Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Some stuff

#11
Aww, Choco's a totally fangirl right now 9
Mersi de poza, o sa incerc si eu ceva, cred ^^

Semnatura cu Yaoi e absolut geniala, o ador <33 *What'd you expect from a yaoi fangirl* Totusi, in loc de textura aia cu text sau ce este acolo puteai folosi o rama, si sa incadrezi poza folosita in ea (adica ma refer sa fi dublat poza, daca intelegi. Daca nu, iti arat ceva asemanator prin PM). Partea din stanga e really nice, dar nu se potriveste cu cea din dreapta, e o trecere cam brusca. Nu-mi place ca ai folosit border, dar cum eu sunt cam anti-border, that doesn't matter XD

Prima e ok, imi plac marginile, dar e cam luminoasa. Dunno, mie asa mi se pare. In rest subscriu la ce a spus Alysu, nu pot sa mai gandesc cum trebuie ~o~

Do your best, dear! *hugs & kisses*
[Imagine: sig0147.gif]

#12
Mulţumesc din nou, Alysu şi Chocolate 4 *gives ya' some iceceam*
Încă două siguri...cam luminoase...
[Imagine: Ulquiorra.png] - comandă ...

[Imagine: giirl.png] - încercând noile c4d'uri/texturi şi PS cs5 ...
Ah da ... am uitat să mă semnez ...

Criticaţi 4
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]

#13
Hehe, looks like Choco's first >_<

Dear, ultimele doua sunt din nou cam luminoase, iar la prima calitatea cam lasa de dorit. BTW, la asta nu inteleg textul O.o Cum adica "Ulquiorra Yoruici" daca in poza e Orihime toata ziua? 106 Dar daca a fost comanda, banuiesc ca si textul a fost inclus...
Si cum ziceam, calitatea lasa de dorit in jurul chestiei aleia luminoase - mainile ei arata atat de pixelate, incat ma ia durerea de cap. Also, mi se pare cam simplu in partea dreapta sus - puteai folosi foarte frumos aceeasi textura cu text rosie, care mi se pare geniala. Chiar, e o textura? Daca da, mi-o poti da si mie? *puppy eyes*

A doua e ok, efect de caiet, imi place. Dar te-ai axat prea mult pe partea dreapta, neglijand-o pe cea stanga. Also, prea luminos si prea multe culori. Sincer, cred ca la imaginea asta se potrivea foarte un set de nonculori, imbinat cu ceva nuante de albastru sau de rosu. Oh, poti sa-mi dai poza asta, te rog? 5 O caut de multa vreme Smile
Textul e ok, desi se pierde printre multitudinea de efecte.

Astept noi lucrari!
Till then, do your best!! *hugs & kisses*
[Imagine: sig0147.gif]

#14
Miam ice cream <33 multumesc xD

And again eu sunt dupa Choco 21

1 - Nu imi place 39 why? ai luminat personajul ala de parca il mananca lumina 21 [lol n sunt buna la glume >.>"] plus k nu imi place nici fundalul de data asta 39 textul de asemenea, nici pozitionat bn nu e, si nici nu prea inteleg ce scrie 39 altceva... nu stiu... dar stiu k nu imi place >.<

2 - o da xD asta place dar iar prea luminat... iti plac lucrurile luminoase/stralucitoare/tipatoare? daca da se vede O.o imi place jocul de culori/c4d/texturi 39 ai facut o treaba excelenta, textul imi place, si sa nu uit nu imi place partea din stanga ca si arcurile alea de la caiet >.< te puteai lipsi de ele... a da, place cum ai pus si borderul 39

Astept si altele si o mai las pe Choco sa critice xD
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#15
Thankies, Alysu & Chocolate 4 *gives ya' some sweets*

Chocolate...acela era un bush, nu o textură. parcă lyrical text brush ...

Am făcut un wallpaper .. cadou pentru toţi copilaşii de pe forum
Happy Children's Day

Ah ... Chocolate, iată şi poza
4
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]

#16
Sry for double posting ...
A new sig...
[Imagine: beyou.png]

Coment?
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]

#17
Asa deci, cred k am uitat ieri sa trec pe aici... dar trec acum...

Prima lucrare din celalalt post e cute, dar se putea si mai bine ^^ dar acum sar peste, direct la a doua, din ultimul post. Pot spune ca imi place, si mult inca 39 efectele, brushurile/c4d-urile aranjate, si textul e bine pozitionat, dar "be you" nu stiu, cred k ii mergea mai bine jos, dar nu stiu deci nu pot zice sigur 106 Sincer, putin sharpen nu ar fi stricat, putin de tot [de obicei si el da stil lucrarii] dar in rest e perfect.

Excelent job, and I'm waiting for more from ya ^^ !
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#18
Ti-am zis ca imi place aia pentru 1 Iunie, nu? Daca nu, e super cute :33 Totusi, mai ai de lucrat la luminozitate - putin mai inchise ^^ Un Curves sau un Levels ar fi fost bun. Poate chiar si Lighting Effects ar fi mers, daca era Directionl, setat pe Luminosity :33

Ultima semnatura e pretty nice, desi e cam roz pentru gusturile mele. Ah, nu-mi place cum vin brushurile alea din stanga, pe care ai aplicat Clipping Mask - arata pixelate rau de tot. Pentru text cred ca ar fi mers cel mai bine un Drop Shadow. Ah, iar in partea dreapta nu-mi place c4d-ul ala mai inchis sau ce este el. Dunno, arata creepy >_< Si chestiile alea luminoase sunt cam deranjante. Din nou recomand ceva efecte ca sa mai scazi luminozitatea semnaturii XD

Keep up the good work! *hugs*
[Imagine: sig0147.gif]

#19
Multimesc din nou pentru comentarii, Alysu si Chocolate! *gives ya a big cake ^^*
Siguri noi...
[Imagine: yoruu.png]

[Imagine: alwayswithyou.png]

[Imagine: kill.png]

[Imagine: tiestosbirth.png]

Cam atat ^^ data viitoare va fi o serie mica de avatare 4 Ja!
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]

#20
Again here and yum, cake <3 [ty]

1 - pff, aici ai cam facut o prostie cu c4d ala de pe el [dk e c4d] chiar nu imi place, desi e cam plin de ele, totusi in unele parti chiar sunt bine puse si da un "aer" placut lucrarii ^^ textul nu prea merge acolo [desi imi place cum l-ai facut] alege pe viitor mai multe locatii, si cere pareri, chiar ajuta xD
2 - oke... il ador, e perfect - efecte, text, culori sunt perfecte, dar are o mica mare problema, si anume fundalul cu personaje... ori il scoteai, ori il faceai blurat sa nu se observe asa de tare personajele din spate... si a da, nu strica putin sharpen
3 - etto... intr-un fel imi place, intr-un altu nuh... dc? simplu - nu imi place faptul ca e prea rosu X.x [detesc cul asta] e cam simplu si textul prea rosu... si imi place ca e aproape <3 si intr-un fel te farmeca xD
4 - hu hu <3 place atmosfera de acolo, si aici totul e perfect, doar textul... ori il lasai pe cel de pe margine, ori pe cel din centru...

Cam atat, si gambate ^^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My Stuff Castiel 1 3.024 31-07-2013, 12:46 PM
Ultimul răspuns: History
  Stuff ^^ Miss M 18 10.849 08-01-2013, 03:58 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Just stuff. :) Diizzy 4 3.452 07-07-2011, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Diizzy
  Beginner Stuff Shizuka 3 3.870 27-06-2011, 12:51 PM
Ultimul răspuns: Shizuka
  Uhh... stuff? xD Pluie Étrange 0 2.284 24-08-2010, 01:11 AM
Ultimul răspuns: Pluie Étrange
  Kimo's Stuff Kimotodochi 5 3.854 26-01-2010, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Kimotodochi
  Funky stuff :)) ringingBells 6 4.242 30-12-2009, 11:34 PM
Ultimul răspuns: Alysu
  My Stuff ^^ Yuuyami 2 3.314 14-01-2009, 11:18 AM
Ultimul răspuns: Yuuyami


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)