Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18)

#29
Oh my god!!! :x :x :x Huh! It's gotten hot in here! :hot: but in a god damn perfectly fine way :perv:. Scuze c-am dat-o pe engleza, dar asa patesc when I'm really excited about something :x.

Nu stiu daca ti-am mai dat comm pana acum, sincer nu cred, dar citesc cam de pe la inceput, de fapt sunt la curent cu toate noutatile de pe acest subforum si citesc tot ce mi se pare bun. Iar, draga mea, ficul tau intra fara doar si poate in categoria asta.

Huh... Inca mi-e cald, si e doar vina ta! (si nu ma refer la caldura de afara)>.< Scena a fost superba, nu stiu, poate eram putin cu capul in nori si inainte sa ma apuc de citit, dar capitolul asta pur si simplu m-a incins. Citeam absorbita fiecare cuvintel si abia astept sa ma duc sa o mai citesc o data. Ce pot sa spun... Randy e un pervers, ador baietii perversi (that's kinda kinky, but I recently turned more that way). Replica lui Dylan la sfarsitul celuilalt capitol ("Way? ") m-a facut sa am mari sperante care, crede-ma, nu mi-au fost dezamagite, dimpotriva chiar. Ai surprins atat de bine detaliile, urmaream totul in fata ochilor fara sa am nevoie sa fac eu insami completari, cum mai patesc uneori. Bravo, fato, esti buna la asta, asa ca da-i bataie si scrie mai mult! Me wants lots of it.

Sh*t, mi-l imaginam pe Dylan acolo, cu bratul acoperindu-i chipul, incercand sa-si inabuse gafaielile... Magnific. deja mintea mea o ia razna rau de tot. Nici nu-mi imaginez cat de euforic se simtea Randy, desi stiu ca e euforica ma simt eu dupa ce-am citit si cred ca mi-e deajuns (neah :P). A auzit ca Dylan ar avea experienta... oh, da , ce bine-ar fi sa nu mai pastreze atatea secrete intre ei, fir-ar! >.< And the hell to business already! Sorry, I'm really over-heated and my brain's malfunctioning ^.^

Vreau, vreau, vreau mai mult, mai mult decat noaptea aia cand ingerasul cu cornite de Dylan aproape si-a luat-o, dar a adormit. Vreau sa se intample ceva mai mult decat deliciul *:">* de azi, din baie... I admit it, I'm an addict and that's all I want. So don't let me go into withdrawal, I'm begging you!

Cred ca ar fi timpul sa ma opresc din acest nonsens si sa mai adaug cate ceva si despre celelalte capitole cand voi mai "treaza". Dar hei, nu e vina mea, remember? You're the one to blame and hell if I don't love you for it! >:D< (btw, i haven't drunk anyting but cold and hot mineral water, so blame it on it if you can, otherwise it's all you :))). So that's about it for tonight, but I'm expecting a lot more where that came from. Good night! :*
There's only one way to get rid of temptation, and
that's to yield to it. (Lord Henry Wotton) - Picture of Dorian Gray, Oscar Wilde


Blog - October Nights



Răspunsuri în acest subiect
RE: ♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18) - de October - 16-07-2011, 12:16 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Placeri interzise Prevented :D 1 2.307 17-10-2013, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  [Yaoi] Pe culmi inalte hiimera 11 8.757 26-06-2013, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  TendinÈ›e Interzise (+18) Wolves 255 55.222 02-09-2011, 08:52 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 3.984 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Zei printre muritori ~Vise interzise~ Strawberry*Lipstick* 0 2.380 18-12-2009, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Strawberry*Lipstick*
  Sunetul unei iubiri interzise(shounen-ai) Mitsukai Yoru 5 4.493 18-08-2008, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)