Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Stay by my side!(sakura&sasuke) by Naraku no hana si Lisistrata

#26
Acest capitol nu prea are legatura cu Sasuke si Sakura...e vorba de Gaara si Karina...:D Fooor fans Gaara :X :X :X

Gaara se indragosteste

Dupa ce pleca misteriosul doctor Sakura pleaca in camera ei.
Pe stazile pustii din Tokyo o fata cuparul lung pana la solduri merge agale pe asfalt,cu lacrimi in ochi si din neatentie da peste cineva,acesta ridica capu' si il vazu pe Gaara,cu acelasi par rosu ca focul,ochii verzi si foarte reci si cu acel tatuaj facut cu rosu insemanand "dragoste".
-Um...m...scu...scuze!spuse acesta stergandu-si lacrimile.
-De ce plangi?spuse Gaara cu multa raceala in glas dar si cu multa curiozitate
-Nu...nu pot zice!spuse Karina foarte incet
-Karina,spune odata ce te framanta!spuse Gaara aproape tipand,dearece se eneveaza daca nu face lumea cum vrea el.
-Da ce te intereseaza pe tine...Nici nu ii mai zise nimic ca ii dadu o palma peste fata.
Acesta incepu sa zambeasca pervers si o luat de umeri si o tranti cu forta de zidul din spate si o saruta cu brutalitate.Gaara incepu sa se joace cu limba ei ,iar limba acestuia ii explora fiecare coltisor al gurii ei.Karina inceraca din rasputeri sa il impinga dar nu avea forta necesara ca sa il indeparteze dearece era prea puternic,acesta rupse sarutul si o intreba pe Karina:
-Acum imi zici?
-B...b....bine,cand eram mica eram in tabara cu colegii si intre timp in casa parinteasca a avut loc un incendiu si parintii mei au murit carbonizati!spuse acesta cu multe lacrimi in ochi
Gaara amuti cand auzise acest lucru,se gandea ca nici el nu are parinti,dupa ce isi reveni isi zise"De cand si pana cand am devenit eu melancolic?".
-Gaara...te rog sa nu mai spui la nimeni!zise fata tremurand din toate inchieturile.
-Bine..dar ce tremuri asa,zici ca te-ar fi speriat un schelete,sunt chiar asa urat?!spuse acesta zambind
-Nu,chiar esti dragut!spuse Karina cu un zambet sters
Roscatul incepu sa se gandeasca cum de l-a adus o fata in starea asta,nimeni in viata lui nu l-a facut sa zambeasca..."Cine este fata asta?"se intreba Gaara.Acesta o lua pe fata de barbie uitandu-se fix in ochii ei mari si caprui,ochii acesteia il inebuneau pe Gaara si brusc incepu sa o sarute pe gat tandru si cu pasiune.Fata nu se impotrivi dar se facu' rosie ca racul.Roscatul isi baga usor mana sub bluza fetei si isi baga limba in gura ei,acesta incepu' sa inspecteze fiecare coltisor al gurii,fata se simtea ca in al 9-lea cer dar deodata isi aminti un lucru neplacut ce ii zdruncina sentimentele.
-Lasa-ma,te rog,nu imi fa rau!spuse Karina plangand
-Dar nu vreau sa iti fac nici un rau,sa stii ca nici eu nu am parinti!spuse Gaara cu tristete in voce
-Dar ce s-a intamplat?spuse Karina cu o mare curiozitate in glas
-Cand mama mea adevarata m-a nascut a murit,iar tatal meu la o luna a murit cand avem 4 luni si am ramas cu unchiul si matusa mea,dar acestia ma bateau tot timpul asa ca la 16 ani am aflat ca am o avere lasa-ta de la parinti si m-am mutat singur!spuse Gaara cu racela
-Imi pare rau...spuse karina dar imediat a fost intrerupta de Gaara
-N-ai de ce sa-ti para rau ca nu tu mi-ai dorit o astfel de soarta,dar tie de ce tie frica cand ma apropii de tine?!
-Um..mm..um..m..nu pot spune!spuse Karina plangand
-Bine!spuse Gaara,parca era schimbat, pana acum nu se lasa pana nu afla ce vroia
Roscatu' era mirat cu de o fata insimifianta in acea scoala a ajuns sa ii atraga atentia,adica i-a spus si cel mai mare secret al lui,poate prin inocenta si frumusetea sa il atrage.Deodata o intreba pe bruneta ceva ce nu ar fi intrebat-o pe Ino sau altcineva din scoala:
-Nu ai vrea sa fii prietena mea?spuse baiatul foarte mirat de ce a grait
-Bine dar de ce?intreba Karina
-Pentru ca imi placi...spuse Gaara
Acesta numai sta pe ganduri,o lua de barbie si o saruta .Baiatul umla cu limba sa prin toata gura fetei,iar acesta nu se impotrivi chiar ii raspunse la sarut.Acestia se doareau cu ardoare.

gomen gomen
stiu ca e foarte mult dialog si descriereioc dar ca sa compenseze va dau o mel:
Skillet-Falling Inside The Black

http://www.youtube.com/watch?v=--j402Bmvxs

Acesta melodie este mai mult dedicata lui Gaara care este intr-un intuneric si este singur si o roaga pe Karina sa nu-l lase singur :D



Răspunsuri în acest subiect
RE: Stay by my side!(sakura& sasuke) by pinky-punk & anyoka - de ::::yamashita ayumu:::: - 21-07-2008, 12:57 PM
RE: Stay by my side!(sakura&sasuke) by mimoshikitoka & anyoka - de Corina. - 17-11-2008, 09:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.555 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  Let me be by your side [+16 / +18] Pixxie.' 2 3.021 02-10-2010, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Otrava
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.832 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 6.019 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.404 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.253 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 14.896 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) Extreme Colors 20 14.794 13-07-2009, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sakura&Sasuke Yuki4ever 15 11.690 11-07-2009, 03:21 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Cand intre Demon si Inger se naste iubirea (Sasuke & Sakura) Ely-chin 48 52.239 22-06-2009, 05:11 PM
Ultimul răspuns: Yumina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)