Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate the Chibi
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
chibi-ul tau e dark e pe gustul meu
imi place poarte mult pet-ul tau,singura greseala e aceea k l-ai imbracat in roz
asta strica cam totul, dar in rest e perfect de aceea
iti dau 9
ayame_sasuke foarte dragut chibiul tau..chiar imi place..:X..dar ma deranjeaza faptul ca are papucii peste pantaloni..>.<...si nu prea in plac ochii..in rest e ok!..iti dau un 10+o bombonica..bye:bye:
10- imi place mult parul lui este adorabil ( parca ar fi ceva inspirat din gothic lolita style) apoi si hainele sunt dragute insa acel "arc" sau asa ceva strica totul...daca nu ar fi fost ar fi aratat mult mai bine >_>
Porcelain Princess:
Pai imi pace chibi-ul tau. E dragut si simplu. Are o freza draguta, haine interesante si mov (my fav colour). Un singur lucru nu-mi prea place: funtitele acelea rosii parac nu se potrivesc cu restul tinutei. So ii dau un 9.70
imi place chibiul tau, mai ales privirea aceea rece. insa arma nu se prea potriveste..poate mergea mai bine daca o imbracai cu o alta culoare.
in concluzie... un 9.80 si o bomboana Smile
pfff....
ai un chibi dragut
imi place parul ei albastru care e adorabil.....hainele sunt dragute si vad ca are si un animal de companie ^_^.....interesant si cared ca i voi da un 9:50
Imi place chibi-ul tau Porcelain Princess 15 Par verde :X:X:X Il ador 8 Si vestimentatia e calumea 8 Cu panglicile alea =p~
Are si breton 15 Si carlionti :X
Super tare ^__^ Ja ne! :d
este foarte simpatic.. imi plac ochii si culoarea parului. nici nu e prea incarcat insa ar trebui sa-i pui si un nume la fel de dragut 4 ..ii dau un 9.50 Smile
oO randul meu sa dau nota21
sper sa nu te superi de nota mea:-p
nolazy
Iti dau cu indulgenta 9 deoarece nu imi place cum este imbracata4
si cel mai mult ma enerveaza animalul acela care se numeste pisica>_<
urasc aceste animale si de aceea iti dau un 9 ca asa iti dadeam 5 dar am zis sa nu fi atata de rau
so...next:sa vedem ce nota primeste s den:-p al meu65
nu stiu de unde mi-a venit acest nume21
Ichigo Kurosaki :

- chibi-ul tau imi palce la el cel mai mult parul dar nu-mi place ca l-ai incaltat in ghetele acelea de fier.Ce nu-m imai place prea mult albastru esti inebunit dupa culoarea aceia daca da schimb-o imi plac pantaloni negri deci nota ta este 8.

pt. chibi-ul lui maryan-sasukeimg spune-mi daca il lu-am si pe el inconsiderare si il notam ca pt. tine.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13