Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ingeri si Demoni !

#11
Well,imi place foarte mult ideea.Am mai citit din ficurile tale si iti spun ca toateimi plac.Am vazut niste greseli foarte enervante: pui foarte multe firgule,unde nu trebuie si am vazut intr-un fic facut in parteneriat "pustuaic-o" ."-o" este pronume personal nehotarat de persoana a 3-a singular ["ea"]
Exemplu: scris-o[a scris pe ea ] ,facut-o, baut-o [cana cu lapte:))]etc.
Am spus asta pentru ca mi-am adus aminte.
Imi plac foarte mult ideile tale si sper sa continui toate ficurile,si da stiu ca e scoala si e mai greu.

Spor la next:))

P.S.: Nu stiu de ce mi-a aparut alt topic la fel ca asta doar ca avea numai prologul fara nimic :)) si am postat acolo [dar am sters]:D

#12
Buna! Da` esti rapida, nu gluma. Ma rog... nu ca nu mi-ar placea asta *laughs*, doar ca.. faci capitole cam mici si eu nu ma pot satura din atat. Vreau mai mult si mai mult.
Oare de ce se intreaba Emily cum de a disparut Alex asa repede... doar stie ca nu-i o fiinta umana. E un demon, ce mai. Ei pot face ce vor, cand vor[ cred *laughs*]
Ai avut vreo trei greseli de tastare, dar, ca intotdeauna, sunt minore. Descriere si... dar, Doamne, de ce oare mai vorbesc despre ele? Sunt superbe, ca intotdeauna!
Abea astept continuarea draga mea Vex. Spor la scris:*
Aha! Cum spui tu mama... 21

#13
apar si eu la spartul targului dupa cate se pare...:)) sper sa imi ierti aparitia intarziata:P
sper din tot sufletul ca nu te-ai lasat de aceasta minunata poveste, chiar sper. m-am saturat sa incep sa citesc povesti care nu mai sunt continuatex(
greseli de scriere, de tastare de exprimare nu am vazut deci asta e un lucru bun, in schimb nu prea imi place deoare capitolele sunt mici si descrierea c-am putina. dialogul nu este sec, slava domnului. dar chiar ar trebui sa acorzi mai multa atentie detaliilor;)
altceva ce sa iti mai spun? ideea in sine imi place. modul in care o expui mai trebuie cizelat dar este destul de okay.:P continua sa exersezi si sunt sigura ca vei scrie ceva nemaipomenit;)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Printre demoni Miss Serenity 15 10.449 16-09-2011, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Lucifer
  Iubire intre demoni[+18] ♥FallenAngel♥ 16 11.771 12-09-2011, 09:57 PM
Ultimul răspuns: ♥FallenAngel♥
  Ingeri si Demoni ! Vex 0 1.664 18-12-2010, 10:33 PM
Ultimul răspuns: Vex
  Iubire dintre doi ingeri Crazy Person 3 4.153 22-01-2010, 02:28 PM
Ultimul răspuns: Crazy Person
  Lacrimi de Ingeri CrazyForYourLove 2 2.852 01-01-2010, 03:41 PM
Ultimul răspuns: Strawberry*Lipstick*
  Ingeri si sange Bloody_Alice13 23 12.338 31-10-2009, 12:00 AM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Ingeri si vise [yaoi] ~X~LoVeLeSs~X~ 13 8.668 25-07-2009, 12:27 AM
Ultimul răspuns: Hetalia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)