Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragostea poate fi fatala

#10
Yey!!!Nici nu ma gandeam ca va plache!In fine....sa va satisfac....
Totul despre Sasuke...


TenTen fusese externata.Sakura si Neji au condus-o pe bruneta pana acasa.Dupa ce fata ii multumi prietenei sale pentru ajutor, Sakura si Neji plecara mai departe.El era singurul , pana acum, care stia despre noua putere a rozaliei.
-Tu ai putea sa copiezi chiar si Byakugan-ul?intreba Neji banuitor de raspuns.
-Probabil ca daca m-as antrena cum m-am antrenat sa pot pastra Sharingan-ul....as reusi.De ce?intreba la randul ei fata.
-Hm...inseamna ca in sfarsit se va schimba ceva.spuse Neji cu un zambet banuitor pe buze.
-La ce te referi cand spui "in sfarsit se va schimba ceva"?
-Pai singurii cu care ma puteam lupta in adevaratul sens al cuvantului erau numai Sasuke, Naruto si Gaara atunci cand era aici.Acum, se pare ca voi avea un nou rival.
-Hm...cred ca ai dreptate.spuse Sakura lasand capul in jos.
-Nu ai mai auzit vorbindu-se despre el de ceva timp, nu-i asa?
-Si ce-i cu asta?intreba Sakura iritata luand-o inainte.
-Hei stai asa!Nu am vrut sa te supar.spuse Neji incercand s-o impace pe fata.
-Ai dreptate.Nu stiu ce e cu mine.Ori plang intruna dupa el ori devin o clipa un cub de gheata.
-Daca te pot ajuta cu ceva spune-mi.In afara de TenTen, tu esti singura fata pe care o agreez.Si nu e usoer sa intri in gratiile mele.
-Bine.Pa Neji!spuse Sakura facandu-i cu mana.

A doua zi venise repede.Rozalia isi petrecuse restul zilei anterioare plimbandu-se si citind cate o carte.Acum un singur gand nu-i dadea pace:
"Ce oare il face un cub de gheata?Trebuie sa aflu mult mai multe despre el.Chiar totul!Dar cum?"se tot intreba fata.
Peste cateva clipe in camera ei nu mai era nimeni.Decat perdeaua alba de la ceamul ei mare, deschis, misca in acea camera.Fata sarea din copac in copac fara a fi vazuta.
Ajunse in dreptul geamului camerei lui Sasuke.Statu o clipa pe ganduri insa isi facu putin curaj si intra.Trebuia sa fie foarte prudenta.Sa nu miste nici macar cel mai mic lucru de la locul lui.Daca Sasuke afla, Sakura era ca si moarta.Stia ca nu-i place ca cineva sa-si bage nasul in treburile lui.
Pasea incet, cu pasi mici, prin camera brunetului cautand lucruri care sa-i spuna ceva ce nu stia despre el.Erau lucruri normale pentru un baiat ca el.Nimic care sa-i arate fetei ceva nou.Cercetand cu mare atentie, Sakura dadu din greseala cu mana peste un dulap cu incuietoare.Lovind cu putere usa dulapului, acesta se deschise si de acolo cazu o carte groasa facand un zgomot destul de iritant.
Rozalia lua cartea in mana.Un zamet ii aparu pe buze atunci cand deschise cartea si vazu ce scrie pe prima fila.Cartea era de fapt jurnalul lui Sasuke.Acesta se termina cu clipa cand Sasuke trebuia sa plece.Acolo erau toate datele de care avea nevoie pentru a afla totul despre Sasuke.
Inchise usa dulapului si lua cu grija jurnalul.Pleca apoi bucuroasa catre casa.Incepu sa citeasca cu multa curiozitate.Fluxul de curiozitate ii fu intrerupt de o bataie stridenta in usa.
-Cine este?intreba Sakura iritata.
-Ghiceste!spuse o voce din spatele usii.
Sakura se ridica repede din pa, deschise usa si ii sari in brate persoanei care venise.
-De cand nu te-am mai vazut!spuse fata care venise la rozalie.
-Si eu la fel!Ce ma bucur pentru ca esti aici!Cu ce ocazie?intreba Sakura.
-Am venit cu echipa.Gaara si Kankuro au ramas la hokage iar eu am venit la cea mai buna prietena a mea.Sa stii ca Tsunade-sama te-a laudat atat de mult incat l-a facut chiar si pe Gaara curios!
-Wow!Oricum...nu ma va accepta niciodata chiar daca as fi cea mai puternica fiinta de pe pamant.spuse fata trista.
-Stai linistita.Iti spun eu ca va fi bine.S-ar putea chiar sa fie incantat de prezenta ta.Imi cunosc fratele.spuse Temari facandu-i cu ochiul.
-In fine.Hai sa mergem si noi la Tsunade.
-Stai pe loc Sakura Haruno!spuse Temari autoritara.
-Dar...ce s-a intamplat?intreba nedumerita rozalia.
-Adica tu nu mai produci nicio schimbare?
-Mi-am taiat parul la examenul chunin.Ce-mi mai trebuie?intreba ironica Sakura.
-Haide!Trebuie sa-ti schimbi imbracamintea!
Blonda o lua pe Sakura de mana si o duse la dulapul cu haine.De acolo cele doua fete hotarara ca Sakura sa se imbrace cu ceva...mai special.
Cele doua prietene plecara mai apoi spre biroul lui Tsunade.Gaara ramasese foarte impresionat.
"Hm!Daca fata asta mai e si puternica..."gandea roscatul.
Rochita scurata, rosie, cu o singura bretea si cu cercul alb specific pe spate, se mula perfect pe corpul fetei scotandu-i in evidenta corpul perfect.Acum, cutia cu shuriken-uri si cutite kunai era rosie inconjurata, bine intales, de bandajele specifice.Un fel de panglica era legata in jurul celulalt picior, si era incaltata cu niste egari rosii lungi, pana putin mai jos de genunchi.Se putea zari doar o urma foarte mica de la rana produsa din lupta cu Itachi sub genunchi insa in rest era perfecta.
-Se pare ca ti-ai facut o schimbare.spuse Tsunade provocatoare.
-Ai dreptate.Odata cu puterile mele ma schimb si eu in mult mai bine, din punctul meu de vedere.
-Gaara nu crede ca ai avansat atat de mult pe cat i-am spus.Nu vrei sa-i dovedesti?spuse blonda.
-Desigur.
Se parea ca si tupeul fetei se dezvoltase.Gaara avea un zambet de baiat rau pe buze.Se parea ca ii placea mult de noua Sakura.
Cei cinci mersera pe un teren de antrenament necunoscut de cei patru ninja.Rozalia insa ramasese cu Sharingan-ul nefolosit de la lupta cu Itachi, deci avea ce sa le arate.
Se aseza in pozitia de lupta si atunci cand deschise ochii ii uimi pe toti.Ochii de culoarea sangelui i-au impresionat pe toti
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?




Răspunsuri în acest subiect
Dragostea poate fi fatala - de Annya - 14-02-2009, 10:31 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Annya - 21-02-2009, 04:57 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de sakura_alexutza - 28-02-2009, 10:58 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de sakura_alexutza - 06-03-2009, 04:33 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Just a lovely girl - 06-03-2009, 08:27 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Sasuke-love-forever-sakura - 06-03-2009, 08:51 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Sasuke-love-forever-sakura - 07-03-2009, 11:35 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Sasuke-love-forever-sakura - 08-03-2009, 06:40 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Ang3l_Darkn3s - 21-03-2009, 08:48 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Ang3l_Darkn3s - 25-03-2009, 09:55 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de deborah-chan - 03-04-2009, 07:54 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de Isis-Zeita iubirii - 05-04-2009, 02:33 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de buono_miyabi_momoko_airi - 13-04-2009, 08:25 PM
RE: A sasusaku story.Dragostea poate fi fatala. - de hell_girl - 23-04-2009, 11:01 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Unde dragostea nu poate exista... THE LAST UCHIHA 16 10.498 14-01-2014, 06:53 PM
Ultimul răspuns: SabrynaMe
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.800 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 72.623 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.435 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Femeia fatala. Ea~Ea 0 1.873 09-03-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ea~Ea
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 11.129 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Tot ce poate fi bun ...e rau ! - [+18] Grubbie 9 5.411 11-01-2011, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  Zambetul tău poate ucide Kyung.Oppa 2 2.895 19-11-2010, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kyung.Oppa
  Atractie Fatala [+16 / +18] [hentai] Lye 259 250.116 15-11-2010, 04:57 PM
Ultimul răspuns: Tan
  Dragoste nu poate fi cumparata cu bani Zuzy Is Angell 7 4.650 18-10-2010, 10:44 PM
Ultimul răspuns: Aerith


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)