Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Spring flowers dance in the wind

#1
Disclaimer: nu detin nici un personaj din mangaul/animeul Naruto in afara celor creata de mine si nu fac profit de pe urma acestora.

Surioara mea, Valeee, care nu e legitima, s-a gandit sa faca un fic in colaborare cu mine. Suntem doua neexperte in a face fic-uri dar incercam sa ne perfectionam.
Fara alte introduceri fiul nostru micut> > >

Capitolul I

Cand spui cuvantul "acasa" unde te duci cu gandul?
La un loc primitor, calduros si plin de dragoste. Poate multi l-ar descrie asa dar pe mine ma duce cu gandul la casa mea. O pestera intunecoasa, rocoroasa si umeda unde lumina soarelui nu patrunde. Sunt o ninja medic care poate sa te ucida sau sa te salveze. Depinde de misiunea care imi este incredintata si sa fiu sincera, ucid fara pic de sentimente. Sunt o sabie cu doua lame. Pe de o parte pot rani adversarii sipe de o parte te pot rani pe tine. Eu sunt o arma ideala. Nu am sntimente, ucid cand mi se spune, protejez fara sa ma gandesc la propia-mi viata si salvez daca mi se spune. De asta am fost conceputa. Sa ucid sau sa salvez. Cat despre familia mea, aceasta este formata din surorile mele, nu de sange ci de sabie, kisaeng, cu care am crescut, si ele fiind ca si mine.
Va ganditi ca imi e greu fara sa-mi cunosc familia dar nu mi-e deloc deoarece sigur nu m-au vrut si de ca sa-i caut daca ei m-au abandonat?
Imi place viata mea asa cum este si nu as schimba-o pentru nimic in lume. Sunt o fata destul de treaba cand nu sunt misiune dar am o mica problema in a comunica... Ca kisaeng nu trebuie sa vorbesc sau sa mi se vada fata pana nu implinesc optesprezece ani. De aceea port o masca si nu vorbesc cu nimeni decat cu surorile mele asigurandu-ma ca nu ma aude nimeni. Toti ma considera o ciudata deoarece am o masca si port mereu o pereche de pantaloni lalai pe mine si o bluza la fel de lalaie ca si pantalonii.
Dar maine este cinci iunie si chinul meu se va sfarsi cu aceasta zi deoarece este ziua mea. In curand o sa pot sa-mi dua jos masca, o sa pot sa vorbesc si o sa pot sa-mi i-au hainele care imi plac si o sa-mi etalez corpul perfect. Sunt inalta, subtirica si cat despre forme,sunt destul de bune. Am pielea alba, parul roz iar ochii ca doua pietre de jad.
Acum ziua e pe sfarsite iar eu ma duc la culcare asteptand ziua de maine sa-mi dau jos masca si sa icep sa vorbescsi sa le dovedesc celorlalti ca nu-s o ciudata.
Adorm cu gandul ca de maine o sa vorbesc caci sa fiu sincera nci nu stiu ce fel mai arata vocea mea sau daca macar mai stiu sa mai vorbesc.
A doua zi ma trezesc la ora 08:00 si ma duc la mentorul meu, Tsunade, caci fiecare kisaeng are cate un mentor. Aceasta femeie imi este ca o mama si sa fiu sincera este o femeie careia nu-i dai mai mult de treizeci de ani si desi este in varsta. Are parul blond ca spicele graului, prins in doua codite iar ochii ca ciocolata cu lapte. Este ce mai bune prietena a mea si m-a sfatuit mereu si m-a ajutat in cele mai grele momente. Ma indrept spre biroul ei deoarece traditia era ca mentorul sa-ti dea masca jos. Ajunsa ciocanes si aud un intra dupa acre intru. Ma asez jos pe o perna iar aceasta imi scoate masca. Dupa ce mi-o da jos imi da oglinda sa ma privesc. Dupa imi da un evantai roz cu un dragon pe ea iar dragonul inconjurat de fluturi si diferite flori iar la capat avea niste zimti bine ascutiti. Imi spune ca acesta este evantaiul meu.Ii multumesc dupa care ma pregatesc de petrecere deoarece azi va fi petrecerea in care o sa beau ceai dintr-o ceasca cu toate surorile mele.
Ma duc in camera mea di de acolo imi scot o bluza alba cu flori de cires lunga pana la sani si o rochie care se continua de la sani in jos mov.
Parul il fac un coc corean la spate dupa care astept sa vina Tsunade sa ma i-a.
Gomenasai ca e mic dar nu am timp si promit ca o sa scriu mai mult:*

#2
bine, acum e randul meu. Sper sa va placa capitolul, si spor la citit:

CAPITOLUL 2

Parul il fac un coc corean la spate dupa care astept sa vine Tsunade sa ma i-a. Aub pasi, si se pare ca este chiar ea. Saraca, cred ca sa cam speriat de ''casa'' mea. O pestera intunecoasa. Ma bucur ca a venit, si acum cred ca putem pleca la locul pertecerii. Era secret locul, doar invitatii il stiau.
-Sakura, esti aici? intreaba Tsunade
-Da! zice Sakura plina de fericire
-La multi ani! Acum, urmeaza-ma pana la petrecere.
Cele doua pleca. Dupa o ora de mers, au ajuns. Era un loc foarte frumos. Era un lac, niste salcami si multe flori. Erau si niste banci, negre din metal, care erau asezate pe langa lac. Fetele de acolo se indrepta spre ea pentru a o felicita si sa ii ureze la multi ani. Sakura era foarte incantata. Ii placea foarte mult locul. Acum, era timpul cadourilor. Pe o masuta din lemn de cires erau asezate lucrurile primite. Era o rochie lunga pana la genunchi cu bretele. Era albastra, cu niste flori de cires desenate pe ea. Mai avea si evantaiul de la Tsunade, si niste buchete de flori. Crini, trandafiri, garoafe si crizanteme.

Orele au trecut, pana cand s-a facut ora sase seara. Atunci, petrecerea sa incheiat. Sakura era atat de fericita, dar o nelinistea gandul ca se duce iar in acea pestera. Mergea cu Tsunade pe strada, si dintr-o data, Tsunade rupe tacerea.
-Te gandesti ca te duci in acea pestera iar, nu?
-Aaa, da. E atat de urat acolo. Si e chiar foarte frig.
-Sakura, cat o sa mai stai in chinul asta? Nu vrei sa locuiesti cu mine?
La auzul acestoor vorbe, Sakura ramase uimita.
-Bine, daca nu te deranjez. ii raspunde Sakura timida
Cand au ajuns la casa lui Tsunade, Sakura scoase un mic sunet de uimire. Era o casa cu doua etaje, mare, galbena si era chiar langa o padure. Langa casa ei erau si celelalte fete kisaeng.Intra inauntru si Tsunade ii prezenta camera in care va sta Sakura. Era o camera mica. Avea un pat roz, cu flori de cires pe el, o noptiera langa pat, care era din lemn de brad si un dulap tot din lemn de brad. Fereastra era mare, si cu o perdea alba cu doua dungi roz in partea de jos. Avea si o biblioteca chiar mare, din care cred ca erau cam o suta de carti. Cele doua intra, si Sakura aproape ca incepea sa planga de ducurie
-Am aranjat totul dupa cum stiu ca iti place tie, Sakura! zice Tsunade pe un ton bland.
Fata se aseza pe pat, si incepu asi scoate lucrurile din sacosa. Le aranfa frumos dupa care Tsunade o ajuta sa le puna la locul lor.
-Sakura, asta nu este tot. Te voi antrena zilnic de acum inainte. Nu ne vom vedea saptamanal, ci zilnic. Si iti voi arata si cum sa folosesti evantaiul ca arma. zice Tsunade dupa care pleca in camera ei.

Era ora noua, iar in casa lui Tsunade se stinse luminile. Cele doua fete dormeau adanc. A doua zi, dimineata, Tsunade se trezi la ora sapte, si se indrepta spre baie. Se spala pe dinti, dupa care se pieptana, si se indrepta spre bucatarie. Ajunsa, deschide frigiderul, si scoase sticla cu lapte si niste oua, din care facu o omleta. O chema si pe Sakura, care cu greu sa trezit. Dupa ce au mancat, s-au imbracat pentru antrenament. Sakura isi lua manusile negre, cizmele cana la genunchi, o bluza rosie si un colant negru cu o fusta alba despicata in parti. Tsunade isi lua hainele de AMBU, dar fara masca specifica.

Dupa ce au mancat, amandoua au iesit afata pentru a se antrena.
-Sakura, trebuie sa ma invingi in lupta corp la corp.
-"Taijutsuu? Nu sunt buna la taijutsu!" zice Sakura in mintea ei.

Tsunade stia ca ea e un ninja bun, dar vroia sa o testeze, sa vada daca isi poate depasi limitele. Sakura se apropie in videza si incerca sa ii deie un pumn, dar Tsunade sari in spatele ei. Sakura sare pe creanga unui copac, vrand sa faca niste semne din maini, dar o opreste Tsunade care ii aminteste ca trebuie sa foloseasca doar taijutsuu. Tsunade sari in aer, dupa care dadu cu piciorul in pamant. Totul se facu bucati, iar copacul unde era Sakura cazu. Sakura sari din el. Alerga spre Tsunade, si tot incerca sa o loveasca. Tsunade se enerva ca nu o poate lovi, si o apuca de mana dreapta. Sari cu ea in aer, dupa care ii dadu drumu. Sakura cazu in picioare. Pe jos vazu urma tocurilor ei de la impactul cu pamantul.Sakura isi stranse pumnul, si aduna chakra in el, apoi dadu cu el in pamant. Tsunade isi pierde echilibrul, iar in timpul asta Sakura ii dadu niste pumni, dar Tsunade isi vine in fire, si sare in spate cam trei metri.
-Tsunade-sama, ai de gand sa te ascunzi? zice Sakura pe o voce glumeata
-Sigur ca nu, dar stii ceea ce este amuzant? Ca nici acum nu ai observat capcana mea.
-Capcana?Ce capcana? intreaba Sakura curioasa dar in acelasi timp speriata
Pamantul de sub picioare i se cutremura, iar din pamant iesi Tsunade care incepu sa se ''joace cu pumnii'' . Dar nu dadea tare, era de ajuns sa ii deie unul cum a dat mai devreme in pamant.Se opri brusc si ii zice:
-Sakusa, cred ca e de ajuns pentru ziua de azi. La ora doua, avem o intalnire cu echipa AMBU. Vom sta in echipe de acum. Un maestru si doi sau chiar trei coechipieri.
Cele doua intra in casa. Tsunade o ajuta pe Sakura sa isi ingriseasca ranile. Facu niste semne si din mana iesi o lumina verde, oe care a puso pe rana. Rana se vindeca ca prin minune, iar Sakura nu simti nici o durere. Ii dadu un costum AMBU si o masca, pe care trebuia sa le poarte.

Era ora doua, si se indrepta spre sediul secret AMBU. Ajunse, intra si intr-o camera erau puse niste liste cu numele persoanelor alese de fiecare maestru. Pe lista lui Tsunade scria Sakura Haruno, Neji Hyuga si Sasuke Uchiha. Ca rezerva il aveau pe Uzumaki Naruto.
-Deci cand unul din ei se imbolnaveste tipul ala ii va tine locul, nu? o intreba Sakura pe Tsunade
-Da, deci hai sa iti vezi colegii. Va voi lasa singuri pentru a va cunoaste. O lasa la un salcam din apropierea cladirii AMBU. AColo erau Neji si Sasuke. Tsunade pleca si o lasa pe Sakura singura, cu cei doi.
-"E frumoasa. Oare e si puternica?" se intreba Neji in gandul lui.
-Buna! Eu sunt Sakura! Ma bucur sa va cunosc. zice fata zambind.
-Eu sunt Neji, incantat sa te cunosc.
Fata se uita cu coada ochiului la Sasuke, care statea rezemat de copac fara a zice nimic.
-A, da era sa uit. El e Sasuke, nu vorbeste cu nimeni, e cam ciudat, nu iti recxomand sa ai incredere in el. ii zice Neji Sakurei in soapta.
Sakura dadu afirmativ din cap, si aparu si Tsunade, care le zice ca acum au prima lor misiune. Trebuie sa captureze un traficant. Se pare ca el este foarte puternic, el e cal care l-a omorat pe unul dintre cei mai puternici oameni. Numele lui este Danzo.

Incepu sa alerge, pana cand ajunse la ascunzatoarea lui. Sakura ramase in urma cu Neji, pentru a se asigura ca nu au fost urmariti. Sakurei i se facu frica si incepu sa tremure, dar o atingere pe umar o sperie.
-Nu iti fie teama, sunt cu tine! ii zice Neji pe un ton cald
Fata dadu iar afirmativ din cap in timp ce se uita la ochii lui de un mov foarte sters. Din fata se auzi o lovitura de pumn. Cei doi se grabi si ii vazu pe Tsunade si Sasuke luptanduse .
-Sakura! Neji! Sasuke! Voi trei luati-o inainte si capturatil pe Danzo, eu ma ocup de garzi! tipa Tsunade la noi din toate puterile.
Sasuke facu un jutsu, si din gura lui iesi o bila mare de foc, Neji folosi taijutsu, iar Sakura folosea un jutsu pe nume "Razboiul Trandafirilor". Cine era prins de acel trandafir care iesea pe neasteptat din pamant, era ca si mort din cauza spinilor care il strapung.

Dupa cateva minute, cei trei au terminat, si o lua inainte dupa Tsunade. Au ajuns si ei la Danzo, si o vazu pe Tsunade care se lupta din greu cu Danzo. Dar ea nu mai folosea taijutsuu, folosea jutsuuri puternice.
-Pana acum nu a mai folosit jutsuri, inseamna ca Danzo e chiar foarte puternic. zice Sasuke.
Tsunade isi iesi din fire, si din ea iesi o chakra rosie, era 9 Cozi. O pisica chiar foarte monstruoasa. Din corpul lui Tsunade iesi doua cozi, dupa care a treia. Il lovi pe Danzo, iar acesta isi pierdu viata. Tsunade isi reveni, dar aproape cazu pe jos.
-Maestra! tipa Sakura speriata
Familia mea:

Sora mea: Venus-Roseta ; Sho-Yo
Nepotica mea: KittyKat


My fic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=25912 [Fic-ul e facut de mine si Venus-Roseta]



Chibi-ul meu: [Imagine: chibi_8527.gif]
, chibi-ul lui

#3
Capitolul III


-Maestra!
Tip speriata dupa care alerg spre femeia care statea intinsa pe jos aproape fara suflare. Ma asez jos, langa ea dupa care fac un jutsu iar in jurul mainilor imi apare o chakra roz. O ating usor pe Tsunade iar aceasta isi revine miraculos. Imi spune ca i-am salvat viata iar eu ii spun ca pentru asta am fost creata si instruita. Aceasta se uita cu tristete la mine stiind ca eu am fost batuta fiinda aveam sentimente sau ca incercam sa ajut animale ori oameni. Asa am invatat sa nu mai ajut decat daca mi se cere si daca acea persoana trebuie sa o salvez cu propria-mi viata.
Tsunade se ridica de parca nu ar fi avut nimic dupa care primi prin statie un mesaj de la Hokage care ii spunea sa vina in birou la el cu tot cu noi.
Alergam din copac in copac cu mare usurinta pana ajungem in sat. Acolo ne oprim si incepem sa mergem pe jos. In piata era aglomerat iar oamenii se uitau la mine ca la stafii. Ma intrebam daca acesti oameni stiu ca eu sunt o arma care te seduce si te ucide. Care implineste placerile orcarui barbat doar pentru binele satului. Eu eram inca virgina deoarece nu am lasat nici un barbat sa se atinga de mine. Ci de acum in colo o sa fac asta.
Ajunsi in fata biroului Tsunade ciocaneste dupa care intra fara sa ma astepte sa zica ceva.
Ne inclinam respectuos dupa care Tsunade ii spune sa treaca la subiect.
-O sa dizolvam echipa. Maine la ora 05:00 sa fiti prezenti in sala de sedinta toti.
Dupa aceasta plecam fiecare la casa lui. Tsunade imi spune ca am gresit directia dar eu ii spun ca momentam o sa stau in acea pestera cu surorile mele.
Aceasta imi spune suparata de decizia luata ca ma asteapta oricand vreau. Ii spun ca-i multumesc dupa care ma indrept spre pestera.
Ajunsa in fata pesterii regret ce i-am zis lui Tsunade. Aceasta pestera este casa mea si asa v-a fi mereu si aici ma simt chiar foarte bine. Este ascunsa bine si nimeni nu poate intra decat kisaeng. Au mai incercat sa intre si altii dar i-am omorat.
Vad ca vine spre mine Hinata, o fata care a implinit acum doua saptamani optesprezece ani dar nu a parasit pestera. Daca ai optesprezece ani poti sa parasesti pestera dar mereu ne aduman aici cand suntem chemate.
Avem ceva care seamana cu o pudra dar defapt este comunicatorul nostru iar cand o sora este in pericol sau cand o sora ne tradeaza noi trebuie sa o omoram in taina.
Nici bine nu intr ca Hinata mi-a sait in brate si imi zice ca nu credea ca o sa ma intorc vreodata. Ii spun ca mereu o sa stau aici si ca nu o parases,dupa ii spun ca ma duc in camera iar aceasta da din cap dupa care dispare.
Camera mea era vopsita in negru ca toate celelalte. Avea un pat dublu, un dulap, o masuta cu oglinda si scaun unde ne aranjam si o biblioteca.
Fetele kisaeng nu aveau o viata usoara. Trebuiau sa invete cele 10 de reguli, sa stie sa cante, sa stie sa converseze, sa invete ce plante se amesteca ca sa omori un om sau sa salvezi un om. Trebuia sa stim toate plantele. Trebuia sa stim si sa gatim.
Incepeam sa invatam de la zece ani aceste lucruri. Timp de cinci ani trebuia sa invatam caci la varsta de cinsprezece ani dadeam o proba sa vada daca am invatat iar cele care au picat au fost omorate. De la cinci ani am invatat sa ne luptam iar la zece ani ne-a mai adaugat si celelalte prostii. Mie una mi se pare o prostie... sa umplii capul copilului cu tot felul de jutsuri si puncte vitale cu care poti salva sau omora.
In fine, am trecut testul si acum stiu sa gatesc, sa cand, sa conversez, mai multe limbi cum ar fi coreana, chineza, engleza,franceza,stiu toate plantele deci daca ar fi sa ma ratacesc intr-un tinut necunoscut as sti ce trebuie si ce nu mancat.
Ma indrept spre biblioteca si de acolo scot o carte foarte subite cu cele 10 de reguli:
1. Kisaeng trebuie sa-si ofere corpul pentru informatii fie ca vrea fie ca nu.
2. Respecta orice comanda care i se da de la un superior.
3. Nu are voie sa paraseasca fratia.
4. Nu are voie sa foloseasca informatii in scopuri personale.
5. Trebuie sa poarte masca si haine largi pana la varsta de 18 ani.
6. Nu trebuie sa aduca vreun barbat in pestera pe cei din Akatsunki
7. Nu trebuie sa aibe vreun sentiment.
8. Nu are voie sa lase in viata dusmanul decat daca i se cere.
9. Nu are voie sa-si ajute dusmanul.
10. Nu are voie sa dea informatii importante decat hokagelui.
Dupa ce mai citesc aceasta carte odata o pun la loc si scot o carte in care sunt toate plantele existenete si proprietatile lor. Ma asez pe pat dupa care incep sa o citesc dupa care adorm cu carte pe mine.
A doua zi ma trezesc usor. Ma dau jos din pat, pun cartea la loc,dupa care ma duc pe hol. Era un hol intunecos care avea care o torta care sa mai faca putina lumina. Ma duc drept inainte dupa care dau de niste scari si incep sa le cobor. Acolo era un bazin cu apa fierbinte unde toate fetele ne adunam si ne relxam.
Aproape toate fetele erau acolo: Hinata, Temari, TenTen, Ino, Rin, cea mai proasta kisaeng care nu stiu cum a trecut, aceea fiind Karin, Masashi, Shizune, Anko, Hanabi, Kurenai si cam atat. Restul cred ca erau in camerele lor sau in living sau se antrenau in sala sau afara.
Ma duc la cabina si ma dezbrac dupa care imi costului de baie si un prosop pe deasupra.
Ma apropii de apa si las sa cada prosopul pe jos dupa care intru in apa fierbinte care ma relaxa. Temari se indreapta spre mine si ma intreaba cum a fost in prima mea misiune iar eu incep sa-i povestesc cum a fost. Dupa observ ca trebuie sa plec ca altfel o sa intarzii. Ies din apa si ma duc la cabina unde ma dezbrac de costum si imi i-au doar prosopul pe mine si ma indrept spre camera mea. Ajunsa in camera mea imi las prosopul pe jos si imi i-au o pereche de chiloti tanga roz si un sutien fara bretele care mai avea putin si cadea din cauza sanilor mari, alb.
Imi i-au o pereche de egari lungi pana la fund, negri i-ar pe deasupra sta care era taiata in colturi si prina cu un snur, neagra si imi i-au un tricou care este din plasa. Imi i-au mantia neagra cu flori roz pe ea iar in picioare o pereche de cizme negre pana la genunchi. In mantie aveam kunaiuri, , stele suriken si pergamente.
Ies din pestera iar in fata ei il vad pe Pein care se saruta cu Konan. O salut iar aceasta se opreste putin si ma saluta dupa care continua. Va ganditi cum de ea mai traieste dupa ce s-a sarutat cu Pein? Pai pur si simplu nu spune nimic clar ca nu avem dreptul sa ne casatorim sau sa avem iubiti. Putem sa ne retragem daca dorim dar sa anuntam si sa avem aprobare dar aceasta prin aceasta retragere tot participam la misiuni si faze deastea. Numai ca nu o sa participan la misiuni care implica spionaj si aflare de informatii prin oferirea trupului.
Ajunsa in salsa de sedinte mai trebuia sa-l mai asteptam pe Hokage si putea incepe. Dupa putin timp de la venirea mea parae si Hokage care anunta echipele:
Echipa 1 : Naruto, Shikamari,Lee sensei: Kurenai
Echipa 2 :Neji, Choji,Kankuro sensei: Kakashi
Echipa 3 :Gaara, Sasuke, Kiba sensei: Tsunade
Echipa 4 : Shino, Sasori, Tobi sensei: Yamato
Echipa 5 : Kisame, Deidara,Zabuza sensei: Anko
Echipa 6: Itachi,Pein,Kakuzu sensei: Ebisu
Echipa 7: Zetsu,Hidan,Nagato sensei: Asuma
Dupa ce a anuntat toate echipele a mai tinut un discurs pe care nu l-am ascultata si cred ca aproape nimeni dintre colegii mei nu l-au ascultat daca pana si senseii lor care casacau de plictiseala. Dupa ce se termina si discursul ne chema kisaeng la el in birou caci are o misiune pentru noi.
In sfarsit ceva mai interesant.... imi zic in minte dupa care incep sa alerg pana acasa sa ma pregatesc pentru misiune.

#4
Sunt uimita de situatia in care sunt pusa, prima care com un fic reusit. NU pot sa-mi explic din ce cauza nu a intrat nimeni, sau de ce nu a lasat vreun com. NU stiu si nici nu vreau sa aflu. EU sunt aici ca sa critic niste chesti, nu sunt grave, poate nu ati realizat in momentul in care le-ati facut. CU ortografia si ortoepia nu merge chiar atat de bine, iar stilul de exprimare este bunicel, are mici probleme la Vallee:

"Cei doi se grabi si ii vazu pe Tsunade si Sasuke luptanduse ." ar trebui terminata, la prima vedere se intelege ca Sasuke se bate cu Tsunade, nu ca lupta impreuna impotriva altora.

Inca ceva, nu se pun emoticoane la ficm doar la parodie ( asta o stiu din proprie experinta). NU va nimeni cu ceva in cap, dar nu este extetic.

Probleme mai exista, dar nu le enumar, insa le fac cu cele buna:
-Descrierea merge.
-Dialogul putin de tot cam lung, dar nu sec, asta este bine.
-Naratiunea frumaosa
-Actiunea putin grabita, sa fim seriosi.
-Ideea buna, noua si captivanta

Atat :bye:

#5
Vai ce multe comuri, ar trebui sa inchid fic'ul dar nu voi face asa ceva. Oricum, Miranda^_^ merci de comm.

Capitolul IV + 18

Stateam in camera mea cea mereu primitoare si imi puneam lucrurile in rucsac ajutata de Hina, cea mai buna prietena a mea. Imi pun haine de ocazie, bijuterii, farduri si tot tacanul si haine de lupta. Dupa ce sunt gata, ma duc cu Hina jos, sa facem o baie relaxanta. Macar sa fiu relaxata ianinte de misiune, imi zic in minte. Ajunsa in fata bazinului incep sa dau jos toate hainele dupa mine, iar Madara statea si admira privelistea ce i se infatisa. Madara era seful lui Akatsuti din umrba si spun din umbra deoarece el controleaza defapt Akatsuti, nu Pein, dar sa nu credeti ca-i slab daca el nu controleaza Akatsuti. Madara este cel mai puternic si nu vreau sa ma pun cu el. Si defiecare data cand Tobi imi pune mana pe fund sau mai stiu eu, ce baietii si fetele radeau si imi ziceau sa ma i-au de el, dar eu nu-s atat de proasta, deoarece Tobi defapt este Madara si daca m-as lua de el ar insemna moarte curata.
-Tobi, daca doresti ceva ar trebui sa nu te mai ascunzi. ii spun calma dupa care incep sa rad.
Incep sa rad cu pofta de hinata care cand a auzit ca Tobi ne urmarea a sarit in apa.
-Nu mai rade! spune fata rosie de nervi. De ce nu mi-ai zis ca ne urmareste cineva?
-Hai sa ni te-alaturi! il indemn
Acesta se apropie si se puse pe piatra rece si se uita la mine cu o sclipire in ochi. Eu schitez un zambet micut si destul de pervers.
-Daca doresti mai mult de la mine, sa stii ca nu pot sa-ti ofer virginitatea, sau pot...?
Hinata cand ma auzi imi dadu o palmain cap iar acesta incepu sa rada cu pofta, caci eu ii inapoiez lucrul imprumutat.
-Ce te-a apucat?
-Daca...daca ai stii.... si incep sa rad in timp ce Madara ma privea si se citea din privire ca stia ca eu stiu ca el este Madara si nu Tobi.
-Deci iubitel daca doresti mai mult o sa-ti dau un singur sarut. spunand asta il sarut pe masa si ii zic ca acesta va fi singurul care il va vedea.
In ochiul lui se vedea ca ar fi vrut sa nu fi avut masca dar nu cred ca va fi singurul. Mi imi place sa ma joc cu focul si macar sa fiu dezvirignata de Madara, decat de un prost sau un incepator. Eu vreau un expert si stiu ca Madara este expert caci am vazut ca s-a futut cu toate fetele din Kisaeng, mai putin cu TenTen, Temari si Hinata caci in rest cu toate. Dar fetele s-au daruit lui de placere si nu unuia de la care trebuia sa afle informatii.
Dar eu trebuie sa ma daruiesc unuia care trebuia sa-mi dea o imformatie. Mai exact trebuie sa-mi dea un pergament cu un jutsu interzis ce ne-a fost furat.
Dupa ce am stat jreo jumatate de ora in apa palavragind cu Tobi si Hina eu am iesit si mi-am luat un prosop scurt pe mine in schimb Hina il implorat pe Tobi sa iasa ca sa poata sa-si i-a un prosop.
-Hina, scumpico, eu am vazut la fete goale...
Hina se inrosi si mai tare si vazand ca nu vrea sa plece Tobi il i-au de haina si merg cu el pana in camera mea unde il trantesc pe pat.
-Madara poti sa te uiti la mine cum ma schimb daca iti place asa de mult.
-Mai mult mi-ar placea sa te incerc.
-Si mie, dar nu putem...
-Ehh nu.
Acesta veni la mine si isi dadu masca jos dupa care ma saruta violent pe buze, mascandu-mi buza inferioara pana simti gustul sangelui.
Il imping incet si ma sterg la gura zicandu-i ca acesta ar sa fie ultimul sarut.
-Asta s-o crezi tu. Sakurika, pot sa te f*t din moment in moment fara ca cineva sa-mi reproseze acest lucru.
-Cred ca ar fi viol. spun tremurandu-mi vocea incep dar usor sesizabil
-Si ma doare ca ar fi sau nu? De cate ori i-ai raspuns lui Tobi ca-ti punea mana pe fund sau pe sani?
-Niciodata.zic eu dupa care inghit in sec
-De ce oare?
-Nu-i evident deloc?
-Pentru ca stiai ca eu sunt si nu aveai curajul sa dai in mine.
Imi dau prospoul jos in timp ce baiatul ma admira indoindu-ma, mergand de colo-colo si alte chestii.
Imi i-au pe mine o lenjerie neagr dupa care imi i-au un tricou negru, mulat, cu gat si manecile pana la cot, o pereche de pantaloni negri, mulati, pana la genungi, o pereche de sosete albe pana la genunghi, o pereche de opinci nerge si sa nu uit de manusile mele abisnuite.
Dupa ce ma imbrac m indrept spre pat unde statea Madara si rucsacul meu si vreau sa-l i-au dar Manadar ma i-a de mana si ma tranteste, punandu-se deasupra mea.
-Te rog, nu...spun putin speriata de ce va urma.
Acesta ma saruta violent pe buze iar cu mainile ma descotorosi de tricoul negru, dupa care incepu sa ma sarute pe gat.
Eu ma zbateam dar stiam ca nimeni nu ma va auzi deoarece in camere nu se aude daca cineva tipa.
Asa ca am tacut din gura dar tot ma zbateam in speranta ca voi putea sa-l dau jos dupa mine.
Am scos un tipat cand ma muscat de gat, lasandu-mi urma din dintilor.
A incepu sa-mi maseze sanii jucandu-se cu cupele sutienului si "din greseala" a scos sanii afara. S-a lins pe buze dupa care a inceput sa-i sarute si sa linga sfarcurile, mascandu-le din cand in cand. Dupa cateva secunde mi-a dat si pantalonii jos, jucandu-se cu chiloteii. Plictisindu-se i-a dat si pe ei jos ramanand goala sub el. A inceput sa ma sarute pe buze, coborand pe gat si dupa s-a oprit la sani. Dupa ce s-a plictisit de sani a trecut pe abdomen pana a ajuns in zona interzisa.
eu eram rosie la fata, excitata pana peste limite, si gemeaam cu fiecare sarutare de-a lui. Se pare ca era expert in ceea ce facea.
Si-a dus capul la zona mea pazita si a scos limba incepand sa-mi linga acea zona. Am incepu sa gem mai tare spre incantarea urechilor lui. Dar s-a oprit...
-Cred ca-ti ajunge pentru azi..imi spune lingandu-si buzele
Eu m-am imbracat in cateva minute , am luat rucsacut de pe pat si am sarit pe geam, nemaiuitandu-ma in spate.
Imi duc o palma la frunte si mi-o sterg zicandu-mi in minte ca a fost cat pe-aci dupa care incerc sa-mi revin.
Merg prin padure gandindu-ma ca totusi mi-ar fi placut sa continuie dar mai bine ca s-a oprit. In schimb ceea ce m-a speriat a fost acel ajunge pentru azi.
Merg ce merg prin padurea deasa si intunecoasa chiar daca era deabia zece dupa-amiaza.
-Unde se mai termina padurea asta? incep sa tip plina de nervi uitandu-ma la ceasul de la mana, vazand ca am merg cinci ore.
Ma asez putin jos pe iarba moale si de un verde crud sa-mi trag rasuflarea dar ma ridic repede stiind ca trebuie sa ajung pana maine seara in satul sunetului.
Mai merg putin si observ ca in fata ochilor mi se intinde o campie cu flori care mai decare parfumate si mai colorate.
Aceasta trebuie sa fie campia ce despartea satul Frunzed de cel al sunetului.
Era o campie destul de mare si nu vedeam unde se termina, ceea ce ma enerva si ma ducea cu gandul ca mai am de mers.
Ma uit la ceas si acesta imi indica ora 03:05. Ma gandesc ca va mai dura inca vreo cinci-sase ore pana sa o parcurg si nu mai am energie asa ca ma asez jos si imi scot din rucsac o paine si incep sa mananc. Dupa ce termin de manacat ma ridic si incep sa merg si sa ma uit in stanga si-n dreapta dar tot ce vedeam era doar verde si niic alceva. Incepusem sa cred ca am cazut intr-o iluzie si ca merg ca proasta pana ce cad lata dar vad ca campia se termina si apara un sat.
-Ce bine, am ajuns. imi zic in minte stiind ca aici trebuie sa ma duc la acel barbat si sa i-au pergmaentul dar cred ca pentru pergament trebuie sa ma culc cu el.Ma duc la o taverna si comand un ramen. Trebuia sa fie si Naruto aici ca sigur ar fi comandat vreo cinci portii imi zic dupa care zambesc. Ma gandesc cu cine imi voi incepe viata dar sunt trezita de sunetul castronului ce mi pus in fata.
Incep sa mananc dupa care platesc consumatia dar inainte sa plec rog sa-mi zica unde pot gasi un spa. Ii multumesc si ma indrept spre locul indicat.
Intru, ma schimb intr-un prosop dupa care ma indrept spre bazinul cu apa calduta. Imi dau prosopul jos si ma bag in apa. Nu stau mult si ies, ma sterg pe corp dupa care imi scor din rucsac o bluza neagra cu flori brodate la gat si pe maneci lunga pana la sanisi o rochie galbena.In picioare imi i-au o pereche de opinci. Imi prind parul intr-nu coc si imi pun in el o lama lunga si galmena si alte cateva clame mai mici.
Ies din spa si ma duc la adresa ce mi-a fost data. Cand ajung la adresa in fata ochilor se afla o casa mare si frumoasa, semn ca cine locuia aici era bogat, si intru. Cred ca ar trebui sa profit daca este bogat dar sper sa fie si frumos.
In fata mea se afisa un servitor si ma condusese pana in fata unei usi si imi spune ca acolo este domnul. Domnul Dumnezeu, cine? Daca ar fi fost Dumnezeu cred ca l-as fi rugat sa-mi ierte toate pacatele facute cu voie sau fara voie, dar cred ca este un bosorog care mai are sa i-a dua guri de aer si moare si vrea sa se distreze cu o fata tanara. Cand intru imi cade fata un metru la vederea celui care trebuia sa ma daruiesc.

Lenjeria : http://www.google.ro/imgres?imgurl=http:...22&bih=405

Valeee cu continuarea si poate ...

#6
Hey locul meu :D. Si se pare ca sunt si a doua care comenteaza \m/
Vai da ce rea mai este si Sakura, Sa se dea asa la Madara, si dupa sa zice ca vrea sa se distreze si cu domnul misterios?? Vam citit ficul de la primul capitol.
Greselile:
Ai, nu foarte grave, ai scris Hinata cu h mic intr-o parte. Stiu ca e din neatentie. Am vazut ca ai mai scris si cuvinte legate.
Descrierea stii si tu ca se mai putea, macar putin.
Dialogul e ok. Cel putin din punctul meu de vedere.
Sa ma anunti cand pui nextul Valleee.
Byee :-h
[Imagine: tumblr_liivkm1jeW1qe6oyyo1_500.gif]

#7
heloo
Imi pare rau ca nu am mai parut, sincer, dar am citit capitolul, dar din neatentie sau oboseala am uitat sa las si comentariul. Descrierea mi-a placut, dar momentul in care era cat pe ce sa fie violata trebuia povestit mai bine, dupa parerea mea. Dialogul a fost cam mult, unele replici nu isi aveau rostul. Dar ultima replica, cea spusa de Madara, a fost pentru mine salvarea Sakurei. Oare cui o sa trebuiasca sa se ofere Sakura ? Aduci cap de rog ?????????????????????????????????????


:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Flowers of evil +18 odette 4 2.716 21-03-2013, 11:02 PM
Ultimul răspuns: Lain
  Bloody Flowers AnimeliciousAngel 2 2.825 13-03-2010, 02:04 PM
Ultimul răspuns: AnimeliciousAngel
  Dance and music=love and pasion(+16....+18) Lara 2 2.725 28-12-2009, 02:43 AM
Ultimul răspuns: Mitus
  Boys Over Flowers Denny 10 10.452 15-05-2009, 07:23 AM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)