Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I . O relatie ciudata .

#1
Buna . . sunt noua cazuta in cuib dar m-am apucat de postat fic-uri .
Deci . .despre el .
Sunt unele scene mai perverse . . .
Unele pot fi prea sf. . dar na . .
E prima oara in viata mea cand scriu o poveste deci vreau sa ma ajutati sa corectez, ok ?
Puteti fi duri , [ e normal . .:)) ]
So , sper sa va placa !
Varsta minima : -
Gen : Dragoste .
Limba : Romana
Observatii cu privire la continut : Posibil limbaj vulgar , unele scene hentai .


Ma imbrac rapid si ies pe usa . Era ora 12 si ceva cred . . trebuia sa ma intalnesc cu prietenii mei iar de data asta imi luasem pe mine un maieu decoltat cu imitatie de blana de leopard si sutienul meu preferat cu push-up . Iata cateva aspecte pe care le prezint pentru inceput :Ma numesc Naomi Dale , sunt bogata , asta e clar . Am o casa mare iar camera mea cred ca ocupa 2 sali de clasa la un loc . Dintre prietenii mei eu sunt cea mai dezvoltata . Inaltimea nu stiu sa v-o spun dar cert este ca nu sunt nici prea mica nici prea mare . Perfect , este un cuvant des folosit de amici cand ma descriu . Stiu , stiu ar trebui sa fie invidiosi dar noi ne intelegem foarte bine unii cu altii iar pe parcursul povestii veti realiza adevarata relatie dintre noi . Va inselati daca spuneti :'' O simpla prietenie . . '' , este incredere , iubire de ambele feluri si ... celalalt lucru il voi spune mai tarziu . Deci ies pe usa . Pe sol se auzea tocul meu nu foarte inalt ceea ce ma facu sa imi indrept privirea spre cizmele asortate si lungi cu placere .Parul il aveam prins intr-un coc urias la spate lasand doar cateva suvite rebele pe chipul meu totdeauna alb .Asa-i . Nu ma bronzez niciodata , dar nu imi pare rau , imi sta bine cu pielea alba . .
Zambesc prietenos si imi salut prietenii . Vreo opt in total : Eu , Victor , Yura , Mihaela , Pi , Anu , G.B , Andra si in cele din urma iubitul meu frate Luc . Mai multe sunt porecle , dar o sa va fac cunostinta cu fiecare dintre ei si povestile lor in capitolul urmator . Majoritatea baietilor din acest grup al nostru sunt extra-perversi . Pe noi nu ne deranjeaza , atata timp cat cat gluma-i gluma . Fetele sunt frumoase , deobicei intr-un grup sunt fete urate si frumoase , dar aici ... combinatia perfecta , frumoase , destepte , etc .
Cu totii am hotarat sa jucam adevar si provocare . Uneori mai jucam asa , este mai distractiv acum jocul decat atunci cand eram mici . Un simplu sarut pe obraz era ceva miraculos de jenant pentru noi insa acum , mergem la ceva mult mai picant .
Ne asezam pe o banca . Prima provocata am fost eu :
- Stai in brate la Pi . ~ Pi era un baiat de treaba , nebun uneori si daca trebuia sa mori cu cineva el era tipul care ti-ar fi facut ultimele clipe din viata cele mai tari aventuri . Insa eu nu asta doream . Incepusem sa am o slabiciune pentru un baiat din gasca . . anume G.B .
- Nu . ~ Raspund scurt .
- Stai la mine . ~ A continuat Luc .
- Nuu .
- Atunci . . . stai la . . . ~ se uita putin prin jur , nestiind pe cine sa aleaga . Isi opri privirea asupra lui G.B care statea relaxat si nepasator . Ahh , ce ador imaginea asta a lui ! ~ . . la . . G.B .
Baiatul tresari cand isi auzi numele , nu era atent . Isi trecu mana prin par . . apoi intalni privirea mea care il studia pretentios .
- De data asta nu mai refuzi , ai epuizat deja . Continua Luc cu un suras siret . Eu in sinea mea radeam , prostutul de el , asta asteptam .. Ma ridic incet si cu o fata nepasatoare gen .. : '' Of , nu mai am de ales . '' Ma pun in bratele lui si intorcandu-ma cu fata spre el ii ofer o priveliste fierbinte spre decolteul meu , era plin de dorinta oare ? Ce trecea prin capul lui acum ? Il priveam , nu s-a inrosit la fata insa statea numai cu ochii acolo .Nu pot descrie sentimentul . . ma simteam . . chiar nu stiu . Oricum , era o senzatie placuta . In scurt timp ochii lui gri devenisera dependeni , simteam cum imi sufoca pieptul cu respiratia lui calda .
Timpul a trecut , nu mai puteam sta , devenise si incomod felul in care tinea picioarele si ma foiam in fiecare secunda . M-am dat jos si mi-am reluat locul meu rece de pe banca . Am continuat jocul pana ne-am plictisit , ramanand fara idei de provocari si intrebari .
Era noapte, fiecare se fastacea vrand sa ajunga acasa , nu din cauza ca se plictisise sau ceva , ultima oara cand am stat afara ne-a prins pe toti ora 12 cu un chef de viata nebun , urland pe strazi si bineinteles berea Redd's caruia ii suntem veci recunoscatori ca ne-a adus impreuna ... ea nu lipseste din mainile noastre la bine si la rau . Fara ea nici in ziua de azi , aceasta gasca nu ar fi existat .
Era intuneric , nimeni nu vroia sa plece , era acel aer din weekend , cand stai afara pana tarziu , te simti libera si linistita . Ne plimbam tacuti simtindu-ne bine , insa totodata ingrijorati de cuvintele parintilor nostri : ''Ce-ai facut atata timp afara ? La ora asta se vine ? '' si alte predici mult iubite de copil .
- Care e de acord ca maine sa stam pana tarziu si sa cumparam o bere ? Ne rugam de parintii nostri si poate ne lasa iar pana la 12. Zise Victor entuziasmat . Adevarul este ca demult nu ne-am mai distrat asa bine . In locul raspunsului nostru aprobator Victor primi o palma de la Yura .
- Esti tampit ? Maine e duminica ! Mama o sa spuna ceva de genul : '' Cum ?!.. Ai scoala ! nu te las sa imi umbli lelea pe strazi cand tu ai de invatat ! Pe deasupra si noaptea . ''
- Asta asa e , o sa imi spuna si mie la fel . Spun eu , urmata de murmurul aprobator al tuturor .
Pi murmura o injuratura apoi isi ridica brusc capul si le susoti ceva baietilor . Noi , fetele , ne uitam curioase . Ce isi spuneau ? De ce nu avem voie sa stim ? Peste cateva secunde Luc se intoarse spre noi si ne zambi siret . Se apropie tot mai mult de Anu si de mine , apucandu-ne pe amadoua cu mana de bluza deasupra sanilor si tragand-o incet in jos .
- Ce dracu te-apuca ? Vrei sa ti-o tragi in seara asta ?
- Shhh , fata sexi , ~ sopti Luc ~ ooo, Anu, ai sutien rosu cu negru . ~ continua el uitandu-se tot mai atent in adancitura dintre ''Munti '' cum numeau baietii pieptul nostru . In cele din urma se intoarse spre mine care faceam un vag efort de a ma elibera . Maieul il tragea tot mai mult iar distanta dintre pielea mea si bucata de panza se marea rapid .
- Stai Luc ! Spun eu tragand maieul cu tot cu mana lui pana se lipi de feminitatea mea , el , dimpotriva , ma apasa tot mai mult murmurand ca e moale . Stiu ce ganditi . Luc e fratele meu , cum sa faca asa ceva ? Asa bine si usor . Nu suntem frati de sange , mama mea s-a combinat cu tatal lui cand eu aveam un an iar el 3 . In concluzie el are 14 iar eu 12 ani . Intotdeauna m-a protejat si mi-a facut viata o frumusete . Imi amintesc cu placere cand se imbatase ,la varsta de 10 ani ai lui parintii pusesera in frigider 2 doze de bere , Luc imi pusese intr-un pahar putin sa gust , in timp ce el se bucura de toata doza . Cate o inghititura , tot mai des , tot mai mare se golira amandoua . Ii iubeam tupeul lui si vroiam sa fiu ca el intr-o buna zi , sa il ajung insa el nu statea pe loc sa ma astepte , mereu ma intrecea cu 2 ani . Cand parintii au ajuns acasa , Luc nu le-a putut explica disparitia berii si pe deasupra mai era si beat . Stateam intr-un colt privindu-i pe parinti cum il sfatuiau sa nu ma faca asa ceva , cu vocea blanda a mamei si chipul ei vesnic zambitor , ii dadu pedeapsa . Ai intentia sa nu iei in serios pedeapsa data de o voce ata de lina , blanda si catifelata , insa Luc a cunoscut si partea mai putin blanda a mamei asa ca a respectat cele 2 saptamani fara televizor , calculator ,oras etc cu strictete , incalcandu-si orgoliul .
Oricum , Luc si cu mine eram foarte apropiati din toate punctele de vedere , m-am schimbat in fata lui , l-am lasat sa ma pipaie . . ca si pe ceilalti baieti . cum spuneam , relatia in grupul nostru este un foarte familiala . Deobicei cand o fata este atinsa respectivul se roaga sa moara . . insa noi nu , nu bagam de seama daca ne atinge . Nu ne deranjeaza atata timp cat sunt doar baietii din grupul nostru .
Luc ne-a luat in brate turtindu-ne pieptul de al lui , asta facand fiecare baiat . Mihaela cu Victor , Yura cu G.B si Pi cu Andra . Nu stiu ce i-au apucat pe baieti insa flirtau cu noi , ne admirau. . Nu i-am oprit ci lasandu-i pe ei sa conduca seara aia a fost un fel de intalnire romantica . Hm . Norocosii de ei ca au numai fete frumoase si '' obrasnice '' . Cu totii simteam nevoia unei persoane gingase cu care sa traim o poveste de dagoste . Tandrete , iubire , fluturi in stomac .. ah de-as mai avea parte inc-o data de aceste lucruri . Pot spune cu sinceritate ca e cel mai frumos moment cand persoana iubita ar face orice pentru tine . Eu stiu cum e . . si tanjesc ca orice alta fata dupa un baiat perfect . Sa simt ca sunt iubita . . apreciata . Nu stiu cum sa explic dar ma simt cineva cand o persoana ma iubeste . Seara aia mi-a dat din nou acest sentiment . Pe Luc il vad si ca un baiat frumos , dar si ca fratele meu . Imi iubesc grupul ! Tot ce vreau gasesc la ei .



Răspunsuri în acest subiect
I . O relatie ciudata . - de Keiko-chanAiuritaa - 05-02-2012, 01:31 PM
RE: I . O relatie ciudata . - de AbiiShu' - 06-02-2012, 09:44 AM
RE: I . O relatie ciudata . - de hyoko - 06-02-2012, 01:54 PM
RE: I . O relatie ciudata . - de Flash - 06-02-2012, 02:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubirea e....ciudata! Daya-chan 0 1.846 23-03-2012, 06:10 PM
Ultimul răspuns: Daya-chan
  O schimbare cam ciudata Jessi 42 30.257 30-01-2011, 12:19 AM
Ultimul răspuns: Alyssia~Bulinuta~Roz
  O iubire ciudata Yoko-sama 4 3.028 30-08-2010, 08:56 PM
Ultimul răspuns: Flash
  O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] catynca 22 13.418 25-02-2010, 09:12 PM
Ultimul răspuns: AnimeliciousAngel
  Sunt ciudata! Nya. 4 3.930 13-06-2009, 06:52 PM
Ultimul răspuns: Kazuki
  O lume ciudata,dar totusi minunata. Candy_girl 9 5.312 21-12-2008, 06:39 PM
Ultimul răspuns: Candy_girl
  sasuskau o iubire ciudata cosmy-chan_sasusaku 8 9.522 24-10-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: cosmy-chan_sasusaku


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)