Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Piramidă fără sânge ~ ÃŽncepe
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Renee:
A murit taica-miu,eh mare rahat nu s-a intamplat.Pot sa dau o petrecere acuma,si asa il durea in 15 de mine.Incepeam sa cant,dansand pe nisip.Dau peste cele doua fete si zic:
-Scuze,faceam dansul ploii zic ironica,poate am sansa sa aduc vreo ploaie.
OOC:cine doreste
Cand o vad pe cealalta fata ma prezint repede desi imi imaginam ca nu are chef de vorba.
- Eu sunt Chou. Voi face si eu parte din grupul de cautare.
Hitomi:
-Salut! Sunt Hitomi si voi face si eu parte din grup.
OOC: who wants
Miranda:

Ma uit la ele. Ma ridic cat se poate de repede, trebuie sa revin la cea care sunt eu. Inainte ca tata sa moara- ma doare ingrozitor sufletul amintindu-mi- eram o persoana vesela, ce se distra mereu, dara cum sunt o epava, dar nu pentru mult timp...

- Eu sunt Miranda del Rost. spun foarte hotarata.

OCC: cine vrea
Hitomi:
-Incantata de cunostinta fetelor. Zic catre toate.
OOC: who wants
- Deci de unde si cum incepem ? intreb eu derutata .
E bine cel putin ca am intalnit pe cineva, acum astept sa vad ce urmeaza.
Hitomi:
-Care din voi e fata sefului de expeditie? Nu de alta , dar eu am o harta nu prea detaliata. Seful o avea pe cea mai corecta.
OOC: Miranda sau orcine vrea
Dylan:

Tocmai am ajuns in toridul Egipt, la locul disparitiei mamei mele. Nu pot sa cred! Ieri eram pe teren si jucam basket, cand primesc un telefon despre o disparitie in Egipt pe un sit arheologic in care e posibil ca mama sa fie implicata.
Acolo era un grup de fete, probabil aflate in aceeasi situatie ca mine, care discutau. Ma apropii de ele si ma prezint:
-Buna! Eu sunt Dylan Cross.
Hitomi:
-Buna numele meu este Hitomi. Deci primul baiat din expeditie. Zic si incep sa chicotesc..
OOC: who wants
Chou:
- Hey Dylan , ma bucur sa te cunos . Banuiesc ca esti in aceiasi situatie ca noi .
Vocea mea tremura. Se intampla asa mereu cand vorbesc cu cineva pe care nu il cunosc.

OCC: oricine
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19