Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intunericul sinelui / Dark Inside [action / adventure]

#5
onytsa, de cate ori trebuie sa iti spun, citeste regulile inainte de a zice ca alea sunt, vrei tu sa fie alea reguli? foarte bine, propune-le ca reguli, dar cum au fost deja aplicate, vor fi respinse din start, la ficurile originale, niciodata nu a fost regula de 40 de randuri exact din acest motiv, pentru ca la original, reuglile sunt diferite de cele de la anime, chiar iti era greu sa te uiti la reguli?
Si daca tot creezi atatea reguli, draga, vezi cum le mai incalci si o faci tu pe sefa prin toate posturile cum ca asa zic regulile, si nu, regula de 40 de randuri nu e esentiala, pricepe ca TU NU ESTI MOD, nu tu faci regulile cum ti se nazuie tie, esit un user, atata tot, user egal cu toti, si cum eu am creat acele reugli, si sutn reguli ce functioneaza pe acest forum de dinainte sa se intituleze animezup, cred ca le situ ami bine decat oricine, asa ca temrina cu zisul ca aia e regula, si ca la sfarsit nu am criticat autorul ci ficul, mai fa mult asa, si cred ca creez o regula speciala pentru cei ce pun astea prin posturi, si nu-ti convine ceva, da-i report si scrii motivul, simplu ca buna ziua.
Citat:Sper sa ti cont de sfaturile mele si sa te perfectionezi.

Nu esti in wanted critics, si de nu vrei sa bag regula cum ca numai wanted critics pot critica [nu este critica ceea ce zici tu, ci comentariu], mai bine te vei abtine de la chestia ca sfaturile tale sunt foarte bune, pentru ca pana la urma, esti o pustoaica [da, comparativ cu mine esti o pustoaica] care se crede mare >.< si daca autorul nu vrea sa tina cont de regulile tale, tu vei sari sus, si de se intampla asta, o sa miroasa frumos de tot pe la tine^^

sine e cuvant existent si in dex ._. sinelui e articulat.
si da, nichita stanescu il utilizeaza, dar oare de ce ma mira, cand multi sunteti prin generala, si dintre greii limbii romane nu ati auzit, dar va credeti [onytsa si amica ei] mari destepte.
aurelia, mie una mi-a placut monologul interior, nu am mai vazut unu de ceva timp, si mi-a adus aminte de multe lucruri, se vede ca ai ceva experienta [nu ca altele ce se cred ceea ce nu sunt], si imi pare rau ca renunti la el, daca vrei sa il continui, imi poti da pm, si ti-l redeschid^^



Răspunsuri în acest subiect
Intunericul sinelui / Dark Inside [action / adventure] - de aurelia chircu - 17-04-2010, 11:13 AM
RE: Intunericul sinelui / Dark Inside( actiune, aventuri ) - de aurelia chircu - 17-04-2010, 02:25 PM
RE: Intunericul sinelui / Dark Inside( actiune, aventuri ) - de Aly - 17-04-2010, 04:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] The Devil Inside(Itachi love story) vandadaydreaming 3 3.244 15-10-2012, 01:51 PM
Ultimul răspuns: *Black Flame*
  On the Case [Action, drama, crime +18] Hakusor. 16 9.474 27-04-2011, 11:27 AM
Ultimul răspuns: Nu sunt eu
  Intunericul iubirii nestiute Miranda. 6 6.289 26-12-2010, 08:10 PM
Ultimul răspuns: curcubeu fara culori
  Lumina ce va imparati intunericul(fic sasuhina) Gabriella 15 11.645 28-05-2010, 05:58 PM
Ultimul răspuns: Gabriella
  Marquiza Dragostei . Contesa Tradarii . *Extreme adventure * nimeni 5 4.558 10-02-2010, 02:41 AM
Ultimul răspuns: Aly
  When Feelings Burst Inside the Heart[Gaara story] RaLLy-chan 11 7.148 01-08-2009, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Corina.
  Poke Adventure ThE GhOst 4 4.456 02-02-2009, 03:58 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)