Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Just stuff. :)

#2
Măi, mie îmi plac. Îmbini bine culorile şi foloseşti efecte drăguţe. Ai un stil aparte, mai ciudăţel, dar merge. Nu am mare inspiraţie încât să comentez totul, dar nici măcar nu aş putea pentru că nu ştiu nimic despre GFX-uri sau PhotoShop 21 Deci mai bine tac din gură. Apropo, pot folosi ultima semnătură? Îmi place mult cum a ieşit, la fel şi prima, cu converşii, dar mi-ar plăcea să o folosesc pe cea alb-negru. Pot, pot? :3
[Imagine: w9ctiu.png]
mersi Diizzy!



Răspunsuri în acest subiect
Just stuff. :) - de Diizzy - 05-07-2011, 11:27 PM
RE: Just stuff. :) - de •Fluffy - 05-07-2011, 11:48 PM
RE: Just stuff. :) - de Diizzy - 05-07-2011, 11:51 PM
RE: Just stuff. :) - de gothic_yumi - 07-07-2011, 11:34 PM
RE: Just stuff. :) - de Diizzy - 07-07-2011, 11:37 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My Stuff Castiel 1 4.262 31-07-2013, 12:46 PM
Ultimul răspuns: History
  Stuff ^^ Miss M 18 16.355 08-01-2013, 03:58 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Beginner Stuff Shizuka 3 5.920 27-06-2011, 12:51 PM
Ultimul răspuns: Shizuka
  Uhh... stuff? xD Pluie Étrange 0 3.104 24-08-2010, 01:11 AM
Ultimul răspuns: Pluie Étrange
  Some stuff nKizza 19 14.580 05-06-2010, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Alysu
  Kimo's Stuff Kimotodochi 5 6.001 26-01-2010, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Kimotodochi
  Funky stuff :)) ringingBells 6 6.361 30-12-2009, 11:34 PM
Ultimul răspuns: Alysu
  My Stuff ^^ Yuuyami 2 4.749 14-01-2009, 11:18 AM
Ultimul răspuns: Yuuyami


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)