Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragostea poate fi fatala

#24
Fiti gata!Examenul reincepe...


Tsunade convocase o noua sedinta cu toti senseii echipelor de genini.Avea ceva important de spus si nu mai avea mult timp la dispozitie.
-Dragi jounini, incepu blonda, timpul trece repede si vreau raspunsurile acum.Stiti foarte bine de ce v-am chemat pe toti aici asa ca nu mai este cazul de explicatii.
-Ei ii recomand pe toti.spuse Asuma facand un pas inainte.
-Si eu la fel.spuse Kurenai mergand alturi de Asuma.
-Stiti foarte bine ca acum puteti sa-i inscrieti doar la primele doua teste.spuse Tsunade sigura pe ea.
-Si eu tot pe toti trei, insa pe Sakura numai la primele doua teste.spuse Kakashi.
-E decizia ta, insa ea a avansat foarte mult.Iti garantez asta.il contrazise blonda pe argintiu.
-Daca nu vrei s-o recomanzi la al treilea test o voi face eu.spuse Itachi aparand intr-un nor de fum.Se afla in Konoha de un an intreg, asa ca nu mai era nicio problema in legatura cu ceilalti jounini.
-Stii foarte bine ca daca o recomanzi tu, va fii in pericol sa se lupte cu Naruto.Sau mai rau, cu Sasuke.spuse Kakashi serios.
-Stiu foarte bine ce poate si ce nu poate.spuse scurt si la obiect brunetul.
-Bine.Am hotarat.Acestia sunt ce noua...insa Tsunade nu apuca sa termine.
-Stai pe loc!Acum si-a facut aparitia...Gai!spuse acesta mandru.Ii recomand si eu pe elevii mei la acest examen.
-In fine, ca sa reiau: Acestia sunt cei doisprezece genini.

Intre timp, in camera lui Sasuke, acesta strangea plin de ura din pumni.Ii venea sa tipe, sa tipe din cauza a ceea ce i se intampla.Se pregatise atat de mult si cu atata ardoare de razbunare, iar cum totul fusese in zadar.Razbunarea nu mai avea rost.Toata munca lui fusese naruita de o singura persoana.
Se ridica din pat si merse cu pasi marunti catre padure.Isi dorea sa se descarce si sa scape de nelinistea, stresul si ura care ii strabateau trupul si sufletul.
Ajunse in mijlocul unui luminis.Era inconjurat de copacii inalti si abea infloriti.In cateva secunde incepu sa loveasca orice copac ii aparea in cale.Era de neoprit.Furia luiu se descarca greu prin aceasta metoda, insa functiona.
Intr-o alta parte a padurii, plina de copaci inalti si infrunziti, statea o fata.Parul ei roz si lung flutura in briza care batea usor prin acea padure.Era pe ganduri.Isi dorea foarte mult sa treaca acea etapa, insa nu era sigura daca era capabila.Nu in legatura cu forta.Cu aceasta se descurca destul de bine.Nici cu inteligenta.Era foarte inteligenta.Ci cu spiuritul ei interior.Oricat de puternica devenea, ei i se parea ca este tot aceeasi persoana slaba din totdeauna.
Fu trezita din visare de un zgomot asurzitor ce se auzea din departare.Parea ca cineva distruge ceva cu o putere si furie foarte mare, asa ca se hotari sa vada ce se intampla si cine este faptasul.
Cu multa discretie sari din copac in copac si ajunse aprope de locul intamplarii.Considera ca nu este bine sa dea de banuit, asa ca ramase la o distanta optima, din care putea vedea ce se intampla.
Il uramarii pe Sasuke cu atentie pana ce incepu sa se intunece.Nu stia de ce sta si il priveste atat de mult si nici macar dece se afla acolo, insa cert era ca trebuia sa-l urmareasca si sa se asigure ca totul va fi bine.
Incet, incet luna isi facea aparitia pe cer.Sasuke era inca in forma, iar asta ii dadea un fel de fior Sakurei.Brunetul cazu in genunchi extenuat de la atat de mult efort.Rozalia hotari sa-si puna planul in practica si alega cu repeziciune rezemandu-se de un copac in fata lui Sasuke.
-Cam multi nervi pentru un Uchiha.spuse rozalia privindu-l fix.
-Ha!Si ce te intereseaza pe tine?Ar fi cazul sa pleci la papusile tale.Sa fi shinobi nu e o meserie buna pentru tine.spuse Sasuke iritat de cuvintele fetei.
-Se pare ca nu stii cu cine vorbesti.In fine.As vrea sa-ti reamintesc ca eu am fost antrenata de...insa Sakura fu intrerupta.
-Taci!Nu am chef de glumele tale!
-Glume?!Poate ca tu glumesti.Oricum, se pare ca in loc sa devii mai puternic tu esti din ce in ce mai slab.
-Cam multa indrazneala de la un timp!spuse brunetul nervos.
-Si ce daca?Ti-e ciuda ca nu mai sunt toti la picioarele tale?Ca nu toti te mai asculta?ii raspunse fata tot cu o intrebare.
-Daca te crezi atat de tare fii atenta aici!De acum in colo, intre noi doi va exista o competitie permanenta!Sa vedem atunci care pe care.Bine inteles, daca accepti si nu fugi ca o lasa.
-Ha!Bine inteles ca accept.spuse Sakura.
Sasuke disapu intr-un nor de fum lasand-o pe fata pe ganduri.
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?




Răspunsuri în acest subiect
Dragostea poate fi fatala - de Annya - 14-02-2009, 10:31 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de sakura_alexutza - 28-02-2009, 10:58 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Annya - 06-03-2009, 03:17 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de sakura_alexutza - 06-03-2009, 04:33 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Just a lovely girl - 06-03-2009, 08:27 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Sasuke-love-forever-sakura - 06-03-2009, 08:51 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Sasuke-love-forever-sakura - 07-03-2009, 11:35 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Sasuke-love-forever-sakura - 08-03-2009, 06:40 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Ang3l_Darkn3s - 21-03-2009, 08:48 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Ang3l_Darkn3s - 25-03-2009, 09:55 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de deborah-chan - 03-04-2009, 07:54 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Isis-Zeita iubirii - 05-04-2009, 02:33 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de buono_miyabi_momoko_airi - 13-04-2009, 08:25 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de hell_girl - 23-04-2009, 11:01 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Unde dragostea nu poate exista... THE LAST UCHIHA 16 10.499 14-01-2014, 06:53 PM
Ultimul răspuns: SabrynaMe
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.805 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.628 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.435 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Femeia fatala. Ea~Ea 0 1.875 09-03-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ea~Ea
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 11.129 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Tot ce poate fi bun ...e rau ! - [+18] Grubbie 9 5.411 11-01-2011, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  Zambetul tău poate ucide Kyung.Oppa 2 2.895 19-11-2010, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kyung.Oppa
  Atractie Fatala [+16 / +18] [hentai] Lye 259 250.139 15-11-2010, 04:57 PM
Ultimul răspuns: Tan
  Dragoste nu poate fi cumparata cu bani Zuzy Is Angell 7 4.651 18-10-2010, 10:44 PM
Ultimul răspuns: Aerith


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)