trist de ceea ce auzise.Lacrimile lui incepuse sa curga deja pe obrazul lui, parc a ranindu-ma pe mine.Nu trebuiam sa fi zis acele uvinde dar avcum nu pot da inapoi.

A doua zi la scoala nu a mai aparut.M-am simtit vinovat pentru acest lucru.Doream sa-l vad, sa-i spun ca renunt la toti pentru el ca-l iubesc insa aceste lucruri erau deja imposibile.Asa a trecut o saptamana fara sa stiu nimic despre el.Cu fiecare zi care trecea nu stiam nimic de el si ma ingrijoram.Speram din tot sufletul sa nu fi patit ceva de care sa fiu vinovat.Nu as fi suportat ideea ca un suflet atat de pur a murit din cauza mea.
Dupa 2 saptamani am auzit vestea care mi-a picat ca un bolovan.El era internat intr-un spital in stare grava deoarece era bolnav de cancer la plaman si era aproape de moarta.De ce nu a putut sa-mi spuna adevarul.Lacrimile au inceput sa-mi curca si am fugit inspre spitalul unde aflasem ca este internat.In momentul in care am vazut la cate aparate este legat am simtit ca sufletul se frange in mine.Il iubeam iar acum riscam sa-l pierd.Nu, asa ceva nu e posibil.

-Ken, de ce nu mi-ai spus adevarul?
Cand i-am spus aceste cuvinte eu credeam ca doarme dar adevarul e ca el m-a auzit si m-a luat de mana.
-Scuze.Nu am vrut sa suferi.Vreau sa te rog ceva.Te rog, ia-o precum o ultima dorinta.Vreau sa fiu al tau.Te rog.
Cererea lui m-a surprins dar am vrut din tot sufletul sa-l fac fericit.Il iubeam si-l doream.L-am ridicat bland in bratele mele si am inceput sa-i sarut trupul lui micut.Era prima data cand dadeam atata importanta unui trup, unei persoana.Imi era frica sa nu-i frang oasele lui micute.Imediat ce l-am desbracat si l-am sarutat l-am patruns incet ca sa nu-l ranesc.Insa gemetele lui ma invitau la mai mult.Dupa o ora in care am facut dragoste, l-am imbracat la loc si l-am asezat in pat, unde m-am pus si eu dupa aceea.Mi-a luat mana in a lui mi-a sarutat-o si mi-a zis” Te iubesc” dupa care a inchis ochii pentru vecie.Un amalgan de sentimente erau in trupul meu.Ura, tristete ma consideram cea mai nenorocita persoana .Il doream inapoi.Nu puteam acepta ca s-a stins din viata inainte sa o cunoasca.
-Kennnnnnnnnn!Nuuuuu1De ce m-ai lasat singur! Te vreau langa mine, iubire!

Inmormantarea a avut loc la trei zile dupa aceea.Nu am lasat pe nimeni sa se apropie de el.L-am protejat si am dorit ca eu sa ma acup de tot.Nu puteam accepta ideea ca el s-a dus.Dupa ceremonia funerara m-am dus pe stancile de langa plaja.Era aproape sfarsitul zilei iar soarele apunea.Era atat de frumos si stiam ca undeva din cer un ingeras ma vegheaza.Doream sa fiu cu acel ingeras si dupa moarte.
-Ken, sper sa ai grija de mine pe drumul spre cer.Te iubesc.
Imediat ce am terminat de spus acele cuvinte mi-am dat drumul in abisul morti cu imaginea dragostei mele in minte.

End

#2
Nu cred ca am comentat prima data cand ai postat si imi cer scuze.
MI-a placut foarte mult.
ARIPILE TRECUTULUI mi s-a parut atat de special. Mai ales:--''Yuukiisi apropie incep buzele de ale mele initiind un sarut fierbinte.De mult timp doream si eu acest lucru dar nu credeam ca am sa-l pot face adota.E un vis devenit realitate.M-a luat incet de mana si m-a dus in camera lui.
Camera de hotel era amenajata cu gust, lucru care nu ma mira. Peretii de culoarea cerului ma calmau. In mijlocul camerei era un pat imens, dar nu imi pasa prea mul de aceste detalii. L-am simtit pe Yuuki cum m-a cuprins in brate, de la spate si a inceput sa imi sarute gatul. Buzele sale imi faceu corpul sa tremure. M-am intors pentru a-l saruta. Era asa dulce. M-a impins usor spre pat si m-a pus pe el, apoi s-a pus peste mine. L-am lasat sa imi exploreze fiecare particica din corp. Hainele noastre au disparut in cateva clipe. I-am simtit membrul erect intrand in mine. A inceput sa se miste usor, apoi mai repede. Am atins orgasmul si am simtit lichidul sau albicios intrand in mine. Inca cateva secunde nu l-am lasat sa iese din mine si l-am imbratisat strans. Pana atunci nu stiam cat de dor imi fusese de el de fapt.
Seara aceea a fost cea mai speciala de viata mea si sper sa raman mereu cu el.''--
E prea dulce.....:x:x:x:x
Love!!!!!!

Al doilea One shot m-a facut sa plang.Chiar si acum plang.M-a facut sa-mi aminteasca de ceva dureros,dar parca nu mai simpt durerea aia....orcum,ciudat dar mi-a linistit suflletul.
Revenind la O ultima noapte,timpul la inceput era o javra cu multi iubiti,nu suport asemenea persoane....in prima clipa il uram dupa...mi-am schimbat parerea despre Larry.Mi se pare dulce desi comportamentul lui la inceput ma enerveaza.Il iubea sincer pe Ken,bietul de el era bolnav de cancer la plamani...si moare dupa ce face dragoste ku Larry...
M-a impresionat mult,nu stiu de cand am devenit asa sensibila dar plang....la dracu nu ma pot opri.
''Ken, sper sa ai grija de mine pe drumul spre cer.Te iubesc.''--frumos si dureros.
S-a sinucis,nu a putut trai fara el.A inteles prea tarziu ce inseamna iubirea adevarata si prea tarziu micutul a iesit in calea lui.Boala lui nemiloasa nu i-au lasat sa fie fericiti.
Fericirea celor doi a durat prea putn....
Cred ca cei doi sunt impreuna si acolo unde se afla....
Poti sa razi dar imi place sa gandesc asa.
Well,te-am pliktisit rau cu comul meu.Gome.
Greseli de tastare nu am vazut,nici nu m-am uitat dupa ele.
Felicitari pentru ce ai scris. Astept sa vad cu ce ma vei surprinde.
Chuu:*

P.S. se pare ca sunt prima...perfect:d



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Moments of Life - kame.'s Yaoi OneShots kame. 1 2.057 13-04-2013, 02:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Despina's Oneshots (yaoi, yuri & hentai) Wolves 3 2.427 11-08-2011, 05:26 AM
Ultimul răspuns: Wolves
  Despina's Oneshots (yaoi, yuri & hentai) Wolves 3 2.613 11-08-2011, 05:26 AM
Ultimul răspuns: Wolves
  My yaoi oneshots. Ichigo. 27 13.048 03-04-2011, 03:21 PM
Ultimul răspuns: Miss Serenity
  Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*] Yaoi Queen 21 24.669 16-01-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: kame.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)