Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mortal Love [shounen-ai][+16]

#3
2.Clubul

New York-ul,orasul ce ma fascineaza in adevaratul sens al cuvantului.Locuiesc aici de un an si totusi in fiecare zi descopar ceva nou.Odata cu lasarea noptii,i-au autobuzul turistic pentru a mai admira cateva lucruri vazute noaptea.Pot spune ca acesta este un alt oras fata de Tokyo locul unde am copilarit si crescut pana la varsta de 19 ani.
Aici este o lume diferita,ai impresia ca te afli in alta parte a lumii.Defapt as putea spune ca aceasta metropla arata total diferit in trei cazuri:la rasaritul soarelui,la apusul acestuia si pe tot timpul noptii.De-a lungul calatoriei am vazut cum arata The Empire State Building pe timpul noptii. Privirea mi-a fost atrasa si de multitudinea de panouri publicitare care pur si simplu iti sclipesc in ochi. Dar cel mai emotionant moment al calatoriei nocturne a fost sa ajung pe Brooklyn Bridge si sa vad de acolo doua lumi total fermecatoare: Cartierul Brooklyn si Manhattanul. Podul, impodobit cu mii de lumini iti fura privirea. In momentul in care il traversam,am simtit cum inima imi bate din ce in ce mai tare deoarece era ca si cum as fi zburat pentru prima oara.
In fine dupa toata aceasta excursie nocturna cu autobuzul,am ajuns in cartierul Times Square.Aici se afla cel mai mare club din New York,in care lucram ca DeeJay.
Nu pot spune ca practicam aceasta meserie pentru bani,aveam o stare sociala foarte buna, datorita parintilor mei ce aveau o afacere banoasa in Tokyo.
Insa imi placea la nebunie sa lucrez cu diferite aparate facand lumea sa danseze pana la extenuare,iubeam genul de mezica dance.As putea spune ca acest gen a cucerit intregul univers nu numai pe mine.Eu cred ca cei mai talentati cantareti se afla in Romania,am avut dea lungul acestui an placerea sa intalnesc foarte multi cantareti si DeeJay din aceea tara si am ramas placut impresionat de maestraia lor in domeniul muzical.
Pe plan sentimental nu pot spune ca stau prost.Sunt admirat si sorbit din priviri de multe fete,am o inaltime potrivita greutatii mele,ma imbrac mai mereu ca si de aceasta data,in blugi lungi nu prea mulati,tricouri albe care sa-mi puna in evidenta fiecare dar primit de la mama natura si bineanteles sala de sport.
Ma intreb adesea ce o sa spuna parintii mei cand o sa ma vada asa schimbat,probabil tata nu va fi niciodata deacaord cu tatuajul meu ,de pe gat ce intruchipeaza un sarpe.
Ehh si ce asi mai putea spune despre infatiasarea mea?!decat ca am sapte cercei intr-o ureche si unul discret in buza.Sunt un tip cam prea rebel pentru varsta mea,adica 20 de ani,desi infatisarea mea nu imi da mai mult de 17-18 ani.Nu ma laud si nici nu cred ca ar fi de laudat faptul ca imi place sa agat diferite fete in club cu care sa-mi petrec o singura noapte.Uneori dupa o partida de sex ,cand vine vorba sa le spun ca totul a fost doar o joaca,cele mai sensibile fete incep sa planga si sa ma implore insa eu le ignor vazandu-mi mai departe de treaba.
Acesta sunt eu,pentru mine singurele lucruri cu adevarat importante in viata sunt:banii,bautura,femeile si distractia.Nu simt scarba fata de corpul meu,asa cum imi spun unele femei ca ar trebui sa simt ci din contra,avand mai multe aventuri ,ma simt cu adevarat barbat.
De cateva zile discut cu o fata pe chat si la telefon,foarte naiva ce-i drept.Mi-a cazut in plasa din prima seara de discutie,singurul lucru care ma pune pe ganduri este faptul ca din spusele ei "este minora".Asi putea plati cu inchisoarea daca profit de ea,am incercat de multe ori sa o ignor spunandu-i fel si fel de lucruri urate.Poate..poate eu chiar m-am indragostit...Nu,nu asa ceva nu se poate,cum sa ma indrgostesc doar de o voce,de o umbra?Pfff..se pare ca oboseala de la club isi pune amprenta peste mintea mea.
Intru in club pregatit sa ridic lumea in picioare,mii de lasere multicolore formeaza un joc haotic in dreptul trupului meu,semn ca este momentul sa dau start primei melodi,aceasta fiind:Sexy love piesa mea preferata cantata de Residence DeeJays & Frissco,apoi au rasunat timp de 5 ore urmatoarele melodi:Alexunderbase feat Frissco-Privacy,Cinema Bizarre-Forever or Never,Dan Balan-Chica bomb,Paramore-Decode iar la final am mixat impreuna cu DeeJay Olix piesa:Crazy cantata de Refflex.
How will I stand
If you run away from me
And i feel like I`m loosing you
And how will I live
If you take all what you give

Crazy ...
You drive me crazy
You drive me crazy
I need you my baby
You drive me crazy
I need you my baby

I still remember the heat from your heart
When we were watching the sunrise
As he had brought us a story of love
You are the one that I ...

You drive me crazy
I need you my baby
You drive me crazy
I need you my baby

How will I stand
If you run away from me
And i feel like I`m loosing you
And how will I live
If you take all what you give

Crazy ...

I still remember the heat from your heart
When we were watching the sunrise
As he had brought us a story of love
You are the one that I ...

Crazy ...
You drive me crazy
You drive me crazy
I need you my baby
You drïve me crazy
I need you my baby

-Am facut treaba buna-spune Olix stergandu-si cu ajutorul unui prosop urmele de sudoare.
-Imm..da,ai dreptate-ii raspund simplu scriindu-i continuu mesaje acelei fete cu identitate necunoscuta
-Bogdan nu crezi ca te cam grabesti?Adica nici macar nu sti cum arata tipa.De ce ii scri "te iubesc"?and sti ca ceea ce spui sunt numai vorbe.
Oftez adanc,evitand contactul cu privirea lui,stiam ca ceea ce zicea este purul adevar,dar acum era prea tarziu ca sa destram aceasta "relatie" prin telefon cu respectiva.
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
Mortal Love [shounen-ai][+16] - de Sukisyo - 02-11-2009, 05:47 PM
RE: ~Mortal Love~[shounen-ai]+16 - de Hetalia - 02-11-2009, 09:33 PM
RE: ~Mortal Love~[shounen-ai]+16 - de Aliss_anime - 13-11-2009, 08:33 PM
RE: ~Mortal Love~[shounen-ai]+16 - de Hetalia - 13-11-2009, 11:07 PM
RE: ~Mortal Love~[shounen-ai]+16 - de Aliss_anime - 21-11-2009, 06:28 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Mortal Puzzle Marina. 57 25.102 13-02-2011, 06:09 PM
Ultimul răspuns: Cookiesor
  Fight for mortal [SasuSaku+18] ellamanu 20 59.522 06-05-2010, 09:01 PM
Ultimul răspuns: Just Smile
  Pure Love [shounen-ai / yaoi] October 18 13.293 16-01-2009, 11:07 PM
Ultimul răspuns: Argenta
  Confused love [ yaoi / shounen-ai ] YUKIxSHUICHI 5 5.715 11-09-2008, 12:07 AM
Ultimul răspuns: Selena.
  I love my rock star....[yaoi / shounen-ai] Dark Mistery_Chuu 2 4.294 10-05-2008, 03:04 PM
Ultimul răspuns: Strawberry Ice


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)