Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

In dragoste nu exista limite...

#8
Freaky is here!xD With the next chapter! ^.^

Capitolul 5
First kiss and...Close to death
Ah,ce e starea asta de ametela,imi e atat de greata,simt ca stomacul mi se intoarce pe dos,si pe ce stau eu atat de rece?Imi deschid minunatii ochii verzi-albastrui si vede`am doar lumini,raspandite peste tot,simteam ca o greutate pe ochii,facandu`ma sa ii inchid.Oftez si ma intreb oare de ce a trebuit eu sa beau? Brunetul ala m-a facut sa beau! Dar nu ma pot supara pe el,e atat de dulce,dragut, si atat de sensibil...Baiatul la care visez de atat timp...Inca eram intinsa pe podea si nu vroiam sa ma ridic,ma simteam oarecum bine,sa stau intinsa degeaba visand la brunetul meu.Imi duc mainile la ochii si mi-i sterg usor ca sa pot sa mi-i deschid.Si reusesc.Clipesc de cateva ori si acum vede`am mai bine,intorc capul spre usa si vede`am ca usile erau deschise?! Putea sa intre cineva peste mine si cine stie ce mi se intampla! Oftez adanc si ma ridic de jos,inca ametita si clatinandu`ma.Ma sprijin de un scaun ca nu cuva sa cad.Ma uit la ceasul de la mana si cu toate ca nu vede`am prea bine puteam distinge cifrele.Era...02:45 dimineata? Ce mama naibi..cum am putut dormi atat? Cred ca mama si tata deja erau acasa.Imi scutur capul ca sa imi mai revin putin si vreau sa plec acasa.Eram in pragul usii mari,luna starlucea atat de puternic,valurile se spulbereau violent de stancile mari.Iubeam sa privesc marea si toate frumusetile ei..dar trebuia sa plec de data asta.Ma uit in spate si nu era dezordine,totul era perfect.Inchid usile mari cu cheia si plec.
****
Uf,in sfarsit acasa!Mama si tata inca nu au sosit,cred ca maine dimineata o sa vina,sigur.Imi dau rochia repede jos si imi iau niste pijamale confortabile.Ma duc in baie sa ma demachez pentru ca nu puteam dormi asa,dupa asta ies putin pe balcon sa mai privesc luna care era in aceasta seara atat de deosebita.Razele ei imi luminau chipul somnoros si foarte obosit,avusesem o zi plina...un vant racoros a inceput sa bata,purtandu`mi parul in toate directiile,mai aruc o privire si pe straduta pustie si...pe cine sa vad.Sasuke Uchiha.Serios?La ora asta?Si de ce singur?Intrebari fara raspuns.Cand il aud ca ma striga pe nume si imi face cu mana.El este.
-Hei,papusa ce faci la ora asta treaza?
-Uite cine vorbea! Eu privesc luna si stelele,dar tu ce cauti la ora asta singur?
-Am fost la o pizza cu prieteni,si se pare ca m-am intors singur.
-Observ! Apoi ma intreaba daca poate sa urce sus,hai ca asta e buna,cum sa urce aici.Sakura...Ce este?Haide profita si tu putin ca nu sunt parinti tai aici,poate vrea sa iti spuna ceva important! Ce sa`mi spuna? Ca ma iubeste sau ca ma place? Ha...sunt doar vise! Of cat de incapatanata poti sa fi! Nu stiu ce sa raspund,las privirea jos si pana la urma ii spun ca da,dar cam nesigur.Si apoi ii spun ca poate sa o ia si pe usa,chiar asta si face.Asteptam sa urce,in paragul usii camerei mele,ii auzeam pasii si ii simteam parca inima batand desi nu era langa mine.Simteam ca un fel de fluturi in stomac..era la inceputul holului,cu un zambet smecher si usor pervers,imi pun mainile in san si il asteptam sa vina.Din ce se apropia,inima imi batea din ce in ce mai repede.Ajunsese in fata mea,simteam ca mor,ma privea cu o oarecare perversitate muscandu`si buza inferioara.Eu ma uitam atenta la buzele lui,vroiam sa fie unite cu ale mele intr-un sarut pasional.Ma apropii de el punandu`mi mainile in jurul gatului,el fiind cu mainile in jurul taliei mele.Un zambet pervers imi apare pe chip,apropiindu`ma usor de buzele lui,vroiam sa musc din buzele lui moi si dulci,sa fie doar ale mele.Intr-un final el se apropie brusc de ale mele forband un sarut apasat care din ce in se devenea pasional,in sfarsit ii simteam dulceata buzelor lui,limbile noastre faceau un joc nebunesc, il apuc de tricoul negru,impingandu`l in spre pat.Faceam asta fara ca eu sa stiu,eram pur si simplu inebunita dupa el.Il imping pe pat,avea acelasi zambet smecher,eu,nestiind ce fac ma pun in poala lui,dandu`i tricoul jos dintr-o miscare.Incep sa il sarut din nou nebuneste,ii iubeam buzele,iubeam sa simt buzele noastre facand un jos nebunesc.Sanii mei erau presati de abdomenul lui bine facut.Deodata el ma ridica si pe pune cu capul pe perna moale el fiind deasupra mea.Acum imi saruta gatul si muscandu`ma usor facandu`ma sa gem.O lua in jos..pana cand era aproape de sanii mei,dar se opreste acolo eu fiind il culmea extazului.Se uita la mine,si ma ridica.Stateam in fata lui inca mandaindu-i parul negru si privindu`i ochii.
-Sasuke...de ce nu ai mers mai departe?Ii spun eu soptindu`i usor la ureche si muscadnu`l de lobul urechi.
-E prea devreme...deabia ne-am cunoscut.
-Aha...dar daca ne-am fi cunoscut de mai mult timp,ai fi mers mai departe?
-Mmmm...da.Spune el sarutandu`ma apasat,lipindu-mi corpul de al lui,il trageam usor de par,facandu-l sa intrerupa sarutul pentru cateva secunde..Dupa asta seridica usor din pat si isi i-a tricoul eu stand pe marginea patului privindu-l.Ma ridic si eu si ii spun la ureche ca deja am inceput sa il iubesc,el luandu-ma in brate.O lacrima mi se scurge pe fata,alunecand pe tricoul lui.Nu stiu de ce plang,dar ma simt fericita.Apoi...pleaca.

Ma arunc in patul meu,pe burta,nu imi venea sa cred,ce s-a intamplat,poate am visat...dar nu.Dorinta mea s-a implinit,cu ceva in plus,mi-a mai dat si un cadou la care nu ma asteptam,chiar deloc.Acum cred ca dorintele se implinesc,am steaua mea norocoasa care ma iubeste.Oftez si ma uit pe tavan,nu vede-am nimic,dar in mintea mea se dreluau doar intamplarile de astazi,si mai ales sarutul pe care n`am sa il uit prea usor...Incep sa casc,si intr-un final adorm...

~Dimineata...~
Ma sculasem foarte devreme la ora 6.Azi era prima mea zi la facultate,nu eram chiar atat de emotionata pentru ca mi-am vazut colegii,o sa fie o zi obisnuita.Acum luam micul-de-jun si ma utam la tv.La prezantari de moda,ce altceva.Termin de mancat si ma duc sa fac un dus racoros ca sa ma relaxeze.Intru in baia spatioasa si dau drumul la apa,care era perfecta pentru dusulet.Imi dau pijamalele jos si intru in dus.
Ah,ce bun a fost dusul,m-a relaxat total,acum ma duc la dulapul meu mare si imi aleg tinuta pentru azi.
-Off,ce sa imi iau...ce sa imi iau..am prea multe haine pe aici si nu stiu ce sa aleg! Spun eu enervandu`ma si punandu`mi mainile in san.Dupa ce mai rascolesc tot dulapul in sfarit imi aleg ceva.Blugi negri,botine maro cu toc de 5 cm,o camasa alba la care pun o curea subtire neagra si o vesta tot neagra,imi iau si geaca de piele,ghiozdanul si plec.Afara dau de un peisaj sumbru,masini de politie peste tot,nori albi ca laptele de mai devreme acum erau negri ca cenusa.Avea sa ploua,mai bine as merge cu masina.Imi scot cheile din ghiozdan,deschisd masina si plec.In drum spre faculte,pe cealalta banda de mers era o coada de masini care nu se mai terimina,oare ce s-a intamplat?Cand in fata mea vad o masina distrusa complet si langa, o motocicleta.Raman muta de uimire,un fior rece trecandu-mi prin tot corpul.Apoi vad ca langa masina de politie erau 2 cadavre...Doamne Sakura,Sakura nu te mai uita!Si o iau pe alta parte ca sa ajung mai repede.Cand vad asemenea lucruri parca as simti durerea familiei,ma simt ca si cum mi-e mi s-ar fi intamplat asta.Oftez si incerc sa imi scot din minte imaginea aceea.
Ajunsesem la facultate,o parchez undeva,imi iau rucsacul si plec.In curtea incintei erau toti colegii mei.Naruto,Hinata,Ino si cand ma uit mai bine..erau si Kiba si Sasuke? Mama,mama,Sakura..destinul v-a vrea impreuna!Mda..Inghit in sec si ma intrept spre masa unde stateau ei,care era sub un copac,cu cateva frunze pe acolo...Hinata ma observa si vine la mine lundu-ma in brate.Ma asez si eu langa ei.Ma uitam la Naruto care avea sapca neagra,pe care scria mare Girls'Generation.Cred ca s-a distrat pe cinste,mai ales ca a avut bilet pentru a sta in culise.Dar,de ce naiba nu vorbeste nimeni si se uita la mine si la Sasuke cu privri gen:Nebunilor,ce ati facut aseara? Dar pana la urma nu au de unde sa stie,doar daca...le-a spus Sasuke! Si totusi,doar nu am comis o crima nu? Ganduri ciudata incepeau sa zburde prin mintea mea deja ravasita,s-au intamplat prea multe lucruri intr-un timp atat de scurt...Oftez lung si apoi aud clopotelul.Intram la ore.Ne ridicam toti si intram in inchisoarea numita facultate...

Ora de mate,favorita mea,cica...doar scriam toate formulele acelea complicate pe caiet,ma gandeam la alte lucruri de exemplu la Sasuke,la sarut si mai ales de ce nu a vorbit cu mine,nici macar un simplu 'Buna!' Nimic,doar o privire.Las pixul jos si m-a pun cu capul pe banca,privind pe fereastra.Soarele disparuse printre norii cenusii,o sa ploua,cand vad cateva picturi izbinduse cu violenta de geam,huh,bine ca am venit cu masina...Apoi,sunetul asurzitor al clopotelului se suna,in sfarsit,ma ridic prima imi iau cartile,geanta si astept ca profa sa iasa din clasa,haide tanti iesi odata ca vreau sa ajung acasa! Imi spun in gand.Si iata ca iese,si iesind si eu odata cu ea si cu Hinata.

Afara,ploua neincetat cu picaturi reci si mari,o lacrima a norilor se zdrobeste de chipul meu alb,si inca una,inca una...parca langeam.Ma uit in spatele meu si il vad si pe Sasuke cu Naruto,ma uit in fata si vad o ditamai balta...he hee asta e momentul in care trebuie sa ma ud!Imi fac avant si sar direct in acea balta,picaturile de apa le-au stropit pe Hinata si TenTen,Ino statea mai in spate,stia ca asta o sa se intample,si eu mai sar inca odata si le stropesc si mai rau,Hinata se enerveaza si sare si ea intr-o balta care era si mai mare,acum eu eram uda.Perfect,acum sunt uda din cap pana in picioare,Hinata alearga dupa mine si ma tot
stropea!Alerg in stanga si in dreapta ca sa nu ude,din nou.Alergam ca nebune prin curtea scoli,dar am iesit si pe strada unde treceau masini cu mare viteza...ii spun Hinatei sa se opreasca pentru ca eram ude pana si in cap,si eu si ea,ea vine in fata mea si incepem sa radem cand sa ne luam in brate...in semn ca ne-am impacat,un urias tir trece cu viteze si ne uda,injuraturi imi ies din gura,mai ceva ca o beata,si Hinatei la fel,Ino se prapadea de ras cu TenTen,cand ma uit in spatele lor era si Sasuke cu Naruto,se pare ca se indreptau spre noi,si ei radeau de noi,Naruto parca era beat,Hinata cand il vede,se duce la el si il i-a in brate,se potrivesc,imi duc mana in parul meu roz care era perfect drept,acum era ciufulit si in toate partile,era ud...yook trebuie sa fac un dus neaparat,eu o iau
in fata,deabia astept sa ajung acasa,cand pe umar simt o mana
calda...oare cine era?Era Sasuke care incepe sa rada.
-Saku'...ce ai patit draga mea?imi spune el razand,si eu eram amuzata de felul in care aratm,uda ciufulita...vad de capul meu...Oftez lung si ii raspund
-M-am jucat si eu putin...ce-am facut?
Bunetul nu a mai zis nimic,doar a ras,in spatele nostru erau Hinata cu Naruto,el era stangulat de Hinata,il iubea mult,sunt un cuplu fericit,as vrea sa fiu si eu ca ei dar nu cred ca asta o sa se intample prea curand,eu incep sa il iubesc pe Sasuke,dar el nu cred ca simte acelasi lucru pentru mine el doar ma iubeste ca pe o sora...eu sunt surioara lui mai mica si mai prostuta,asta este...il aud pe Sasuke strigndu-ma pe nume,dar foarte tare,oare ce este cu el,cand imi revin din gandirea mea profunda,vad in fata ochilor un tir imens,cred ca o sa mor,nu ma pot misca,sunt paralizata...o sa mor...Inima imi batea intr-un ritm alert,tremuram toata vroiam sa fug,dar nu ma puteam misca,timpul parca era cu incetinitorul,tirul ala nu venea mai repede ca sa nu simt durerea provocata,imi asteptam moartea lent...auzeam cum tipul din tir ma clansona sa ma dau,dar nu puteam,pupilele mi se dilatau,
eram alba ca laptele,tirul era aproape,inchid ochii si....
[Imagine: 15yjabr.jpg]
The Day I will STOP lovin` you,Is the Day I close My eyes FOREVER ! >.<




Răspunsuri în acest subiect
RE: In Dragoste NU Exista Limite...//+16// - de ~FreaKy and CuTe~xD - 22-11-2011, 09:06 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Unde dragostea nu poate exista... THE LAST UCHIHA 16 10.534 14-01-2014, 06:53 PM
Ultimul răspuns: SabrynaMe
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.485 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.725 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  Cand perversitatea nu are limite dydy 1 2.574 28-01-2012, 11:53 PM
Ultimul răspuns: Diz
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 9.165 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.254 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.265 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Dragoste fara limite (SasuSaku :X) sasusaku_1998 6 7.952 07-04-2009, 07:14 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)