Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire intre demoni[+18]

#17
Am venit din vacanta cu un nou capitol care sper sa fie mai bun si sa va placa. Va anunt de pe acum ca va fi +18. Va multumesc mult de tot pentru comentarii si incerc sa tin cat mai mult cont de ele pentru ca inca mai multe la care sa lucrez. Astept comentariile :*

Capitolul 3
Iubire pe plaja
Partea a 2-a

Sakura: <Misterul inca il inconjoara in fiecare gest pe care il face, dar cu fiecare secunda ma atrage si mai mult. Vreau sa il cunosc, sa stiu cine e cu adevarat dar de fiecare data cand vorbesc cu el parca ma afund intr-un labirint si la capatul lui sta el si privindu-ma reuseste sa imi citeasca sufletul ca si cum ar fi scris pe o hartie in fata lui.
Atunci cand ma priveste simt cum mi de fiori imi patrund inima si aceasta incepe sa bata cu putere, vrand sa imi iasa din piept. Pana si ochii lui sunt la fel de misteriosi ca si el, niciodata nu exprima niciun sentiment. Sunt ca doua perle negre, ca un abis din care oricat ai incerca sa iesi tot te vrajeste si te afunzi tot mai mult in el.
Si acum tot incearca sa patrunda in sufletul meu si sa ma manipuleze cu acei ochi atat de stralucitori si cu zambetul sau dulce. Sper ca in aceasta vacanta sa ajung sa il cunosc mai bine.>
-Gata copii am ajuns. Indreptati-va in liniste spre iesire.
<Deja am ajuns? Cred ca am fost prea pierduta in ganduri ca sa mai realizez ce se intampla in jurul meu. In fine, vacanta a inceput deci Let's just have fun! Coboram toti si il vad pe brunetul meu langa roscata aia enervanta, Karin parca o cheama. Stai putin, tocmai am zis "Brunetul meu"? Spune-mi te rog ca nu incep sa ma indragostesc de el. Nu, e imposibil. Nici macar nu il cunosc, dar chiar si asa parca il stiu de o viata intreaga.
Ne indreptam catre hotel, ne cazam si fiecare se instaleaza in camera sa, noroc ca stam cate doi pentru ca ma pot distra de minune cu Hinata. Si ce e si mai bine este ca Sasuke are camera chiar in fata camerei noastre. Poate il invitam mai tarziu la un film, pana atunci fac un dus fierbinte. Intru in baie si imi dau hainele jos ramanand complet goala, apoi intru la dus si dau drumul la apa. Picaturile fierbinti se lovesc cu putere de corpul meu si imi rasfata fiecare por. Simt cum cu fiecare picatura fiorii incep sa imi strabata tot corpul si cu mainile catifelate imi mangai pielea alba. Ies de la dus,imi iau halatul pufos si merg sa ma imbrac. Cred ca o sa imi iau o fusta scurta de blugi, o pereche de colanti negrii si tricoul alb larg pe care l-am luat saptamana trecuta.
Toti vor sa mearga pe plaja dar eu nu prea am chef. Observ ca Hinata a plecat deja impreuna cu Naruto, intr-o zi astia doi sigur vor fi impreuna. Sunt perfecti unul pentru celalalt dar se pare ca numai ei nu vad asta. Pai daca tot am ramas singura macar sa intru putin pe laptop sa pun un film. Deodata se aude usa si brunetul isi face aparitia in fata mea.>
-Buna,iti pot tine companie? Nu prea imi place sa stau singur si banuiesc ca nici tie.
-Desigur, poti sa stai ca mine. Nici tu nu ai vrut sa mergi pe plaja nu?
-Nu prea am chef, vreau doar sa stau cu tine.
<Simt cum sangele imi clocoteste in vene, cred ca deja sunt toata rosie. Doamne sper ca nu a observat, revino-ti Sakura. Ii zambesc discret si ii fac semn sa se aseze langa mine. Punem un film de groaza si stam foarte apropiati.
Filmul de groaza a fost o idee foarte proasta fiindca eu muream de frica, asta pana cand Sasuke m-a luat in brate si a inceput sa imi mangaie fata. In acel moment m-am simtit in siguranta, ca si cum as sti ca daca vreodata as pati ceva el va fi acolo sa ma apere. Atingerea lui calda imi va ramane mereu in minte. In prezenta lui ma simt mereu atat de bine chiar daca nu stiu nimic despre el.
Intr-un final se termina si filmul fara ca eu sa ma fi uitat la ceva din el, eram prea ocupat sa ma pierd in oceanul ochilor sai negri. Ma ridic si il intreb daca vrea ceva de baut ca sa fac comanda la room-service. El imi spune ca mai bine am iesi undeva impreuna, poate la un suc sau la un club. Accept bucuroasa si ii spun sa ma astepte jos pana ma imbrac,apoi dupa ce iese ma indrept la dulap de unde imi iau o rochie scurta alba si o pereche de sandale argintii. Ma machiez putin si merg sa ma intalnesc cu Sasuke. El era imbracat cu o pereche de blugi negrii, un tricou larg albastru si o pereche de skateri negrii cu modele albe.
Ne plimbam putin si ajungem la un restaurant, intram si el cere o masa pentru doi. Ma conduce la masa si incepem sa vorbim despre absolut orice. Practic asta am facut toata seara pentru ca eu nu imi amintesc sa fi atins mancarea.
Am aflat despre el faptul ca i-a fost foarte greu in acesti ani sa treaca peste moartea parintilor si surorii sale, ca s-a descurcat singur dar tot a reusit sa ajunga sus si sa isi deschida o firma dar mai stiu si ca nu acesta este visul lui. Visul lui este sa ajunga un cantaret faimos. Este chiar un baiat sensibil si simpatic da parca tot este ceva ce nu stiu despre el, pot simti ca e ceva ce il framanta dar nu poate spune.
A trecut si seara asta si uite cum stam amandoi fata in fata langa usa mea, ca doi copilasi indragostiti dupa prima intalnire. Stiu ce urmeaza dar parca mi-e frica sa inaintez, asa ceva nu am mai patit. Dupa o clipa el face primul pas si buzele noastre se contopesc intr-un sarut tandru. Respiratia lui calda se loveste de fata mea alba si mainile sale imi mangaie obrajii. Limbile nostre se joaca pasional si el ma ia in brate si mergem in camera lui. Ma lipeste de perete si incepe sa imi sarute gatul. Eu ii dau tricoul jos in timp ce el gusta cu pofta din buzele mele. Imi da rochia jos, apoi si sutienul si incepe sa imi maseze sanii. Limba lui imi exploreaza corpul pana imi gaseste sanii si incepe sa se joace cu ei . Imi pun mainile in jurul gatului sau si acesta ma intinde pe pat, apoi se pune peste mine. Isi da pantalonii jos si boxerii si eu rosesc automat, iar acesta observa si ma saruta dulce.>
-Daca nu vrei nu trebuie sa faci asta. Poate e o greseala.
-Nu, stai linistit. Stiu ca amandoi vrem acelasi lucru.
<Sasuke zambeste inocent si apoi imi da chilotii jos,de data asta el este cel care roseste. Limba lui coboara incet pe corpul meu pana ajunje la acel loc. Eu scot cate un gemat de placere si imi pun mainile in parul lui. Dupa doua minute se opreste si ma patrunde incet. Incep sa gem in timp ce strang cu putere din patura. Un mic firicel de sange isi face aparitia pe coapsa mea si Sasuke se uita speriat la mine.>
-Nu-i nimic, chiar ma bucur ca mi-am pierdut virginitatea cu tine.
<Brunetul imi zambeste si incepe sa se miste din ce in ce mai rapid in timp ce ma saruta cu pofta. Mii de fiori imi strabat tot corpul si inima simt ca imi explodeaza. Ma simt foarte bine ca el este cel caruia m-am daruit prima data. Dupa doua ore fierbinti Sasuke cade obosit langa mine. Il strang in brate si acesta ma saruta dulce. Ma mangaie incet si apoi imi pun capul pe pieptul lui. Inainte sa adorm ii mai spun doar trei cuvinte care nu credeam ca i le voi spune vreodata unui baiat. "Te iubesc,Sasuke.">



Răspunsuri în acest subiect
Iubire intre demoni[+18] - de ♥FallenAngel♥ - 04-07-2011, 04:05 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de Sho-Yo - 04-07-2011, 08:26 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de Rose ^^ - 07-07-2011, 09:08 AM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de ♥FallenAngel♥ - 12-07-2011, 08:44 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de Rose ^^ - 13-07-2011, 08:48 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de Miranda. - 18-07-2011, 11:46 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de Piersicuta - 26-07-2011, 10:28 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de Sho-Yo - 27-07-2011, 12:51 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de ♥FallenAngel♥ - 27-07-2011, 10:33 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de Stella - 29-07-2011, 03:53 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de Piersicuta - 28-07-2011, 11:51 AM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de Sho-Yo - 28-07-2011, 09:17 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de Miranda. - 31-07-2011, 07:21 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de Rose ^^ - 04-08-2011, 12:33 PM
RE: Iubire intre demoni[+18] - de ♥FallenAngel♥ - 12-09-2011, 09:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ramane intre noi doi ? Natsuru 14 8.950 13-08-2013, 11:15 AM
Ultimul răspuns: hiimera
  [Naruto] Intre vant si umbre... hero1hero 11 8.298 12-08-2012, 04:09 PM
Ultimul răspuns: hero1hero
  Intre viata si moarte + 16 *Piersicuta 2 3.336 01-07-2012, 02:00 AM
Ultimul răspuns: *Piersicuta
  Printre demoni Miss Serenity 15 10.476 16-09-2011, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Lucifer
  Iubire intre doi Akatsuki Risa Koizumi 67 44.700 13-06-2011, 11:35 AM
Ultimul răspuns: Madalovenar
  Intre doua paralele Ymequa 8 4.608 10-04-2011, 05:40 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Intre vis si realitate CandyGirl 8 4.578 22-03-2011, 05:35 PM
Ultimul răspuns: CandyGirl
  Ingeri si Demoni ! Vex 12 6.955 17-02-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Viata intre doua paralele Aira 3 3.432 23-01-2011, 02:05 AM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Ingeri si Demoni ! Vex 0 1.670 18-12-2010, 10:33 PM
Ultimul răspuns: Vex


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)