Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire intre doi Akatsuki

#61
of doamne ~X( cand pui nextul ala o sa te tachinez pana cand vii cu urmatorul capitol dar te intreb de cand nu ai mai intrat sa vezi cate comentarii ai sa vezi si tu cat te iubim si tu nici nu mai intri si fikul nu vreau sa cred ca il inchizi pentru ca e o prostie , inca o prostie ar fi daca tu ai crede ca fikul nu e bun dar e magnific si are tot ce ii trebuie sper ca te-am convins cat de cat sa pui nextul ala mai repede ca nu moare un om adica eu murim toti :((
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#62
Pai titulul imi place , chiar m-a atras si m-a facut curioasa , deci e ok .
Ideea mi s-a parut destul de originala mi-a placut , Deisaku , unul din cuplurile mele favirite deci nu am ce comenta . Imi place foarte mult si abia astept nextul .
Mamaa Sasuke , Itachi ce va fac , hehe , deci hai cu nextul .

#63
te rog frumiii sa pui nextul odata:chuu: te rog scumpooooooooo ca fierb in fata calculatorului
si nu am rabdare de cand astept momentul nextului si tu nimic :study: please hai odata cu nextul mai repede si sa nu-mi spui ca te lasi de el ca m-a supar :bv:
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#64
Buna, draguta..
Pai, am mai citit fic'ul acesta si pe alt forum si mi'a placut si mi'am adus aminte ca m'ai vazusem titlul acesta pe zup si m'am gandit ca e la atelier. Imi pare rau ca acest fic a intrat la atelier din cauza celor care au facut spam dar te rog sa nu renunti la fic deoarece este unul foarte reusit!;)
Deci descrierea la tine nu lipseste, naratiunea mi plashe, dialogul sec nu e, actiunea poposeste... Mi plashe tare mult cuplul sasusaku dar mi plashe si cuplul deisaku...
Deci fara alte lucruri te'as ruga sa ma anunti de continuarea:*
Spor la scris si muulta inspiratie!

#65
hei hei uita-te aici dupa ce ca nu ai mai postat de patru luni nu inceteaza sa apara cititori deci ficul tau inca este citit si acum dupa sapte ani de zile si draga inca o data pentru a mia oara te rog pune acel capitol mult asteptatul next ca eu sincera sa diu acum vorbesc din mormant deoarece ti-am zis mai de mult ca mor si iata-ma :D asa ca te rog ajuta-ma sa ies din sicriu si pune un next rapid da stiu ca esti fata de treaba asa ca :-bd
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#66
hey dear!am trecut si eu pe la ficul tau.Si pot sa-ti spun ca-l ador.Ce bine ca Saku va fi cu Dei.Itachi ala e un nesimmtit si Sasuke la fel.Nu-i de mirare ca-s frati.Daca-i prind i8i dau cap in cap.In fine,despre restul personajelor nu prea am ce spune,in afara de Konan.N-ar trebui sa se indoape atata cu mancare.
[Imagine: 989369nkhwxrd6yq.gif]

#67
imi place ideea e unica si sper ca sakura va ramane cu deidera nui asa? adica se vede ca se iubesc si sasuke chiar tine la ea sau kabuto a zis asta ca so facasa ramana acolo? ori cum ce crede deidera e total pe dos de adevar sakura il asteapta,,,,,,,deabia astept nextu succes la scris!!!!,

#68
Vai Doamne,vino odata cu next-ul te rog.
Acest fic este unul dintre primele pe care leam citit in nainte de a adeveni si eu membru Animezup si chiar ma convins ca trebuie sa fiu si eu pe aici,iar acum ca sunt membra,terog,nu ma dezamagi si sa-mi spui ca ai renuntat.Astept cu nerabdare urmatorul capitol si terog sa ma anunti cand il pui.Nu vezi peste tot asemenea ficuri DeiSaku.
[Imagine: 33zfwb9.jpg]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ramane intre noi doi ? Natsuru 14 8.916 13-08-2013, 11:15 AM
Ultimul răspuns: hiimera
  [Naruto] Intre vant si umbre... hero1hero 11 8.241 12-08-2012, 04:09 PM
Ultimul răspuns: hero1hero
  Intre viata si moarte + 16 *Piersicuta 2 3.319 01-07-2012, 02:00 AM
Ultimul răspuns: *Piersicuta
  Iubire intre demoni[+18] ♥FallenAngel♥ 16 11.769 12-09-2011, 09:57 PM
Ultimul răspuns: ♥FallenAngel♥
  Intre doua paralele Ymequa 8 4.579 10-04-2011, 05:40 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Intre vis si realitate CandyGirl 8 4.572 22-03-2011, 05:35 PM
Ultimul răspuns: CandyGirl
  Viata intre doua paralele Aira 3 3.393 23-01-2011, 02:05 AM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Intre razbunare si iubire uselessHope 7 5.267 31-10-2010, 01:12 PM
Ultimul răspuns: Marina.
  Intre bine si rau Neith 40 18.723 05-09-2010, 03:34 PM
Ultimul răspuns: Yuki Onna
  Un destin intre umbre si lumini Shadow. 8 11.857 15-12-2009, 11:53 AM
Ultimul răspuns: marya


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)