Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Muzica sufletului(SasuSaku)

#3
Revederea


A doua zi Sakura s-a trezit devreme,deoarece nu dorea sa intarzie la prima zi la liceu.Liceul unde urmeaza sa studieza Sakura este cel mai renumit din Konoha.Acolo se intra pe note mari,dar cum Sakura nu a fost la scoala de cand a incepout sa cante,asa ca a intrat cu ajutorul tatalui sau si relatiei dintre directoare si mama rozaliei.Directoarea,mama Sakurei si mama lui Sasuke au fost cele mai bune prietene in copilarie.Tsunade,directoarea institului, a avut grija sa ii trimita uniforma.Aceasta era compusa din fusta scurta neagra cu cateva volanase negre.camasa alba,cravata rosie,sosete albe pana la genunchi si o pereche de cizme negre cu toc putin mai jos de sosete.Sakura a pus cate o fundita in partea dreapta a sosetelor.Cum nu avea carti,deocamdata,nu trebuie sa le ia dupa ea.
A coborat jos unde a luat micul-dejun si o astepta pe Saya.Sakura nu este singura care trebuie sa mearga la scoala.Spre deosebire de Sakura,Saya trebuie sa mearga la facultate.Aceasta este la facultatea de manangemet,dorind sa calce pe urma parintilor ei.Limuzina le astepta pe cele doua.Saya a observat ca surioara sa era putin agitata.
-Hey sis ce ai patit.De ce esti asa de agitata?
-Se observa?
-Si inca cum.Haide zii tu lu Sayu ce ai.
-Sunt emotionata.Nu am mai fost de 6 ani la scoala.Tu de ce esti asa de calma?
-Hai lasa vrajeala esti emotionata ca aai sa-l vezi pe Sasuke!
-Ba nu!a tipat rozalia
-Ba da!Si sa nu ma minti eu sunt sora ta mai mare.
-Bine vreau sa vad cum arata,ce face,ce s-a intamplat cu el in tot acest timp.Multumita?
-Si inca cum!
-Dar tu?am auzit ca esti in aceeasi clasa cu Itachi
-Spre deosebire de tine,nu eu m-am indragiostit de el,asa ca nu am de ce sa nu fiu emotionata.Si in caz ca nu ai observat am ajuns la tine la scoala.
-Aaaa bine Saya ne vedem acasa,bine?Te iubesc succes cu Itachi
-Mda pa!
In fata portii Sakura a fost intampinata de asistenta directoarei,Shizune.
-Buna tu trebuie sa fii Sakura nu e asa?Eu sunt Shizune,urmeaza-ma si te voi conduce la doamne Tsunade.
-Aa bine."Ce repede vorbeste"isi spune Sakura in gand.
Dupa un mic drum,Sakura si Shizune au ajuns la biroul directorului.Intrand inauntru,Sakura a fost intampinata de o admosfera calda.
-Sakura ce mare te-ai facut,nu-mi vine sa cred ca esti din nou in Konoha.
-Nici mie nu-mi vine sa cred.
-Am auzit de Dan,imi pare rau Sakura stiu cat de mult ai tinut la el,
-Multumesc.Doamna Tsunade as vrea daca se poate ca nimeni sa nu afle de moartea fratelui meu.Presa crede ca el este plecat in America sa studieze si as vrea sa ramana asa.
-Sigur ca se poate si poti sa-mi spui Tsunade.Acum te voi conduce in clasa.Esti emotionata sa ii revezi pe toti?
-Doar pe cativa.
-Bine atunci.
Sakura si Tsunade mergeau pe coridor sprea noua clasa a rozaliei.In incapere era o liniste si o agitatie de nedescris.Toti erau curioasi sa afle cine va fi noua lor colega.Nu li sa spus ca va si Sakura,asa ca aparitia ei va fi o surpriza.
-Daca fata noua e mai frumoasa ca mine ii voi face zile amare.se aude o voce de fata.Aceasta nu era nimeni alta decat Ino Yamanaka.
-Ino orice fata este mai frumoasa ca tine,recunoaste.i-o taie o fata cu marul albastrui,si ochii movi.Aceea fata era Hinata Hyuga.
In spatele clasei discutau 3 baieti
-Ce parere aveti despre faptul ca avem o noua colega?intreaba in baiat blond cu ochii albastri.Numele lui era Naruto Uzumaki.
-Probabil inca una care i se alatura fan-clubului Sasuke.spuse un baiat cu parul lung prins intr-o coada.Acesta era cunoscut sub numele de Neji Hyuga,geniul institutului.
-Hmm,poate.Aproba blondul.
Sasuke,un baiat cu ochii negri ca taciunile si paru de aceeasi culoare cu ochii asculta absent la discutia celor 2.Usa s-a deschis,facandu-si aparitia directoarea Tsunade,urmata de tanara rozalie.Cand elevii au vazut-o au ramas cu gura cascata.Multi din clasa o cunosteau ca Sakura Haruno,faimoasa cantareata.Vazand-o,Hinata s-a ridicat usor de pe scaun indreptandu-se spre ea.Mergea lent impiedicat lacrimile sa iasa la iveala.Ajunsa in fata fetei,a analizat-o atent,din cap pana in picioare,apoi i-a sarit in brate reusind sa o darame.O imbratisa strans, ca si cand nu vroia sa ii dea drumul.
-Nu-mi vine sa cred ca esti chiar tu in carne si oase.Mi-ai lipsit atat de mult.Sa nu mai pleci niciodata.ii spune Hinata
-Si mie mi-a fost dor de tine Hinata.Daca ma crezi nici mie nu-mi vine sa cred sunt inapoi.ii spune rozalia imbratisand-o la randul ei.
-Hinata da-te jos,o sa ai mult timp la dispozitie sa stai cu Sakura.Du-te la locul tau.se aude vocea lui Tsunade
Fata s-a ridicat,apoi a plecat unde i-a spus directoarea.
-Bine, am venit sa va anunt, ca Sakura v-a fi de acuma colega voastra pana veti termina liceul ,vreau sa va purtati frumos cu ea si sa nu se simta exclusa daca ma intelege-ti.le spune directoarea.
Directoarea isi i-a la revedere de la elevi si de la Sakura,apoi se intoarce la biroul ei plin cu hartii.
-In regula,Sakura eu sunt profesorul si dirigintele tau,Kakashi Hatake,incantat de cunostinta.Sunt un mare fan de al tau.
-Va multumesc.ii raspunde tanara
-Te superi daca te prezinti?Multi dintre ei nu te cunosc ca o eleva normala.spune Kakashi
-Nu ma deranjeaza.Numele meu este Sakura Haruno.Am 16 ani si imi doresc sa-mi fac prieteni.
-Bine te poti aseza langa Sasuke.ii spune Hatake
Cand a auzit numele "Sasuke",rozaliei a inceput sa ii bata inima cu putere.A aprobat din cap,indreptandu-se spre noul ei loc si viitorul ei coleg.Sakura s-a asezat usor pe scaun.Se simtea stanjenita,deoarece toate privirile erau atintite asupra ei.Hinata era chiar in fata ei.Observand ca Sakura era putin cam dezorientata a decis sa o faca sa se simta mai bine.S-a ridicat in picioare,stringand la colegii ei.
-De ce va holbati asa la ea?Nu ati vazut-o de atatea ori la televizor?Da e aici in carne si oase si?Trebuie sa va holbati la ea si sa o incomodati?Nu aveti carti?Sau mai nou Sakura Haruno e o carte?
Toata clasa se uita la Hinata,apoi si-au mutat privirea catre Sakura,iar in final si-au indreptat privirile spre cartile din fata lor.
-Multumesc Hinata.ii spune Sakura.
-Hey nu ai pentru ce.Nu ii lasa sa te stanjeneasca.Stii cum sunt fanii nu-i asa?i-a raspuns Hinata incepand sa rada cu pofta.
-Se pare ca ai nevoie de o dadaca.se baga in vorba Sasuke.
-Asta crezi tu?Ca am ramas aceeasi fata de acum 10 ani,care plangea mereu si care avea nevoi de o bona?Ei bine m-am schimbat si daca crezi ca am ramas aceeasi fraiera indragostita de tine te inseli amar.Experienta si cariera m-a invatat sa nu am incredere in nimeni si sa fiu dura pentru a supravietui in aceasta lume .Asa ca incearca sa cunosti persoana inainte sa iti deschizi gura.Bine?spune Sakura vizibil iritata de comentariul brunetului.
-Mda.raspunde tanarul.
Clopotelul anunta sfarsitul primei ore.In pauza,Sakura s-a bucurat sa ii vada pe vechii ei prieteni.
-Nu-mi vine sa cred ca esti tu.Ce dor imi era sa ma faci prost si sa imi dai pumni in cap.se bucura Naruto.
-Da ce vremuri.ii raspunde Sakura chicotind.
-Mai,mai uite cine s-a intors.Ce Londra nu te mai suporta?se aude vocea enervanta a lui Ino
-Ca de fiecare data marul putrezit trebuie sa infecteze oamenii.Pentru cultura ta generala nici nu stiam ca ma voi intoarce in Konoha.Si care e problema Ino?Esti geloasa ca sunt cunoscuta ca vedeta si tu esti o eleva simpla?ii spune rautacios rozalia.
-Eu...incerca Ino un pretext sa ii inchida gura Sakurei
-Tu ce Ino?intreba insistent Hinata
-Nimic.si se intoarse verde de invidie in banca.
Au urmat orele de :fizica,matematica,romana si istorie.
Dupa terminarea orelor,Sakura paraseste cladirea.Deodata aude o voce care o striga.
-Hey Sakura stai putin.se auzea vocea
Fata se intoarce si o vede pe Hinata alergand catre ea.
-Da ce s-a intamplat Hinata?
-Vrei sa mergem impreuna acasa?Asa imi mai povestesti ce s-a mai intamplat.o intreaba tanara Hyuga
-Imi pare rau dar am planuri cu Saya.ii raspunde Sakura
-E si Saya aici?Ce bine.E si Dan cu voi?
Auzind numele fratelui sau,rozalia a lasat capul in jos.
-Hey te-am suparat?S-a intamplat ceva cu Dan?
-Nu nu s-a intamplat nimic.ii raspunde tanara Haruno.
Limuzina a sosit.Sakura si-a luat la revedere de la Hinata si a urcat in masina.
-Rafael unde e Saya?isi intreaba Sakura soferul.
-Sora dumneavoastra este in oras cu un anume tanar Itachi Uchiha,m-a anuntat sa nu trec dupa dumneaei.
-Nu-mi vine sa cred.E asa de dusa cu barca.Sa mergem acasa.ii spune rozalia
Ajunsa acasa,rozalia a auzit zgomote venind din biroul tatalui sau.Aceasta se indreapta catre incapere.A batut usor in usa.
-Pot sa intru?intreaba tanara.
-Da Sakura poti intra!
-Tati cum de esti acasa?intreaba rozalia indreptandu-se catre tatal sau imbratisandu-l.
-Ei bine mama ta m-am pus sa renunt la munca pentru ziua de azi,deoarece avem invitati.raspunde un barbat bine facut cu parul roscat cu ochii albastri.
-De abia am ajuns aici si deja face-ti invitatii?Despre cine e vorba?Un viitor logodnic pentru mine sau Saya?intreba rozalia amuzata
-Invitatii nostrii sunt familia Uchiha.ii spune mama Sakurei.
-Poftim?intreaba Sakura uimita.
-Da v-a fi o ocazie sa o revad pe Mikoto si tatal tau sa il revad pe Fugaku.
-Se poate sa ma lipsesc?intreaba tanara
-Nu familia Uchiha nu te-a mai vazut de mult timp si vine si Amelia si stiu cat de mult o iubesti.ii spune mama acesteia.
-Dar sigur v-a vrea sa il vada pe Dan,ce ii vom spune?Doar nu vrei sa ii spui adevarul.ii spune Sakura
-Ii vom spune ce stiu toti,ca Dan este in America.ii raspunde mama ei.
-Bine mama,fie voi veni daca nu am incotro.
-Asa te vreau.
Inainte sa urce scarile si-a facut aparitia Saya.
-Ia-te uita cine a venit acasa.Domnisoara "mie nu-mi pasa de Itachi".ii spune rautacios Sakura.
-Si eu ma bucur sa te vad.A fost bine la scoala.ii raspunde ironic Saya.
-Se vede cat de bine ti-a mers. Parca ziceai ca nu iti pasa de Itachi.
-Hey m-a invitat am acceptat.Si pana la urma ce vrei sa raman fata batrana?spune Saya putin amuzata.
-Ma rog.Se pare ca ai sa-l mai revezi odata.ii spune rozalia putin plictisita
-Cum?intreaba curioasa roscata
-Vin diseara la noi.
-Ce bine!spune roscata entuziasmata.
-Tu te auzi?
-Normal s-au s-a intamplat ceva intre tine si Sasuke azi?
-Las-o balta,ma duc sa ma imbrac.spune rozalia
-Stai putin vine si Mia?Mie asa de dor de ea.
-Da vine si Mia.ii raspunde sec Sakura si urca scarile catre camera ei.
Ajunsa in camera rozalia s-a dus in dressing alegandu-si hainele.Si-a ales o pereche de blugi cu cateva taieturi pe margini,un tricou negru cu un dragon albastru in fata si cu spatele gol si o pereche de adidasi negri cu dungi albe de la Puma.Si-a pus o pereche de cercei lungi din argint cu cateva note muzicale,un lantisor ce avea acelasi model ca si cerceii si un inel finut de argint cu o cheie sol.S-a dus la baie pentru a se machia.Si-a dat cu creion dermatograf,rimel,putin fond de ten si in final s-a dat pe buze cu un luciu transparant cu gust da capsuni.Dupa ce s-a pregatit a coborat jos unde servitoarele misunau dintr-o parte in alta.Saya se uita la televizorul urias cu plasma din living.Aceasta era imbracata cu o fusta scurta de blugi,un maieu ce se lega dupa gat bleu si era incaltata cu o pereche de sandale bleu cu toc.Sakura s-a asezat langa sora sa asteptand musafirii.In living si-au facut aparitia parintii celor doua.Mama fetelor era imbracata intr-o rochie rosie,care era asortata cu o pereche de pantofi cu toc rosii.Tatal,era imbracat intr-un costum negru.
-Se pare ca sunte-ti pregatite sa intampinati oaspetii.spune mama fetelor
-Mda asa se pare.raspunde Sakura cu o jumatate de gura.
Deodata se aude soneria,semn ca invitatii au sosit.Una dintre servitoare a deschis usa.Familia Uchiha si-a facut aparitia.
-Mikoto ce bine imi pare ca te revad dupa atata timp.spune doamna Haruno imbratisandu-si prietena din copilare
-Acelasi lucru il pot spune si eu.A trecut atata timp Yumiko.ii raspunde Mikoto
-Fugaku mult nu e asa?spune tatal Sakurei
-Mult timp Renji.raspunde Fugaku.
-Itachi,Mia,Sasuke ma bucur sa va revad.se adreseaza Yumiko catre cei trei.
-De asemenea .raspund cei trei in cor
-V-ati facut atat de mari,mai ales tu Sasuke.
-Doar nu era sa raman mic nu e asa?ii raspunde grosolan Sasuke
-Se pare ca in acesti ani nu si-a schimbat caracterul.ii spune Sakura.
-Sakura?Sakura Haruno tu esti?o intreaba Mia.Mia este o fata blonda de 24 de ani,cu ochii verzi.Era imbracat intr-o rochie scurta galbena cu cativa fluturasi negri.
-Da eu sunt Mia,nu ne-am mai vazut de mult timp nu e asa?
-Chiar foarte mult timp.Mia se indrepta spre adolescenta imbratisand-o.Aceasta i-a raspuns la imbratisare.Pana si Itachi a ramas uimit.Rozalia a crescut foarte mult.El si-o aminteste ca pe o fetita micuta.Acesta s-a apropiat de rozalie,in timp ce acesta se despartea de Mia.S-a aplecat putin dandu-i un mic bobarnac peste nas.
-Ai crescut mult pustoaic-o.
-Si eu ma bucur sa te vad Itachi.ii raspunde Sakura sarindu-i in brate.
-Bine dupa ce ne-am revazut ce ar fi sa mergem sa mancam?le spune Yumiko invitatilor.Acestia au aprobat si au intrat in living.Sasuke era chiar in fata Sakurei.Itachi era langa Saya,iar Mia in capatul mesei.
-Bine am o intrebare.spune Mia
-Spune ce s-a intamplat?o intreaba Yumiko
-Sakura e aici,Saya de asemenea,dar Dan unde este?nu l-am vazut.
Cele doua surori au plecat capul.Toti si-au indreptat privirile catre cele doua.
-Dan este in America.Stii tu studii,experimente,mai multe lucruri.ii spune Saya Miei.
Sakura se ridica de la masa,dorind sa plece.
- Ma scuza-ti dar vreau sa i-au o gura de aer.le spune aceasta.
-Sper ca nu am spus ceva care sa o supere.spune Mia.
-Nu iti face griji,asa e ea,mereu vrea sa i-a aer inainte sa manance.incearca sa o justifice Saya.
-Vreau si eu o gura de aer.spune Sasuke ridicandu-se de la masa.
Acesta se duse dupa Sakura.Aceasta era langa piscina.Se pare ca medita deoarece nu era atenta.Sasuke a vrut sa profite de acest lucru.Se furisa in spatele ei,o apuca de mijloc ,dandu-i impresia Sakurei ca vrea sa o arunce in apa,dar acesta o impinse usor,dupa care o trase in bratele lui.Rozaliei ii batea inima cu putere.
-Te-am speriat?intreaba ironic Sasuke
-Tu ce crezi?ii raspunde Sakura cu o intrebare.
-Nu stiu zi-mi tu.i-o intoarce Sasuke.
-Wow nu stii ce sa zici?Asta e o noutate.Marele Sasuke Uchiha nu stie ce sa zica.ii spune Sakura ironica
Sasuke vizibil iritat de raspunsul fetei o tranteste pe sezlongul din spatele lui.Se urca deaspura ei prizandu-i mainile intr-o stransoare deasupra capului.
-Asculta aici "domnisoara vedeta"nu ma mai sunt cel de acum 10 ani asa ca nu incerca sa ma calci pe coada,deoarece nu stii cat de dur pot deveni.Nu ai auzit ce barfe circula prin institut?
-Nu.ii spune tanara putin speriata
Sasuke zambeste malefic si isi apropie buzele de urechile adolescentei.Ii musca usor lobul urechii.
-Ca nu exista fata care sa nu o fi dizvirginat.
-Pof..ti..m?intreaba Sakura speriata.Corpul ei a inceput sa tremure intr-um mod involuntar si nu se putea stapani.Dar nu dorea sa ii arate lui Sasuke ca este slaba.Ha si crezi ca cu asta ma sperii?
-Poate.ii raspunde acesta zambind rautacios.
Acesta se ridica de pe sezlong ajutand-o pe Sakura sa faca acelasi lucru.Din neatentie,Sakura s-a impiedicat,cazand peste Sasuke.
-Vrei chiar asa de mult sa ma saruti?o intreaba Sasuke pe tanara fata.
-Ce s-a vreau?a intrebat Sakura ridicandu-se rapid.Daca vrei pe cineva cu care sa te culci si sa o saruti gasesti o multime la scoala.Nu vreau sa te apropii de mine.Am o reputatie de pastrat.Cu toate acestea Sakura se indreapta spre casa.Sasuke se ridica si el de jos privind-o pe fata care se indeparta tot mai mult de el.
-Bine,bine,joci dur?Pot sa iti fac jocul papusica.Daca in copilarie imi placea zambetul tau,acuma imi place totul.Mai vedem noi daca iti mai pasa de reputatie dua ce o sa treci prin patul meu.spune Sasuke,indreptandu-se spre casa.



http://media.photobucket.com/image/anime...ed.jpg?o=5 tatal Sakurei.



imi pare rau pentru eventuale greseli.
Agent Eli:multumesc pentru critici si sfaturi.Mie sis imi place si nu cred ca am exagerat;))si e popular intre surori.
Miss_sakura_uchiha:multumesc si tie pentru com
Dana:multumesc si sper sa iti placa noul capitolul
astept pareri si critici:*
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!



Răspunsuri în acest subiect
Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 21-03-2009, 01:18 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Annya - 21-03-2009, 03:27 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 21-03-2009, 10:08 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 22-03-2009, 01:23 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 23-03-2009, 07:08 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Hitman - 23-03-2009, 10:45 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 25-03-2009, 06:53 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Ang3l_Darkn3s - 25-03-2009, 07:50 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 27-03-2009, 10:48 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Ryuu - 27-03-2009, 10:52 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Elina - 28-03-2009, 02:05 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 01-04-2009, 09:02 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de cereala. - 03-04-2009, 11:53 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 07-04-2009, 07:07 AM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Vizitator - 07-04-2009, 10:25 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 12-04-2009, 02:13 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 13-04-2009, 09:34 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 17-04-2009, 09:11 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 18-04-2009, 02:03 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 21-04-2009, 02:53 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de angel_of_love - 21-04-2009, 03:52 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Elina - 21-04-2009, 06:53 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 21-04-2009, 07:22 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 22-04-2009, 09:48 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de angel_of_love - 23-04-2009, 07:59 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Elina - 23-04-2009, 09:18 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 24-04-2009, 06:58 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de hudea_amalia - 25-04-2009, 08:00 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 25-04-2009, 08:17 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 26-04-2009, 07:26 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Elina - 26-04-2009, 07:50 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 28-04-2009, 10:00 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 30-04-2009, 04:53 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 30-04-2009, 08:14 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Flash - 30-04-2009, 09:51 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Annya - 02-05-2009, 10:37 AM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 02-05-2009, 05:51 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alany Aysee - 03-05-2009, 03:41 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 05-05-2009, 08:00 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Jessi - 14-05-2009, 10:34 AM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Alexi - 20-05-2009, 02:47 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Eve. - 13-07-2009, 07:58 PM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de mada_sasuke - 14-07-2009, 01:45 AM
RE: Muzica sufletului(SasuSaku) - de Mitzuke - 14-07-2009, 02:33 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Muzica si mai mult ..... alex 2 2.586 17-09-2012, 06:42 PM
Ultimul răspuns: alex
  Muzica pentru inima mea Hope 3 3.516 05-08-2012, 03:29 PM
Ultimul răspuns: Hope
  Ochii tai sunt oglinda sufletului meu Mina-chan 18 9.074 20-02-2012, 09:44 PM
Ultimul răspuns: Ayumi Michaelis
  Pacatul sufletului meu... Lussya 5 4.100 12-11-2011, 12:14 PM
Ultimul răspuns: Lussya
  Note pe portativul sufletului Unia 13 7.785 10-08-2011, 07:34 PM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Paralizia sufletului. Abbeh. 18 8.990 14-07-2011, 11:02 PM
Ultimul răspuns: Andrei.
  Cioburile sufletului meu. Trioxide chocolate.۩ 1 2.537 25-05-2011, 05:54 PM
Ultimul răspuns: IceCat
  Muzica sufletului meu ..Chris. 32 17.234 10-05-2011, 09:15 PM
Ultimul răspuns: Rinnie
  Apa, muzica si tu tamoshiku 7 6.147 30-01-2011, 12:36 AM
Ultimul răspuns: Alyssia~Bulinuta~Roz
  Heroina sufletului - Return to innocence LivingInYourLettersMikela 0 1.800 16-08-2010, 11:59 PM
Ultimul răspuns: LivingInYourLettersMikela


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)