Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the Chibi

#51
jigoku...Imi place foarte mult chibi-ul tau...culoarea parului se potriveste cu freza, freza se potriveste cu imbracamintea, ochii se potrivesc cu parul...Mi se pare super!
Nota 10!

#52
hehe...e tare dragalasa 71
si pare un picut mai agresiva vu sabia si scutul ala 2110
ce pot da decat 10? 3

#53
dragutz chibiul , iti dau un 9 , pentru ca nu inteleg ce arma are....pare un fel de cruce
p.s. da-ti si voi o bomboana sau trageti-mi de par chibiul 4 (de preferat bomboane)

apropoh , si eu sunt fan kaleido star 4

#54
Adelin 24 Chibi-ul tau chiar m-a facut sa rad 21 e foarte... reusit ca sa zic asa, nu pot sa inteleg exact ce anume e (poate politist) dar e foarte dragutz10 Si imi place si catzelusul de langa el 10 10 :8:
Chuu & Bye pupic

╚»♥♣by Kaname ♣♥
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#55
Nota 10 :X Ador freza lui, ochii, ursuletul acela, pisicuta...e foarte sweet :X

#56
Ce pot spune decat ca e dulce?^^ Imi place freza ei ...105 dar si animalutul de..'companie'Smile.Nici eu nu prea inteleg ce e arma aceea dar..I`ll give ya a 10 ..hug


Chuu` ^^
LOLNOPE

#57
9 ^0^
hmmm...nu stiu exact ce nu-mi place la el...is that weird O_O
poate ca este prea incarcat sau conbinatia de culori...habar nu am

omg soo pink OoO/made by Gonty
professional procrastinator

my anime list
mazgaleli


#58
Nota 9
Imi place freza, culoarea parului, palaria 39...Dar nu stiu 39 Parca lipseste ceva...39

#59
dia_love_gackt
caprioara cam strica aspectul. Nu se prea potrivesste cu chibi-ul, care e imbracat cu niste haine ce nu se prea potrivesc nici cu arma, nici cu [,] caprioara......
in final.....8

#60
iLove...pai atunci cand ma uit la chibi-ul tau, am impresia ca vad un vanator 71 In orice caz, hainele sunt bine asortate, si se asorteaza bine si cu caprioara 71
Nota 9 :10:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Chibi generator Sibel. 73 54.035 15-01-2012, 12:40 AM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Chibi pentru voi! Ryuu 2 3.422 29-12-2011, 05:53 PM
Ultimul răspuns: Rain


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)