Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate the Chibi
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
jigoku...Imi place foarte mult chibi-ul tau...culoarea parului se potriveste cu freza, freza se potriveste cu imbracamintea, ochii se potrivesc cu parul...Mi se pare super!
Nota 10!
hehe...e tare dragalasa 71
si pare un picut mai agresiva vu sabia si scutul ala 2110
ce pot da decat 10? 3

adelin07

dragutz chibiul , iti dau un 9 , pentru ca nu inteleg ce arma are....pare un fel de cruce
p.s. da-ti si voi o bomboana sau trageti-mi de par chibiul 4 (de preferat bomboane)

apropoh , si eu sunt fan kaleido star 4
Adelin 24 Chibi-ul tau chiar m-a facut sa rad 21 e foarte... reusit ca sa zic asa, nu pot sa inteleg exact ce anume e (poate politist) dar e foarte dragutz10 Si imi place si catzelusul de langa el 10 10 :8:
Chuu & Bye pupic

╚»♥♣by Kaname ♣♥
Nota 10 :X Ador freza lui, ochii, ursuletul acela, pisicuta...e foarte sweet :X
Ce pot spune decat ca e dulce?^^ Imi place freza ei ...105 dar si animalutul de..'companie'Smile.Nici eu nu prea inteleg ce e arma aceea dar..I`ll give ya a 10 ..hug


Chuu` ^^
9 ^0^
hmmm...nu stiu exact ce nu-mi place la el...is that weird O_O
poate ca este prea incarcat sau conbinatia de culori...habar nu am
Nota 9
Imi place freza, culoarea parului, palaria 39...Dar nu stiu 39 Parca lipseste ceva...39
dia_love_gackt
caprioara cam strica aspectul. Nu se prea potrivesste cu chibi-ul, care e imbracat cu niste haine ce nu se prea potrivesc nici cu arma, nici cu [,] caprioara......
in final.....8
iLove...pai atunci cand ma uit la chibi-ul tau, am impresia ca vad un vanator 71 In orice caz, hainele sunt bine asortate, si se asorteaza bine si cu caprioara 71
Nota 9 :10:
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13