Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dance and music=love and pasion(+16....+18)

#3
Buna
Sooo am citit si eu acest "capitol" si sincer am ramas ceva in gen :help:
E un adevarat dezastru, dar cu putina munca in plus (ok putin mai multa...) poti remedia greselile. Cand ma refer la dezastru vorbesc de greseli care sunt o multime. Am noroc ca ^ToxicK kiD^ ti-a zis tot ce era de spus pentru ca altfel aveam ce scrie. Incearca sa faci cumva si sa refaci acest capitol, acum ai vazut unde ai gresit, deci poti sa schimbi.
Ideea si mie mi se pare foarte buna si originala, dar degeaba ai idei bune daca nu le poti pune in valoare...
Sfatul meu este sa gandesti mai mult actiunea(uff nu cred ca m-am exprimat corect...) nu stiu cum sa zic, la ora asta nu imi mai functioneaza toti neuronii... daca stii ca iti uiti repede ideile, scriele, dar dupa aia reciteste si schimba unde vezi ca nu e bine... Chiar daca iti ia mai mult timp, asa ai mai multe sanse sa scrii un capitol pe care lumea sa-si doreasca sa il citeasca, degeaba imi arunci mie acolo ca ea canta si leaganul se lasa in jos nu stiu cum, daca nu imi descrii sentimente, ganduri, trairi.. (cred ca ai inteles ideea)
Aa si era sa uit baiatul ala se indragosteste de ea numai asa ca o vede....? Prea banal fara suparare... Eu raman tot la ideea ca tu ar trebui sa rescrii acest capitol, ca sa intelegem si noi ceva... nu numai ca are nu stiu cati ani si ca baiatul ala cand o vede se si indragosteste de ea...etc
Pff si inca ceva scrie doi si trei si patru si asa mai departe nu 2, 3 ...
Eu una sincer nu imi pot da seama daca tu ai recitit cel putin odata acest capitol sau numa l-ai postat ca sa fie postat... Cel mai mult m-a dernajat cand am vazut "CE???" si "plizzzzz" si chesti de genul asta.... Dupa cum ti s-a mai zis incearca sa renunti la limbajul de mess si chiar as dori sa te informez ca toti cei care citesc au atata minte sa inteleaga, ca daca tu scri "Ce?!" inseamna ca se mira sau ca nu ii convine(etc nu o mai lungesc, sper ca ai inteles)
Sper totusi ca nu te-am suparat atat de tare incat sa te lasi de scris, chiar nu imi doresc asta si cred ca nici ^ToxicK kiD^, noi ti-am aratat unde ai gresit si unde ar trebui sa schimbi... Eu una astept continuarea si promit ca o sa citesc, dar incearca totusi sa asculti sfaturile care iti sunt date de noi cititorii si reciteste, chiar si de zece ori daca e nevoie.. Schimba acolo unde vezi ca e gresit, nu de alta da ne e noua mai usor sa citim si sa intelegem...
Btw sa nu uiti de descriere care aici lipseste cu desavarsire...
Nu o mai lungesc pentru ca e tarziu si mi-e somn... Oricum cred ca am zis cam tot ce aveam de spus.
Sper ca in capitolul urmator sa fie mari schimbari.
Succes in continuare:*:*
:bye:
To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Dance and music=love and pasion(+16....+18) - de Mitus - 28-12-2009, 02:43 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Music for heart Miky sweetie :3 14 12.470 24-01-2012, 03:04 AM
Ultimul răspuns: Ayumi Michaelis
  Spring flowers dance in the wind Sho-Yo 6 3.356 22-07-2011, 07:29 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Love,music and you... Alle 23 11.605 14-07-2011, 03:51 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^
  My poems, my first pasion. Kayla. 11 6.772 29-05-2011, 06:32 PM
Ultimul răspuns: Kayla.
  *Music for inspiration* brokenxwings 0 1.794 01-01-2011, 10:39 PM
Ultimul răspuns: brokenxwings


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)